Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    amerikan park fabrikasyon mu,çoğu msxin farı yanarken sinyalleride yanıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı josepth_o6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce ablan trafikte herhangi bir araç kullandıysa, trafiği okumayı biliyor nerde ne yapacağını kestirebiliyorsa bu motosikletle başlayabilir, ama yok hiç trafiğe çıkmadı dersen kardeşim önerim kesinlikle scooter olur. Daha kolay trafiğe adapte olur, sonra dilerse vitesli motosikletten sürüşüne devam edebilir.
    Trafiğe daha çıkmadı bide bu msx lere benzeyen elektrikle çalışan motor mu diyeyim neyse işte ondan var onu alsam tahmini olarak kaç yıl kullanırım ?

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amerikan park fabrikasyon mu,çoğu msxin farı yanarken sinyalleride yanıyor
    evet fabrikasyon

Motosikleti
    honda pcx
    Alıntı Kadircan1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafiğe daha çıkmadı bide bu msx lere benzeyen elektrikle çalışan motor mu diyeyim neyse işte ondan var onu alsam tahmini olarak kaç yıl kullanırım ?
    Kardeşim bahsettiğin motorlara bulaşma, çin malı vs motor alma kimseye de tavsiye etme. beğendiğin japon yada italyan motosiklet veya scooterden şaşma derim. Elektirikli yada çin malı motosiklet alırsan hem parana yazık olur hemde dert sahibi olmuş olursun.

e_ipekci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grom
    Alıntı fthozturk61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i67.tinypic.com/s62drl.jpg

Bu da benim Msx im alalı 2 hafta oldu ilk motorum ve gerçekten çok güzel
    Uzun süredir üzerime kayıtlı motorlu taşıt yoktu sigortası epey yüksek çıktı 1155 tl
    sigortalara zam geldi en dusuk asa yukarı 1100 civarı cıkıyor zaten bence guzel denk gelmiş. kazasız belasız ınsallah.

lastik önerisi olan var mı veya kullandığından memnun olan. Orjinal lastikleri felaket kayıyor yer ıslakken 20km ile kavşaktan dönemedim

Motosikleti
    Honda MSX 125
    lastik önerisi olan var mı veya kullandığından memnun olan. Orjinal lastikleri felaket kayıyor yer ıslakken 20km ile kavşaktan dönemedim
    Michelin City Grip kullanıyorum, oldukça iyi, ben memnunum.

Alıntı clkfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin City Grip kullanıyorum, oldukça iyi, ben memnunum.
    Bende Michelin City Grip le Continental ContiTwist arasında kaldım. Şöyle bir ayrıntı var ne olduğunu bulamadım michelin 56p continental 62p yazıyor bilginiz var mı?

Motosikleti
    Honda MSX 125
    Bende Michelin City Grip le Continental ContiTwist arasında kaldım. Şöyle bir ayrıntı var ne olduğunu bulamadım michelin 56p continental 62p yazıyor bilginiz var mı?
    P değeri yük endeksine karsılık geliyor,
    Alıntı : "Yük endeksi, sürüş esnasında bir lastik tarafından desteklenen maksimum ağırlığı yazılı formda gösterir.
    Örneğin, yük endeksi 100 ise bu, lastiğin maksimum 800kg destek verebileceği anlamına gelir."

Buradaki 56P = 224KG 'a karsılık geliyor.

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    Bugun biraz devirli kullandim motoru. 1 ve 2.ci viteste motor kesiciye giriyor 3 ve 4.cu viteste kesiciye girmedi. 3.vites 99 100 km hizda kaliyor motor. Sizde durumlar nasil

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Benimki 3.vitestede kesiciye giriyo ama 4. Viteste 106 da normal oturusta kalıyo cumaresi bakımdan çıkardım garipçe ardından belgrad birazda dağ yollarına soktuk gelirken bos yolda az bastım 106 da kaldı yazın ortasında crf250 l ye geçmeyi düşünüyorum dağ yollarında motor sürmek daha keyif verdi bana

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    Arazinin tadi baska tabi seninki 3.viteste kacta giriyor kesiciye. Bende su belgrad dag yollarina gitmek istiyorum ama nasip olmadi gitmek.

Bizim motorun çakması çıkmış servisteki arkadaş dedi aynısını yapmışlar diye o kadar değildir dedim ama gerçekten aynısını yapmışlar hatta kafa 2015 gövde 2016 yeni kasanın kral motor kr25 ava 3000 ve 4500 var hemde elektrikli ben ilk defa gördüm

herkese merhaba arkadaşlar.msx 125imi satmış bulunmaktayım fakat gpr egzoz elimde kaldı.almayı düşünen varsa 05363031027 bu numaradan bana ulaşabilir.

merhabalar,
    yaklaşık bir ay süredir motor alma fikrine kendimi alıştırmaya çalışıyorum. yaş 30. boy 170. ilk motoru alma sebebim şehiriçi. konu hakkında bilgisiz olduğum için önce yzf-r25 ile başlayan merakın sırasıyla ninja300 abs ye sonrasında duke250 abs ye dönüştü. ama ilk başlangıç için bu aletin ihtiyacımı karşılayacağını düşünüyorum. başlangıç motoru olarak kullanabilir miyim? trafik tecrübesi 12 yıldır aktif var. en son bu motora ilgim olduğunda araştırdığımda yeni kasası çıkacak deniliyor. beklemeyi düşünüyorum. yeni kasa ile alakalı bilgisi olan arkadaşlar var mı?
    açıkçası duke250 abs ye çok hazırlamıştım ama servis sorunu ve yedek parça tedariği çok düşündürüyor. artısı abs olmasıydı. bilemedim. tecrübeli arkadaşlarında fikir ve önemi benim için önemli. ama sakın ybr125 ile başla falan demeyin. görünüşü de benim için çok önemli.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı gentle1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar,
    yaklaşık bir ay süredir motor alma fikrine kendimi alıştırmaya çalışıyorum. yaş 30. boy 170. ilk motoru alma sebebim şehiriçi. konu hakkında bilgisiz olduğum için önce yzf-r25 ile başlayan merakın sırasıyla ninja300 abs ye sonrasında duke250 abs ye dönüştü. ama ilk başlangıç için bu aletin ihtiyacımı karşılayacağını düşünüyorum. başlangıç motoru olarak kullanabilir miyim? trafik tecrübesi 12 yıldır aktif var. en son bu motora ilgim olduğunda araştırdığımda yeni kasası çıkacak deniliyor. beklemeyi düşünüyorum. yeni kasa ile alakalı bilgisi olan arkadaşlar var mı?
    açıkçası duke250 abs ye çok hazırlamıştım ama servis sorunu ve yedek parça tedariği çok düşündürüyor. artısı abs olmasıydı. bilemedim. tecrübeli arkadaşlarında fikir ve önemi benim için önemli. ama sakın ybr125 ile başla falan demeyin. görünüşü de benim için çok önemli.
    msx125 çok güzel başlangıc motoru olur bence, sürüşü de çok zevklidir, bana öyle geldi. 125 cc kategorisinde başlamak istiyorsanız eğer, neden olmasın.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Slm msx ailesi ;)
    Artık bnde grom sahibiyim.
    Yaş 31
    Boy 1.71
    Kg 80
    İnşallah pişman olmam bu msx ten.
    Avcılardan olan varsa yazsın
    SPY 5000 alarm kiti ni tavsiye eder misiniz msx ' ime acaba??

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı Adem Türkmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm msx ailesi ;)
    Yaş 31
    Boy 1.71
    Kg 80

Güle güle kullanın sizi şöyle alalım
    https://www.facebook.com/groups/3379...?ref=bookmarks

Buluşmalardan bazıları

Motosikleti
    HONDA MSX 125
    Ebay alibaba disinda elden yada turk sitelerinden nerden aksesuar aliyosunuz beyler..

okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Slm msx ailesi ;)
    Yaş 31
    Boy 1.71
    Kg 80
    Bizim motorlarin kucaklanip goturulme riski var sadece msx e has bir korku Saglam bir yere baglamak daha guvenli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

Alıntı kurttomer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun biraz devirli kullandim motoru. 1 ve 2.ci viteste motor kesiciye giriyor 3 ve 4.cu viteste kesiciye girmedi. 3.vites 99 100 km hizda kaliyor motor. Sizde durumlar nasil
    4. viteste kesiciye sadece yokus asagi egim olan yollarda giriyor. 124 civarinda kesiciye girdi. Ama cani burnunda o sekilde kullanmakda pek faydali degil. 105 - 110 arasi son surat daha fazlasini vermiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)