Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Yeni MSX125SF (LED farlı model) TR'ye gelecek mi?...Honda.com.tr'de sayfada (SF) resmini eklemiş. Bilgisi olan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda pcx
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni MSX125SF (LED farlı model) TR'ye gelecek mi?...Honda.com.tr'de sayfada (SF) resmini eklemiş. Bilgisi olan var mı?
    Bende heyecanla beklemekteyim. Bugun iki bayiyi aradim dunyadan bihaberler. Diyorum ki yeni kasa grom geliyor mu diye. Bize bir bilgi vermediler eskisi de gelebilir yenisi de gelebilir dediler. Bana kalirsa honda turkiye yeni fotograf ekledigine gore birde nisan sonunda gelecek dediklerine gore yenisi gelecek diye dusunuyorum.

Öncelikle merhaba ben 14 yaşında bir çocuğum siz benim abim sayılırsınız ben sokak aralarında falan gezmek için pocket bike bakıyordum sonradan ülkemizde bulunmadığını anladım şu aralar grom bakıyordum fakat fiyatı biraz fazla geldi bende şöyle bir ilan buldum http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69470137/detay bu motor grom gibi küçük ama ehliyet gerektiriyormu tam emin değilim yardımcı olursanız seviinirim

Motosikleti
    honda pcx
    Alıntı Kadircan1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba ben 14 yaşında bir çocuğum siz benim abim sayılırsınız ben sokak aralarında falan gezmek için pocket bike bakıyordum sonradan ülkemizde bulunmadığını anladım şu aralar grom bakıyordum fakat fiyatı biraz fazla geldi bende şöyle bir ilan buldum http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69470137/detay bu motor grom gibi küçük ama ehliyet gerektiriyormu tam emin değilim yardımcı olursanız seviinirim
    Kardesim bu motoru anca trafige kapali alanlarda kullanabilirsin, koyde , dagda , pistte vs. Sehirde kullanman icin buyumen , ehliyetini alman sorumluluk sahibi olabilmen gerek. Ve bu gibi motosikletleri plakasiz ve zorunlu trafik sigortasiz kullanamazsin. Simdilik sana tavsiyem yasini doldurana kadar bisiklet kullan. Ehliyetini aldiktan sonra bi grom alirsin kardesim. O zamana kadar fiyatlari da dusmus olur. Birde bu tip plakasiz evraksiz motosikletlere bulasma kardesim basina bela alirsin.

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Sigorta yaptırmayan kalktım en düsün 700 tl bu bildiğimiz modern hırsızlık

halisakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Grom
    Alıntı okan kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta yaptırmayan kalktım en düsün 700 tl bu bildiğimiz modern hırsızlık
    http://www.onlinesigortamerkezi.net/
    https://www.sigortam.net/
    http://www.sairsigorta.com/

bu 3 sitedende online teklif al. 700 hangi sigorta verdi?

Motosikleti
    honda grom
    Kredi kartı kullanmadığım için internetten yaptıramıyorum en son 700 tlye yaptırdım sigortayı kask parası derken sigorta parası oldu bir daha ki yıla kadar düsmesse sigorta fiyatları büyük ihtimal satmayı düsünüyorum neyse hayırlısı olsun biraz bos yere para vermek koydu ama belki devlet aldığı paranın 10/1 ni kullanır yolları düzenler

ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    Alıntı okan kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kredi kartı kullanmadığım için internetten yaptıramıyorum en son 700 tlye yaptırdım sigortayı kask parası derken sigorta parası oldu bir daha ki yıla kadar düsmesse sigorta fiyatları büyük ihtimal satmayı düsünüyorum neyse hayırlısı olsun biraz bos yere para vermek koydu ama belki devlet aldığı paranın 10/1 ni kullanır yolları düzenler
    para devlete deyil sigorta sirketlerine gidiyor malesef yolları bosuna bekleme
    HONDA MSX 125 (GROM)

Motosikleti
    honda grom
    Hahha sigortacılarda biz maduruz diyolar gerekceleri millet kazadan sonra faturayı şişik gösteriyomus hile hurda katıyolarmıs yaptırma denetle yapana ağır tazminat ödettir bir kaç kişi hile hurda yapıyo diye tüm herkese yıkılır mı bu haklı olsalar neyse alsınlar ama bizde harçlıklarımızı biriktirerek toplamaya çalısıyoruz can güvenliğimizi sağlamaya çalısırken o paranın bence bu kadarı gereksiz olan bir seye gitmesi canımı sıktı :(

e_ipekci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grom
    selamlar, bir sorum olucaktı fatbar takan var mı ? elimde MA008 rizoma fatbar var ortası 29 mm buna uygun fatbar mount nerde bulabılırım ? donuslerde plastıge surtmemesı ıcın yuksek olmalı sanırım ne kadar yuksek olmalı takan varsa hangı mount u taktıgını belırtırse sevınırım. bu arada instagram grubumuzu takıp edıp bulusmalara gelmek ısteyenlerı beklerız whatsapp grubumuzda mevcut

instagram gromturkeycom

Motosikleti
    Grom

mesajımı net okumadınız sanırım ben sadece barı oturtabılecegım bar mount arıyorum elımde bar mevcut.

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Biizim de buluşma düzenleyen grubumuz var. Bazı zamanlar 8-9 msx buluştuğumuz oldu. Whatsapp grubumuz da var isterseniz.

https://www.facebook.com/groups/337917609711826/

Motosikleti
    Honda Grom
    Alıntı e_ipekci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesajımı net okumadınız sanırım ben sadece barı oturtabılecegım bar mount arıyorum elımde bar mevcut.
    http://tr.aliexpress.com/item/Motorc...d-a82ffbed59e5

Motosikleti
    Grom
    rizoma fat bar 29 mm center olculeri :D onu nasıl yapacagım

Motosikleti
    Honda Grom
    sorun olmaz oturur o yuvarlak kelepçe zaten açılıyor.

Motosikleti
    Grom
    Alıntı halisakal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun olmaz oturur o yuvarlak kelepçe zaten açılıyor.
    rizoma olanını buldum aynısı 20 dolar ondan aldım

Peki bu motoru başlangıç olarak önerirmisiniz ablama motor bakıyoruz da

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Alıntı josepth_o6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim bu motoru anca trafige kapali alanlarda kullanabilirsin, koyde , dagda , pistte vs. Sehirde kullanman icin buyumen , ehliyetini alman sorumluluk sahibi olabilmen gerek. Ve bu gibi motosikletleri plakasiz ve zorunlu trafik sigortasiz kullanamazsin. Simdilik sana tavsiyem yasini doldurana kadar bisiklet kullan. Ehliyetini aldiktan sonra bi grom alirsin kardesim. O zamana kadar fiyatlari da dusmus olur. Birde bu tip plakasiz evraksiz motosikletlere bulasma kardesim basina bela alirsin.
    Peki bu motoru başlangıç olarak tavsiye edermisiniz ablama motor bakıyoruz da

Motosikleti
    honda pcx
    Alıntı Kadircan1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bu motoru başlangıç olarak önerirmisiniz ablama motor bakıyoruz da

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Peki bu motoru başlangıç olarak tavsiye edermisiniz ablama motor bakıyoruz da
    Daha önce ablan trafikte herhangi bir araç kullandıysa, trafiği okumayı biliyor nerde ne yapacağını kestirebiliyorsa bu motosikletle başlayabilir, ama yok hiç trafiğe çıkmadı dersen kardeşim önerim kesinlikle scooter olur. Daha kolay trafiğe adapte olur, sonra dilerse vitesli motosikletten sürüşüne devam edebilir.

Bu da benim Msx im alalı 2 hafta oldu ilk motorum ve gerçekten çok güzel
    Uzun süredir üzerime kayıtlı motorlu taşıt yoktu sigortası epey yüksek çıktı 1155 tl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)