Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Hangi ay gelecek acaba hiç tahmini ya da bilgisi olan yokmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar motoru yıkarken selenin altına yani bagaj yerine su girerse bi sorun olurmu? Başka su girmemesi gereken yer varmıdır?

Arkadaşlar merhaba,
    Ben mert.izmirde yaşıyorum 26 yaşındayım çalışıyorum.Size bişeyler danışmak istiyorum yönlendirmeniz önemli benim için.R25 alıp aranıza katılmaya niyetliyim ama nerden başlicağımı bilemiyorum.Eğitim ve ehliyet işini halledicem ama motordan pek anlamıyorum hatta hiç.o yüzden tıkanıyor kalıyor biyerde.Sahibinden bakıyorum alsam kullanamam ,kötü Bi motor almak istemiyorum almaya bakmaya gitsem anlamıcam motordan,hadi aldım diyelim eğitime Fln Nasıl gidicem?Babam dahil baba tarafım komple motorcu ama annem sağolsun hep uzak tuttu bizi.e artık ayrıldık onlardan başlayayım diyorum.bi yandan korkuyorum düşeriz ederiz Bir yerimizi kırarız diye.kötü Bi karar mı sizce durum bu kafanızı şişirdim biraz��Yardımınızı bekliyorum
    Aynı şehirdeki arkadaşlarla tanışmak,motor alma vs konularında yardımlarını beklerim.
    Siz r25 le mi başladınız?tavsiyeleriniz nedir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:50 ----------

Merhaba arkadaşlar
    Abus 8077 Alarmlı Disk Kilidi R25'e uygun mu? Kullanan var mı

Motosikleti
    Yamaha r25
    Kuyruk çantası arayan arkadaşlara şunu öneririm: https://www.aliexpress.com/item/14-n...045363197.html

r25 için boyutları tam oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

abus 8077 bende var. disk ile aralık geniş olmadığı için diske takılmıyor, ama ben yatay biçimde jantın aralıklarına geçiriyorum. Bunun zinciri de var, o yüzden kullanımı rahat oluyor. alalı 4 ay falan oluyor, gayet sağlam ve kullanışlı.
    Ulaş Öztaş ve likewhat bunu beğendiler.

Alıntı likewhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Abus 8077 Alarmlı Disk Kilidi R25'e uygun mu? Kullanan var mı
    Hayır değil.Disk kalın olduğu için takar takmaz alarm devreye giriyor, ayrıca kesinlikle parasını haketmeyen bir ürün.Ben motoru almadan önce gittim o kilidi aldım sırf kaliteli diyerek, disk kalın olduğu için alarmı sökmek zorunda kaldım. 2 hafta kullandım ondan sonra kilidin içinden 2 tane demir bilye düştü ve kitlenmemeye başladı, nerden düştüğünüde bulamadım.Param boşa gitti.
    likewhat bunu beğendi.

Alıntı romoulda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuyruk çantası arayan arkadaşlara şunu öneririm: https://www.aliexpress.com/item/14-n...045363197.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

abus 8077 bende var. disk ile aralık geniş olmadığı için diske takılmıyor, ama ben yatay biçimde jantın aralıklarına geçiriyorum. Bunun zinciri de var, o yüzden kullanımı rahat oluyor. alalı 4 ay falan oluyor, gayet sağlam ve kullanışlı.
    Alıntı Amonra47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır değil.Disk kalın olduğu için takar takmaz alarm devreye giriyor, ayrıca kesinlikle parasını haketmeyen bir ürün.Ben motoru almadan önce gittim o kilidi aldım sırf kaliteli diyerek, disk kalın olduğu için alarmı sökmek zorunda kaldım. 2 hafta kullandım ondan sonra kilidin içinden 2 tane demir bilye düştü ve kitlenmemeye başladı, nerden düştüğünüde bulamadım.Param boşa gitti.
    İki farklı görüş, ikinize de teşekkür ediyorum. Abus'un Granit Extreme Plus 59 zincirini almayı düşünüyorum. Yanında bir de alarmlı disk kilidi düşünüyordum zinciri her an her yere taşıyamam diye. Şimdi kafam karıştı napsam

İki farklı görüş, ikinize de teşekkür ediyorum. Abus'un Granit Extreme Plus 59 zincirini almayı düşünüyorum. Yanında bir de alarmlı disk kilidi düşünüyordum zinciri her an her yere taşıyamam diye. Şimdi kafam karıştı napsam
    Ek olarak şunuda anlatayım, kilitsiz kalınca bu sefer yine Abus un Rs1 7000 alarmlı kilidini aldım onu kullanmaya başladım, geçen gün elimden düşmesi sonucu alarmı çalışmamaya başladı, şuan alarmsız olarak kullanıyorum.Sanırım piyasada kaliteli alarmlı kilit yok

Ek olarak şunuda anlatayım, kilitsiz kalınca bu sefer yine Abus un Rs1 7000 alarmlı kilidini aldım onu kullanmaya başladım, geçen gün elimden düşmesi sonucu alarmı çalışmamaya başladı, şuan alarmsız olarak kullanıyorum.Sanırım piyasada kaliteli alarmlı kilit yok

Abus 7000 R25'e uygun mu? Diske tam takılıyor mu yoksa onu da mı jantın oraya takıyoruz?

Abus 7000 R25'e uygun mu? Diske tam takılıyor mu yoksa onu da mı jantın oraya takıyoruz?
    Uygun, istediğin gibi kullanırsın, en ufak harekette alarm devreye girer, su geçirmezdir. Ama darbe alırsa alarmı bozulabilir

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Hocam garantiye gonder. Cok sacma bence darbeye bagli alarmin bozulmasi. Ayni kilidi kullaniyorum. Suan bayagi sasirdim.

Uygun, istediğin gibi kullanırsın, en ufak harekette alarm devreye girer, su geçirmezdir. Ama darbe alırsa alarmı bozulabilir
    Artık düşürmemeye, zarar vermemeye çalışacağız. Teşekkürler bilgiler için. Zincirin yanına 7000 Rs1 alayım

Artık düşürmemeye, zarar vermemeye çalışacağız. Teşekkürler bilgiler için. Zincirin yanına 7000 Rs1 alayım
    Söylemeyi unuttum, Rs1 malesef R25'in bagajına sığmıyor.Abus 8077 sığıyor ama bu seferde alarm uyumlu değil.
    likewhat bunu beğendi.

5645

Hocam resim atabilir misin? Ben de almak istiyorum aynısından nasıl durduğunu görsek

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:26 ----------

Alıntı romoulda adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam resim atabilir misin? Ben de almak istiyorum aynısından nasıl durduğunu görsek

merhaba arkadaslarr bende ikisininde dizaynini tasarimini cok sevdigim r25 ve ktm rc390 arasinda kaldim..ikisini surmus olan arkadaslar ne dusunuyorlar acaba ? hangisini tercih etsem >?

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı PyReXeZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslarr bende ikisininde dizaynini tasarimini cok sevdigim r25 ve ktm rc390 arasinda kaldim..ikisini surmus olan arkadaslar ne dusunuyorlar acaba ? hangisini tercih etsem >?
    RC 390 sürdüm kardeşim ktm test sürüşünde hatta o ara kredimi çekip paramı cebime koymuştum vitesli bi motor alıcaktım

rc390 a bindim kardeşim ben böyle bi titreşim görmedim abartmıyorum böbrek taşım varsa düşmüştür.
    neyse titreşim bi kenara sen 390 cc bi motorsun gidişi nerdeyse cbr 250 gibi 30 dakika sürem vardı 20 dakikada geri götürdüm
    motordan inince hemen ordan uzaklaştım.

sonra r25 aldım mutlu mesut yaşıyorum

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RC 390 sürdüm kardeşim ktm test sürüşünde hatta o ara kredimi çekip paramı cebime koymuştum vitesli bi motor alıcaktım

rc390 a bindim kardeşim ben böyle bi titreşim görmedim abartmıyorum böbrek taşım varsa düşmüştür.
    neyse titreşim bi kenara sen 390 cc bi motorsun gidişi nerdeyse cbr 250 gibi 30 dakika sürem vardı 20 dakikada geri götürdüm
    motordan inince hemen ordan uzaklaştım.

sonra r25 aldım mutlu mesut yaşıyorum
    abartmayalım titreşim konusunda haklı olabilirsnz fazlasıyla var ama gidiş konusunda deyil r25 , ninja300 cbr500r bile yetişemez motor bi anda fırlıyor 160 lara 180 de kesiyor sadece o yanı kötü

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abartmayalım titreşim konusunda haklı olabilirsnz fazlasıyla var ama gidiş konusunda deyil r25 , ninja300 cbr500r bile yetişemez motor bi anda fırlıyor 160 lara 180 de kesiyor sadece o yanı kötü

neyse arkadaş buna baksın karar versin

Motosikleti
    Yamaha r25

Alıntı serdarb adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:26 ----------

likewhat, serdarb ve Linwelin bunu beğendiler.

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Beyler bugün 400TL'ye işçilik dahil RK marka performans dişlisi ve zinciri taktım motora cok fena ivmelenmeye basladı motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)