Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Rks Blackster 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlı olsun, güzel motor. Avrupa'da da satışı var ve fiyatı daha yüksek. Bizdeki fiyat gayet iyi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atik216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster
    arkadaşlar nihayet 27 haziranda bayilere geldi beklediğimiz blackster. henüz kargoda benim motorum. ulaştıktan sonra resimleri paylaşmaya başlayacağım

Alıntı atik216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nihayet 27 haziranda bayilere geldi beklediğimiz blackster. henüz kargoda benim motorum. ulaştıktan sonra resimleri paylaşmaya başlayacağım
    Fiyatı nedir ve ne zaman alırsın bayiden ?

Motosikleti
    Rks Blackster
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı nedir ve ne zaman alırsın bayiden ?
    ben şubat aylarında aldım tam tarih hatırlamıyorum fuarda 9800 tl ye satın aldım fakat daha elimize ulaşmadan zamlandı makina. şuanda satış fiyatı 11.200 diye biliyorum. horoz lojistik ile bulunduğum il yani İçel'e kargolandı büyük ihtimalle bayramdan sonra elimde olacak.

Alitplky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli Trk 502
    ben şubat aylarında aldım tam tarih hatırlamıyorum fuarda 9800 tl ye satın aldım fakat daha elimize ulaşmadan zamlandı makina. şuanda satış fiyatı 11.200 diye biliyorum. horoz lojistik ile bulunduğum il yani İçel'e kargolandı büyük ihtimalle bayramdan sonra elimde olacak.
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Gerek malzeme kalitesi gerek kullanımı vs gibi bir inceleme yapıp bilgi verirseniz çok güzel olur bizde bilgi sahibi olmuş oluruz ki şahsen bu motoru merak ettiğim için hala karar aşamasındayım Tekeriniz düz bassın

Hayırlı uğurlu olsun ürün zaten bayilerde yerini almış inşallah bayramdan önce eline ulaşır fakat resmi işlemleri yetiştiremezsin.İnceleme yapıp birkaç görsel paylaşırsan herkesi aydınlatmış olursun. Tekerin düz basssın

Motosikleti
    Rks Blackster
    Teşekkür ederim arkadaşlar elimden geldiğince yardımcı olacağım fakat şöyle söyleyim ben hani inceleme yapacak bir kişi değilim. Video filan belki çekerim sizlere merak ettiklerinizi gösteririm sesini dinletirim vs. elimden geldiği kadar

Teşekkür ederim arkadaşlar elimden geldiğince yardımcı olacağım fakat şöyle söyleyim ben hani inceleme yapacak bir kişi değilim. Video filan belki çekerim sizlere merak ettiklerinizi gösteririm sesini dinletirim vs. elimden geldiği kadar
    Video ses parça kalitesi bunlar yaparsın alıştıkça bilgi aktarırsın zaten şuan bu motosikletin diğerinden farkı arızaların giderilmiş olması öyle bi söylenti var yani onlar yoksa zaten motosiklet fiyatına göre çok iyi

Makine eline ulaşıp kullanan arkadaşlar yorum yapabilirse mutlu olurum. Bugün şişli poyraz motora gidip vitrinden izledim ancak hafta sonu nedeniyle kapalıydı, üstüne oturmak nasip olmadı. Görüntü itibariyle çok çekici bi motor

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı aylak.surucu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makine eline ulaşıp kullanan arkadaşlar yorum yapabilirse mutlu olurum. Bugün şişli poyraz motora gidip vitrinden izledim ancak hafta sonu nedeniyle kapalıydı, üstüne oturmak nasip olmadı. Görüntü itibariyle çok çekici bi motor
    Bidahakini gidişinde otur bir ikide görsel çek görelim tüm şehirlere dağıtılmamış henüz periyodik olarak gidiyorlar :S bize en son

Motosikleti
    Rks Blackster
    Benim aklımda zaten paylaşacağım fotoğraf fakat halen ulaşmadı elime, haziran 26 idi Türkiye girişi yapıldı daha sonra bayilere dağıtılmaya başlandı araya 9 günlük tatil girince haliyle kargo şirketleri çalışmadı ve halen ulaşmadı bulunduğum ilçeye,üçerler motor,horoz lojistik ile geleceğini söyledi bana, beklemedeyim.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim aklımda zaten paylaşacağım fotoğraf fakat halen ulaşmadı elime, haziran 26 idi Türkiye girişi yapıldı daha sonra bayilere dağıtılmaya başlandı araya 9 günlük tatil girince haliyle kargo şirketleri çalışmadı ve halen ulaşmadı bulunduğum ilçeye,üçerler motor,horoz lojistik ile geleceğini söyledi bana, beklemedeyim.
    Merkezden çıkmışsa bayinin sana net tarih vermesi gerekir bi tekrar bayii ara net tarih iste. Şimdiden hayırlı olsun.

Motosikleti
    Rks Blackster
    Arkadaslar bugün saat 19.00 da motor toplandı tüm ayarlari yapıldı usta tarafından ve garantim başlamis oldu.eve getirene kadar çok zorlanmadım yavas yavas 40 km hızı geçmeden geldim. Ilk motor deneyimim olduğu için açıkçası vites geçişi nasıldır filan bilmiyorum ama normal tik tik tik geçti, bir yerde okumuştum ilk kez kullanmaya başladığında hemen fulle depoyu yazıyordu yakıt şamandırası otursun diye,60 liraya fullendi. Aynaların açısı güzel arkamı görebiliyorum ama titriyor.acilirken motor yanında herhangi bir kullanım klavuzu gelmedi ufak bir takım çantası geldi hepsi bu. Usta ile konustum 400 km de ilk bakim var dedi ilk bakim ücretsiz sonrakiler ücretli olacak dedi. Umarim bu heyecanı hepiniz yaşarsınız, arkadaslar bir sorum olacak motorun fotoğrafını siteye yüklerken hangi açılardan çekeyim, üzerinde iken filan mi çekip yükleyim yoksa tek mi çekeyim nerelerini merak ediyorsunuz? Siz yazdıkça yardım edeyim , hem kendim öğreneyim hem sizde öğrenin

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Arkadaslar bugün saat 19.00 da motor toplandı tüm ayarlari yapıldı usta tarafından ve garantim başlamis oldu.eve getirene kadar çok zorlanmadım yavas yavas 40 km hızı geçmeden geldim. Ilk motor deneyimim olduğu için açıkçası vites geçişi nasıldır filan bilmiyorum ama normal tik tik tik geçti, bir yerde okumuştum ilk kez kullanmaya başladığında hemen fulle depoyu yazıyordu yakıt şamandırası otursun diye,60 liraya fullendi. Aynaların açısı güzel arkamı görebiliyorum ama titriyor.acilirken motor yanında herhangi bir kullanım klavuzu gelmedi ufak bir takım çantası geldi hepsi bu. Usta ile konustum 400 km de ilk bakim var dedi ilk bakim ücretsiz sonrakiler ücretli olacak dedi. Umarim bu heyecanı hepiniz yaşarsınız, arkadaslar bir sorum olacak motorun fotoğrafını siteye yüklerken hangi açılardan çekeyim, üzerinde iken filan mi çekip yükleyim yoksa tek mi çekeyim nerelerini merak ediyorsunuz? Siz yazdıkça yardım edeyim , hem kendim öğreneyim hem sizde öğrenin
    Fotoğrafı kafana göre çek motosiklet net görünsün yeter. Titremesi normaldir depoyu fullemen şamandıra için iyi olmuş aynaların görüntüsü ne kadar iyi bütün chopperlarda ayna görüntüsü sıkıntılıydı hep. şimdilik bunlara bak tekrar sorarız :D

Hayırlı uğurlu olsun tekerine taş değmesin. Yakıt ilk kullanımda yakıt tüketimi fazla olur ilk 5 depo boyunca hesaplama yapabilirmisin kaç krş yakıyor diye

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Ayna titremesi rodaj sonu biter, merak etme

Motosikleti
    Rks Blackster

evet arkadaşlar ozaman ilk fotoğrafı yükleyim
    ayna konusuna hemen cevap vereyim, montaj yapıldığında hiçbirşey görmüyordum ustaya söyledim alyan ile gidonu biraz gevşetip geriye aldı ondan sonra biraz görmeye başladım. aslında halen biraz ayar gerekiyor.en kısa zamanda halledeceğim

şuanda tek sıkıntı ilk çalıştırmada,eğer gaz vermezsem motor kendi kendine stop ediyor. ısındıktan sonra filan böyle birşey olmuyor yani kırmızı ışıkta vs stop etmedi hiç. sorun buji ile alakalı olabilir mi? hangi bujiyi kullanmam gerekiyor nasıl öğrenebilirim?

boşu çok rahat bulabiliyorum zaten göstergede parlıyor boş ışığı.

yakıt ile alakalı olarakta bilgi vereceğim
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    ybr 125 sonrası 250 cc cruiser çıkmazında
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın
    Bir video ekleyebilirseniz sesi ile ilgili fikir sahibi olalım

http://i.hizliresim.com/pP3mdJ.jpg

evet arkadaşlar ozaman ilk fotoğrafı yükleyim
    ayna konusuna hemen cevap vereyim, montaj yapıldığında hiçbirşey görmüyordum ustaya söyledim alyan ile gidonu biraz gevşetip geriye aldı ondan sonra biraz görmeye başladım. aslında halen biraz ayar gerekiyor.en kısa zamanda halledeceğim

şuanda tek sıkıntı ilk çalıştırmada,eğer gaz vermezsem motor kendi kendine stop ediyor. ısındıktan sonra filan böyle birşey olmuyor yani kırmızı ışıkta vs stop etmedi hiç. sorun buji ile alakalı olabilir mi? hangi bujiyi kullanmam gerekiyor nasıl öğrenebilirim?

boşu çok rahat bulabiliyorum zaten göstergede parlıyor boş ışığı.

yakıt ile alakalı olarakta bilgi vereceğim
    Motor harika görünüyor Görünüş olarka fiyatına göre en iyi Chopper bu Hayırlı olsun. Stop etmesi rodajdan olabilir aslında şuan görünecek olan birçok hata rodajdan olabilir titreme gibi 2 hafta böyle inme üstünden bizede bol bol video çek :D sesi nasıl bu arada

Paramedik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Blackster 250
    Hayırlı olsun. Ben de teslim aldım. Sesi beklediğimden iyi çıktı. İlk motorum.60 liraya fulledim yalnız şöyle bir problem oldu,fulledikten 100-200 metre sonra depo kapağı ve servisin tahliye hortumu dediği hortumdan çeşmeden akarcasına benzin dökülmeye başladı. Vitesler şakır şakır geçiyor. 1.vitese geçmeme gibi bir şey yaşadım biraz kullandıktan sonra. boşa alıyorum 2 ye çok rahat geçiyor 1 e geçmiyor bazen. Motoru bir adım yürütürken geçiş yapıyor. Bu nedendir? Boşu bulmak kolay. Stop tuşu üzerinde yok motoru durdurmak için ayaklığı açmanız gerekiyor.Anahtarı takınca elektrik devresi aktif oluyor. Blackster yazısı üstünde bir çizikle aldım o canımı sıktı. Depodan verdikleri Şase numarasıyla ruhsat çıkarmıştım teslim alırken gördüm motoru. Bu için ne yapabiliriz? Aynadaki titreme olayı bende de var. Bence değişmesi gerek. 15 km kadar binebildim. Tecrübe ettikçe bilgi veririm arkadaşlar.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)