Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Alıntı hesbup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Istanbul'da oturuyorum, buradan alacagim ama daha kirmizi-beyazi ortalikta yok, gelecegini umit ediyorum. Yaklasik 2-3 hafta once Pendik bayide beyaz ve grisi vardi, bulmakta sorun olacagini sanmiyorum, o renklerden birini alacak olsaydim alabilirdim.

Size de simdiden hayirli olsun, paylasim bekliyoruz ama daha diger arkadaslardan birsey yok ortada, birer kez yazip cekildiler kenara
    Aradım ellerinde yokmus

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hesbup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Youtube acilmiyor ?

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Gungor'deki satilmis olabilir, 2 hafta once bakmistim oradakilere, 2 gun once kadikoy bayisindeydim, beyazi daha yeni satilmisti, nasil yok anlayamadim ? Kaporanizi zaten vermissiniz, zaten onemi olmasa gerek olup olmamasi da motor yok diye birsey yok yani hele bu cc lerde, bunlar 250r degilki leblebi gibi satilsin Simdi yeni cikti diye ilk aydan bitmislerdir, haziran temmuzda gorursun bol bol bayilerde. Her ayin 20 sinden sonra geliyor, gelmeden 1 hafta once de renkler belli oluyor, ona gore takibini yapabilir siniz.

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Gungor'deki satilmis olabilir, 2 hafta once bakmistim oradakilere, 2 gun once kadikoy bayisindeydim, beyazi daha yeni satilmisti, nasil yok anlayamadim ? Kaporanizi zaten vermissiniz, zaten onemi olmasa gerek olup olmamasi da motor yok diye birsey yok yani hele bu cc lerde, bunlar 250r degilki leblebi gibi satilsin Simdi yeni cikti diye ilk aydan bitmislerdir, haziran temmuzda gorursun bol bol bayilerde. Her ayin 20 sinden sonra geliyor, gelmeden 1 hafta once de renkler belli oluyor, ona gore takibini yapabilir siniz.

Bugün uğradım d&b honda'ya henuz gelmemıs, renklerde bellı degılmıs :(
    Hazıran'ın 10'u gibi gelecek dediler.

Insan sabırsızlanıyor, renk bılgısı de yok, aslında hangı renk alacagıma da karar veremedm

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Bu ay kırmızısı gelmezse Kawaakı er 6f almaya karar verdim.

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Bu ay kırmızısı gelmezse Kawaakı er 6f almaya karar verdim.
    Bana kırmızı gelmeyecek dedıler
    Hatta siyah ve beyaz gelecek dediler

Gecen caddede ER-6F gördüm , fena degıl ben beğendim
    Sadece ss'den sonra beni kesmezse diye kararsız kalıyorum

10 gün daha beklıcem bakalım

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Valla 2-3 yıldır kafamda er 6f vardı aslında, ama 2 silindir diye temkinli bakıyordum, o yüzden 600f almaya karar verdim ama bu tek far olayı ve gücünü düşürmeleri şimdi er 6f e tekrar yönlendirdi. Şekil olarak 6f bana gore çok daha şık ve sportif, e şimdi güçleri de birbirine yakın, tork biraz daha fazlaydı hatta, yakıt tüketimi çok daha düşük, tek olayı 2 silindir, o da o kadar hissettirir mi bilemiyorum ?

600f in siyah ve grisi hiç hoşuma gitmiyor, zaten genelde yazın ya da güneşli havalarda kullanılan motorun koyu renkli olması sıcaklık açısından pek uygun gelmiyor bana, beyazı da çok sade, en yakışanı kırmızı/beyazı ama bu en güzel rengi, zaten tanıtım filmi de o renk neden getirmezler aklım almıyor ? Böyle bir satış politikası olur mu, satılmasını istemiyorlar mı bu motorun anlayamadım ?

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Er6f gidonu touring gibi
    Supersporlar gıbı bı duruşu yok
    Fakat 2014 bayağı heybetli zaten Haziran'ın ılk haftası gelmezse bende cayacagım

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:26 ----------

Bu arada istanbuldan bayilerde er6f yok 3 haftaya gelirmiş
    Bunların pazarlama ve planlama ekibini merak ettim
    Daha sezon başı stock-out nasıl olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:36 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

hesbup bunu beğendi.

seerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 CBR 650F
    arkadaşlar merhaba. Beyaz CBR 650F ile aranıza katılmış bulunuyorum. Belkide ilk teslimatta türkiyeye gelen son beyaz CBR650F i ben almış olabilirim. Çünkü aramadığum sormadığım bayi kalmamıştı. Baska bir arkadas opsiyonunu bozmus böylece bana kısmet oldu.
    Motorla su an 200 km yol yaptım (İstanbul-Corlu) önceki motorum cbr 250 r idi. Onunla kıyas yaparsam esekten inip ata binmek demem gerekiyor. Gidişi yol tutuşu ve özellikle abs frenleri mükemmel. 250r frenleri resmen tutmuyormuş bunun yanında. Daha rodaj oldugu için cok zorlamadım. Ama performansı, sesi, duruşu, sürüşü benim çok hosuma gitti. Ayrıca oturuş pozisyonu ve sürüş rahatlığı(Boy 186 kilo 90) gayet güzel.
    Forumda alan baska bi arkadas titreşimden bahsetmiş. Benimkinde öyle aşırı bi titreşim yok. Yani 7-8 bin devirde oluyo ama rahatsız edici değil. cbr250r a göre titreşim çok az diyebilirim

Motosikleti
    Mt-07
    Hayırlı olsun, bende de beyazı var. Boy 1.89 83 kg yum. Gayet rahat sürüyorum. 250r dan sonra başka bir kategoriye giriyorsun aman dikkatli sür. Ben 630 km deyim şu anda titreşim diye birşey sözkonusu değil ama sanki motorda tıkanıklık var gibi bir his oluştu bende. Bu emisyon dalgasından egsoz çok mu sıkışık diye düşünmüyor değilim. Bir de sıkıntım uzun boylu olduğum için 90 km den sonra kaskın altından inanılmaz türbulans oluyor, yani ön camdan gelen rüzgar depoya çarpıp çenemin altından rüzgar gürültüsüne neden oluyor. Kaskım schubert c3 pro, dünyanın en sessiz kasklarından biri. Deponun üstüne yatmayı deniyorum pek bir faydası olmuyor. Tall windscreen almayı düşünüyorum ama henüz temin edemedim bayiden, yurt dışından getirteceğim olmazsa. Onun haricide hiç bir sıkıntım yok.

Yakıt tüketimim ortalama 5,3 litre, rodajda olduğum için çok aşırı zorlamıyorum kademeli olarak 130-150-170-185 e kadar çıktım bir kaç gün arayla. Yüksek hızlarda stabilitesi güzel. Yan rüzgardan etkilenmiyor.

Yan Hardbag taşıyıcısı şu an olmadığı ve çok fazla kullanmam diye düşündüğüm için givi'nin ea101 modeli soft bag ini sipariş ettim. Takınca resimlerini koyarım. Soracağınız birşey olursa cevaplarım.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Dreamcar, sen gittiğin yeri kurutuyorsun galiba, lütfen bulaşma er 6f lere Ben geçen haftasonu kadıköy deydim, üzerine bindim baktım yeşiline, yanında siyahta vardı, ikisi de satıştaydı, nasıl kalmamış yaw...
    Bu arada kırmızısı darken Honda nın sitesindeki kırmızı/beyazdan bahsediyorum ben, sadece kırmızı bana hiç hoş gelmedi.

Seerkan ve emreturgut arkadaşlar sizlere de hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler, paylaşımlarınızı bekliyoruz...

Motosikleti
    Mt-07
    Bana tricolor renk geleceğini söylemişti bayi, sonra beyaza döndü iş. Ben beyaz istiyordum, Allah gönlüme göre verdi, mutluyum. Ama tricolor da yakışıklı duruyor. Sadece siyah motorun hatlarını göstermediği için biraz sönük duruyor bana göre. İnşallah istediğiniz rengini alırsınız.

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Dreamcar, sen gittiğin yeri kurutuyorsun galiba, lütfen bulaşma er 6f lere Ben geçen haftasonu kadıköy deydim, üzerine bindim baktım yeşiline, yanında siyahta vardı, ikisi de satıştaydı, nasıl kalmamış yaw...
    Bu arada kırmızısı darken Honda nın sitesindeki kırmızı/beyazdan bahsediyorum ben, sadece kırmızı bana hiç hoş gelmedi.

Seerkan ve emreturgut arkadaşlar sizlere de hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler, paylaşımlarınızı bekliyoruz...

şanssızlık herhalde, neyse 1 hafta kaldı, ben D&B Honda'dan verdim siparişi, haziran!ın 1-2 haftası gelecek dediler.
    ER6F gidonu beğenmedim onun dışında füzel motor bence

650F'in de tek far oluşu beni gıcık etti, koysana 2li be adam
    Neyse bu kadar bekledim, birz daha bekleriz.

Alan arkadaşlar da video ve resim koysalar çok iyi olacak

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Motosikletler gümrüğe takılmış (sözde)
    Temmuz ortası gibi gelcek dediler :((

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı dreamcar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletler gümrüğe takılmış (sözde)
    Temmuz ortası gibi gelcek dediler :((
    Gümrük şti'nde çalışıyorum-gümrükten çekilmeyen mal(en fazla 7 gün)-kol gibi ardiye ücreti geçirir devlet baba-m2 hesabı...Söylenen kullem YALAN...
    The Power of The Dreams.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Haziran sevkiyatında cbr 650f gelmedi diye biliyorum. Diğer modeller geçti bile gümrükten 250r mesela.Gümrük hikayesi yalan diğer ülkelere gönderildi talebi karşılamak için. Temmuz ortası gibi gelecek dedikleri bir sonraki sevkiyat o doğru olabilir sadece.

Yeni cbr 650f alan arkadaşlar hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler hepinize...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Barkın üstat Kawasaki z750 yi tanıtırken üzerindeki lastiklere(dunlop sportmax) çok kötü puan vermiş

https://www.youtube.com/watch?v=IFW6rsjUl6E

650f in de üzerinde dunlop sportmax var tırstım

seerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 CBR 650F
    Titreşimden problemi olan bi arkadaşımız vardı. Servisten eksperlere gösterecekti. Ne oldu acaba sonucu??? Bilen varmı??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    1.000 km bakımınız ne kadar tuttu? Hangi işlemler yapıldı?

Honda'nın kendi 10-30 yağını koydular. Yağ filtresi değişti. Zincir temizlendi yağlandı. 165 TL kdv dahil.

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    CBR 650F sahipleri çoğalıyor

Motosikleti
    Honda CB650F hayat onda
    beyler z800 ile bunun arasında kaldım... Bunun eksoz olayıda cabası... ses istiyoruz ama daha eksoz üretilmemiş...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)