Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı hummar34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece 3 bin kusur euro ya akssesuar sa o kisiye lafim yok ama acilar gercektir . bir fotosu varsa koysaniz bari bende lafimi geri ceksem . ben sahsen okadar etmez diye dusunuyorum ki imkansiz. eyer harbiden oyle bisey yapmissa . motoru 180 yada 181 cc yapmissa degismisse tabiki bile okadar etmez . en krali 180 cc nin full aksesuar takimi herseyi ile Camshaft i na kadar maximum 900 dolar. hadi jant degisti diyelim 100 dolar + lastikler 100 dolar.100 dolarda rengini degisti diyelim. aksesuar icinde 800 dolar aayirsak . alsana 2000 dolar ... egzosda icinde carbon cift egzos hemde

bak bu fotosunu koydugum arkadaasimiz dizayn etti 5 vites 181 cc hemde 2700 dolar
    yani kusura bakma ama 3 bin auro ile 2700 dolar araasinda daglar var

http://i.hizliresim.com/N58LQk.jpg
    Dostum ben servisteki ustanın yalancısıyım. Ufak tefek envayi çeşit aksesuar var üzerinde zaten. Onun dışında 180cc yağ soğutma falan gördüm üzerinde. Sadece yaklaşık aksesuarları hesapladım egzozlar haricinde 1000dolara yakın çıktı shipping hariç. 3000euro içerisinde işçilik de dahildir tahminim honda servisinde yaptırıyor zaten. Sahibinin izni olmadan fotoğraf çekmek istemedim.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    msx125
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben servisteki ustanın yalancısıyım. Ufak tefek envayi çeşit aksesuar var üzerinde zaten. Onun dışında 180cc yağ soğutma falan gördüm üzerinde. Sadece yaklaşık aksesuarları hesapladım egzozlar haricinde 1000dolara yakın çıktı shipping hariç. 3000euro içerisinde işçilik de dahildir tahminim honda servisinde yaptırıyor zaten. Sahibinin izni olmadan fotoğraf çekmek istemedim.
    Nerde bu msx ?

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı burak_aydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerde bu msx ?
    izmirde sahibi avukatmış. kırmızı ve gold toplanmış. sanki direkt pist için yapılmış gibi bi hali vardı.
    Yiğit Can

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar,

Motor sahibi arkadaşlar güle güle binsinler, almayı düşünenlerde alabilir inşaallah. Aracımın problemlerinden bezdim , artık soluklanmak lazım. Kredi kartının limitini ayarlayabilirsem Honda 'dan gidip CBF150 veya bundan alacağım şehir içinde bız bız gezmek için

hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795
    Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar,

Motor sahibi arkadaşlar güle güle binsinler, almayı düşünenlerde alabilir inşaallah. Aracımın problemlerinden bezdim , artık soluklanmak lazım. Kredi kartının limitini ayarlayabilirsem Honda 'dan gidip CBF150 veya bundan alacağım şehir içinde bız bız gezmek için
    Allah hayirlisini nasip etsin insallaah.arac problemi derken Msx denmi bahsediyorsun yoksa Arabandanmi ?
    eyer Msx le ilgili ise bizleride bilgilendir . Cogu Mssx Almak isteyen arkadasslar senin yazini gorup yanlis anlamasin ...

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hummar34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah hayirlisini nasip etsin insallaah.arac problemi derken Msx denmi bahsediyorsun yoksa Arabandanmi ?
    eyer Msx le ilgili ise bizleride bilgilendir . Cogu Mssx Almak isteyen arkadasslar senin yazini gorup yanlis anlamasin ...
    Peugeot 206 aracımdan demek istedim, MSX125 alacağım nasipse

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    hummar34 hocam iletişim için mesaj attım. bu arada siz modifiyesine bizden daha aşinasınız. siz de dahil fikir istiyorum. enduro gidonu gibi olan hani alçak gidon takmanın bi avantajı ve dezavantajı var mıdır?

divergent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX
    WRX'in small bedeni gibi tam mini supermoto olmuş bu Motoru alırsam direk aynısını uygularım inşallah.

Hondanın Türkiye sitesine 2015 model olanlar eklenmiş fiyatı 7500 olarak güncellenmiş. Buradaki bayiyi aradım, honda elindeki stoğu tüketmeden yenisini getirmez diyorlar. Sizce 2015 modeller ne zaman satışa sunulur?
    nemesis-83 bunu beğendi.

Tayfun44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GROM
    Alıntı divergent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    WRX'in small bedeni gibi tam mini supermoto olmuş bu Motoru alırsam direk aynısını uygularım inşallah.

http://i.hizliresim.com/XBN6qO.jpg

Hondanın Türkiye sitesine 2015 model olanlar eklenmiş fiyatı 7500 olarak güncellenmiş. Buradaki bayiyi aradım, honda elindeki stoğu tüketmeden yenisini getirmez diyorlar. Sizce 2015 modeller ne zaman satışa sunulur?
    2015 ve 2014 arasinda cok ufak renk farki var haricinde bisey yok diye biliyorum . Yani almak istiyosan 2015 i beklemene gerek yok zaten 2015 model sonbaharda gelir benim dusuncem cunki ilk ciktiginda bile msx turkiyeye 1 sene gec gelmis sizin karariniz ama dedigim gibi fark yok

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı divergent adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i.hizliresim.com/XBN6qO.jpg

Ben de aynı şekilde mini bir supermoto yapma planım var. Kozmetik modifikasyondan sonra güç için modifiyeye girişmeyi düşünüyorum. Biraz daha bilgi ve araştırma gerekiyor bu da. Zamanla öğreneceğimi düşünüyorum.
    Yiğit Can

merhaba arkadaslar içimden bir his motor süe diyor.ve bu msx125 gordum boyum 186 cm ama almak istiyorum.size bir şey sormak istiyorum illa banka kredisiyle yada kredi kartımı olması lazım neden senedli vermiyorlar.kamu gorevlisiyım dedim yinede vermediler.1000 tl aylık izmirde yaşıyorum

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    vitesli motora geçmek ıcın 2 motor arasında kalmıştım msx-mt125 mt 125 aldım ama ıdaa edıyorum vıteslı motora geçmek ve öğrenmek ıcın msx 125 den daha ıyı bır motor olmaz hafıflık ve kıvraklık yenı başlayana cok ıyı olur motor cok tatlı bıde sınırlendıgım bı konu efendım bu motora para verecıgme pulsar alırım dıyolarya ayar oluyorum alan arkadslar kesınlıke harıka bır secım hanı sehır motoru dıyolarya ta kendısı bu oyuncak alan arkaslar güle güle kulanın cok yakışıklı bu msx =)

Motosikleti
    HONDA GROM
    Alıntı grytamay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vitesli motora geçmek ıcın 2 motor arasında kalmıştım msx-mt125 mt 125 aldım ama ıdaa edıyorum vıteslı motora geçmek ve öğrenmek ıcın msx 125 den daha ıyı bır motor olmaz hafıflık ve kıvraklık yenı başlayana cok ıyı olur motor cok tatlı bıde sınırlendıgım bı konu efendım bu motora para verecıgme pulsar alırım dıyolarya ayar oluyorum alan arkadslar kesınlıke harıka bır secım hanı sehır motoru dıyolarya ta kendısı bu oyuncak alan arkaslar güle güle kulanın cok yakışıklı bu msx =)

En çokta motordan anlamayıp oha toplamda 8 vermişssin ona biraz daha koyup araba alsaydın 8 cok vermişsin yada çok saçma konusanlar var daha bende yeni baslıyorum ve yazlıkta surucem 3 ay adam gelmiş diyo 2 nci el bi yarış motoru 600 lük alsaydın falan filan . Çok sinir oluyorum öyle seylere yok küçücük motor yok söyle böyle vallahi insanlar çekilmez oluyo bunlarada tek cevabım , hoşuma gitti aldım bi bildigim var demekki ...
    Gerçekten güzel motor aşırı araştırıp aldım alacak olan varsa da alsın abi çok tatlı alet haftaya cumartesi yazlıga götürücem bende video çekip koymayı düşünüyorum

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Valla bana kimse laf edemiyor. Bi gün tanımadığım bi adam fiyatını sordu meraktan. Diyalog şu
    Adam: Oo kardeşim ne güzel motormuş ya
    Ben: Eyvallah abi
    A: Hondaymış bi de yapıyolar mı böyle şeyler ya
    B: Aynen abi güzel bi motor yapıyor honda
    A: Kaçlık bu kaç yakıyo
    B: 125 2litre insan evladı, 2.5 ben yaktırıyorum
    A: Ee alalım biz de bi tane(olaya bak bakkaldan püsküğüt mü alıyon lan) kaç para bu?
    B: Sıfır mı alcan?
    A: Ne kadar ki sıfırı
    B: Sana 8e patlar
    A: Ne? Araba alırım o paraya
    B: Al abi güle güle bin var mı araban?
    A: Ya yok da vıdı vıdı vıdı
    B: Otobüse biniyon dimi abi iyi yolculuklar abi alırsın bi 90 model şahin kafan rahat olur hem motor şeytan işi boşver. Dedim dememle abinin buharlaşması bir oldu.
    Bigün de benzer muhabbette biri "benim arkadaş 125liği 2milyara aldı" dedi ne diceğimi şaşırdım.

Yine bigün iki motoruz arkadaş bankadan para çekcek durduk bankanın önünde. Veledin biri atladı önüme. 12 yaşlarında abi versene şu arabanın oraya kadar kullaniyim. Git abicim yok dedim ısrar etti defalarca. Çocuğa bir cümle kurdum ki diğer insanlar o denklemi kurmaya çalışırken alev aldı :D :D
    Ucka, Deltaeagle, Tayfun44 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    HONDA GROM
    Haaha valla bu motor hakkında bilgisi olmayıp konusanlara anlam veremiyorum , benim bi tanıdıgımdada aynı muhabbet oldu ya dedı biz 7 milyara 250 lik asya aldık sen cok vermişsin falan ������
    İnsanın çıldırası geliyor hadi bi ducati ktm falan soylese tamam dicemde asya yla honda yı bir tutuyolar içler acısı . Fuaradazaten bir suru mtordan ilgisiz adam gelmişti her önüne gelene bilet verirse dükkanlar böyle olur

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    Arkadaşlar motoruma app plaka yaptırdım , daha sonra orjinal plakanın nasıl takıldığına baktığımda somun ve civata ile olduğunu gördüm. Merak ettiğim şey plakaya zarar vermeden en iyi delik açma yöntemi nedir?

ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    öncelikle herkese selam benim yaş kırk hic motor tejrubem yok ama bu motorla ilk motor seruvenım baslıycak sanırım ehlıyete yenı yazıldım buda ilk mesajım buforumda buyasa kadar gordugum entatlı motor budur ehlıyetı aldıgım gun honda bayinde olucam gibime geliyor

hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795
    Alıntı ATLANTİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese selam benim yaş kırk hic motor tejrubem yok ama bu motorla ilk motor seruvenım baslıycak sanırım ehlıyete yenı yazıldım buda ilk mesajım buforumda buyasa kadar gordugum entatlı motor budur ehlıyetı aldıgım gun honda bayinde olucam gibime geliyor
    oncelikle herkee merhabalar. ATLANTIS abicim aramiza hosgeldin . Allah hayirlisi neyse onu nasip etsin . kaza bela vermessin.

ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    bugun 35 yıldır motorkullanan bi abimime gidip fikirlerini sordum kendisinin cevabı ben olumada bundan aldım inşallah kendimede bitane alıcam bu yaz başlangıç motoru olarak harika bi secim hem ufak hem cok rahat kullanımı var tavsiyem beyazını al nedenını sorarsan beyaz olan enson uretim ve boyasında sedef kaplamavar daha sağlam bir boya diyer herseyi aynı renk takıntınyoksa beyazını almanı tavsiyeederim hen gece farkedilmesi kolay olur dedi ama once ehliyet onu almadan kendini kasma bende önce ehlıyet diyorum ama 23 mayısa kadar sınavı beklıycez artık

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı ATLANTİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun 35 yıldır motorkullanan bi abimime gidip fikirlerini sordum kendisinin cevabı ben olumada bundan aldım inşallah kendimede bitane alıcam bu yaz başlangıç motoru olarak harika bi secim hem ufak hem cok rahat kullanımı var tavsiyem beyazını al nedenını sorarsan beyaz olan enson uretim ve boyasında sedef kaplamavar daha sağlam bir boya diyer herseyi aynı renk takıntınyoksa beyazını almanı tavsiyeederim hen gece farkedilmesi kolay olur dedi ama once ehliyet onu almadan kendini kasma bende önce ehlıyet diyorum ama 23 mayısa kadar sınavı beklıycez artık
    hocam şimdiden hayırlı uğurlu olsun. sadce başlangıç olarak düşünmeyin. şehiriçi olarak yeni motor aldığım zaman bunu satacağımı hiç düşünmüyorum sonuçta benim ilk başlangıç motorum da değil
    Yiğit Can

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)