11211864_10152961579449069_1583052449_o.jpg indir" /> Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı - Sayfa 41
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tayfun44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GROM
    Ehliyete yazıldım B ve A2 için toplamda devlet vs 1400 e anlaştık . Ama ehliyetleri taaa eylülde alabilecem yani 4 ay daha polis amcalarla kovalamaca oynucaz herseyin hayırlısı ...

Birde bu el yapımı egzozlarla orjinal arasında ne fark var ? el yapımı 100 lira gpr 800 sadece isimden dolayımı ? veya baska nedenlermi var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    marka tabiki. diğer bir olay teknoloji, yapıldığı malzeme, buna bağlı olarak performans,
    şimdi bi de el yapımı var el yapımı var onu da göz önüne almak lazım. ustası yaparsa yapar. ama 100 liralık egzozdan yakıt sarfiyatı ve gürültüden başka bişey beklememek gerekir

ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    evet arkadaslar motorum geldi biraz bizim sokaklarda birinci viteste 15 20 km hızla dolastım elimin gaz olarına alısması gerekiyor kameraya cektim suan youtubeye yukluyorum lınk vericam

Motosikleti
    HONDA GROM
    Anladım yigit abi sagolasın :D noldu gpr duruyomu senin ?=

Alışırsın hocam gaz açıp kapamayı :D
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    arkadaslar kaska kamera takıp kaydetmistim ama ya bizim kameranın azizliyine uradık yada heyacandan baslattıgımız kaydı durdurduk olayın bi bası bide sonu cıkmıs neyazıkkı bitakıne insallah hic istop ettirmedim ama binanın girisindeki iki merdiveni motorun yanından gazabasarak cıkarttana kadar biraz istop ettirdim yoksa yüz kıloyu orampadan cıkaramazdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    HONDA GROM
    Hadi hayırlı olsun hocam Allah kaza bela vermesin kaskınız asfalt görmesin
    ATLANTİS bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    amin amin cümlemizin insallah zaten motora binmeden gusül abdesti alıp üc kulhü bi elham okudum nolur nolmaz
    Tayfun44 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA GROM
    Hahah eksik etmeyin ...

Buda benim kısa bi acemilik zamanları incelemem :D

Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    videoyu mac de izleyemiyorum pc den bakarım benim sorum ramazan bayramında motorun onunde gorulen dacia sanderoya bu motoru yan yatırarak sıgdırabilirmiyım arka bagaj hafif acıkta kalabilir sorundeyil[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çook tatlılar işte aradığım budur teşekkür ederim. hangi mağaza?
    konkuş motor tugayyolu caddesi no 65 cevizli-maltepe İST tel 0216 441 29 29 benim eve 2 dakka msx 125 mesafede 15 dakka tabanlara kuvvet mesafede

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

ya bana kullanım kıtapcıgı vermediler bi garanti servis takip defteri verdiler bide cd kullanım kitabı olarak kitapcık olarak cıkmıyomu kıtapcıgı selenın altına koyarım diye düsünmüstüm
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı ATLANTİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videoyu mac de izleyemiyorum pc den bakarım benim sorum ramazan bayramında motorun onunde gorulen dacia sanderoya bu motoru yan yatırarak sıgdırabilirmiyım arka bagaj hafif acıkta kalabilir sorundeyil[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

konkuş motor tugayyolu caddesi no 65 cevizli-maltepe İST tel 0216 441 29 29 benim eve 2 dakka msx 125 mesafede 15 dakka tabanlara kuvvet mesafede

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

ya bana kullanım kıtapcıgı vermediler bi garanti servis takip defteri verdiler bide cd kullanım kitabı olarak kitapcık olarak cıkmıyomu kıtapcıgı selenın altına koyarım diye düsünmüstüm
    teşekkür ederim alacağım zaman rahatsız edeceğim sizi

bu arada yeni modellerde kitapçık çıkmıyor. kitapçık pdf olarak honda sitesinde de mevcut inceledim birebir aynısı.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    honda grom
    resim yüklemeyi beceremedim becerebilseydim araca nasıl yüklediğimi gösterecektim.
    [IMG]<a href="http://www.upload.gen.tr/d.php/www/kEDDE/11211864_10152961579449069_1583052449_o.jpg.html"> 11211864_10152961579449069_1583052449_o.jpg indir</a>[/IMG]

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    Arkadaşlar, Tayland'dan çanta demirinin ardından dayanamayıp Ducati stili yan demir bar'larından satın aldım. Bugün yada yarın elime ulaşacak. Monte ederken alt küçük siyah plastiği sökmek gerekiyormuş, umarım istediğim gibi olur. Altta benzerinin resmini koydum benimki de böyle olacak umarım Sizce nasıl duruyor bu demir motorda?

telike bunu beğendi.

Motosikleti
    mt 07
    Super kac tl geldi

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    Alıntı s0me0ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Super kac tl geldi
    Ürün 40 dolar, kargosuda 35 dolar tuttu.
    ilkdem26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki versys 650
    Alıntı gogo10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim yüklemeyi beceremedim becerebilseydim araca nasıl yüklediğimi gösterecektim.
    http://<a rel="nofollow" href="http:....jpg indir</a>
    benimde yapmayı düşündüğüm bir modifikasyon ama zamanı var çanta demirini ne kadara aldınız ve nerden

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS

Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    Alıntı gogo10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a rel="nofollow" href="http:....jpg indir</a>
    öncelikle yüklemek istediyin resimi http://tinypic.com/ bu yada aynı isi yapan sitelerden birine upload ediyosun işlem bittiyinde size bikac link vericek onların icinden img cod olan linki kopyalayıp forum sitemizdeki resim ekle ikonuna tıklıyoruz cıkan bosluga linkimizi yapıstırıyoruz mesajımızı kaydediyoruz islem bukadar umarım anlatabilmisimdir

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

yukardaki resim sizin yüklediyiniz steden asagıdakınıde baskabi siteye kendim yükledim sanırım motorunuz bu
    gogo10 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA GROM
    Yaklaşık 2 aydır msx yatıyodu yazlıkta babam gitti bugun tek marşta çalıştı dedi bazı servistekiler ayda 1 kez calısmassa bitiyo falan diyodu anlamadım bu işi .

Çanta demiri 500 600 civarı TÜRKİYEDE ama sanayiden bi ustaya yaptırın benzerini ucuza ...bende diger hafta gidip göstericem ustaya bakalım yapabilcekmi olursa gold renge boyarım herhalde

Araç doblo vs bişey herhalde cok rahat sıgmış

Birde bugun fındıkzadede beyaz msx gırdum 2 kişi kasksızdı bizden mi acaba ?

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    yahu nerde çanta demiri 500 600 lira tayfun sahibinden e birisi koymuş ne kadara kitlersem diye. 100 lira çantaya istiyor 400 lira demire istiyor. ne kadara kitlesem kar diye düşünüyor. adamı döverler. alanı da döverler satanı da. işte türkiyeye gelecek kurumsal firma msx125accesories var.
    30 dolara satıyor en fazla 20 dolar da kargosu tutar. 50 dolar. 500 600 nerde 130 140 nerede? diğer türlü kaan abi hummar34 bana gönderiyor parça isteyen olursa benimle irtibata geçsin. birinci kargoya yetişmezse bile ikinci kargoda alırız. ben de ürünler gelince montajlarını yapıp paylaşacağım.

Motosikleti
    honda grom
    [IMG][/IMG]

Dediğini yaptım atlantis umarım yapabilmişimdir. teşekkürler... Araba doblo tek koltuğu yatırınca sığmıyor o yüzden ikili yatan kısmı yatırdım ve çapraz koydum motoru. bağlama kayışıyla güzelce bağladım çok sağlam oldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)