Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
26. sayfa BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Discover 150F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Alıntı eviLdead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    APALA satim sana motorumu o dedigin herşey mevcut benim motorda ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:34 ----------

al birini vur ötelkine ya
    Kaç istiyosun resim almam gerekiyor birde
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eviLdead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç istiyosun resim almam gerekiyor birde
    APALA resimleri numarnı ver gönderim whatsapptan fiyatı konusuruz eğer motoru beğenirsen

muglalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ Discover 150F
    Selam mt ailesi. Bende bajaj discover 150 f alarak araniza katildim. Suan 3.300 kmdeyim. Motor güzel güclü fakat bariz bir yitresim var. Bunu azatmanin bi yolu var mi

Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı muglalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam mt ailesi. Bende bajaj discover 150 f alarak araniza katildim. Suan 3.300 kmdeyim. Motor güzel güclü fakat bariz bir yitresim var. Bunu azatmanin bi yolu var mi
    yok muglalı ne yapsan ne etsen titrer o

muglalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ Discover 150F
    Lastik olarak takilabilecek güzel bi lastik önerir misiniz ?
    Malum orjinal lastiklari sabun gibi kayıyo.

Motosikleti
    Bajaj Discovery 150F
    Benim motorda 2000 km yi devirdik. arka dişliyi 40 a düşürdüm hızı 100 den 110 ancak çıktı.110 da zor bela görüyor.
    yakıt 50 lik benzin alıyorum. dişli değişiminden önce 400 km gidiyordu. şimdi 450 km gitti. yakıt tasarrufu sağladı.

ancak şu vites geçişleri beni iyice motordan soğuttu. sert geçiyor ve çatur çuturt sesler çıkıyor. özellikle 1.ve 2. viteste, bazende takılma yapıyor. servisde ki arkadaş normal deyip duruyor o da ayrı bir canımı sıkyor. bu sefer takılmalar için bi fabrikasına soralım dedi.

keyifle bindiğim bir motor olamadı ne yazıkki. ybr alsaydım diyorum şimdi ama artık geçti..

Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı ilhan299 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorda 2000 km yi devirdik. arka dişliyi 40 a düşürdüm hızı 100 den 110 ancak çıktı.110 da zor bela görüyor.
    yakıt 50 lik benzin alıyorum. dişli değişiminden önce 400 km gidiyordu. şimdi 450 km gitti. yakıt tasarrufu sağladı.

ancak şu vites geçişleri beni iyice motordan soğuttu. sert geçiyor ve çatur çuturt sesler çıkıyor. özellikle 1.ve 2. viteste, bazende takılma yapıyor. servisde ki arkadaş normal deyip duruyor o da ayrı bir canımı sıkyor. bu sefer takılmalar için bi fabrikasına soralım dedi.

keyifle bindiğim bir motor olamadı ne yazıkki. ybr alsaydım diyorum şimdi ama artık geçti..
    Hocam Bu Motoru Alıpta Pişman oLmayanmı var allahını seviyorsan? Adamlar Demiş 14.5 Hp Ee Nerde ßu Motorun Gücü Son hız 110 dahası yok Cbf ybr hatta benim kardeşimde Boxser var o bile son hız 120 yapıyor orjinal halinle yemin ederim bu motoru alacaklar uzak dursun ben bu hataya düstüm biran önce satmanın peşindeyim bu motor bu parayı hak etmiyor bu motorun ederi 3000 tL boxser para dahası etmez yazıklar olsun ßide bunu övenler var Bu Mehmet Ata mıdır nedir onada seslenmek gerek böle öve öve biteremediginiz motorları bayii'ler ßile daha getirtmek istemiyor'ki Yaşar ticaretteki kubilay ustalan konustum daha 150F modelini getirmeyi düsünmüyolarmıs ne kadar dogru bilemem ama ßu Motor Tam ßi FiYASKOOOOO

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

Alıntı muglalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik olarak takilabilecek güzel bi lastik önerir misiniz ?
    Malum orjinal lastiklari sabun gibi kayıyo.
    Sava Marka Lastik Hem Fiyat Olarak Uygun Hemde KAliteli

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Hocam Bu Motoru Alıpta Pişman oLmayanmı var allahını seviyorsan? Adamlar Demiş 14.5 Hp Ee Nerde ßu Motorun Gücü Son hız 110 dahası yok Cbf ybr hatta benim kardeşimde Boxser var o bile son hız 120 yapıyor orjinal halinle yemin ederim bu motoru alacaklar uzak dursun ben bu hataya düstüm biran önce satmanın peşindeyim bu motor bu parayı hak etmiyor bu motorun ederi 3000 tL boxser para dahası etmez yazıklar olsun ßide bunu övenler var Bu Mehmet Ata mıdır nedir onada seslenmek gerek böle öve öve biteremediginiz motorları bayii'ler ßile daha getirtmek istemiyor'ki Yaşar ticaretteki kubilay ustalan konustum daha 150F modelini getirmeyi düsünmüyolarmıs ne kadar dogru bilemem ama ßu Motor Tam ßi FiYASKOOOOO
    Youtube'da Ankara aşti cepa arası sürüş - Mondial MX Grumble 150 cc diye ararsanız 12 beygir ile düz yolda yaptığım hızı görebilirsiniz. Çok hafif eğimde 117 yapmıştı. Tapagaz bir depo benzin bitirsen titreşim rahatsız etmiyo ayrıca. Bu motorda 12 beygir bile var mı acaba

Motosikleti
    Bajaj 150f
    Merhaba vites geçışlerı için castrol 10/50 kulan ses gidecektir bende kulanıyorum ses kesıldı

Değerli mengu16, bu üründe 14,5 ps vardır. Uygunluk kartında yazılıdır. Hata yapılması mümkün olmayan bir degerdir. Bu forumun ilk sayfalarında iki kişi ile çıktığı rampadan tek kisilik ürünleri nasil geçtiği ile ilgili yorumlar olduğunu hatırlıyorum.

Güç ile ılgili tereddutunuz varsa test yapmanızı tavsiye ederim.

Selamlar. ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli mengu16, bu üründe 14,5 ps vardır. Uygunluk kartında yazılıdır. Hata yapılması mümkün olmayan bir degerdir. Bu forumun ilk sayfalarında iki kişi ile çıktığı rampadan tek kisilik ürünleri nasil geçtiği ile ilgili yorumlar olduğunu hatırlıyorum.

Selamlar. ..
    mengü zaten bajaj motorlarını kötülemeyi seviyor herhalde ben mi öyle görüyorum beğenmiyorsa pulsarını satsın.
    TOTEMONS bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Selamlar. ..
    Ekram Ata Merhaba ßu Motorsiklet 14.5 ps olamaz motor 110 görmüyor nasıl 14.5 ps? boxser bile 120 görüyor bırak boxser'ı honda cb125e bile 120 görüyor yokus aşşa ee bu motorun nerde 14.5 hp farkı? yokuş aşşa ßile 110 geçmiyor? bu motor tam bi fiyasko bayiler satılmadıgı icin fiyat öldürüyolar sahibinden comdan baka ßilirsiniz kimi aradımsa hiç ßiri memnun deiL ßöle motorları sokmayın piyasaya insanlar parayı çöpten toplamıyor tam ßi fiyasko ßu motorlar

Motosikleti
    Ekram Ata Merhaba ßu Motorsiklet 14.5 ps olamaz motor 110 görmüyor nasıl 14.5 ps? boxser bile 120 görüyor bırak boxser'ı honda cb125e bile 120 görüyor yokus aşşa ee bu motorun nerde 14.5 hp farkı? yokuş aşşa ßile 110 geçmiyor? bu motor tam bi fiyasko bayiler satılmadıgı icin fiyat öldürüyolar sahibinden comdan baka ßilirsiniz kimi aradımsa hiç ßiri memnun deiL ßöle motorları sokmayın piyasaya insanlar parayı çöpten toplamıyor tam ßi fiyasko ßu motorlar
    Motorun orjinal dişlileri hıza göre değil diyecem de, 9.8 beygir balansörlü Cg 125 ile yokuş aşağı 122 yapmıştım motor alttan egzantrikli olduğu halde 11000 deviri vuruyodu dişliler de orjinaldi o hıza çıkardı. Bu motor üstten egzantrikli ve 4 valfli. Çok rahat 10000 devir çevirmesi lazım yokuş aşağı. Gerçekten çok garip 110km hızı geçememesi.

Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun orjinal dişlileri hıza göre değil diyecem de, 9.8 beygir balansörlü Cg 125 ile yokuş aşağı 122 yapmıştım motor alttan egzantrikli olduğu halde 11000 deviri vuruyodu dişliler de orjinaldi o hıza çıkardı. Bu motor üstten egzantrikli ve 4 valfli. Çok rahat 10000 devir çevirmesi lazım yokuş aşağı. Gerçekten çok garip 110km hızı geçememesi.
    Mengu16 Dedimya kardeş motorlar tam ßi fayosko bunların alıcılarını aradım kimse memnun deiL elinden cıkar dio Sahibindende'de baka bilirsin herkez ölü fiyata vemreye calısıyor cogu bayiler fiyatta indirime gitti motor yemin ederim cin malından berbaet ama bu dedigim 150F modeli icin geçerli

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sen pulsarla kaç yapıyorsun.

Motosikleti
    Alıntı TR_96 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen pulsarla kaç yapıyorsun.
    156km hızı gördüm. Motor yağı biraz eskidi 3500km'lerdeyim. 5000 bakımını yaptırmadan bir daha hız denemesi yapmayı düşünmüyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu pulsarı bu kadar zorlama mengü elinde kalacak yoksa pulsa rs 200 al bence sen.

Motosikleti
    Alıntı TR_96 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu pulsarı bu kadar zorlama mengü elinde kalacak yoksa pulsa rs 200 al bence sen.
    RS 200 daha yavaşki NS'den. Hiç bi artısı yok bence. Tip desen NS 200 çok daha iyi.

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Arkadaşlar elinizde bu motor ile ilgili bahsettiğiniz olumsuzluklar ve problemlere ait video,foto,vs varsa paylaşınız.
    Bu sayfada özellikle hep aynı 3-5 kişi durmadan motoru durmadan desteksiz kötüleyip duruyor.Hep aynı şeyleri okumaktan insanlar sıkıldı.
    Bir ürünü,malı eleştirmek başka kötülemek bambaşka.
    Ortaya delil koymadan yapılan bu tür yorumlar malı kötülemeye girer ve rakip firmalar üzerinden haksız rekabet oluşturur.
    Elle tutulur bir olumsuz bir durum varsa bundan sonra yorumlarınızda bir dayanağınız olsun paylaşınız lütfen.Bu yardımseverlik lütfunu gösterirseniz eğer biz tüketiciler sizlere minnettar kalırız.
    pogi bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    RS 200 daha yavaşki NS'den. Hiç bi artısı yok bence. Tip desen NS 200 çok daha iyi.
    Evet rs daha ağır motor gücü aynı olunca tabiki daha yavaş kalıyor fakat tasarım ns den daha güzel ama ns kesinlikle çirkin değil naked commuter sınıfında çok başarılı. rs nin 250cc olması gerek bence.

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 162425262728 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)