Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL 150 HS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM EVO 250
    ya arkadaşım çok pahalı..

bi kere kesinlikle bakacaksın ruhsatına..muane geçirmişse eğer kesinlikle ve kesinlikle alma...sigortasız alma..sartını koy sigorta ve muane olsun sona alım de..

mesela ben..900 anlaştık..230 tl noter ( vekaletli olduğundan..normalde 180-190 ) + 50 tl sigorta + 150 tl muane + 110 tl de emniyet..ettimi 1400 tl....ama şu gerçek..motorum çok temiz çok da memnunum..garibim şimdi ankarada

o yüzden çok dikkat et...kanuni storm al derim ben daha ii...bi tane var bildiğim temiz bakımlı.1400 km'de...sadece site içinde kullanılmış...1300 istio en iyi ihtimal....çok dolandım ona ama olmadı alamamıştım...istersen irtibata geçireyim seni..?
    işte buna dokunma !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    henüz beklemede
    ama ben peşin vermicem elden taksit veriorum 200 falan daha ii değilmi

Motosikleti
    SYM EVO 250
    o zmn o iş yaş olur..bence hiç girme o işe..hem kış geldi..biriktir mayıs a kadar falan öle al..peşin alırsan senin için çok daha ii olur..
    işte buna dokunma !!!

Motosikleti
    henüz beklemede
    ama fiyatlar yükselmiomu yazın ben aslında 125zn istiorum çok şirin tam bayanlık ama oda çok uzun süre kullanılmaz sanırım

Motosikleti
    SYM EVO 250
    e sende haklısın artıyor fiyatlar ewet..200 elden verene kadar bi arkadaş, akraba vs bul kredi kartına veren çok kişi var...yada begendiğin bi motor sahibini ara, konus işte kredi kartım var güvendiğiniz birine taksit yaptırmak istiyorum vs dersen olur..demem o ki , biras araştır..eminim istediğin olur..
    işte buna dokunma !!!

Motosikleti
    henüz beklemede
    evet bencede bakıyorum işte bide şuanda düşündüğüm motor benim ilk kullandığım motor ilk göz ağrım o yüzden onuda istiyorum ama bakalım

Motosikleti
    SYM EVO 250
    Alıntı lady_macbeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bencede bakıyorum işte bide şuanda düşündüğüm motor benim ilk kullandığım motor ilk göz ağrım o yüzden onuda istiyorum ama bakalım
    hayalindeki neyse ona git derim ben..aslıdna benim motor almamda bi tesadüf oldu..hs almıcaktım ama aldık bakalım..iikide almısım
    işte buna dokunma !!!

Motosikleti
    şimdiLik Yok !
    150 hs ekibine sanırsam katılacağım
    [B]Çok yakında Mondial 125 zn (52 - Ordu)[/B]
    [B]:bestmt: Tutku yaratır :queen:[/B]

disstartion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ck 125
    rıfat ben 150 hs kullanıcısı olarak bulaşma derim

Motosikleti
    SYM EVO 250
    haydaaa....
    işte buna dokunma !!!

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    yaa millete anlatamıyoruzzz gidin alın madem fabrikası batmıs marka motorları ne olduğu bilimeyen motorları yarın öbür gün parça lazım olduğunda keske mondial alsaydım diyecekler ama iş işten geçecek arıza yapmıyormu ta biki yapıyor en kral motoru getir arıza yapmıyor desinler sıkıysa oda yapıyor çünkü milletin şişirmesine bakmayın yamahymıs - hondaymıs sanki bunlar farklı mantık hep aynı mantık
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    yine kimse yok yaaa
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ

Motosikleti
    SYM EVO 250
    burdayıııız
    işte buna dokunma !!!

Motosikleti
    zaten sürekli duran 3 veya 4 kişi var

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    sizin arka frenler nasıl sağlılklı duruyomu kaç binde balata değiştiriyosunuz banarlı şimdi alındığından beri anahtar değmedi deme

disstartion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ck 125
    gursus benim arka fren hiç tutmuyo desem yeridir kolda kazık gibi ve yaklaşık 5 aydır böyle ben 151 almadığıma pişman oldum disk in gözünü seveyim

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı disstartion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gursus benim arka fren hiç tutmuyo desem yeridir kolda kazık gibi ve yaklaşık 5 aydır böyle ben 151 almadığıma pişman oldum disk in gözünü seveyim
    bende onu diyecektim benim rs arka disk harika fakat dezavantajıda var motor yere yakın olduğu için isin pisin içinde çalışıyor birde fren merkezi ayarı kaçtığı zaman yerinden çıkabiliyor.benim 2 kere yerinden çıktı kaliperin iç kısmını disk törpüledi 2 tane yol açtı disk fakat buna adam gibi ayar vericek usta yok fren merkezini ayarlıyacak... fakat şöylede bir durum var yani ölü hali bile çok iyi tutuyor.Kesinlikle kitlenmede yaşamadım hayret ediyorum bu motorun frenlerine kaydırma yapmadan çok iyi bir duruş sağlıyor fakat dediğim gibi sürekli bakım istiyor kaliper yani bagajda sürekli balata temizleyiciyle dolaşmak gerek desem yeri...

Motosikleti
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin arka frenler nasıl sağlılklı duruyomu kaç binde balata değiştiriyosunuz banarlı şimdi alındığından beri anahtar değmedi deme

kardeşim balataları değiştirmedim disk e göre tabi iyi değil ama balata yeni takıldığı zaman bence disk ten daha iyi disk le ani fren yaptuğın zaman hemen disk civatalarını yamultuyor ve bir daha randıman vermiyor kampana da ise böle bir sorun yok anahtar değmedi derken neleri kast ediyorsun sor söyleyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:29 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:22 AM ----------

haa söylemeyi unuttum bu arada arka balatalarım bitik değiştirmedim arka fren kullanmıyorum değiştireceğim ama ne zaman kısmet olur bilemem benim değiştirmek istediğim seyler kayıs - debriyaj balatası - ve arka fren balataları baska hiç bir seye ihtiyacı yok bu zamana kadar arıza yapmadı değil bir kere karbüratörden motora giden boğaz hortumu çatlamıstı 5 lira aldım değiştirdim bir kere de benzin hortumu eskidiği için çatlaklar vardı kestim çatlak kısmı yani kısalttım aklıma bnlar geldi başkada anlı şanlı arızası yok eğer bunlara arıza diyorsanızz

Motosikleti
    mondial 150 hs kırmızı
    geçenlerde bir gün akşam etiler'den levente ara yoldan yokuş aşağı gidiyordum süratimde fazlaydı yerlerde ıslaktı bir virajı döner dönmez karşıma yan yoldan hızla 3 tane yunus çıktı.biri diğer şeride geçmiş biri benim şeridin tam ortasında diğeri de geçmek üzereydi.asıldım frenlere 80 km civarında yokuş aşağı mükemmel fren yaptım bu arada benim şeritteki yunus olduğu yerde kalakaldı çünkü uzun farlarım açık kalmış(kusura bakmasınlar benim hatam),sonra bir ufak manevrayla aralarından geçtim devam ettim frenlerden çok memnunum.tek başına arka fren kesinlikle etkili değil ama beraber kullanıldığında mükemmel tutuyor...Benim görüşüm budur.

Motosikleti
    SYM EVO 250
    evet bende frenlerden şikayetciyim yaa...ön freni pompalamadan duramıyorum arka fren tek yetmio.. bu arada motoru ankaraya götürdüm bana mısın demedi Burdan tıra attık , ankara gişeler çıkısından yaklaşık 90 km gittim...maşallahı var yaa...
    işte buna dokunma !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler