Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Mondial 180 Z-One Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Normalde ne kadar vaktini alır bunları yapması?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Motora xenon far takmayı düşünüyorum ama tak iyi olur diyen de var elektrik sistemi kaldırmaz takma diyende. Far değiştiren var mı aranızda? ve son olarak orjinal lastiklere kaç hava basıyoruz?

Motosikleti
    pulsar ns200
    zenon taktım led taktım elektirik sistemi kaldırıyor herhangi bir sorun yok ilerde satmaz isem yuvarlak far yapmayı düşünüyorum önceki motorum drift e takmıştım.

Motosikleti
    Alıntı nokiaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zenon taktım led taktım elektirik sistemi kaldırıyor herhangi bir sorun yok ilerde satmaz isem yuvarlak far yapmayı düşünüyorum önceki motorum drift e takmıştım.
    ledlerin resmini atarmısın? ve zenon sana ne kadara mal oldu?
    2M is my life
    Music & Motorcycle

Motosikleti
    pulsar ns200
    17.sayfa 50tl taktırma 20

poyraz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial z-one s 180
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun sağ tarafında olması lazım bende drift var sağ kısımda duz yıldızla ayarlanan bir cıvata sarı renklidir. isterseniz karbüratörun sağ kısmının resmini çekin buraya yükleyin göstereyim. amörtisör ayarını münkün olduğunca servise yaptırın siz dokunmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:22 ----------

eğer karbüratörünüz bundansa değilsede size yardımcı olacaktır.
    http://<a href="http://hizliresim.co...ER.jpg</a></a>

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:35 ----------

merhaba arkadaşlar bu motorla hangi hızla rahat gidiliyor yani 100 veya 120 km hız ile durmadan rahat bir şekilde bağırmadan vermiş olduğum hızda gidiyormu. Tşk ederim.

rolantı ayar yerını gosterırsenız sevinirim arkdaşlar

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı poyraz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/Z2oDbG.jpg

http://i.hizliresim.com/V2WV4v.jpg

rolantı ayar yerını gosterırsenız sevinirim arkdaşlar
    ikinci resimde görevilirsiniz, ayaklık marj pedalı geldiği için surdadır diyemiyorum ama ikinci resimde sarı düz tornavidayla çevrilen bir civata göreceksiniz zaten.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S

işte burda

arkadaşlar motorunuzu nasıl yıkıyosunuz tanzikli suylamı

Motosikleti
    mondial z-one s 180
    teşekkürler buldum biraz karenajın altına koymuşlar sarı yıldızlı bi civata yaylı bişey, rolanti 3bin devirdeydi 1.5 alnca 3-4 de anca çalışıo motor sonra tekrar 2 ye falan cıkardm sornssuz tekde çalışsın diye sizin rolantıler kacta ve tekte calısıomu gaz vermeden ?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı poyraz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler buldum biraz karenajın altına koymuşlar sarı yıldızlı bi civata yaylı bişey, rolanti 3bin devirdeydi 1.5 alnca 3-4 de anca çalışıo motor sonra tekrar 2 ye falan cıkardm sornssuz tekde çalışsın diye sizin rolantıler kacta ve tekte calısıomu gaz vermeden ?
    uzun basarsanız marş düğmesine sorunsuz çalışacaktır veya marşa basarken hafif gaz ver tık diye çalışıcaktır, 2000 devre ayarladım diyorsun motor ısındıktan sonra o devir yükselecektir birde sıcak olduktan sonra bak ve 1200-1400-1500'e ayarla.

Motosikleti
    mondial z-one s 180
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun basarsanız marş düğmesine sorunsuz çalışacaktır veya marşa basarken hafif gaz ver tık diye çalışıcaktır, 2000 devre ayarladım diyorsun motor ısındıktan sonra o devir yükselecektir birde sıcak olduktan sonra bak ve 1200-1400-1500'e ayarla.
    uzun basmayı denemedim, denerim bi ama gaz vermek istemiorum çalıştırırken.Altınelbiseliadam demişti iyi ayarlanmış rölanti gaz vermeden çalışması lazımdır diye doğrusu da odur bence

180ci gardaşlar, bizim amartisörlerde herhangi bir ayar var mıdır? Fabrikadan aldıgım şekilde biniyorum, amartisörler biraz sert gibi.. Var mıdır bu konuyla ugraşan?

Motosikleti
    Alıntı crew adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    180ci gardaşlar, bizim amartisörlerde herhangi bir ayar var mıdır? Fabrikadan aldıgım şekilde biniyorum, amartisörler biraz sert gibi.. Var mıdır bu konuyla ugraşan?
    arka amortisörleri anahtarla ayarlayabilirsin. En sağlıklısı serviste yaptırman tabi

MCD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün Ankara Ulus Mondial bayisinden Z-One 180 S modelini satın aldım aranıza katıldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

Birinci viteste 20 km'ye gelince ben motorun çıkardığı sesi acıyıp artırıyorum vitesi siz nasıl 63'ü görüyorsunuz 1. viteste?

Ya dişliyi değiştirdiniz ya da motoru sevmediniz arıza çıkartana kadar bağırtacaksınız?

Motosikleti
    Mondial z one 180s
    arka lastigi öne takacam arkaya 130 alıp takacam önceki motorum gt170 di onda öyleydi lastik göstermiyo şimdiki 110 ince kalıyo valla aslında 130 da degil 140 yada 150 takmak istiyorum ama motosiklette hiç uygulamadıgım bi kaç şeylerden biri motosikletçi tanıdıgım çok en kısa zamanda danışacam ama hepsi tanıdık yok diyecekler biliyorum sizden fikri olan varsa ?

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Arkadaşlar merhabalar, arka çanta demirine talep var mı? Birkaç soruldu fakat şu anda fazla yok. Artan talepler doğrultusunda imalatına başlayabiliriz. Tekeriniz düz bassın..

MCD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor spor bir görünüme sahip. Yan çanta demiri istiyorum ben açıkcası. Ama topcase düşünmüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

Bu arada Ankara olan arkadaşlar var mı ?

Motosikleti
    Mondial z one 180s
    arka lastigi öne takacam arkaya 130 alıp takacam önceki motorum gt170 di onda öyleydi lastik göstermiyo şimdiki 110 ince kalıyo valla aslında 130 da degil 140 yada 150 takmak istiyorum ama motosiklette hiç uygulamadıgım bi kaç şeylerden biri motosikletçi tanıdıgım çok en kısa zamanda danışacam ama hepsi tanıdık yok diyecekler biliyorum sizden fikri olan varsa ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

ekzoz u da degişcem biraz gür sesli bişe alacam tavsiyesi olan varmı

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    arkadaşlar bu motorun arka süspansiyonu nasıl ayarlanır, ne kadar ayarlamalıyım,siz ayarladıysanız nekadar ve nasıl ayarladınız?

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300

Slm herkese iyi forumlar

Bende bu motordan bir tane almak istiyorum ve şu an araştırma safhasındayım formunuzu çogunlukla okudum.sizlerden ricam bu motorun kronik problemi varmı ( şişme,sibob sesi , stop etme gibi ) yardımcı olursanız sevinirim herkese kazasız belasız sürüşler

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)