Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

Rks Blackster 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çevrende kaç tane kullanıcı var dostum ? Motor yakışıklılığından dolayı çok iş yapacak diye söyleniyorduk ama foruma uğrayan illaki bi uzak durmak için bahane bulacaktır. Varsa kullanıcısı burada bizleri de aydınlatsın. Herkes halen cruiser baba motor diye geziyor.
    Galiba artık modeli alanlar artıyor ve alanların sağlamlık hakkında şüphesi yok satın alan arkadaşlar motosiklet hakkında bilgi paylaşım bloğu oluşturursanız gözlemleyenler için iyi olacak gibi görünüyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Blackster sahibi kervanina ben de katildim.

Cihazi dun eve teslim ettiler. Ruhsat plaka islemleri bekliyor simdilik

Benzin almaya gittik. Iki kisi binice, cukur tumsekten gecerken bahsedilen metal vurma sesi bende de geliyor.
    Suspansiyon yayi ile zincir koruma demirinin birbirine bitisik olmasindan kaynaklaniyor. Elle biraz iceri dogru buktum, vurma sesi kesildi.

Tamamen montaj ozensizliginden.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı eryen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Blackster sahibi kervanina ben de katildim.

Cihazi dun eve teslim ettiler. Ruhsat plaka islemleri bekliyor simdilik

Benzin almaya gittik. Iki kisi binice, cukur tumsekten gecerken bahsedilen metal vurma sesi bende de geliyor.
    Suspansiyon yayi ile zincir koruma demirinin birbirine bitisik olmasindan kaynaklaniyor. Elle biraz iceri dogru buktum, vurma sesi kesildi.

Tamamen montaj ozensizliginden.
    Whats up grubumuza bekleriz...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

mehmetg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster 250İ
    bence de whatsaap grubu kurulmalı. Birinin bunu başarması lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

zircir sürtme genelde var üstündeki demir sürtüyor biraz üste dogru cıkarttım vida deliklerinden birz aşağıya dogru delip yükselttım sorunum gitmiş oldu kesin çözüm bulursun.

sinanguler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    hocam benim motorumda vardı trafik durdurdu ve yeni kanunu okuyarak bunun 412 tl cezasının oldugunu soyledı yavas yavas bu konuda calısmalar hızlanacakmıs bende bu yuzden plakamı arkaya geri aldım.. plakanın boyutuna kucuk olmayacakmıs bılgınıze.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı mehmetg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence de whatsaap grubu kurulmalı. Birinin bunu başarması lazım
    grup var zaten şu an, 12 kişiyiz
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Biz bu motoru alalım mı almayalım mı ne kadara alalım sıfır almayı düşünüyorum ideal fiyat nedir keş para
    Birde vatsap grubunun yöneticisi özelden yazarsa bilgi almak isterim

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı AdigeShavo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan yönetiyor da sen gir beğenmezsen çıkarsın ayıp olmaz

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    RKS şu motorlara neden sissy bar takmaz anlamıyorum ?

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RKS şu motorlara neden sissy bar takmaz anlamıyorum ?
    İllaki fabrikada takılsa iyi olur diyenler vardır ama her takalım diye düşündükleri şeyi taksalar motorun fiyatı artar ve kullanıcı tarafından hoş karşılanmaz taktıkları parçaları kaliteli taksınlar gerisini bizler tamamlarız.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı AdigeShavo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz bu motoru alalım mı almayalım mı ne kadara alalım sıfır almayı düşünüyorum ideal fiyat nedir keş para
    özelden telefon numaranı verirsen ekletirim hemen...

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İllaki fabrikada takılsa iyi olur diyenler vardır ama her takalım diye düşündükleri şeyi taksalar motorun fiyatı artar ve kullanıcı tarafından hoş karşılanmaz taktıkları parçaları kaliteli taksınlar gerisini bizler tamamlarız.
    RKS parça konusunda biraz daha kaliteli ürün grupları kullanıyor. Fiyatını da ona göre belirliyor. bir iki aksesuar taksa belki çok fiyat fark etmez sonuçta onlar topluca alacak ve uygun alacak.

Bu modelin benzin deposu kaç litre arkadaşlar ? Teşekkürler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuna aynı XV950'ninki gibi siyah bir tane aksesuar olarak ayarlasalar çok güzel olur.

Sanırım bir sonraki motorum ilk motorum gibi cruiser ve bu sefer 250 cc olacak. Başta ucuz diye Falcon Freedom 250 düşünüyordum ama süremediğim için titreşim sıkıntılı mı değil mi anlayamadığımdan şu anda onu elemiş gibiyim. Sürersem fikrim değişebilir. Aksesuarlı olarak fiyatı çok çok uygun, motorun görüntüsü de çok güzel ve motor sorunsuz denilebilir.

Bu aralar Cruiser 250, Regal Raptor ve bunun arasındayım. Bir de hepsinden kaliteli bulduğum Daystar var ama onda da 100 km hızdan sonra titreşimli diyenleri okuyorum. Bu sorun olmasa ilk tercihim Daystar olurdu. Gerçi onun 2017 modeli yok, gelir gelmez mi belli değil.

Şu an için Regal'i ilk sıraya koydum ancak maalesef motorlar hala enjeksiyonlu değil. Tüm dünya enjeksiyonlu kullanıyor bizim distribütör hala karbüratörde ısrar ediyor. Soru soruyorum cevap da vermiyorlar. EURO 4 mevzusunda ne yapacakları belli değil. Bu saatten sonra alacağım motorun soğukta çalıştı çalışmadı derdiyle uğraşmak istemiyorum. Ayrıca Regal'in yakıt tüketimi biraz fazla sanırım ki, enjeksiyon bu sorunu da çözer.

Cruiser 250'nin sıfırı bitti gibi bir şey. Bir tane İzmir'de 2015 model kalmış, fiyatı da 10750 TL. Bence çok güzel rakam, pazarlıkla 10 bin'e düşürülüp çok düşünmeden alınabilir. Yalnız onda da sissy bar yok ve takanların da hepsi benim hiç beğenmediğin uzun modeli takmışlar. Motorlar eski Polo marka bisikletlere benzemiş. O motorun sissy bar sıkıntısı var gibi geliyor. Freedom 250'nin ve Regal'lerin sissy barı tam benim istediğim boyutta. Sissy bar ve çantayı olmazsa olmaz olarak gördüğüm için tercihimi kesinlikle etkileyecektir.

Şimdi alacak falan değilim ama şimdiden araştırmaya başladım.

Distribütörlerin enjeksiyonlu sisteme yani euro4 geçmesi bence çok zor bir şey değil adamların bununla ilgili çalışmaları illaki vardır lakin euro3 üretilmesi için fabrikalara diretiyorlardır diye düşünüyorum. Şuan ki mevcut euro3leri almakta zorlanıyoruz firmalarda bunun farkında eur04 olduğu zaman enjeksiyon sistemi iyileştirilmiş emisyon değerli ve abs şart oluyor buda 250cc motor için 4.000 5.000 TL'yi buluyor çok diyorsun diyenler olabilir. TNT 25 için abs frenleme sistemi fiyatına aliexpresten baktım en ucuzu 700 dolar gibi bir fiyata geliyordu bunun vergisini cartunu curtunu hesaplayınca hak verirsiniz.
    @seko falcon'daki titreşim daystardan fazla diyen arakdaşım var ikisinide bir dönem kullanmıştı. Şuan enduroya geçti kendisi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Doğrudur. Falcon eski nesil bir motor kullanıyor. Daystar'ın 100 km üzerine kadar bir titreşim vereceğini düşünmüyorum.

Cruiser kullananlar da ne hikmetse hep arkasından enduroya geçiyorlar.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Doğrudur. Falcon eski nesil bir motor kullanıyor. Daystar'ın 100 km üzerine kadar bir titreşim vereceğini düşünmüyorum.

Seko sen bizim whats up grubuns gel, epey cruiser chopper oldu, sohbete katıl, ayrıca rakam olarak yskın satış fiyatı olanların aralarında dağlar kadar kalite farkı yok...

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike

TRK 502 modelini test eden birisi aynı cruiser gibi his veriyor adama demişti galiba o benzerlikten dolayı çekiyor adamı
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    polo kardeşim benide whats up gurubuna eklersen mutlu olurum telefon no 0532 617 84 87 kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum bütün iki teker dostlarımıza.

Motosikleti
    rks blacster 250 i
    arkadaslar arastırma vs genelleme yazılarınızı okudum cogununuzn ..aynı yollarsan geçtım bu fıyatlara alınacak makıneler den muazzam performans beklemyeın ..ben rks 250 balacster aldım gayet memnunum bı kaç dedısıklık ıle gayet guzel ve memnun eden bı ferformansı var fıyatına gore ..uzun arastırma yerıne alın kullanın hayatın tadını cıkarın

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)