Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Beyler saolun. Fotoları ekliycem birazdan. Herkez r25 laf eder ama doğru fiyat temiz motor olunca inanın insanlar kuyruğa girdi. Çok başka motor r25 iyi bakın motorlarınıza. Hee benim ne kdr çok sevdiğimi ve gözüm gibi baktığımı sizler az çok biliyorsunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Beyler bugün merkezde olmasından dolayı gitmek zorunda kaldığım Yamaha İzmoto da çok karaktersizlik içeren bir durumla karşılaştım. Öncelikle adamlar düşük cc makine getiren müşteriyi hiç iplemiyorlar pek yüzüne bakmıyorlar. Ekspertiz için gittiğim bayiide motoru satacağım kişiye sıfır makineyi indirimli şekilde satmaya çalışmalarını geçtim ben bayiiden çıktıktan sonra motoru almaya gelen kişiye benim arkamdan beni hiiiç tanımadıkları halde tanıyormuşcasına neler neler söylemişler. Ekspertiz raporunu istediğimde bana rapor vermediklerini söylediler ama bunu 100 Lira aldıktan sonra söylüyorlar. Rapor için gittim rapor alamadan geri geldim olan bizim 100 Liraya oldu ayak üstü. Yamah TR ye yazdım bunu şikayet olarak.

Esnaflık-İnsanlık vs ne desem bunlarda sıfır yani bu şerefsizleri kimseye tavsiye etmem, menemendeki bayiiye gidin Kızılkayalar dı yerin adı galiba, orda Ersin Bey var müşterileriyle hem çok ilgililer hem de karakter sahibiler... Buraya diğer yamaha kullanicilari benim gibi İzmotoya gidipte sinirlenmesinler diye tavsiye baabında yazıyorum

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Yana stompgrip sipariş ettim london'dan. Gelince takacağım.
    burak burk ve Ulaş Öztaş bunu beğendiler.

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Yamaha r25 gidon alçaltma işlemi yapmak istiyenlere kesinlikle tavsiye ederim ama ufak sorun oluyor ama ben takmıyorum sag kol gaz kelebegi kablosu siyah grenaja surtuyor ama donmeyi zorlastircak bi durum degil su anlik viajlar cok iyi hale gelsi kontrol çok daha iyi oldu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/LyrEjZ.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

https://i.hizliresim.com/br3YWZ.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

https://i.hizliresim.com/1L5rqB.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

hocam hayalim olan 3 5 motordan birini almışsınız.kazasız belasız günlerde kullanın.kimse bilmiyormu sevmiyormu ilgisinimi çekmiyor bilmiyorum ama bence fp motoru bu.bu kalitede bu tarz fazla motor yok.gücü zaten yerli yerinde sesi kendine özel tip direk tom cruze aklıma geliyor paso bunu sürüyordu.eylül ayında falan arkadaşım kawasaki vulcan s hastası onu almak için kredi çekti aynı fiyata 0 km veriyorlardı o zaman kampanyada gel olum dedim bunu alalım sana ama hayali olunca tabi vulcan s fazla bir şey söylenemez ne mantık ne bütçe kalbin yerini dolduramıyor.tekrardan kazasız belasız günlerde
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Eyw Burak. R6 ve st675. En çok istediğim 2 motordu. Bunu daha sonra düşünüyordum. 36 yaş şöyle 2 yıl ss kullanır 38 gibi triumph diyordum fakat kısmet buguneymis.

Kendi sinifinda ve türünde hep ilk 3 te bir motor. Burda z serisi mt serisi cb serisi sv serisi fiyatlarla ve makinalarla kıyaslandığında gerçekten başka bir alternatif.

SS e en yakın makina,bana en uygun içime r6 dışında en çok sinen motordur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Eyw Burak. R6 ve st675. En çok istediğim 2 motordu. Bunu daha sonra düşünüyordum. 36 yaş şöyle 2 yıl ss kullanır 38 gibi triumph diyordum fakat kısmet buguneymis.

Kendi sinifinda ve türünde hep ilk 3 te bir motor. Burda z serisi mt serisi cb serisi sv serisi fiyatlarla ve makinalarla kıyaslandığında gerçekten başka bir alternatif.

SS e en yakın makina,bana en uygun içime r6 dışında en çok sinen motordur.
    tam kategorisi yok zaten bunların.cb mt ern6 dan vs güçlü ama z800 z900 mt09 dan zayıf.tam ortayı bulmuşlar.fiyat olarakta böyle bence.bunun bide kuzeni diye biliyorum mv agusta brutale 675 ama o türkiyeye gelmiyor.yada özel istekle geliyor sanırım.800 cc ve ötesi varda onu hiç görmedim.street veya speed serisini yollarada görmememiz enteresan geliyor bana insanlar bence fiyatından çok servisinden parçasından korkuyor gibi.tiger serisi zaten oturdu herşeyi vs umarım bu modelleride yollarda bol bol görürüz.benimde hayallerim z900 mt09 mv agusta brutale triumph street triple.bu 4 motorada talibim bu arada almaya gittiğinzde bobber modelini gördünüzmü ? resimlerde videolarda ben hayatımda böyle bir şey görmedim.o bahsettiğim vulcan s ci arkadaşım zaten delirdi görünce ama 20.000 avro alınacak gibi değil dedim vulcana devam
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Bobber gördüm güzel makina,hele tarzı sevene müthiş motor. Agusta,triumph,motoguzzi,ducati bunlar nevi şahsına münhasır ayri karakteri ve motorlar arasında yeri olan makinalar. Birde kendi içlerinde yine efsaneleri var.

Ducari monster,triumph st,sayamadiklarim. İnşallah sende istediğin makinaya kavuşursun en yakın zamanda.
    burak burk bunu beğendi.

mertcancbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sench adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim hocam sağol,peki bu balata temizliyiciler hakkında ne diyorsunuz
    Valla ben bir kere aldım sanırım Petrochem markaydı ucuz bir şeydi zaten, arada bir yıkamadan sonra sıkıp temizliyorum diskin yüzeyini temizliyor pek bilgi sahibi değilim.Bu spreyler aynı zamanda zincir temizleyici olarakta satılıyor sanırım denemedim ama alırken zincir temizleyici diye alıp balata temizleyici olduğunu gördüm belki de bana öyle yollamışlardır bilmiyorum.

Hayırlı olsun güzel bir motor almışsınız.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Çok teşekkürler. İnsan hayallerinden birini gerçekleştirince daha farklı hissediyor. 36 yaşında kısmet oldu

120 km yaptım. Çok tatlı gidiş ve ses. Darısı başınıza.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    beyler daha servisede gitmediğim için bilmiyorum bir şey sorucma.bu radyatördeki sıvı baya bildiğimiz su mu ? yoksa soğutma sıvısımı antifirizli ? baya renksiz olduğu için ben su gözüyle bakıyorum.eğer su ise rodaj bakımında suyu boşaltırıp yamalube yada ıphone soğutma sıvısı ekleticem.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Eklemiştim bende. Normal su degil. Özel radyatör sıvısı koyulmustu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Eklemiştim bende. Normal su degil. Özel radyatör sıvısı koyulmustu.
    antifirizi sen eklettin yani serviste ? şu an işte geldiği gibi bir işlem yaptırtmadım ama ekletmeyi düşüyorum çok renksiz su gibi görünüyor yada çok dandirik bir soğutma sıvısı

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    "Ekletmiştim" yazacaktım Servise götürdüm,özel radyatör sıvısı koydular. Yaparken izledim,kolay işlem, biraz sökme takma var hazneye erişmek icin. Toplam 10 dkk,basit iş. Kendinde yapabilirsin istersen ama eğer yapmaya karar verirsen kitapçığı oku önce çünkü doldururken bir seviyesi var ,ağzına kadar koymuyorlar, birde motorun dik halde seviyeyi kontrol etmek gerek.
    burak burk bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    http://imgur.com/a/CinO5

Bugun tekrar farkli bir camurluk taktim.Bu daha iyi oldu.Dusunenler icin fotograflari ekledim.Yamaha Dadas motordan aldim 250 ₺ kargo dahil,40 ₺ de boyasina verdim

Motosikleti
    RevsYourHeart

Hayırlı uğurlu olsun gerçekten köklü ve kendine ait karakteri olan bir makina. tekerin düz bassın

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Biraz fotograf paylasayim.Aldiktan sonra spor on cam,arka camurluk,katlanir plakalik ve ufak plaka yaptim.Son olarakta mono kapak koymayi dusunuyorum,zaten artci almiyorum

picture upload
    Salurbey ve Ulaş Öztaş bunu beğendiler.

Bakımınızı 5000de mi yaptırdınız 6000de mi? Kitapçık 5000 diyor, servis 6000 dedi. Kafam karıştı.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Benden de bir resim gelsin. R25'imin yeri hep ayrı olacak.

burak burk, Ulaş Öztaş ve Zeronix bunu beğendiler.

Kask: Agv k5 hurricane gun metal

Mont: Dainese Veloster 4 mevsim Tex Siyah Neon

Dizlik: Dainese knee mat gri kaval korumalı

Pantolon: Dizlik aldığım için gerek görmedim

Eldiven: Henüz almadım tavsiyelerinizi bekliyorum

Motosikletim: R25 2017 renkli rece blue. Umarım bu hafta gelir.

Sizce motorla uyumlu olur mu bu renkler? Motor mavi diye illa kask veya mont aynı renk mi olmalı? Bir de ekipmanlar yeterli mi koruma olarak?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)