Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bende yeni aldım 150 hs eve gidip geliyorum toprak yol altı vurur diye korkuyodum ama öyle bi sorun yok çokta süper 1300 e aldım 2007 modell km 2000 de.çokta kolay sürmesi yani .ama şu arka fren zor tutuyo yaa biraz sıkılması lazım ama nasıl olacak ..selamlar

bide plaka alacam masrafı ne kadar olur yardımcı olursanız sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    Alıntı muzo2835 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende yeni aldım 150 hs eve gidip geliyorum toprak yol altı vurur diye korkuyodum ama öyle bi sorun yok çokta süper 1300 e aldım 2007 modell km 2000 de.çokta kolay sürmesi yani .ama şu arka fren zor tutuyo yaa biraz sıkılması lazım ama nasıl olacak ..selamlar

bide plaka alacam masrafı ne kadar olur yardımcı olursanız sevinirim...

arka fren olayı sol amortisörlerin hemen yanında yaylı bişi var onu sık ileri doğru tamam

plaka olayı 150 - 200 YTL arası değişir.

BEYLER Mondial 150 alıcam ama yardım

arkdaşlar mondial 150 hs alcam fiyat nasıl motor+plaka+ruhsat=1000 ytl nasıl fiyat

Motosikleti
    sıfırmı buu acaba 1000 ytl sıfırsa kaçırmaaa

yok ya 2.eL ayrıca model 150 rs

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    buna ses sistemi kurulabiliyo mu

Motosikleti
    nie kurulmasın paradan haber ver dakkada kurarlarrr

bende 150 hs kullanıyorum 2000de bı sorun cıkmadı ama servısten hıc memnun degılım hıc ılgılenmıyolar

Motosikleti
    normaldir servisler berbatta sen daha 2000 desin kardeşş olsun şöyle bi 15500 km falan o zaman bakalım ozaman görecez daha 2000 km de ne olacak motora

Motosikleti
    MONDİAL 150 KN
    ses sistemi neden kurulmasın ses sistemini kralı bile kurulur

banarlı slm dostum adanadan ali en sonunda yaptık üyeliği ee kardeş 16020 yi gördüm bu sabah kardeş sen ne yaptım girdinmi 16000 e birde feroo41 arkadaş dediğin gibi harbi 1500 cc lik motorla rüyasında yapmış sanırım dediklerini

onu bunu bilmem scooterda hs derim başka birşey demem arkadaşlar sabah erken saatte kırmızı ışıkta yanıma rialli. asya motor birde mondial zc geldi beraber kalktık yanlız bir benim hs ağır abi tabi sonradan topluyor kendini neyse çocuklar bastı ee biz boş dururmuyuz yanlarından tıslıya fıslıya geçtim bir ara dikizden baktığımda yaklaşık 80 metre fark attıgımı gördüm anlıyacağınız hs diyor başkada scooter demiyorum bu konuda karayılan ve banarlı arkadaşımı her yönleriyle katılıyorum

murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    haklısınız.ama motora bakarsan çok kral scooter bende meemnunum şu an hiç bi sorun yok.ayrıca kalkışlarda çok seri.aniden kalkıyo.
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

Motosikleti
    wallah bende motorun km sinin resmini koyacağım dedim bir türlü koyamadım ama bu sefer koyuyorum önceden çektiğim resimleri

YALNIZ SUAN MOTORUN KM Sİ BU RESİMLERDEKİLER DEĞİL SUAN 15750 KM

merhaba arkadaşlar ben izmirden kutsi...ben yakın zamanda 150 HS almayı düşünüyorum fakat aldıktan hemen sonra otobana çıkıp motoru açmak mı gerekir:Dbazı kişilerden duydum motoru hemen açarsan fazla yakar gibisinden:S yoksa ilk 1000 km fazla basmadan gitmek sonra açmaya mı çalışmak gerekir:Saçıkçası ilk aldığımda açmaya çalışırsam yakıtın artmasından korkuyorum:Sönerilerinizi bekliyorum ilginiz için teşekkür ederim...;)

Motosikleti
    MONDİAL 150 KN
    banarlı kardeş resimler çok güzel eline emeğine sağlık nice 20000 binlere

Alıntı murattt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısınız.ama motora bakarsan çok kral scooter bende meemnunum şu an hiç bi sorun yok.ayrıca kalkışlarda çok seri.aniden kalkıyo.

haklısın kardeş yanlız kayışında sağlam olmasına dikkat etmek lazım seri kalkmaya gelince çogu motordan çok daha atik ve güclü bence çünkü yollarda sürekli farklı model ve scooterlarla karşılaşıyorum genellikle 150cc oluyorlar ama her türlü yolda geçmeyi biliyor hs kalkışta geridende başlasam allaha çok şükür yarı yolda bırakmıyor beni ve diğerlerine görede çok daha az yakıyor her türlü hs diyorum

Alıntı kutsi35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben izmirden kutsi...ben yakın zamanda 150 HS almayı düşünüyorum fakat aldıktan hemen sonra otobana çıkıp motoru açmak mı gerekir:Dbazı kişilerden duydum motoru hemen açarsan fazla yakar gibisinden:S yoksa ilk 1000 km fazla basmadan gitmek sonra açmaya mı çalışmak gerekir:Saçıkçası ilk aldığımda açmaya çalışırsam yakıtın artmasından korkuyorum:Sönerilerinizi bekliyorum ilginiz için teşekkür ederim...;)

benim soruya bi güncel...

Motosikleti
    benim soruya bi güncel...
    wallah öncelikle kardeşim kesinlikle ilk 500 km ye kadar basma 60 ı geçme basarsan motoru zorlarsın yani kısaca alışma payı anladın 500 geçtikten sonra bas basabildiğin kadar

Motosikleti
    MONDİAL 150 KN

valla kardeş ilk 500 hatta 800 km yi yavaş git 40 -60 km arasında sür duruşlarda ani durma kalkışlarınıda yavaş yavaş yap ve benzini genellikle aynı petrolden al ve zorlama motoru ilk 1000 km de bu şekil kullan iyi açıldımı artık benimki gibi taş patlasın 90 krş yakar baharlı çok güzel anlatmış zaten

Motosikleti
    kesinliklee bu olayy böyle olurr kim ne derse desinnn

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar benim motorun ön kafa km'saatinin olduğu kafadan gazı verip bırakınca titreşim ve zırıltı yapıyor önceden böyle birşey yoktu.dedim acaba vidalarmı gevşemiş dedim vidaları sıkmama rağmen ses kesilmedi sizce içerden bir bağlantı falan kopmuş olabilirmi
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    ince bi zırıltı dimi sürtünme gibi bi ses?
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler