Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
45. sayfa BirinciBirinci ... 354344454647 ... SonuncuSonuncu

Mondial 180 Z-One Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 180 Zone S & Mondial RT 100
    azizim,

niye öyle bir sakat motoru almak istiyorsun? madem bu tesbitleri yaptin...? ben olsam almam. biraz fazla verir icime sineni alirim.
    eren3736 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Alıntı gamalulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    azizim,

niye öyle bir sakat motoru almak istiyorsun? madem bu tesbitleri yaptin...? ben olsam almam. biraz fazla verir icime sineni alirim.
    Haklısın ama daha fazlasına zorlamak istemiyorum bütçe olarak bunun fiyatı baya uygun belki bir miktara kadar çıkaracağı masrafı göz ardı edebilirim .yakında tekrar daha uzun bir yolda test edicem motoru her vitesde zorlucam biraz sağına solunada baktık servisde. bunun dışında bakmamı önerdiğiniz birşey varmı aklınıza geken

Motosikleti
    önerebilecegim birsey aklima gelmiyor ama dedigim gibi. az verip ilerde masraf cikaracak olaydan kac. üstelik böyle sakatlik yapmasida hic normal degil. demekki var bir arizasi. karar senin.

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı eren3736 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, 2.el bir 180 z one almak üzereyim ama motorun birkaç problemi var konu açarak belirtmiştim zaten.

vites geçişleri sert motor çok titriyor, iki defa düşmesi olmuş çizik yok ama sol manet yamulmuş felan bunlar önemli değilde plakalıkda çatlak var titreşimden oldu diyor. bide mondial yazısı kazınarak sökülmüş, ondan sonra 2.viteste biraz hızlanayım dedim motor çat diye ses çıkarıp kendini boşa bıraktı sonra tekrar gaz almaya başladı aklıma en çok takılanda bu oldu. acaba motorun önemli bir kazası varda toplanmışmı sonradan olabilir mi ?
    2014 model 12.600 km de en son 10.000 bakımı yapılmış
    Bence alma sorunlu motor 12 binden fazladir o motor bence

Motosikleti
    Alıntı lifespeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantalar aynı model. Renk yansımasından dolayı o şekilde görünüyor. Sarı şeritli.
    piyasada bunun imitasyonuda var galiba. yagmurluklar gri olani var,video da siyah mesela. yalniz dedigim gibi bir sari seritli ve kirmizi seritli var.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...9592940/detay/

Motosikleti
    Öyle demeyin valla hiç vazgeçmek istemiyorum ama son kararımı motoru tekrar test ettikten sonra veririm artık. inş bi sorun yokturda bende aranıza katılırım z one almayı çok istiyorum

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Alıntı gamalulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasada bunun imitasyonuda var galiba. yagmurluklar gri olani var,video da siyah mesela. yalniz dedigim gibi bir sari seritli ve kirmizi seritli var.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...9592940/detay/
    Benimkinin de gri yağmurlukları var. Siyah yağmurluklu olanla farklı değillerdir. Bir partide yağmurluğunu siyah çıkarmışlardır. Tex 881 modeli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Öyle demeyin valla hiç vazgeçmek istemiyorum ama son kararımı motoru tekrar test ettikten sonra veririm artık. inş bi sorun yokturda bende aranıza katılırım z one almayı çok istiyorum
    Bence o motoru alma. Biraz daha dişini sık iyi zones al. ve 150 lik değil 180 lik olanını tavsiye ederim.

Motosikleti
    istanbul anadolu yakasından olan varmı arkadaşlar motoru test ederken bi arkadaş yardımcı olsa o zaman kesin karar vercem alıp almamaya

Motosikleti
    Pulsar NS 150
    Merhaba arkadaşlar. Bugün ikinci el bir 180 z one s baktım. 2014 model 12 binde. Fakat, motor dururken boşa geçmiyor. Sahibi de geçiremedi Aynı zamanda 2 ve 3 e geçirirken de aynı anda gaz vermeden geçmiyor. Motoru acemi kullanacağı için mutlaka düzeltilmesi gerekiyor. Sorun tüm 180 z one s lerde var diye duydum. Doğru mu? Eğer öyleyse çözüm bulanlar var mı? Teşekkürler

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Bu sorunları ilk defa sizden duyuyorum.Vitesi degiştirirken her zaman gazı tamamen keserim ve rahatça vitesi değiştiririm.Hiç böyle vites geçmeme durumuyla karşılaşmadım.Motor dururken boşa geçiyor ama hareket halindeyken geçtiği kadar rahat değil, bu da çok normal.Ya siz de sorun var ya da sizdeki motosiklette.

Motosikleti
    Pulsar NS 150
    Ben de sorun olabilir ama, 12 bin küsür km kullanmış sahibi de geçiremedi Büyük ihtimalde buna özgü bir şey

Motosikleti
    Arkadaş benim aldığım yani almak için sahibiyle anlaştığım motora bakmış motorun sesi durduğu yerde gaz verince baya iyi ama bazı sorunları kafa karıştırıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

Bide gidonun tam ortası metal kısım dairesel çiziklerle doluydu sürüş sırasında anahtarın sürtünmesiyle olmuş böyle birşey mümkünmü

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Anahtarliginda metal varsa gidonun ortasi aşınıyor
    gamalulu bunu beğendi.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Arkadaşlar merhaba, 2.el bir 180 z one almak üzereyim ama motorun birkaç problemi var konu açarak belirtmiştim zaten.

vites geçişleri sert motor çok titriyor, iki defa düşmesi olmuş çizik yok ama sol manet yamulmuş felan bunlar önemli değilde plakalıkda çatlak var titreşimden oldu diyor. bide mondial yazısı kazınarak sökülmüş, ondan sonra 2.viteste biraz hızlanayım dedim motor çat diye ses çıkarıp kendini boşa bıraktı sonra tekrar gaz almaya başladı aklıma en çok takılanda bu oldu. acaba motorun önemli bir kazası varda toplanmışmı sonradan olabilir mi ?
    2014 model 12.600 km de en son 10.000 bakımı yapılmış
    Çok mu uygun fiyatı bu kadar sıkıntılısini alıyorsun

Motosikleti
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anahtarliginda metal varsa gidonun ortasi aşınıyor
    aynen bende fark ettim. acayip cizildi.

Motosikleti
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok mu uygun fiyatı bu kadar sıkıntılısini alıyorsun
    3.400 dü 3.200 e anlaştık ama çok kararsızım 500 fazla verip daha temizini almakda var ne yapsam tekrarmı kontrol etsem acaba

avrasya09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRUİSER 250 ,MT 25,GV 250, Marauder vz 800
    merhaba arkadaşlar z-one 180 için motor koruma demiri isteyenler. 056 892 48 59 dan bana ulaşabilirsiniz.

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Bugün bir arkadaş benim motora 3.400 TL teklif etti.

1800 TL civarı kaza kaydı çıkacak tahminen.Motorda hiçbirşey yok desem yeridir, kazada olan en ufak çizikleri dahi sigortaya yazdım onayladılar.Şuan motorun birkaç çiziği var, egzozu boyadım egzoz cillop gibi oldu.Vites ve fren pedalı değişecek. Bu teklif iyi mi beyler 3.400 e satayım mı sizce?

Motosikleti
    Bugün mondial drifti sattım arkadaşlar alıcıyla mondial bayinde anlaştık ama ordaki usta Z one 180 alma onlar sorunlu motor dedi üretimi durdu elinde olanlarda elden çıkarmaya çalışıyor felan dedi ama 150 lik olanı iyidir dedi. Bende z one almaktan vazgeçtim

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Usta fena sallamış hacım emin misin usta olduğuna

Mondialin amiral gemisi z one s 180 2014 te piyasaya çıktı, benim gözümde kesinlikle kendini kanıtladı.Millet sağlamlığını gördükçe kullandıkça birkaç sene içinde heryerde z one s görmeye başlarsak şaşırmam.

REKLAM ALANI
45. sayfa BirinciBirinci ... 354344454647 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)