Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı s0me0ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende fuardan aldım ne aynası bu diye sormayı unutum ama ben pcx oldunu düşünüyorum görüş açısı orjınalden iyi ama gene tatmın edici değil
    Bence tek çare ayna uzatma
    gidon yükseltmeyi düşünüyorum 3 cm kadar.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tayfun44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GROM
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 9. ay trafik çıkışlı motosikletim. belki bende de istemezler.
    ayna konusunda da kullanıp memnun olduğunuz bir ayna olursa paylaşır mısınız? bi takım ayna aldım yine çok güzel göstermiyor. tarzı çok tatlı çok yakıştı. ama görüş dar. belki ayna kestirip yaptırabilirim bişeyler ama izmirde onu da bulmak o kadar zor ki.
    Senin motorda yeni ama istersen bi goster belli olmaz . Dun internette gezerken gordum 20 30 liraya tipi guzel aynalar var aalmayi dusunuyorum gorus acisi nasil bilemem birde senin aynanin fotosunu yukleyebilirmisin en azindan fikir olsun

Turkiyede aksesuari olmamasi cok kotu yoksa ilk is gaga camurluk alirdim 40 70 dolar bisey gormust

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Tayfun44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin motorda yeni ama istersen bi goster belli olmaz . Dun internette gezerken gordum 20 30 liraya tipi guzel aynalar var aalmayi dusunuyorum gorus acisi nasil bilemem birde senin aynanin fotosunu yukleyebilirmisin en azindan fikir olsun

Turkiyede aksesuari olmamasi cok kotu yoksa ilk is gaga camurluk alirdim 40 70 dolar bisey gormust
    eve gidince koyayım kardeşim fotoğrafı. supermoto çamurluğu ben de alıcam http://www.msx125accessories.com/hon...5-snail-fender
    burda var. siyah rengi de mesaj atarsanız stoklara koyuyorlar. görünmüyor şimdi. ama 50 dolar kargosu 21.5 dolar. ebay den bakıyorum o yüzden ben de.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Motosikleti
    mt 07
    Çok güzel amaçok pahalı yaklasık 200 tl ye gelitor

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    alıcam ama önümüzdeki ay bi aksilik çıkmazsa alıcam

http://www.msx125accessories.com/msx...-clutch-levers
    aynı manetlerin free shiping ini ebay de buldum aldım

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    Arkadaşlar , http://bikes.honda.co.uk/motorcycles...d-updates.html bu siteden alttaki bölüme şasi numaranızı yazarak motorunuzun çağrılıp çağrılmadığını öğrenebilirsiniz.
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA GROM

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

eve gidince koyayım kardeşim fotoğrafı. supermoto çamurluğu ben de alıcam http://www.msx125accessories.com/hon...5-snail-fender
    burda var. siyah rengi de mesaj atarsanız stoklara koyuyorlar. görünmüyor şimdi. ama 50 dolar kargosu 21.5 dolar. ebay den bakıyorum o yüzden ben de.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

http://i.hizliresim.com/P5a339.jpg
    Ya gerçekten çamurluk güzel duruyor ama alamam herhalde anca turkiyeye gelirse alabilirim .
    Benim istedigim aynada bunun kırmızısıydı nerden temin ettin . Ve de orjinal aynasından iyimidir
    Birde bagaj demirini yaptırdınmı yoksa orjinalmi

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Ya gerçekten çamurluk güzel duruyor ama alamam herhalde anca turkiyeye gelirse alabilirim .
    Benim istedigim aynada bunun kırmızısıydı nerden temin ettin . Ve de orjinal aynasından iyimidir
    dostum orjinal aynasından iyi değil. orjinal aynasının kondüsyonunda, omuzlarımı görüyorum :D o yüzden daha iyi bir ayna bulamazsam tümsek ayna kestiricem izmirde yer arıyorum. :D tvs apache aynaları çok güzel de biraz büyük durur bizim motorlara. ayna yükseltme açma aparatı takmayı denicem bi de çünkü bu aynalar orjinal aynalarından daha şekilli :D sahibinden de buldum 20 lira falan. alacaksan özelden linkini atayım.

bagaj demirini ilk sahibi yaptırmış motor bana takasa geldiğinde çantası da vardı çantalı kullanıyormuş arkadaş. söktük benim eski motora taktık. çok pahalı bişey değil bildiğim kadarıyla 50 lira civarında diye biliyorum.
    çamurluk türkiyeye gelirse alırım dedin ya dostum aklıma bişey takıldı türkiyede herhangi bir modifiye parçası var mı grom ların? ben hiçbir yerde göremedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

Alıntı Deltaeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar , http://bikes.honda.co.uk/motorcycles...d-updates.html bu siteden alttaki bölüme şasi numaranızı yazarak motorunuzun çağrılıp çağrılmadığını öğrenebilirsiniz.
    benim motosikletimde değişim çıktı. teşekkürler paylaşım için.
    Yiğit Can

Motosikleti
    HONDA GROM
    Valla link atsan güzel olur modifikasyon için neon takmayı düşündümde fazla apaçi olmasın :D bi kırmızı sibop kapagı ayarlarım aynayıda pek değişesim yok orjinalligini bozmamak için
    Valla arka demirden hiç bi yerde görmedim varsa onun linkini atsan güzel olur yoksa sanayide benzerini yaptırmayı düşünüyorum

Ben motoru alcagım zaman modifiyeli olanı vardı
    Bagaj
    Bagaj demiri
    Sakal
    Ön cam
    Elcik ve bi kaç bişey daha vardı sanırsam 570 euro dedi . Bagaj la demir yalan olmasın ama sırf demire 150 euro demişti sanırsam tam hatırlamıyorum baskada bi yerde varmı bilmiyorum türkiyede modifikasyon geride kalıyo amerıkalılar msx e neler yapmıslar sasırıyorum inşallah yaza kadar düzgün modifiye şeyleri gelir ya

Birde bu motor artçılı nasıl kullanımı rahatmı ?
    ortadaki 570 euro modifiye olanı :D
    " width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    dostum artçılı kullanım artçına göre değişiyor. 45 kilo ardçı sıkıntı değil ama 95 kilo rahatsız ediyor :D

Motosikleti
    '23 Hornet, '23 CRF250L

Bagaj demirini ebayden taylanddan getirtmiştim telike arkadaşın motoru bendeyken yaklaşık 150-160 tl gibi bi fiyata gelmişti
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA GROM
    Benim artcilar genelde 70 kilo :D sknti olmaz herhalde . Bagaj demirini yaptircam heralde o kadar para vermeye gerek yok usta tanidiklar var

birde motoru kullakullanamadim daha hic dortlu ve sellektor yok deniyo dogrumu

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Benim artcilar genelde 70 kilo :D sknti olmaz herhalde . Bagaj demirini yaptircam heralde o kadar para vermeye gerek yok usta tanidiklar var

birde motoru kullakullanamadim daha hic dortlu ve sellektor yok deniyo dogrumu
    doğru 4lü ve sellektör yok. zaten daha büyük motorlarda olur bunlar. 4lüye şimdiye kadar hiç ihtiyacım olmadı. kilimandjaro arkadaşım çok güzel iki tane sis farı takmış onu uzunlara bağlicam efsane sellektör yapıyor onlar
    Yiğit Can

Motosikleti
    HONDA GROM
    Benimde plaka cikmis ygs falan nedeniyle 2 hafta sonra alicam sonumuz hayrola

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gromda 1.83 boy çok abes gözükür mü acaba?

Motosikleti
    HONDA GROM
    Alıntı xaselcuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gromda 1.83 boy çok abes gözükür mü acaba?
    deneyip gormen lazim resimlerde cok ufak gozukuyor motor ama yanina gidince enfes benim boy 174 cok uygun oldu bana

Arkadaşım benim boy 1.81 kg 75 ben bi sıkıntı hissetmiyorum,aslında gitip bin ve gör bence

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlangıç için çok şık tasarıma sahip aslında bir de canlı görmeli şunu teşekkürler yorumlar için.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı oba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım benim boy 1.81 kg 75 ben bi sıkıntı hissetmiyorum,aslında gitip bin ve gör bence
    boy 181 kilo 95 ben de sıkıntı görmüyorum :D ama arkama 95 kilo birini almak zor oluyor iki büklüm oluyoruz :D tek başına veya 40 50 kilo civarı artçınız olacaksa şehiriçi için efsane ideal bir motor
    Yiğit Can

Motosikleti
    HONDA GROM
    boy 181 kilo 95 ben de sıkıntı görmüyorum :D ama arkama 95 kilo birini almak zor oluyor iki büklüm oluyoruz :D tek başına veya 40 50 kilo civarı artçınız olacaksa şehiriçi için efsane ideal bir motor
    Ya bakıyorum modifiyelerede içim gidiyo türkiyede neden yok diye adamlar yurt dısında msx i bambaska bişey yapıyolar yaza kadar gelir bişeyler inşallah bana sakal ve camurluk yeter

Birde çift egzoz yapsam arkadaki oturanın bacakları yanarmı ısıdan .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)