Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Ninja 250 SL Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar formunuzu okudum ben de ninja 250sl aldım, motor çok güzel tavsiye ederim.
    Murat.K. ve DENİZ ER. bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tayfun44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GROM
    Şuan Honda Msx125 kullanıyorum seneye mayısta inşallah kawa250sl le aranızdayım
    Murat.K. ve originel bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Kimsenin sesi soluğu çıkmaz oldu yine. Neler yapıyorsunuz

Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pm attım acaba aldınızmı :D

Abi işten güçten gezmeye zaman bulamaz oldum ben Arkadaşlarla tem'de gazlıyoruz arada.
    7300Km oldu hayvan
    Dün gisparktaydım. Kardeşimin motoru bıraktım. Ehliyet sınavını geçmiş.Eğitimlere devam ediyor.
    250SL'i kullandırttım. Bayıldı

Asıl sen ne yaptın ? Gezin sonrası motordan soğumuştun ısındınız mı
    DENİZ ER. bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi işten güçten gezmeye zaman bulamaz oldum ben Arkadaşlarla tem'de gazlıyoruz arada.
    7300Km oldu hayvan
    Dün gisparktaydım. Kardeşimin motoru bıraktım. Ehliyet sınavını geçmiş.Eğitimlere devam ediyor.
    250SL'i kullandırttım. Bayıldı

Asıl sen ne yaptın ? Gezin sonrası motordan soğumuştun ısındınız mı
    valla yağmur çamur derken hava düzgün oldukça işe gidip geliyorum. bu arada motorda fan arızası vardı geziden önce yaptırmış idim ancak içim rahat etmediği için yaptırılmış parçaları çöpe attırıp sıfır parça taktırıyorum. yaptırmaktan 10 kat daha pahalı ama olsun. ne kullanırken ne satarken başım ağrımaz. yapılmış hali ile sıkıntısı yoktu. ne bileyim içime sinmedi tamir edilmiş parça ile kullanmak motoru. alt tarafı 150 liraya yapıyorlar diyerek tamir görmüş parça kullanmak istemedim.

şimdi bir choper sevdası başladı. bugün yarın kararımızı verip motorları satılığa çıkarabiliriz. yaşlanmışız yahu
    tiawern bunu beğendi.

Motosikleti
    Ninja 250 SL
    Selamlar. Foruma yeni üye oldum ama Şubat'tan beri 250 SL kullanıcısının. Bir soru sormak istiyorum. Resimde Krenaj koruyucu takoz takılı olduğu dikkatimi çekte. Nereden temin edebilirim acaba bilgi verebilirseniz sevinirim

Motosikleti
    Alıntı Levser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Foruma yeni üye oldum ama Şubat'tan beri 250 SL kullanıcısının. Bir soru sormak istiyorum. Resimde Krenaj koruyucu takoz takılı olduğu dikkatimi çekte. Nereden temin edebilirim acaba bilgi verebilirseniz sevinirim
    istanbul/fatih ten necat motordan temin edip onlara taktırdım. kendileri ile iletişime geçip alabilirsiniz...

http://www.necatmotor.com/iletisim/

Motosikleti
    Kawazaki Ninja 250sl
    Valla finallerden ben de zaman bulamadım. Ama dün Ankara'nın doğusuna doğru kısa da olsa güzel bir yolculuk yaptım. Otobanda kısa bir mesafe gidip ardından Elmadağ tarafına oradan da köylere doğru gittim. Ankara'da olan varsa eğer, Elmadağın orada 15 dakikalık bir kısım dışında yol motor sürmek için fena değil gibi. Hem araba yok, hem de yollar virajlı, daha ne olsun
    DENİZ ER. bunu beğendi.

Motosikleti
    Ninja 250 SL
    Tesekkürler, ilk fırsatta arayacağım necatmotor u.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

Elmadağ'da doğru bende geçen hafta gittim ama çok fazla köpek olduğu için tırstim biraz ��. Kurbanlık satışı olduğu için hali ile çoban köpeği de çoktu. Ama bir vukuat yaşamadım.

DENİZ ER. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6F ABS
    Haftaiçi çalışıp haftasonu motosiklet kullanmaya çalışıyorum abi Gerçi bu hafta kullanamadım ama olsun c.tesi' e ne kaldı ;) şaka bi yana haftasonu planlarımda öncelik motorda sonra geri kalan zamana göre diğer işleri sıraya koyuyorum.

Görüşmediğimiz süre zarfında bir hafta sonu gelibolu'a gittim. Sonra baktım çok iyi geldi diğer haftasonu yine gittim bu kez pzt. ve salı günü işten izin aldım. Pzt günü hemen hemen tüm şehitlikleri gezdim. Şehir içinde olduğum hafta sonlarında ( sahilden) florya-sarıyer-belgrad- gis akademi rotasını izliyorum. Tabiki arada şile, garipçe, rumeli feneri vs gibi yerlere de gidiyorum ;)

Bir acemi olarak fazla limitlerimi zorlamadan çok km yapmaya çalışıyorum aslında. 1 mayısta yol eğitimi ile trafiğe çıkmıştım. Beş hafta sonu neticesinde şuan 2600 küsür km deyim. Hedefim tian ı geçmek ;) Bu arada tian ın dedikleri hep çıktı. Ninja 250sl, başlangıç için gerçekten tatmin edici bir alet. Evet bir süre boyun ağrısı ve motor ince oldugundan bacaklarda erken yorulma yapsa da zamanla insan alışıyor. Hemen hemen her yolda kullandım, özellikle tem için endişelerim vardı ama hızı gayet yeterli.

Bende durumlar böyle. Gördüğünüz gibi henüz heyecanımı yitirmedim. Umarım da yitirmem. Bence en kısa zamanda görüşmeliyiz belki güzel kısa bir yol da yapabiliriz. Olmaz mı Murat Abi, Ömer ?

GELİBOLU DÖNÜŞÜ:

KORU DAĞINDAN SAROS KÖRFEZİNE BİR BAKIŞ:

dyavol-77 ve tiawern bunu beğendiler.

tabiki buluşabiliriz hatta süper olur ben proje yoğunluğundan pek kendime zaman ayıramiyorum ama uygun bir tarih olduğun beraber bireyler yapabiliriz

Motosikleti
    Şu bir iki haftalık yoğunluğumuzu atlatalım bir hafta sonu buluşma fikri gayet cazip

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Beyaz rengi çok hoşuma gitti aletin. Bir sorum var bu motora biraz daha kalın lastik takabilir miyiz?

Arkadaşlar merhaba bende ninja 250 sl kullanıcısıyım.3 haftadır kullanıyorum motoru.Yeni başladığım için kafama takılan bazı sorular var.Yardımcı olursanız sevinirim.Şu an 110 km Yaptım.motoru genelde 5 6 devirde kullanıyorum,bu Aralık'ta kullanmak iyi mi? Bazen 7.deviri geçtiğim zamanlar oldu bu motora ileriİ için ne gibi Sıkıntılar çıkarır?

Motosikleti
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyaz rengi çok hoşuma gitti aletin. Bir sorum var bu motora biraz daha kalın lastik takabilir miyiz?
    Bildiğim kadarı ile bir boy büyük lastik takılabiliyor ama özel bir ayar gerekir mi gerekmez mi bunu servisiniz ile konuşmanız lazım.

Alıntı BlackGemz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bende ninja 250 sl kullanıcısıyım.3 haftadır kullanıyorum motoru.Yeni başladığım için kafama takılan bazı sorular var.Yardımcı olursanız sevinirim.Şu an 110 km Yaptım.motoru genelde 5 6 devirde kullanıyorum,bu Aralık'ta kullanmak iyi mi? Bazen 7.deviri geçtiğim zamanlar oldu bu motora ileriİ için ne gibi Sıkıntılar çıkarır?
    Rodaj Döneminde ani gazlamalardan ve sürekli yüksek devirden kaçınmanızı önerir. Tabi ki zaman zaman daha yüksek devirlere çıkacaksınız sadece bunu motoru zorlamadan ve sürekli Alışkanlık haline getirmeden yapmanızda fayda var. Tavsiye edilen rodaj devir aralıkları parçaların bir birine alışmaları içindir.
    DENİZ ER. bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawazaki Ninja 250sl
    Alıntı BlackGemz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam rödaj ile ilgili bir çok farklı fikir bulunmakta. Normalde kitapçığın üzerinde yazan 4000 devir de kulanılması yönünde. Ben şahsen buna uydum. Tabi ara ara trafikte gerektiğinden kısa süreli olarak yüksek devirlere çıktım. şimdi motorun durumundan gayet memnunum. ama dediğim gibi konu hakkında farklı farklı görüşler var o Yüzden karar size kalmış.

Motosikleti
    Ninja 250 SL
    Koruma takozunun fiyatı konusunda da bilgi verebilir misiniz?

Geçenlerde arkadaşlarla gazlıyorduk
    Benim motor neden mi ters duruyor ? @Deniz bunun nedenini biliyordur ;)

DENİZ ER. ve Murat.K. bunu beğendiler.

DENİZ ER. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6F ABS
    @tian, zaten bir farkın olmalıydı ama sivri kuyruk ve egzoz sevgimiz de bir ayrı tabi ;)
    Murat.K. bunu beğendi.

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)