Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 500R Kullanıcıları/Bılgı Paylasım Baslıgı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı basto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    19 luk kalmamış ben de sordum bugün. 20500 olan yerlerde de son 1-2 motor kalmış. Plaka+ruhsat 21 yapıyor.

İkinci el 1-2 tane buldum gibi, gittim gördüm beğendim.

Arkadaşlar iki sorum olacak,
    1- Stok lastiklerinin adı nedir? Performansı nasıldır? Islak hava, viraj, yatma, ve frenleme değerlendirir misiniz?
    2- genel bir soru bu, plakası benim oturduğum il değilse plaka değişmek zorunda mıyım? Mevcut plaka ile devralabilir miyim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

Yani lastiklet Dunlop da tam model adı nedir?
    Dost...bi tiyö vereyim...sıfır düşünüyosan....Otosever Honda'da(Ş.evler/İst.) 1ad. siyah 2015 500R var...nakite 19,5'a bırakıyorlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

19 luk kalmamış ben de sordum bugün. 20500 olan yerlerde de son 1-2 motor kalmış. Plaka+ruhsat 21 yapıyor.

İkinci el 1-2 tane buldum gibi, gittim gördüm beğendim.

Arkadaşlar iki sorum olacak,
    1- Stok lastiklerinin adı nedir? Performansı nasıldır? Islak hava, viraj, yatma, ve frenleme değerlendirir misiniz?
    2- genel bir soru bu, plakası benim oturduğum il değilse plaka değişmek zorunda mıyım? Mevcut plaka ile devralabilir miyim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

Yani lastiklet Dunlop da tam model adı nedir?
    Dunlop Sportmax..İrc'ye 5 çeker...
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende Pulsar yok muydu? Yanlış mı hatırlıyorum???...
    Halen var pulsar 2. El alacaz artik biriyle ablastik parayi cekiyimde yarin alalim bakalim nolacaksa olsun

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Teşekkürler arkadaşlar. Bir tane ikinci el için anlaştık çok düşük km'de. Hayırlısıysa onu alacağım.

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Dost...bi tiyö vereyim...sıfır düşünüyosan....Otosever Honda'da(Ş.evler/İst.) 1ad. siyah 2015 500R var...nakite 19,5'a bırakıyorlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Dunlop Sportmax..İrc'ye 5 çeker...
    o 500r ı pazar günü vitrinde gördüm alın yoksa kafayı çok vurursunuz.Fiyatlar uçmuş , yeni kasa zaten uçuk çıkacak.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı akviran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halen var pulsar 2. El alacaz artik biriyle ablastik parayi cekiyimde yarin alalim bakalim nolacaksa olsun
    Pulsar'dai sorunların hiçbiri olmayacaktır,emin ol! (stop etme,devir dalgalanma,gösterge resetlenme,soğuk havada zor çalışma/çalışmama)...Hayırlısı olsun,güle-güle binersin inşlh...
    The Power of The Dreams.

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Beyler koruma takozu yaptırdınız mı? Universal 150 TL'lik koruma takozları yeterli olur mu? İnternetten alsam kendim monte edebilir miyim? İstanbul Anadolu Yakası var mı bildiğiniz bir yer?
    Tşk.

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Beyler koruma takozu yaptırdınız mı? Universal 150 TL'lik koruma takozları yeterli olur mu? İnternetten alsam kendim monte edebilir miyim? İstanbul Anadolu Yakası var mı bildiğiniz bir yer?
    Tşk.
    anes motorda var bi bak istersen ben servise gittiğimde taktıracağım. 170 küsür diyorlardı ama pazarlık edeceğim.

Motosikleti
    Bajaj dominar
    O değil de cb 500 x gelse çok dadlı olurdu
    sdirer bunu beğendi.

adenizkusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500 R
    50 tl lik yakıt koydum normal kullanım ara ara sıkıştırdım 225 km de şu an ve yeni tek çubuğa düştü. büyük ihtiammle 260-270 km de falan ışık yanım sönmeye başlar. bence çok çok iyi. cbr 250 de bu kadardı
    __bakteri__ bunu beğendi.

Pulsar'dai sorunların hiçbiri olmayacaktır,emin ol! (stop etme,devir dalgalanma,gösterge resetlenme,soğuk havada zor çalışma/çalışmama)...Hayırlısı olsun,güle-güle binersin inşlh...
    Aynen ya pulsari ilk aldigimda cok can sikiyodu sonradan alistim ama hizi yetmiyo buyuk drn kucege gecince olmuyo tat vermiyo artik kucuk cc de geriye dondugunde gecmisde biraktigin o guzel anilarin beklemiyo hic birsey eskisi gibi olmayacak i want u play games

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı adenizkusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 tl lik yakıt koydum normal kullanım ara ara sıkıştırdım 225 km de şu an ve yeni tek çubuğa düştü. büyük ihtiammle 260-270 km de falan ışık yanım sönmeye başlar. bence çok çok iyi. cbr 250 de bu kadardı
    Ben 380 km yol yaptım. yarısı ekonomi / yarısı gazlama gibi diyebiliriz. 50tl yakıt aldım . ilk benzin alırken 2 çizgiydi . kontak kapatırken 1 çizgiydi.
    adenizkusu bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni CBR500R nin promosyon videosu ve Amerika fuarında yeniliklerinden bahsediliyor.

Motorun egzoz sistemi hafifletifmiş ve çok şık, ayarlanabilir ön süspansiyon ayarı gelmiş, ön fren manetide ayarlanabilir olmuş değişik yapıdaki sürücülere göre, full LED farlar passat veya seat leondaki gibi gündüz sıkır şıkır olmuş, arkda stop da led ile değiştirilmiş ve artık görünüm baya agresifleştirilmiş. Honda yetkilisinin söyledikleri bunlar. Bence önden görünüm efsane olmuş, arka kuyruk karenajıda yana doğru kabartılıp 1000RR gibi hava yarıkları baya agresif olmuş

__bakteri__ bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni CBR500R nin promosyon videosu ve Amerika fuarında yeniliklerinden bahsediliyor.

Motorun egzoz sistemi hafifletifmiş ve çok şık, ayarlanabilir ön süspansiyon ayarı gelmiş, ön fren manetide ayarlanabilir olmuş değişik yapıdaki sürücülere göre, full LED farlar passat veya seat leondaki gibi gündüz sıkır şıkır olmuş, arkda stop da led ile değiştirilmiş ve artık görünüm baya agresifleştirilmiş. Honda yetkilisinin söyledikleri bunlar. Bence önden görünüm efsane olmuş, arka kuyruk karenajıda yana doğru kabartılıp 1000RR gibi hava yarıkları baya agresif olmuş

https://www.youtube.com/watch?v=FdAr_9qJmTo

https://www.youtube.com/watch?v=8Fc4CjPjG7s
    nihayetinde 500r . bide bunlar fiyat olarak bize geri dönecek. egzozu tiger yaparım bende hem hafifletir hemde spor bir sese kavuşurum.

Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nihayetinde 500r . bide bunlar fiyat olarak bize geri dönecek. egzozu tiger yaparım bende hem hafifletir hemde spor bir sese kavuşurum.
    Haklısın hocam bunlar hep fiyat. İyi satacakmı? sanmıyorum

depo tankı 1 lt büyütülmüş 16.7 lt olmuş. uzun yolda 90-100 3.5 lt koklatırsan 400 km de içinde 2.7 lt benzin kalır sizinkilerde de 1.7 yolda bırakmaz

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kasada anes de beklermi ya 2 sene ugruna alim savaslari yapilirmi bakalimm

Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kasada anes de beklermi ya 2 sene ugruna alim savaslari yapilirmi bakalimm
    mayıs haziran gibi 25 bin çekeceklerinden, her almak isteyen 10 kişiden 7-8 i vazgecer

tasarım iyi guzelde yine sınırlı kullanıcısı olacak

Motosikleti
    MT-07 &MT125
    mayıs haziran gibi 25 bin çekeceklerinden, her almak isteyen 10 kişiden 7-8 i vazgecer

tasarım iyi guzelde yine sınırlı kullanıcısı olacak
    aslında sağıyla soluyla oynamayıp ucuza verselerde 250 likten , 600 lüğe geçirmesinler insanları . Çok can kurtarır sevabı yeter onlara.

Motosikleti
    Honda 650F

https://www.youtube.com/watch?v=FdAr_9qJmTo

https://www.youtube.com/watch?v=8Fc4CjPjG7s
    uff süper eğer fiyat olarak sapıtmıaz ise bu yıl hondanın yılı olabilir. Bir taraflarını kaldırdığımız yamahanın inme zamanı sanırım

Direk cb500x talibim

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Arkadaşlar , yazan var mı takip edemedim . Uzun yol için neler dersiniz ?
    Stabil kaç ile gidebiliyor, yorgunluk veriyor mu ? ağrı oluyor mu ? Aralıksız kaç saat kullanabildiniz ?
    teşekkürler şimdiden .

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Egzos ninja dan alınma heralde.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)