Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Bende senin gbiydim kardes ama herkzde mavi var. Mat Gri cok hos druyo ve kimsede yok suan bn gri alicam nasip olursa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı kant_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş motor un fiyat belli 15750
    Sigorta ise, ben 29 yaşındayım ilk motorum 1000 lira cikti en ucuz sigorta ( Anadolu )
    Ruhsat plaka kendin yaparsan 240 falan.

Kask mont takoz falan fıstık bu ekstralar icin ortalama 2000 tl filan gider.
    Bende geçen ay aldığım CBR500R (0km.)...750 lira çıktı (Anadolu sig.), yaş 39, bu 3.motorum.(diğer 2 motorum da Anadolu'dan sigortalı ve onlardaki hasarsızlıktan istifade ettim.
    The Power of The Dreams.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    arkadaşlar, bu ayna olayına bir çözüm çare üreten var mı acaba ?
    Sağ ve sol seridi görebiliyorum fakat arkamı dirseklerden dolayı göremiyorum, dirseği indirmek veya kafamı çevirmek durumunda kalıyorum ki bunlar da çok tehlikeli oluyor.
    peacemaker_ bunu beğendi.

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    278377000 mecburiyetten satmak zorundayım pazartesiye kadar, bugün dahi devrini verebilirim, almak isteyen arkadaşlar ilan numarasindan ulaşabilir

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, bu ayna olayına bir çözüm çare üreten var mı acaba ?
    Sağ ve sol seridi görebiliyorum fakat arkamı dirseklerden dolayı göremiyorum, dirseği indirmek veya kafamı çevirmek durumunda kalıyorum ki bunlar da çok tehlikeli oluyor.
    Kardeşim merhaba, Yoğun bir hafta geçti şükür sonunda sigortamı yaptırdım.Plakamı çıkarttım. Takozlarım geldi bugün iş çıkışı montajını yaptıracağım.yaklaşık 120 km oldu o aynalardan bende sıkıntı yaşıyorum tam olarak bir türlü ayarlayamadım dirseklerden mi ? başka birşey mi tam göremiyorum arkamı :(
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    Honda CB650F
    Herkese selamlar
    Bende 1 aydır beklemedeydim bugün bayi aradı ve kaporayı verdim hafta içi alacağım aksilik olmazsa koruma takozu takılacak yakında lastik de almayı düşünüyorum. Başka önerileriniz varsa yazabilirsiniz, teşekkürler şimdiden herkese kazasız belasız sürüşler..

Motosikleti
    pulsar200 ns
    Herkese selamlar. Yzf r 25 almaya niyetlendim vade farksiz kredi kartına taksit yapan bayiler varmı acaba. Ben Ankaradayım

[/COLOR]
    Alıntı omer58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar
    Bende 1 aydır beklemedeydim bugün bayi aradı ve kaporayı verdim hafta içi alacağım aksilik olmazsa koruma takozu takılacak yakında lastik de almayı düşünüyorum. Başka önerileriniz varsa yazabilirsiniz, teşekkürler şimdiden herkese kazasız belasız sürüşler..
    Kardeşim öncelikle hayırlı olsun şimdiden kazasız belasız sürüşler. bende numara yazdırmıştım beklemedeyim de haber veriliyor yani sıran gelince öylemi işliyor sistem ?

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı hll80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar. Yzf r 25 almaya niyetlendim vade farksiz kredi kartına taksit yapan bayiler varmı acaba. Ben Ankaradayım
    İkinci el dusunursen, satmayı düşünebilirim

Motosikleti
    Honda CB650F
    Alıntı sakelife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]
    Kardeşim öncelikle hayırlı olsun şimdiden kazasız belasız sürüşler. bende numara yazdırmıştım beklemedeyim de haber veriliyor yani sıran gelince öylemi işliyor sistem ?
    Sağol kardeşim, ben fuarda isim yazdırmıştım ona rağmen daha bugün geldi sıra. Dediğin gibi eğer sıra varsa motor geldikce sırada ki kişiye haber veriyorlar, motorlar birer ikişer tane geldiği için sıra çabuk gelmiyor.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim merhaba, Yoğun bir hafta geçti şükür sonunda sigortamı yaptırdım.Plakamı çıkarttım. Takozlarım geldi bugün iş çıkışı montajını yaptıracağım.yaklaşık 120 km oldu o aynalardan bende sıkıntı yaşıyorum tam olarak bir türlü ayarlayamadım dirseklerden mi ? başka birşey mi tam göremiyorum arkamı :(
    abi ben yarı yarıya dirsek görüyorum ya, boyum da çok uzun değil 1.76 yım.
    aynaların görünüşü işlevselliği güzel, değiştirmek te olmaz, ne yapabiliriz bilemiyorum, ondan dolayı birde buraya danışmak istedim.

birde fikir almak istediğim 2 nokta,
    1- amortisör ayarını yapan oldu mu daha önce, gerçekten sert gelmeye başladı bu ara bana, 7 aşamalı nasıl yapılacağını kitapçıkta gördüm fakat tecrübe eden varsa diye sormak istedim.
    2- ekran ışık ayarı ile ilgili duyumlar almıştım artırıp azaltmak ile ilgili, bilgisi olan var mı acaba konu ile ilgili ?

iyi geceler herkese
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    MT07
    Arkadaşlar bu r25 ikinci el fiyatları ne acaba merak ediyorum değerleniyo mu? sıfır 2015 15.000 e varken ikinci el 14-14.500 e satmak nedir? o kadar çıkacaksa sıfır alırım zaten

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben yarı yarıya dirsek görüyorum ya, boyum da çok uzun değil 1.76 yım.
    aynaların görünüşü işlevselliği güzel, değiştirmek te olmaz, ne yapabiliriz bilemiyorum, ondan dolayı birde buraya danışmak istedim.

birde fikir almak istediğim 2 nokta,
    1- amortisör ayarını yapan oldu mu daha önce, gerçekten sert gelmeye başladı bu ara bana, 7 aşamalı nasıl yapılacağını kitapçıkta gördüm fakat tecrübe eden varsa diye sormak istedim.
    2- ekran ışık ayarı ile ilgili duyumlar almıştım artırıp azaltmak ile ilgili, bilgisi olan var mı acaba konu ile ilgili ?

iyi geceler herkese
    İlker kardeşim son yaptığım deneme yanılmayla yarı yarıya arkayı görüyorum.Boy 1.81 rahat değilim.dirsekleri içeri almam yada sağa sola esnemem gerekiyor zaman zaman
    Amortisör konusuna gelince benim kilom 79 bana göre ne sert ne yumuşak şu an çok güzel. AEA Barkın abimiz anlatıyordu bir video'da amortisör ayarı ile ilgili detayları.Bulabilirsem paylaşayım.
    Ekran ışığı ile ilgili bilgim yok merakla takipteyim
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı kaanyuce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu r25 ikinci el fiyatları ne acaba merak ediyorum değerleniyo mu? sıfır 2015 15.000 e varken ikinci el 14-14.500 e satmak nedir? o kadar çıkacaksa sıfır alırım zaten
    Hemen kardeşim sorularina aciklik getirmek istiyorum, pahalılasan herseyin piyasası yükselir, sıfırî ister olsun ister olmasın, ama arada ince detaylar var, örnek verecek olursak bende satıyorum motorumu henüz 2500kmde kız gibi duruyor, 15000 yazmıştım 14500e cektim aciliyet olduğu için ama benim motorum 25bine gelse de ben 14ten asagiya vermem dahada aciliyet olmadigi surece, 13e 12ye honda varken hele, buna karşın motorlarımizin piyasası bu sekilde,
    Sıfır almak hem mantıklı hem mantıksız, benim motoru satma niyetim yoktu ama hayat istediğimiz gibi gitmiyor ki, motoru satma niyeti olanlar yada alip degistirmeyi dusunenler sıfır almasın ikinci el alsinda üretici kazanacagina tüketici kazansın madem bu kadar bilicliyiz?
    Yamahadan sonra öğrendigim tek sey, yamahanın piyasasi yok, kici kırık cbfyi 3800e alip 26bin kmde 4250 liraya satmistim, yamaha hem gidisi hem durusu ucak gibi ama 200e 300e ağız acılıyor, velhasıl kelam;
    Sıfırı 16ya dayanan daha da artacagı bilenen hemde revacta olan bir motor piyasada ve sahibi olan herkes, fırsata cevirmeye çalışıyor,
    Kimse motorunu mecburen satmak zorunda kalmasın inşallah.
    r48 bunu beğendi.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Şİmdi ciddi bir şey soracağım

Bu zamana kadar abs olmadığı için r25 almayı hep erteledim...Ancak bugün gidip gördüm.Beğendim.Fiyatta uygun geldi.Normalde ninja almayı düşünüyordum(sırf abs için) ama 22 bin tl dediler.Bende bu kapitalizmin lanet döngüsüne girip gittim gri r25 e isim yazdırdım,kapora bıraktım.10 güne geliyor makina.Şimdi asıl soru:

Bu Rosso 2 leri takınca frende iyileşme oluyor mu? Yani o güveni sağlar mı bana? Her gün git gel toplam 70 km şehirler arası yolda,soğuk asfaltta kullanacağım.Şehir içi çok girmeyeceğim için ve de fiyat dolayısıyla r25 dedim.Doğru mu yaptım arkadaşlar?

Not:İlk motorum değil.Bu yaz kesin 2.tur eğitime katılacağım.

Bu arada mt-25 ide gördüm bayıldım.

bursa inegolde kaplan ticaret yapıyordu en son, bir arayın derim.

Bu arada ilk 1000 km de 7000 deviri geçmeden genelde 70-80 km aralığında kullanımla 3.6 yaktı.Kitapçıkta 1000-1600 km arası 8600 deviri geçmeyin yazıyordu , biraz yüklenmeye başladım şuan 3.9 yakıyor.Zorlamadığınız müddetçe yakıtı çok iyi üzmüyor,fakat devirsiz kullanmak bir o kadarda zor alet gidiyor
    YZFR25R6 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT07
    Alıntı manqa82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen kardeşim sorularina aciklik getirmek istiyorum, pahalılasan herseyin piyasası yükselir, sıfırî ister olsun ister olmasın, ama arada ince detaylar var, örnek verecek olursak bende satıyorum motorumu henüz 2500kmde kız gibi duruyor, 15000 yazmıştım 14500e cektim aciliyet olduğu için ama benim motorum 25bine gelse de ben 14ten asagiya vermem dahada aciliyet olmadigi surece, 13e 12ye honda varken hele, buna karşın motorlarımizin piyasası bu sekilde,
    Sıfır almak hem mantıklı hem mantıksız, benim motoru satma niyetim yoktu ama hayat istediğimiz gibi gitmiyor ki, motoru satma niyeti olanlar yada alip degistirmeyi dusunenler sıfır almasın ikinci el alsinda üretici kazanacagina tüketici kazansın madem bu kadar bilicliyiz?
    Yamahadan sonra öğrendigim tek sey, yamahanın piyasasi yok, kici kırık cbfyi 3800e alip 26bin kmde 4250 liraya satmistim, yamaha hem gidisi hem durusu ucak gibi ama 200e 300e ağız acılıyor, velhasıl kelam;
    Sıfırı 16ya dayanan daha da artacagı bilenen hemde revacta olan bir motor piyasada ve sahibi olan herkes, fırsata cevirmeye çalışıyor,
    Kimse motorunu mecburen satmak zorunda kalmasın inşallah.
    piyasası yükselir biliyorum onu ama sen motorunu 15 e koyduysan satamazsın acill yazıp 15 yazanlara arama gereği bile duymuyorum delinin biri kuyuya taş atmış atasözü tamda buna göre. bayiden 2015 ini o fiyata Taksitle alıyorum zaten bence fiyatlar böyle oldugu sürece tüketici kazanmasın ellerinde kalsın hep üretici kazansın sonunda niye satamıyoruz diye düsünürler fiyatı indirirler gerçek 2.el değerini bulur.

2el ile sıfır arasında fark olmadan alınmaz. 1000₺ fark varsa kesinlikle sıfır alınır. Bana göre temiz 2500km geçmemiş rodajına itina gösterilmiş 2015 model r25 düşmemiş kalkmamış çiziksiz ise max 13500 eder. Daha fazlası zor.
    !Lk£® ve matrix506xx bunu beğendiler.

İridyum buji taktıran var mı?bunların markasımı oluyo hangisini tavsiye edersiniz.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    rosso II taktıktan sonra nınja 300de abs varmıs gıbı hıssetmeye basladım desem yerıdır
    mutlaka ıyılesme olacaktır
    bunu ırcyı 40bın kullanan adam en ıyı hısseder
    Keoma ve Ahmetcan45 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)