Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Kaptırdım Sapanca'da aldım soluğu. Lale Otel'i tavsiye ederim. Çok guzel yerdir. Şu otobanda 600cc ss aramıyor değilim yaw , benim r25 şöyle tek nefeste 140 150 lere çıksa vites değiştirmeden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OnuRR42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Ulaş Öztaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskımın çene kısmı köşegen olduğu için direk bantlayamıyorum araya tampon yapmam lazım öyle olunca da ne kadar sağlam olur, düşer mi soruları geliyor aklıma ama haklısınız kendi gözümüze en yakın açı çene olacaktır
    Yeni yapışkan bant alıp önce depo üstünde deniyeceğim, yetersiz gelirse kaskı deniyeceğim zaten SS leri buraya koyarım

Yağ köpüklenmesini hangi şartlarda gözlemledin?
    Hava o kadar sıcak değil motora normal şehir içinde biniyorum gittiğimiz yerde bakıyorum küçük gösterge yerinden hafif köpürmüş bi de iyice kemikleşti vitesler falan bu hafta 7100 koyup deniyeceğim bakalım ne olacak
    GEREKSİZ RİSK = BEKLENMEDİK ÖLÜM

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı OnuRR42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava o kadar sıcak değil motora normal şehir içinde biniyorum gittiğimiz yerde bakıyorum küçük gösterge yerinden hafif köpürmüş bi de iyice kemikleşti vitesler falan bu hafta 7100 koyup deniyeceğim bakalım ne olacak
    Cicek gibi olucak..
    Yag filtresinide degistir

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

bu arada motorumu satmaya karar verdim.

hayalim olan honda cb 650f almaya niyetliyim

artık kredi,akrabalardan toplayacağım paralarla almayı düşünüyorum.
    Salurbey ve OnuRR42 bunu beğendiler.

Ulaş Öztaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Alıntı OnuRR42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten hava soğukken ve motor yeni çalıştığında köpürür yağ, motor ısınınca köpürme kalmaması lazım diye biliyorum.
    Hem köpürme hem de vites geçişlerinde anormal sertlik varsa en iyisi yağı bir an önce değiştirme olacaktır. Yağda sorun olmasa bile için rahat etsin
    OnuRR42 bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Irau,cb650f gayet güzel motor,inşallah en kısa zamanda alırsın.

Yağ konusunda, yamalube varil ve yamalube 4r kullandım,motor 13.500 km de ve sıfır aldım. En ufak bir sorun yaşamadım fakat başkaa bir yağın daha iyi bir performans vermeyecegi anlamına gelmez. Motul veya Castrol power-racing deneyin. Fakat 4r yamalube gerçekten iyi bir yağ.
    OnuRR42 bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Bu gece biraz gaz basmamın sonucu 175km/h saati gördüm biraz daha hızlanabilirdim ama ileride araçlar yavaşlıyordu hiç riske girmeden gaz kestim.
    Motorumu bir daha sevdim bu gece
    OnuRR42 bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    IRau hayirli olsun simdiden guzel tercih.
    Bizim motorlarda seri kalkista lastik cok sariyor.Bu lastikten mi yoksa gucten mi ? Bazen soyle seri kalkiyim dedigimde yan yan gidiyor motor
    OnuRR42 bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax
    Saolun arkadaslar bi alici var motora bakmak istiyor. Mecidiyekoy e goturucem begenirse satisi vericem bakalim kismet

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765

Temizledim, kapattım üstünü. Cumartesiye kadar yağmurlar geliyor garajda yatsın
    Ulaş Öztaş, IRau ve SuleymanE bunu beğendiler.

Motosikleti
    Xmax
    BİRaz uzgunum motor satildi :(
    İnsan kotu oluyomus ya
    OnuRR42 bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan kotu oluyomus ya
    Hayırlı olsun irau, daha başka ve guzel bir motor için sattın. R25'imi ilerde satarken bende çok üzülücem o yüzden hiç boş birakmadan ayni anda almak istediğim makinayi ertesi gun elimde olacak şekilde bir süreç yapıcam.
    IRau bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun irau, daha başka ve guzel bir motor için sattın. R25'imi ilerde satarken bende çok üzülücem o yüzden hiç boş birakmadan ayni anda almak istediğim makinayi ertesi gun elimde olacak şekilde bir süreç yapıcam.
    Xmax a kaldik suan icin
    Salurbey bunu beğendi.

Arkadaşlar yeni model R25 mavi için düşünceleriniz neler 18.100 olmuş sizce bu fiyata değer mi yoksa başka bi motor tercih edilebilinir mi?

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı muratduymac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni model R25 mavi için düşünceleriniz neler 18.100 olmuş sizce bu fiyata değer mi yoksa başka bi motor tercih edilebilinir mi?
    Hemen büyütücem dersen cbr250 16.000tl.2 seneden fazla kullanıcaksan r25 derim ben.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Ben alırkende fiyatı yüksekti. Değer olduğunu düşündüğüm için aldım. "Değer" kavramı kişiden kişiye değişiklik gösteriyor. Alternatiflerine bakmak gerek r25 in ve onların fiziksel ,görünüm ,donanım, performans servis, yedek parça , 2.el satış vb. gibi farklı alanlarda puanlayıp toplamda kıyaslama yapmak gerek.

Özetle kendi cevabım ki beni bağlar, geri çağırma olayları dışında beni üzen tarafı olmadı ( bu.hatalarından dolayı en ufak teknik sorunum olmadı, hararet bile yapmadı bitek gün ),geçmişe dönsem yine R25 alırdım.

ultimateFB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 Race Blue
    Bu Perşembe motoruma kavuşuyorum inşallah 2016 Model 1044 km de Bodruma gidiyorum almaya
    zekeriyaimam ve Salurbey bunu beğendiler.

Normalde mt25 im vardı zamanında r25 satışta kalmadığı için aldım hoşuma da gitti bayada kullandım ama yine r25 almayı düşünüyorum. Aldığımda korumak için Asma kilitim var sağlam öne taktığım boru içinde zincirim var ama koyacağım yere yinede güvenmiyorum. Bana alarmlı disk kilit, branda ve ikinci bir zincir önerir misiniz? Sevgili r25 kullanıcıları 😊 Bu arada cbr 16 olmuşsa 2 lira fazla vermeye değer

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Kilitte abus ları öneririm ama bütçe meselesi, nerdeysr kasko fiyatı ödersiniz. Disk detecto 8077 , zincir granit extrem.ikisi 1900-2000 tutar,en son kasko fiyatım şaka değil ama 1 kere alican kaliteli sağlam alican benim mantelite bu. Alarmda herkes spy5000 diyor, Çin malı ama epeydir piyasada kullanıcı geri dönüşleri çok olumlu,özellikleri itibariyle güzel ürün. Spy'dan yaklaşık 3 kat daha pahalı Scorpio var,alternatif olarak yazayım.

Motosikleti
    R25
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan kotu oluyomus ya
    Daha iyileri için bazen iyiden vazgeçmek gerekiyor.. Umarım daha iyilerine sahip olursun

Motosikleti
    Yamaha R25
    geçen yıl eylül ayında R25 ile 6 günde Bursa'dan Akyaka-Fethiye-Marmaris-Datça-Kaş şeklinde 2000 km yol yaptım, arkada kocaman çanta ve çadırla beraber, kamp yapa yapa kaş'a kadar indikten sonra dönüşte kaş'tan tek kalemde 710 km bursa'ya geldim. Denizli buldan civarında 1800 metre rakımlara çıktım birsürü ona yakın tepeler inip çıktım en ufak bir sorun yaşamadım, omuzların acıması haricinde başka da birşey olmadı, hız ortalamam 120km/h yakıt ortalamam 4lt/100km civarındaydı, uzun yol yapılmaz, alınmaz, gidilmez derken sonraki yolculuğun planını yapar oldum. Bu bilgi de buralarda bulunsun belki birine lazım olur.
    Ulaş Öztaş bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)