Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Kıbrıs R25 team

Ducati Scrambler vs benim R25

!Lk£® bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat GÜRKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    güzel bi akşamdı tekrar buluşmak dileğiyle...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kötüleşen Hava Koşullarına Rağmen Katılıp Katılamayan Herkese Teşekkürler...

http://i.hizliresim.com/WkD6RE.jpg
    güzel bi akşamdı tekrar görüşmek dileğiyle
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Herkese merhaba raceblue motora uygun olan yakışan tank pad önerisi alabilir miyim?

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 3rd3m35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba raceblue motora uygun olan yakışan tank pad önerisi alabilir miyim?
    Bu nasıl

http://www.feyizoglu.com/Suzuki-TSZ-...Pad_45981.html

Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Suzuki modeline uygun değil mi bu

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Saatlerinizi ileri almaya unutmayın

!Lk£® ve Dr. Fatih bunu beğendiler.

mustafacagan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf r25 race blue
    bugun trafik sigortasini yaptirdim ankara plaka 22 yas 1046 tl en ucuzu . 9 bin tl teklif veren var . 10 15 yerden teklif aldim . bilginize

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı kaanyuce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasası yükselir biliyorum onu ama sen motorunu 15 e koyduysan satamazsın acill yazıp 15 yazanlara arama gereği bile duymuyorum delinin biri kuyuya taş atmış atasözü tamda buna göre. bayiden 2015 ini o fiyata Taksitle alıyorum zaten bence fiyatlar böyle oldugu sürece tüketici kazanmasın ellerinde kalsın hep üretici kazansın sonunda niye satamıyoruz diye düsünürler fiyatı indirirler gerçek 2.el değerini bulur.
    O zaman kardeşim alicaksin sıfırını bineceksin yeri geldiğinde de 13000e satacaksın. 2. el değerini bulacak, bekara karı boşamak kolay derler bence seninkisi de o hesap sadece.
    Bune bunu beğendi.

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Cumartesi günü bayideydim. Kısmet olursa 1 aya lastiklerimi değiştireceğim. Aklımda Rosso 2 vardı hep onu okuduğumuz için. Ancak bayi bu kadar yumuşak lastiği asla önermediklerini Bridgestone S20'nin daha uygun ve mantıklı olduğunu söyledi.

Şimdi iyice çıkmaza girdim, bu öneri değerlendirilir mi sizce.

Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi günü bayideydim. Kısmet olursa 1 aya lastiklerimi değiştireceğim. Aklımda Rosso 2 vardı hep onu okuduğumuz için. Ancak bayi bu kadar yumuşak lastiği asla önermediklerini Bridgestone S20'nin daha uygun ve mantıklı olduğunu söyledi.

Şimdi iyice çıkmaza girdim, bu öneri değerlendirilir mi sizce.
    Rosso III tavsiyemdir Rosso 2ler hem uretilmiyor hemde bi alt seri olarak kaliyo yani eskiden kalması muhtemel lastiklerdir
    Dr. Fatih bunu beğendi.

Motosikleti
    klr650-R25-600RR
    arkadaşlar sigorta için ne kadar farklı yerden teklif alırsanız o kadar iyi.çünkü acente acente de kampanya yapılabiliyor. bende sigortacıyım şikayetçiyiz bu durumdan ama mecbur araştırmanız lazım. kooperatif sigortalar var onlara da yönelebilirsiniz. ama bu seferde teminatlar vs devreye giriyor çok karışık iş.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    lastik konusundaki şahsi düşüncem, hiçbirimiz her gün sağda solda viraj yapmıyoruz, şehir kullanıcılarıyız.pilot street tarzı orta lastikler daha uygun olur diye düşünüyorum.
    Dr. Fatih bunu beğendi.

Arkadaşlar herkese merhaba, birkaç hafta içinde R25 alıcam inşAllah. Allah alacaklara şimdiden nasip etsin, almış olanlara da tekeri düz bassın.

benim birkaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim.
    1)oturdugum ile en yakın bayiiyi babam aramış ve siyah renk için daha fazla tutar söylemiş, bende anlam veremedim, renk olayında bayi fazla ücret talep eder mi ? ellerinde olmadıgını ve sipariş üzerine siyahın geleceğini söylemiş buna bir yorum yapmanızı istiyorum
    2)ben bu motoru ciddi ciddi alıcam ilk motorum olucak, ilk vitesli motorum olucak, daha önceden tecrübem var ama tabiki sizler gibi profesyönel değil, motoru rodaj sırasında güzelce acılması için birkaç bilgi vermenizi rica ediyorum.
    3)rodaj konusunda ufak tefek sorularım var, şehirler arası yol gitmeyi uygun görüyor musunuz? 200 gidiş 200 geliş aynı gün içerisinde. "çevremde tanıdıgım insan az bilgileri sizlerden edinmeye çalışıyorum "
    4) acemi gibi duruyorum belki oradan ama 2 yıldır trafikteyim benim sorunum vitesli motosiklette

sizlerden gelicek en ufak bilgi beni çok güzel aydınlatır ve bilgi kazandırır herkesin yorumunu bekliyorum
    hayırlı akşamlar

Alıntı manqa82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rosso III tavsiyemdir Rosso 2ler hem uretilmiyor hemde bi alt seri olarak kaliyo yani eskiden kalması muhtemel lastiklerdir
    rosso 3 ün r 25 e göre ebat lastiği mi var ?

Alıntı wardamned11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba, birkaç hafta içinde R25 alıcam inşAllah. Allah alacaklara şimdiden nasip etsin, almış olanlara da tekeri düz bassın.

benim birkaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim.
    1)oturdugum ile en yakın bayiiyi babam aramış ve siyah renk için daha fazla tutar söylemiş, bende anlam veremedim, renk olayında bayi fazla ücret talep eder mi ? ellerinde olmadıgını ve sipariş üzerine siyahın geleceğini söylemiş buna bir yorum yapmanızı istiyorum
    2)ben bu motoru ciddi ciddi alıcam ilk motorum olucak, ilk vitesli motorum olucak, daha önceden tecrübem var ama tabiki sizler gibi profesyönel değil, motoru rodaj sırasında güzelce acılması için birkaç bilgi vermenizi rica ediyorum.
    3)rodaj konusunda ufak tefek sorularım var, şehirler arası yol gitmeyi uygun görüyor musunuz? 200 gidiş 200 geliş aynı gün içerisinde. "çevremde tanıdıgım insan az bilgileri sizlerden edinmeye çalışıyorum "
    4) acemi gibi duruyorum belki oradan ama 2 yıldır trafikteyim benim sorunum vitesli motosiklette

sizlerden gelicek en ufak bilgi beni çok güzel aydınlatır ve bilgi kazandırır herkesin yorumunu bekliyorum
    hayırlı akşamlar
    Merhaba, motoru hangi ilden alacaksınız? Ayrıca bayiye ne zaman sipariş vermiştiniz? Kaç gün/ay içinde motoru getirmiş olacak?

Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı Clearidas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rosso 3 ün r 25 e göre ebat lastiği mi var ?
    Elbette var incelemistim ben Şimşek desenlisi hatta,

[/COLOR]
    merhaba, bayii ile bugun telefon görüşmesi yaptım bursa inegöl bayiisi. sipariş bilgisi veya sipariş isteğinde bulunmadım sadece görüşme yaptım, hafta sonu gidip yüzyüze konusup durumu açığa kavuşturup sipariş vermeyi yada hazırda siyahı olan yakın çevre illerimize gitmeyi düşünüyorum
    Alıntı likewhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, motoru hangi ilden alacaksınız? Ayrıca bayiye ne zaman sipariş vermiştiniz? Kaç gün/ay içinde motoru getirmiş olacak?
    merhaba, bayii ile bugun telefon görüşmesi yaptım bursa inegöl bayiisi. sipariş bilgisi veya sipariş isteğinde bulunmadım sadece görüşme yaptım, hafta sonu gidip yüzyüze konusup durumu açığa kavuşturup sipariş vermeyi yada hazırda siyahı olan yakın çevre illerimize gitmeyi düşünüyorum

[/COLOR]

Yapacağınız görüşmeden sonra bilgi paylaşımında bulunursanız çok memnun olurum.

Alıntı likewhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapacağınız görüşmeden sonra bilgi paylaşımında bulunursanız çok memnun olurum.
    bayii ile telefon üzerinden görüşen babam idi, renk farkı olma olayını sanırsam babam yanlış anlamış, nisan sonu motoru almayı planlıyorum Allah nasip ederse, Esmoto'dan alıcam büyük ihtimal nisan sonu alınca ilk işim lastikler ve takoz, bunun dışında ek birşey varmı ve diğer sorularıma da bilgi verebilirseniz çok teşekkür edeirm

53_ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    bayii ile telefon üzerinden görüşen babam idi, renk farkı olma olayını sanırsam babam yanlış anlamış, nisan sonu motoru almayı planlıyorum Allah nasip ederse, Esmoto'dan alıcam büyük ihtimal nisan sonu alınca ilk işim lastikler ve takoz, bunun dışında ek birşey varmı ve diğer sorularıma da bilgi verebilirseniz çok teşekkür edeirm
    Rodajı genel olarak şehirler arası uzun yolda yaptım diye yorumlar çok duyuyoruz bu aslında doğru değildir. Rodaj yaparken 7 bin deviri geçme diyorsa kitapçık 7 bin devirde saatlerce sabit aynı viteste kullan demiyor. En iyisi durmak kalkmak vites değiştirmek 7 bine kadar tüm devirlerde kullanmak doğrusu. Rodaj sürecini şehir içinde tamamlamak bana göre en doğrusu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)