Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Resmi İtalya sitesinde de aksesuarlar satışa sunulmuş. Sonunda

http://www.benellishop.it/index.php/...__store=it&p=2

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmi İtalya sitesinde de aksesuarlar satışa sunulmuş. Sonunda

http://www.benellishop.it/index.php/...__store=it&p=2
    Koruma takozuna 90€, ayna 140-160€ hey maşallah.
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan yarın olmaz.

Motosikleti
    XMAX 250
    Bunların çin muadilleri ebay e düşer yakında

Bu parcalari alsam motorun yari fiyati cikar.
    ...garip... bunu beğendi.

Motosikleti
    er6n , tnt 25
    Satmak için değil yapmış olmak için yapılmış.!! akla zarar fiyatlar deli saçması komik.........

Yurtdışında bu fiyatların olması normal bide web sayfasında yani bayide bu fiyatlar karşımıza çıkmaz bence

TNT 250 kullanıcılar lastiklerin kullanıldıkça toparlandığını söylüyorlar uzun yol yapıp test eden var mı ?

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lastiklerin havasını pertrolde basmayın normal seviyeye indirin 2.500 km'yi devirin sonra değiştirme kararı alın çünkü lastikler ilk etapta berbat geliyor sonradan alışıyor mu insan yoksa lastik mi düzeliyor anlamadım

Ooo aksesuarlar satışları Avrupa'da başlamış bize de bir aya kalmaz gelir ama bu fiyatlarla olmaz bi yan aynaya 550 lira istemezler heralde

Bunların çin muadilleri ebay e düşer yakında
    aynen çok yakında aksesuarları bir çok platformda bulunabilir. İlk aksesuarlar olduğu için fiyatlar biraz pahalı zamanla onlarda düşer.

Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT 250 kullanıcılar lastiklerin kullanıldıkça toparlandığını söylüyorlar uzun yol yapıp test eden var mı ?
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiklerin havasını pertrolde basmayın normal seviyeye indirin 2.500 km'yi devirin sonra değiştirme kararı alın çünkü lastikler ilk etapta berbat geliyor sonradan alışıyor mu insan yoksa lastik mi düzeliyor anlamadım
    Bence biz alışıyoruz, ona göre tedbirli kullanmaya çalışıyoruz.. Motorum şu an 6000 km.de, lastikler hala berbat..
    pea, ...garip... ve Philippe bunu beğendiler.

Merhabalar bende bugün tnt25 modelini alarak aranıza katılmış bulunuyorum, daha araca kavuşamasamda burda yerimi alıyım dedim tavsiyeleriniz varsa tavsiyelerinizi beklediğimi belirtmek isterim ��
    oialdemir, ...garip... ve Philippe bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı cozurrtt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bende bugün tnt25 modelini alarak aranıza katılmış bulunuyorum, daha araca kavuşamasamda burda yerimi alıyım dedim tavsiyeleriniz varsa tavsiyelerinizi beklediğimi belirtmek isterim ��
    Kullanım kılavuzunu 1-2 kere okuyun.
    Lastiklere güvenmeyin.
    Yağını eksik etmeyin.(Zincir + oynayan tüm parçalar)

Hayırlı olsun

Motosikleti
    XMAX 250
    Aldığın bayi nerede bilmiyorum ama son yazılımın yüklü olup olmadığını öğren.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

Tnt 25 Yazılım Güncellemesi hakkında

Arkadaşlar dün Vale Moto dan Mehmet Ustayı aradım. Motor için olan son yazılımın geldiğini söyledi. Geçen hafta ki ilk gelen yazılımın doğru olmadığını ve o yüzden yüklemek istemediğinden bahsetti. Bende iş çıkışı yanına gittim 4-5 dk da yükledi ve devir 9.000 rpm den 10.500 rpm e çıktı.

Dün ve bu sabahla birlikte yazılım sonrası 40 km den sonraki fikrim.

Hemen yazılımın en güncel halini yükletin.

- Benim stop etme sorunum yoktu ama çoğu arkadaş bu sorunun yazılımla çözdüldüğünü söyledi.
    - Motor her seferinde tek marşta çalışıyor.
    - 1. ve 2. vitesin arası uzamış.
    - Çekiş fark ediyor. Sanki motor önceden gücü düşürülmüşte şimdi özgür kalmış gibi.
    - Son hızı deneyecek vaktim olmadı ama önceden 147 kmh yapıyordu. Sabah 5.viteste 134 kmh ye geldi. Daha 6. vitese gelemedim.
    Sanıyorum o da artmıştır.
    ...garip..., pea ve zafer6n bunu beğendiler.

Alıntı muratkidiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence biz alışıyoruz, ona göre tedbirli kullanmaya çalışıyoruz.. Motorum şu an 6000 km.de, lastikler hala berbat..
    Sen hala alışamamışsın ama sayfa içerisinde vardı böyle bir kaç yorum bir süre sonra tekel üzerindeki bir şeyler aşınır mı erir mi lastikler o zaman kendine gelir diye TNT 250 sayfasında da rastlamıştım

Alıntı cozurrtt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. tekerleğe alışana kadar dikkatli kullan yeter bide güncelleme yapıldı mı diye sor

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Aldığın bayi nerede bilmiyorum ama son yazılımın yüklü olup olmadığını öğren.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

Tnt 25 Yazılım Güncellemesi hakkında

Arkadaşlar dün Vale Moto dan Mehmet Ustayı aradım. Motor için olan son yazılımın geldiğini söyledi. Geçen hafta ki ilk gelen yazılımın doğru olmadığını ve o yüzden yüklemek istemediğinden bahsetti. Bende iş çıkışı yanına gittim 4-5 dk da yükledi ve devir 9.000 rpm den 10.500 rpm e çıktı.

Dün ve bu sabahla birlikte yazılım sonrası 40 km den sonraki fikrim.

Hemen yazılımın en güncel halini yükletin.

- Benim stop etme sorunum yoktu ama çoğu arkadaş bu sorunun yazılımla çözdüldüğünü söyledi.
    - Motor her seferinde tek marşta çalışıyor.
    - 1. ve 2. vitesin arası uzamış.
    - Çekiş fark ediyor. Sanki motor önceden gücü düşürülmüşte şimdi özgür kalmış gibi.
    - Son hızı deneyecek vaktim olmadı ama önceden 147 kmh yapıyordu. Sabah 5.viteste 134 kmh ye geldi. Daha 6. vitese gelemedim.
    Sanıyorum o da artmıştır.
    2. bir güncelleme mi geldi yani ?

Motosikleti
    XMAX 250
    Mehmet Usta ( Vale Moto dan ) gelen güncellemeyi bazı bayilerin yüklediğini ve sorun yaşadığını söyledi bana onlar başka motorda test edip tam sürüm gelmesini beklemişler. İlk burada paylaşan bir arkadaş vardı Anadolu yakasında yaptırmıştı. İlk güncelleme geldiği haberini de o vermişti. Daha sonra güncelleme sonrası sorun yaşadığını söyledi. Dün yaptırdığım da Mehmet Usta son ve en güncel hali bu dedi. O ilk yüklenen sorunluydu dedi.

Bu biraz da Kuba Motor un hatası sanıyorum. Motor ömrünü korumak için devir kesiciyi 9.000 çekmiş. Bu stop etme sorunları tek marşta çalışmama vb. oradan fırladı herhalde.

Aleti orjinal yazılımı yüklenince 10.5000 rpm de canavar gibi çekiyor.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Mehmet Usta ( Vale Moto dan ) gelen güncellemeyi bazı bayilerin yüklediğini ve sorun yaşadığını söyledi bana onlar başka motorda test edip tam sürüm gelmesini beklemişler. İlk burada paylaşan bir arkadaş vardı Anadolu yakasında yaptırmıştı. İlk güncelleme geldiği haberini de o vermişti. Daha sonra güncelleme sonrası sorun yaşadığını söyledi. Dün yaptırdığım da Mehmet Usta son ve en güncel hali bu dedi. O ilk yüklenen sorunluydu dedi.

Bu biraz da Kuba Motor un hatası sanıyorum. Motor ömrünü korumak için devir kesiciyi 9.000 çekmiş. Bu stop etme sorunları tek marşta çalışmama vb. oradan fırladı herhalde.

Aleti orjinal yazılımı yüklenince 10.5000 rpm de canavar gibi çekiyor.
    Yani herkesin tekrar bayilere giderek son güncellemeyi yüklemesi lazım stop etme marş ve rpm dışında değişiklik var mı ?

Motosikleti
    XMAX 250
    Daha öncede söylediğim gibi 1. ve 2. vites kısa gelmiyor insana artık. Yapıldıktan sonra motor sanki önceden boğuk çalışıyormuş gibi geldi.
    Şimdi böyle özgür kaldım açın benim önümü der gibi gidiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)