Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynı sorundan dolayı merkezi aradım ve ışıl bisikletin iptal olduğunu önümüzdeki günlerde Ankara'da büyük bir showroom açılacağını söylediler.
    Işıl bisiklete gittiğimde Benellinin tnt25 i Türkiye ye gelmiyo demesi ondandı demek ki..

Ben satmıyorum kimse satmasın mantığından kaynaklanıyor..
    EpaddaiC bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kesin gelecek mi nisan başında ?[/QUOTE]

telefondan geleceğini söyledi bende bakmaya gitmeyi düşünüyorum

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    _______________________Motor Hacmi_____Beygir Gücü_____Tork________Yakıt Tankı_____Boş ağırlık_____Fiyat
    Suzuki Inazuma GW250___248___cc_________24.0 hp________22.0 nm_____13.3 lt_________183 kg__________13.250 TL
    Yamaha MT-125__________124.7 cc_________15.0 hp________22.0 nm_____11.5 lt_________127 kg__________13.000 TL
    SYM Wolf SB 250 Ni_____249.4 cc_________24.6 hp________23.1 nm_____14.0 lt_________173 kg 13.000 TL
    Bajaj Pulsar 200 NS____199.5 cc_________24.4 hp________18.3 nm_____14.3 lt_________145 kg___________8.500 TL
    KTM 200 DUKE___________199.5 cc_________26.0 hp________22.0 nm_____11.0 lt_________129 kg__________14.000 TL
    Benelli TNT 25_________249___cc_________24.8 hp________21.5 nm_____17.0 lt_________143 kg___________9.500 TL

Modeller arasında kıyaslama yaptığımda fiyat ve motor hacminden dolayı cazip duruyor tasarım olarak MT-125 kadar olmasa da diğerlerinden güzel duruyor bence ama ülkeye yeni girmiş olması herkes gibi bende de yedek parça ve servis sıkıntısı yaşatıyor distribütör firmayla (mj group) telefonda görüştüğümde " Türkiye geneli yetkili servisleri olduğunu yedek parça ve servis sıkıntısı olmayacağı sözünü verdiğini " belirttiler.

Fiyatında değişiklik olmazsa ve ilk kullanıcı adayları beğenirse almayı planlıyorum inş. en kısa zamanda adaylar deneyimlerini paylaşırlar.
    Güzel bir tablo olmuş, ellerinize sağlık.

Pulsar nasıl ki, F/P ürünü olarak iyi bir satış rakamı gerçekleştirdi ise, Tnt 25 'te bence kategorisinde çok iyi bir F/P ürünü olarak çok tutulacak diye düşünüyorum. Zaman bu konuda gerçekleri iyi ya da kötü ortaya çıkaracaktır.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir tablo olmuş, ellerinize sağlık.

Pulsar nasıl ki, F/P ürünü olarak iyi bir satış rakamı gerçekleştirdi ise, Tnt 25 'te bence kategorisinde çok iyi bir F/P ürünü olarak çok tutulacak diye düşünüyorum. Zaman bu konuda gerçekleri iyi ya da kötü ortaya çıkaracaktır.
    Teşekkür ederim, kıyaslama yapan çok arkadaş vardı bende bi açıklık getireyim istedim inş faydalı olacaktır. Bazı üyelerde alma konusunda kararlı duruyor umarım TNT-250 kullanıcıları gibi memnun kalırlar yoksa büyük bir hüsran olacak hepimiz için en çokta benim içi

Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynı sorundan dolayı merkezi aradım ve ışıl bisikletin iptal olduğunu önümüzdeki günlerde Ankara'da büyük bir showroom açılacağını söylediler.
    Yeni bir showroom umarım güzel bi mağaza olur
    Alıntı HEYgidiDAYS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yiba'da var, nisan başında gelecekmiş, bilgin olsun
    Teşekkür ederim.

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Işıl bisiklete gittiğimde Benellinin tnt25 i Türkiye ye gelmiyo demesi ondandı demek ki..

Ben satmıyorum kimse satmasın mantığından kaynaklanıyor..
    Ne günlerde yaşıyoruz arkadaş adamlar satmıyor diye yalan söylüyor yazık çok yazık

yalnız arkadaşlar en küçük benelli modellerinin bile eylül aylarında ABS olacağı söylentileri var, bizim memlekete gelirmi acaba beklemekte kararsızım

http://bikeadvice.in/benelli-to-discontinue-all-non-abs-versions-tnt25-300-600-abs-launch-this-year-monthwise-plan-revealed-exclusive/

Motoru aldım, bugün evraklarıyla ve plakasıyla uğraşacağım.
    sigorta 960tl geldi resmen ağlayacaktım.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Hayirli olsun tekerine tas degmesin yorumlarini bekliyoruz...

Alıntı savica adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Deneyimlerini dört gözle bekliyoruz

Pulsar almaya giderken tnt25 gelmiş bende benelli aldım .. 1 hafta oldu alalı, Siyah olanı aldım. Şuan rodajda olduğu için zorlamıyorum..
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı yasin822 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar almaya giderken tnt25 gelmiş bende benelli aldım .. 1 hafta oldu alalı, Siyah olanı aldım. Şuan rodajda olduğu için zorlamıyorum..
    Hayırlısı olsun, kazasız-belasız....En-iyi kararı vermişsiniz,Pulsar'dan bikaç gömlek İYİ makine (bence)...(boyasına,stickerlarına bakınca bile anlaşılıyor...
    The Power of The Dreams.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun...

ilk motorunu alanlara 1000 lira çıkartıyorlarda 30 yaş ustu ilk motorunu olmayanda mı 1000 tl çıkıyor?

Milleti motor almaktan soğutuyorlar

Motosikleti
    cıks
    hayırlı uğurlu olsun

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun...

ilk motorunu alanlara 1000 lira çıkartıyorlarda 30 yaş ustu ilk motorunu olmayanda mı 1000 tl çıkıyor?

yaş 34 şimdiye kadar ustumde toplam 2 araba ve 3 motor vardı, hiç kazam yok... 960tl kol gibi girdi....
    GP500-1st bunu beğendi.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun, kazasız-belasız....En-iyi kararı vermişsiniz,Pulsar'dan bikaç gömlek İYİ makine (bence)...(boyasına,stickerlarına bakınca bile anlaşılıyor...
    Teşekkür ederim,

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun...

6 motorum Kocaeli plakaya 700 tl cıktı.. Geçen senenin nerdeyse iki katı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun
    Teşekkürler

Hayırlı olsun yasi822 kazasız belasız kullama dileğiyle. İlk incelemelerin nasıl memnun musun tavsiye eder misin ? Bende 1 haftaya alacam inş.

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun yasi822 kazasız belasız kullama dileğiyle. İlk incelemelerin nasıl memnun musun tavsiye eder misin ? Bende 1 haftaya alacam inş.
    Teşekkür ederim,
    Şuan Memnunum. Amasörler yumuşak kasisleri yumuşak geciyor, vites göstergesi mevcut, ivmelenme güzel daha önce pulsarı 7 ay kullandım, 150 km zorlanmadan geldi artı vibrasyonda yok denecek kadardı, pulsarda zorlanıyordu.. Sele çok rahat. Kuru zeminde lastikler iyi, ıslak zeminde kayıyor..

Teşekkür ederim,
    Şuan Memnunum. Amasörler yumuşak kasisleri yumuşak geciyor, vites göstergesi mevcut, ivmelenme güzel daha önce pulsarı 7 ay kullandım, 150 km zorlanmadan geldi artı vibrasyonda yok denecek kadardı, pulsarda zorlanıyordu.. Sele çok rahat. Kuru zeminde lastikler iyi, ıslak zeminde kayıyor..
    Benelli markasının Türkiye'deki diğer modellerini de araştırdım hepsi sele, titreşim ve amasörler konusunda seninle aynı fikirde demek ki alınacak bir motosiklet Ankara'da ışıl bisiklet getirecek diye beklerken başka bayii getirecek dediler şimdi onu bekliyorum inş en kısa zamanda gidip görüp alırım. Çok teşekkürler yasin822 tekrar kazasız belasız kullanman dileğiyle

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    yaş 34 şimdiye kadar ustumde toplam 2 araba ve 3 motor vardı, hiç kazam yok... 960tl kol gibi girdi....
    Yaş 40 üstümde 1 araba var. 2000 yılından beri E-a2 ehliyetim var. Kazam yok. 5. basamaktan indirimim de varmış ne demekse?(Sigortacının tabiri) en düşük 721 TL çıktı, verdik. Bu şekilde 3500/4000 tl arasında satılan motosikletlere talep azalacak. Apaçiler de azalacak gibi geliyor bana. 3000 tl ye motor al 1000 tl sigorta ver. 3 yıl sonra motoru satsan sigorta parasını karşılamıyor, çok eğlenceli.

Şaka bir yana birilerinin bir şeyler yapması lazım. Buna resmen tecavüz denir.
    Mobilete binen ne yapacak? Ya 1000 liralık cub motora binen Anadolu insanım ?
    Bu şekilde olmaz.
    OttomanRider bunu beğendi.

december boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Duke 200 tnt25 e göre daha mı ufak ya da cılız? duke hep cılız diye beğenmiyordum ama bu da öyle mi acaba? altımda küçük kalır mı diye düşünüyorum. boy 1,80 kg 95

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)