Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    er5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er5
    tamam kardes ben devamlı burdayım ozman.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    çoookkkk yaakındaaaaa.......

Motosikleti
    Kawasaki er5
    sımdı ben cbf 500 culerın arasında ezık duserm

Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Alıntı er5 adlı üyeden alıntı
    sımdı ben cbf 500 culerın arasında ezık duserm
    niye kardeş..?

ALPERRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    evrakları verdim adamlar bana haftaya carsamba gel dedıler. olmadı yarın annemi göndersemde benim şu ehliyet cıkmışmı bi baksın.
    bu arada kasko daha yaptırmadım onu bırakın koruma demiri bile taktıramadım bide o halde edirneye gidip geldim ne manyakmışım ben şimdi düşünüyorumda aklım nerdeydi o zaman acaba. ya bide bu hafta açık ögretim sınavlarım var.cumartesi pazar eger cuma ehliyeti alabilirsem sınavdan sonra gelirim sizlerle.

alikara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500 vardı bir zamanlar...
    er5, ne demek ezik düşmek. Koca koca adamlarız, gerçi biz çocukken bile yapmazdık ama neyse (başka mahalledensen oynatmayız) Bizim grup süperdir, aslında bir kere buluştuk ama olsun. Ben hemen anladım süper olduğunu grubun

Alper en başta söylemiştim sana, ertesin gün alman gerekir. Ama B sınıfı ehliyet varsa, biraz uzatıyorlar.
    Küçük insanların büyük gölgelerinin olduğu bir ülkede güneş batmak üzeredir. (Çin atasözü)

Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    kurstan evraklarımı aldım gecen hafta üsküdar emniyet müdürlüğüne gittim bana büyükçekmeceden(b sınıfı ehliyeti aldiğım yer) mail gelmesi gerektiğni pazartesi gelmemi söylediler neyse ben carsamba gittim tüm evraklarım hazır mail gelmiş paramı yatırdım ehliyetime imza attım bir hafta sonra gel al dediler. haftaya çarşamba hazır olurmuş ya b sınıfı ehliyeti alırken ben bu işlemleri birbuçuk saatte hallettim ehliyetime imza attım polis bana 15 - 20 dakika sonra gel ehliyetini al dedi. şimdi bir hafta daha bekliyeceğim. keşke sınava bu tarafta girseydim hiç olmazsa o gün içinde ehliyetimi alırdım.

Motosikleti
    Demekki semtten semtte değişiyor. Biz Kadıköy Emniyetten (Bostancıda) aldık. Ertesi gün
    Küçük insanların büyük gölgelerinin olduğu bir ülkede güneş batmak üzeredir. (Çin atasözü)

Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    ya bu arada mototal de galiba yanlış hatırlamıyorsam hepko becker marka koruma demirleri varmış kappa dan daha iyi olduğunu duydum. kullanan varmı aranızda bana 150 euro olduğunu söylediler. gidip bakmak lazım eğer daha iyise onu taktırayım diyorum.

Motosikleti
    Kawasaki er5
    BANADA lazım koruma demırı ygun bısey bulsak alırdık 150 euro cok para bence

Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Honda özenden 130 ytl ye taktırdım korumayı üstelik bir iki defa denedim baya sağlam bişi olmadı gerçi 1 ay oldu ama zamlanmamıştır umarım...

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hoşgeldin er5 kardeş.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    Bugün akşam üstü şöyle çıkalım ve bir sahil turu atalım dedik. Bir baktım arka lastik patlamış Ne yapacam şimdi dedim, bütün keyfim kaçtı. Yakında göztepe sanayi sitesi var dedim, aldım motoru gittim. Gitmeden de, Honda servisten aldığım köpüğü sıktım lastiğin içine, biraz şişsin diye. Tamamını sıktım, 1 gr bile şişirmedi ilk gittiğimde söyleyecek bir çift lafım olacak servise.

Neyse gittim oto sanayiye, ama her yer kapalı. Neyse döndüm eve koydum motoru yerine. Başladım yaya olarak açık lastikçi aramaya. Her yer kapalı. Bizim civarda oturanlara söyliim Marmara Üni. arkasında 2-3 yer var ama kapalı. Neyse haftaiçi sökücez lastiği, görürecez yaptırıcaz artık.
    Daha önce hiç yapmadım, nasıl söküceksem artık

Sonra eve geldim, eşim bir kahve yaptı, aldım laptopı yazıyorum işte
    Tabii ders çıkardım:
    1-Önce açık lastikçi bulunacak, sonra lastik yada motor görürülecek. PAtlak lastikli motorla, tamirci aranmayacak.
    2-Demekki bu tüplü şişiriciyle dağda kalsak yandık :(
    3-Motor satılacak, araba alınacak (Saçmalamaya başladım)

Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    yaa olur boyle seyler takma kafana bende 1 aydır koruma demiri bekliyorum geçen gün aradım adam yirmi gün sonra gelir dedi bende bekliyorum bakalım olmadı bu hafta sonu kadıköye gidicem nasılsa carsamba ehliyetide alıcaz artık rahatlıkla yollara çıkabiliriz.

Bende şu lastik zırhı denilen şeylerden sıktırmayı düşünüyorum lastiklere ama ne kadar faydalı olur bilemiyorum.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    ali geçmiş olsun takma kafana yakında gidiyoruz inşalah keyfin yerine gelir yine
    merak etme

Motosikleti
    Kawasaki er5
    arkadaslar bu cumartesıyı organıuze etsekte toplansak dıyorum bu yerde cok ı olur

Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    valla bencede iyi olur.
    uzun süredir bekliyorum sizlerle tanışmayı.

Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Ali Kardeş geçmiş olsun.Sen dersini almışsın zaten sana bişey demeye gerenk yok.

Bu lastik içine sıkılan köpükleri yanlış kullanıyorsunuz herhalde,o köpük lastiğin havasını şişirmez sanırım sadece patlağı geçici bir süre tıkayıp tamirciye kadar ulaşmanızı sağlar.Köpük sıkıp üzerine hava basılacak sanırım....bunu biletavsiye etmiyorlar sonraki km'lerde lastiğe içeriden zarar veriyormuş diye bi rivayet vaamış...

Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    evet bu cumartesi herkes yogun galiba kimse bulusmayi dusunmuyormu valla pazar gunu kursum oldugu icin bulusmalara gelemiyecem ama cumartesi olursa istediginiz yere gidebilirim.yada bir dahaki hafta 18 haziran pazar olabilir.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Arkadaşlar hazır olun gezmeye gidiyosss...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=15326

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler