Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Alıntı adasel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en büyük artısı göstergeleri güneşten, sıçrayan taşlardan v.s. korumak. touring camlar gövdeyi de rüzgardan korur. ama kask daha fazla rüzgar alır..

Avcıceyhan güle güle kullan motorunu inşallah..
    Sağol cam göğüse gelicek olan rüzgar i da kaska ilettiği için sanırım ama uzun yollarda yinede bı nebze rahatlık sağlayabilir demi airodinamic acısından bı sorun veya artısı olurmu camın
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Latikleri michelin pilot road aldım. ön-arka 500 lira. Aslında fuarda alırken takması da içinde anlaştık ama benim fırsatım olmadı. Honda servise götürdüm taktırmaya. Zincir bakımı ve lastik takma (doğal olarak balans ayarı da yapıldı) 65 lira da ona ödedim. Ben ucuza kaçmıyorum ancak. Motorumla ilgili herşeyi yetkili serviste yaptırıyorum.

Acar65 yeni motorun hayırlı olsun.
    Bora abi inşallah sende kısa zamanda yine güzel bir motorla aramıza dönersin.

AlperAy, ben motorumu fabrika çıkışındaki amortisör ayarında kullanıyorum. Amortisörün çok yumuşak olması virajlarda olumsuz etkiler bilgin olsun.
    ıyı bı fıyata almışsın dıye dusunuyorum yada ben mı yanlış yerlere sordum bılmıyorum 700-750 lıra cıvarı hesaplamıştım.aynı marka hemde neyse bıraz daha gıder lastıklerın durumu fena degıl lakin abartmamakta fayda var
    '4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    slm arkadaşlar benim makinayı satmayı düşünüyorum. makinayı kısa süre önce almama ragmen 600 f alacagım için satacagım.

düşünen olursa özel mesajdan ulaşabilir. kusursuz temizlikte olup servis bakımlıdır. üzerinde kappa 52 lt topcase, kappa ayarlanabilir ön cam, motor koruma demiri, beyaz ampül ve normalde cbf 500 lerde olmayan cbf 600 e ait şeffaf sinyalli arka stop vardır.

km si 31250 dir ve oynanmamıştır. ancak havalar ısındı bu km degişiklik gösterebilir.

lastikler yeni olup sadece arka fren balatasına ihtiyacı vardır onuda taktırıp öyle teslim edecegim. arka fren balatası haricinde tek kuruş masraf yapmadan binlerce km yol alabilirsiniz. benden önceki sahibi motosiklet hastası bir arkadaştır o nedenle hırpalanmamıştır. detaylı fotoları yarın çekip isteyene gönderebilirim. renk siyahtır

iyi forumlar.

adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    E sen daha motoru yeni almadınmı??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:33 ----------

Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol cam göğüse gelicek olan rüzgar i da kaska ilettiği için sanırım ama uzun yollarda yinede bı nebze rahatlık sağlayabilir demi airodinamic acısından bı sorun veya artısı olurmu camın
    Tabiiki ön camın airodinamic açıdan faydası var. Cbf 500 lerde değişik değişik ön camlar kullanılıyor. Tur camı alman daha mantıklı. Ama görsel olarak bendeki cam daha hoş ve sportif duruyor. Bendeki cam küçük ama yolda giderken elimle kontrolünü de yapıyorum, çene hizasına kadar rüzgarı kesiyor.
    Keway SS250 - Honda CBF250 - Honda CBF500 - Honda CBF600SA (Enj) - Honda XL650 Transalp - BMW F800GS - CBF1000

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    E sen daha motoru yeni almadınmı??
    evet yeni aldım motosiklettende çok memnunum fakat gönül 600f istiyor.

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Merhaba
    Ben daha öncede belirttiğim gibi bir kaç gün sürecek şehirdışı (otaban, asfalt, köy yolu vs değil.) yolculuklar için 250 cc başlangıç motoru arıyorum.

Başka bir forumda GV 250 almayı düşündüğümü söylediğimde bana 250 cc cruiser motorun uzun yolculuklar göründüğü kadar olmadığını, CBF 250 almamı tavsiye ettiler.

CBF 250 kullanan arkadaşların bu konuda görüşü nedir? Her iki motoruda (GV 250, CBF 250) uzun yolda kullanan arkadaşım var mı? Bu konuda beni bilgilendiriseniz sevinirim.

Motosikleti
    Honda CBF1000
    Exzina selam,
    Burası cbf500 topiği olsada eski bir cbf250 kullanıcısı olarak sana elimden geldiğince yardımcı olayım. Cbf 250 ile yolculuk yapmak keyiflidir. Naked bir makine oluşu şehir içinde seri ve rahat kullanmanı sağlar. Bol virajlı yollarda çok keyiflidir. Dengeli bir makinedir. Ancak sorun gv250 nin mi yoksa cbf250 nin mi oturuş poziyonunun rahatlığıysa seçim sana kalmış. İkisi de belli bir km den sonra yorar. Birinde sürekli dik oturmaktan belin, diğerinde de hafif öne eğimli durmaktan kolların ve sırtın ağrır. Hangisini alırsan al 1,5- 2 saatte bir dinlenmen iyi olur.
    Keway SS250 - Honda CBF250 - Honda CBF500 - Honda CBF600SA (Enj) - Honda XL650 Transalp - BMW F800GS - CBF1000

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Selam Arkadaşlar dün yani 27/03/2011 tarihi itibari ile motorumla ilk uzun gezimi yaptım yaklaşık 300 km.Ceyhan Mersin Gözne Sarnıç tesisleri gerçekten rahatlık yönünden süper bi makina çok dengeli yalnız dün çok rüzgar olduğu için bazen özellikle kamyonları sollarken epey zorlandım tabiki rüzgar açısından yoksa sürat anlamında problem yok(En kısa zamanda ön cam alıp takmam lazım).En hoşuma giden tarafı çok çabuk ivmelenmesi 120 ve 140 km lere çıkması çok kolay.Ancak 120 km den sonra çok rüzgar alıyor ve benim için denge kurmak zor oldu sanki motor altımdan kaçacak gibi bu arada CBF150den CBF 500 e geçmenin tabiki acemiliği olacak.Kabul ediyorum daha motorun acemiliği ve kendi acemiliğim var bunu kabul ediyorum.Bu arada 120 ve sonrası km lere çıkmam fazla mümkün olmadı nedeni cbf 150 ile geziye çıktığım bi arkadaşım vardı ister istemez onunla birlikte yol almam gerekti o yüzden km mi düşük tuttum ara sıra 140 lara çıktım tabiki ama normalde 90-100 arası seyrettik bu arada benzin sarfiyatı baya bi hoşuma gitti 300 km de 54.00 lira 13,4 litre benzin tüketimim olmuş bu 100 km de 4,4 gibi yani çok güzel altınızda çok güçlü bi makina var her ne kadar kulanmasanda elinin altında güç olması size ayrı bi güven veriyor özellikle sollamalarda süper bi şey ya istediğiniz anda çok aşırı sürat yapmadan gayet güzel bi şekilde geçebiliyorsunuz.İnşallah biraz daha Motor üzerinde tecrübe kazanırım ve motoruma daha güvenli olarak binerim.
    Kardeş bir insanın zorunlu ARKADAŞIDIR
    Arkadaş ise, kendi seçtiği KARDEŞİDİR

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    arkadaşlar cbf 500 ümü satıyorum. temiz ve bakımlı bir motosiklete sahip olmak isteyen varsa görüşelim. alıcı siteden çıkması durumunda gereken güzelligi yapacagım. detaylar için özel msj bırakabilirsiniz.

ilan linki ve detaylar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45485647/detay

buda videosu

http://www.izlesene.com/video/cbf500/3193813

efe2007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    Cümleten hayırlı akşamlar;

Arkadaşlar yeni aldığım CBF500 için çıkma orta sehpa arıyorum.
    yardımlarınızı esirgemeyin lütfen.

Motosikleti
    Honda CBF1000
    Motorun hayırlı olsun.

yalnız çıkma orta sehpa bulman bir hayli zor bence. Olan zaten üzerinden sökmez..

Ayrıca seni facebook taki grubumuza da bekleriz..

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı efe2007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı akşamlar;

Arkadaşlar yeni aldığım CBF500 için çıkma orta sehpa arıyorum.
    yardımlarınızı esirgemeyin lütfen.
    Motorun hayırlı olsun.

yalnız çıkma orta sehpa bulman bir hayli zor bence. Olan zaten üzerinden sökmez..

bu başlık sanırım sana yardımcı olacaktır.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...yaptirdim.html
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu başlık sanırım sana yardımcı olacaktır.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...yaptirdim.html
    lginize teşekkür ederim.Havalar düzelsin ilk iş Sakarya yolu gözüktü.
    Sezonun ilk uzun yolu olur hemde

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı efe2007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lginize teşekkür ederim.Havalar düzelsin ilk iş Sakarya yolu gözüktü.
    Sezonun ilk uzun yolu olur hemde
    giderseniz ali ustaya benden de selam söylerseniz sevinirim.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Selam Arkadaşlar motoruma bi ön cam bakıyorum,bakıyorum derken bi kaç firmanın sattıkları ürünlere baktım çoğu uçuk fiyatlar,yani givi ve kappa gibi ürünler tl ile 250 ile 230 arası açıkçası bana fazla geldi.Eğer sizin bildiğiniz veya tavsiye edebileceğiniz ürünler varsa yazarsanız veya iletişim adreslerini yazarsanız memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Selam Arkadaşlar,Motorumu yeni aldığım için bazı konularda takıldığım bazı şeyleri sormak istiyorum ama nedendir bilemiyorum honda CBF 500 topiğine hiç takılan yok.Daha önce takip ettiğim kadarıyla burası epey canlıydı.Şimdi bakıyorum hiç takılan yok.Tekrar sorayım bari bana yani motoruma bir ön cam lazım bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Honda CBF1000
    Hepimiz girip bakıyoruz ama ön cam için demek kimsenin yardımcı olabilecek durumu yok. Ya sıfır alacaksın ya da ikinci el internetten araştıracaksın. Birde marka uyumlu ön camlar var. 100 tl civarında. sahininden.com da bulabilirsin. sadece cbf500 için arama. cbf250 gibi diğer modellerin camları da uyar. gs500 ün camları da uyabilir. yani sahibinden.com da naked tipli motorlar için olan camların tümünü inceleyebilirsin..

bu toiğin çok canlı olmamasının diğer sebebi cbf in problemsiz oluşundan. ne kadar çok problem olursa o kadar paylaşım oluyor dikkat edersen topiclerde

Motosikleti
    '08 Fazer 600 S2
    Alıntı acar65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar,Motorumu yeni aldığım için bazı konularda takıldığım bazı şeyleri sormak istiyorum ama nedendir bilemiyorum honda CBF 500 topiğine hiç takılan yok.Daha önce takip ettiğim kadarıyla burası epey canlıydı.Şimdi bakıyorum hiç takılan yok.Tekrar sorayım bari bana yani motoruma bir ön cam lazım bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler.
    Adasel e katılıyorum.Gerçekten sorunsuz bir motsiklet.yağına suyuna baktığın sürece uzun süre sorunsuz binersin.Ön camı bende yeni aldım.aşağıda linkini veriyorum.ayrıca google a özenplex diye aratırsan o da bi alternatif.
    Kolay gelsin.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33595292/detay

Bende arka çanta bağlantısı için aparat arıyorum.ikinci el hesaolı olursa çok iyi olur.:D

sezginozkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FBA
    merhaba arkadaslar ben naked motosiklet almayi dusunuyorum ve verebilecegim pesin nakit para en fazla 8500 lira.sizce bu para ile en iyi hangi marka model motosikleti alabilirim.tavsiyelerini bekliyorum.lutfen bana bu konuda bana yardimci olurmusunuz.

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler