Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    pazar öğleden sonra yol yapmak için değil de iki lafın belini kırmak için toplanabilirsek ben varım yer mühim değil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Anlaşıldı..Pazar günü için kimsede hayat yok...
    Ne yapalım yalnızbaşımıza yollara koyulacağız...Güneşin battığı yere kadar durmak yok ..
    Saygılar.

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam tesadüfen gördüm mesajını...alakasız bir topik olacak amamadem Korlasa uğradın mıo 100 gibi bişey düşünüyorsun...sana suzukı an125 önerebilirim...fiyatıda 2900a inmiş...ben beğenmem bu motoru...minyon ve pahalıydı 3700 dü...
    artık olması gereken rakama gelmiş...
    http://www.motosiklet.net/forum/yeni...i-scooter.html
    ayrıca Bağdat caddesi Korlasda koordinatör kardeşim RIZA ya ismimi ver...sana indirim yapar...yardımcı olur...benim no 537 335 22 33...ha birde benim için dua et...
    mete_han yardımın için çok teşekkür ederim, çok düşüncelisin. fakat sen o mesajı yazdığın sırada ben mio100ü almıştım. an125i ben de düşünmüştüm fakat mio100ün tarzına vuruldum.

Arkadaşlar bir önceki sayfada sizlere "mio100 alınır mı?" diye sordum. Aynı gün, aynı hızla koşup Etiler Korlas'tan kırmızı beyaz bir mio100 aldım! Şimdi size bugüne kadar kullandığım motorları yazayım: (burgman ve zealsun dışındakilere sahip olmadan kullandım) Gilera Runner, Burgman400, Zealsun 150cc Cruiser, Cbr600F, Kawasaki Er6 N, sym mio100.
    Kimse inanmıyor ama bu motorlar içinde en sevdiğim motor mio oldu! Allah'ım bu nasıl bir sevimlilik! bu nasıl bir sessizlik! nasıl bir kıvraklık! ne düşük yakıt tüketimi! renk değiştiren ekran ışığı da çok sevimli bir ayrıntı. ilk kez motor kullanıyormuşum gibi mutlu oldum aletin tepesinde!
    Bir de dayanıklılık konusunda hakkaten Korlas'ın anlattığı kadar başarılıysa ve beni Vespa gibi sorunsuz onbinlerce km götürürse o zaman görün keyfi =) Kawa Er6f için para biriktirene kadar idare etsin diye almıştım bu motoru. keşke durumum müsait olsa da seneye er6yı aldıktan sonra bunu satmak zorunda kalmasam...
    Hepinize merhabalar, şimdi tek sorum şu; motorun yanında bir kullanma kılavuzu almadım. internetten bulabileniniz var mı? teşekkürler.

pashca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı S.O.F adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pasha bugün plazaların orda beyaz gts gördüm.Herhalde seninkidir.çok güzel olmuş.Kusursuz.Kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah.
    teşekkür edrim
    allah hepimize kaza bela vermesin
    çok daha iyi motorlarada binmek nasip etsin herkeze
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster

MIO 100

Renk Seçeneği:Turuncu&Krem, Kırmızı&Krem, Gri
    Motor Hacmi: 101,2cc
    Uzunluk: 1720mm
    Genişlik: 720mm
    Yükseklik: 1020mm
    Aks Arası Mesafe: 1220mm
    Süspansiyon:Yağ sıkıştırmalı hareketli kollu tip arka amortisör, Teleskopik çatal, helezon yay, yağ sıkıştırmalı ön amortisör
    Kuru Ağırlık: 87,5kg.
    Motor Tipi: OHC 4 zamanlı 2 valfli, seramik tek silindir.
    Frenler: Ön disk fren, arka fren kampana (tambur)
    Jantlar: Alüminyum 10 inc.
    Soğutma: Hava soğutmalı
    Yakıt: Minimum 92 oktan kurşunsuz benzin. Depo Kapasitesi 4,5 Litre
    Sıkıştırma Oranı: 10,5:1
    Maksimum Güç: 7,8 beygir / 8000 dd
    Ateşleme: Elektronik ateşleme (CDI)
    Lastikler: Ön lastik: 90/90-10 (50J) Tubeless Arka Lastik: 90/90-10 (50J) Tubeless
    Lastik Markası: Maxxis

Dikkat Çeken Özellikler:
    Geniş koltuk altı bagaj hacmi
    Şık analog gösterge tablosu (3 renkli istenilen rengi seçebilme)
    Gizli artçı ayak basamağı,
    Kontak anahtarı anahtar yuvası dışarıdan gelecek müdahaleye karşı, perde korumalı

SYM ile ilgili linkler;
    http://www.sym.com.tw/eng/
    http://www.symscooters.co.uk/
    http://www.sachs-bikes.de/en/category.php?brand=SYM
    http://www.sym-italia.it/it/
    http://www.sym.com.es/

Türkiye Distiribitörü
    http://www.motana.com.tr

klavuz için bakıyorum sağa sola...bişeyler bulurum belki...hayırlı olsun...motorunun kopyaları o kadar fazlaki tek dezanatajın budur belki taklitler MİO yu yaşatır ama...hayırlı olsun...

Alıntı Dr_Hook adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bir takintim var, SYM MIO 100 umun transmisyon (diferansiyel olamayacagina gore, hani su arka tekere yakin olan) yagini ne zaman ve nasil degistirmeliyim, bunu kendim yapmak istiyorum da.
    Selamlar
    ketcap kimlerde mıo 100 var diye bakayım dedim...5.sayfada bu arkadaş çıktı karşıma...yağla ilgili bişey sormuş...56 sayfaya muhatap bulamayınca doğal olarak en osn 18.05 te uğramış siteye bidahada onlıne olmamış...haklı adam tabi...sym gts 250 den başka pek model konuşulmaz burada Zühtü abi sağolsun kulakları çınlasın...neyse dediğim gibi SYM ve KYMCO ya sonuna kadar güvenebilirsin...sym 200 vardı kankamda enfes motordu...SYM ler zaten çok klas maxiler...fiyatlarının uçuşa geçmesi nedeniyle şu an satmak isteyen sahiplerinin dillerinde tüy kalmamıştır ne kadar iyi marka ve model olduklarına...yani bilen biliyor diyelim...gerçek motorcu SYM ve KYMCO yu bilir güvenir...SYM diye bir markayı bilmeyen tanımayan var...bu distribütörün ayıbıdır kesinlikle bizim değil...saygı sevgiler...

yazımda 56 sayfa muhatap bulamayınca dedim ya...orası 5-6 sayfaydı...editde yapılamıyor artık galiba...değiştiremezsiniz diyor sistem..by..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    mete-han çok teşekkür ederim, çok yardımcı oldun, inan bu kadarını beklemiyordum. ben o arkadaşla irtibata geçmeye çalışim, belki mailini yazmıştır. tekrar tekrar teşekkürler. bu arada SYM sahiden inanılmaz kaliteli bir motor üretmiş, bız bız geziyorum bütün gün =)

Motosikleti
    http://www.motorosok.hu/szervizkonyvek/

WWW.HAYNES.CO.UK

falan bakındım ama yok gibi kullanma kılavuzu...Korlasdan istersin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    verdiğiniz bi adresten ingilizcesini buldum! =) bana korlastan lastik basıncını yanlış söylemişler, onu öğrendim iyi oldu. ön 28, arka 30 demişlerdi, ön 25-26 olacakmış. aldığımda da "lastik basınçlarını kontrol ettiniz mi?" diye sordum "tabi ki" dediler ama lastikçiye gittiğimde ön 12, arka 14 idi =) olsun, kızım canavar gibi gidiyo bız bız.. umarım servisten yana üzülmem. verdiğiniz siteler çok işime yaradı, sağolun =)

Motosikleti
    zaten scooter ortalama basıncları ona yakın bar civarında...güle güle kullan...toplam 3700 mi maloldu sana...

Motosikleti
    teşekkürler =) 3700 değil, plaka ruhsat vs herşey dahil 3000'e mal oldu =) Etiler Korlas, Hakan'a teşekkürler. şimdi yarım bir kaska ihtiyacım var, bendekilerin hepsi fullface ve mio üzerinde komik duruyor =) Cox Trip fena durmuyor ama yine de önü camlı bir yarım kask iyi dururdu. hem mio'nun bagajına fullface sığmadı.

Motosikleti
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler =) 3700 değil, plaka ruhsat vs herşey dahil 3000'e mal oldu =) Etiler Korlas, Hakan'a teşekkürler. şimdi yarım bir kaska ihtiyacım var, bendekilerin hepsi fullface ve mio üzerinde komik duruyor =) Cox Trip fena durmuyor ama yine de önü camlı bir yarım kask iyi dururdu. hem mio'nun bagajına fullface sığmadı.

kaskmı alacaksın hemen onuda önereyim sana...işin yoksa beraber gidelim yarın...ben yıllık izindeyim...Feyizoğlu bu konuda uzmandır..insan ilişkileri ilgi alaka hizmet her konuda 4/4 lüktür...her markayı bulabilirsin...burdan onlıne alışverişde yapabilirsin...mekan Okmeydanı Darülaceze itfaiye yanında...

http://www.feyizoglu.com/index.html

ha ben daha farklı bi yerden düşünüyorum dersen...o zaman Yenikapıya ERAY kankamın yanına gideriz...

suzukı bayisi tekay moto sahibi...Yenikapıda...beni bekliyordu hafta içi tükkana...işin yoksa uğrayalım beraber...sana bişeyler ayarlayalım...ben izni evde geçirenlerdenim...hatta sıkılıyom be...moturum cbf 150...benim moturum senin moturu döver hem...yolda tokatlarsa kızma ona...o bir Honda...

evim 4.leventde...537 335 22 33...aklında olsun...ara öğleden sonra veya akşama doğru çıkarız...

bak bide ne dicem...alınmış motorun davası olmaz ...ama bir Yamaha sahibide olabilirdin...nasılmı...Beldeyamada kampanya başlamış...fiyatı düşümüşler...CYGNUS RS modeli 2850 ye gerilemiş....cygnus kelebek gibi uçar arı gibi sokar bu arada...bizim burada Nişantaşında arkadaşlarda var...110 km hız 2 kişi...tek kişi 110...115..120çok rahat...lastiği minnacık bişey...o torku neresinden çıkarır anlayamam valla...şimdi muhabbetini yaptık...3700e aldılar motor 2850 ye indir..olm satsanız 2000 lira bile etmez diye takılıyodum...

http://www.beldeyama.com.tr/www/urun..._id=9&u_id=259
    http://www.beldeyama.com.tr/www/fiya...to.php?k_id=13
    http://www.beldeyama.com.tr/www/f_a/...s/IMG_0405.jpg

kısmet artık herşey...ama buda güzel olurda...arkadaşınla dağ taş bayırları teklemeden çıkardınız...sonucta o bir YAMAHA:::adı yeter...

bu arada sen kaç kilosun...motur seni çekiyormu...hep kendini düşünme ...önemli olan artcıyla olan hızdır çekiş gücüdür...şimdi yoksa bile bi zaman artcın mutlak olur...

heheh sana biraz vicdan azabı çektireyim ben...kafayı biyerlere vurma sakın...

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    SYM'cilere DUYURULUR..
    Arkadaşlar pazar günkü teklifimi kimse dikkate almadı,bari bu hafta içi akşam bir yerlerde toplanalım.Şöyle deniz kenarına felan çeksek elimize soğuk bişiler alıp içsek bu sıcak yaz akşamında fena mı olur
    Saygılarımla..

Motosikleti
    RE: Mete_Han
    abi Hababam Sınıfı'nda Kemal Sunal, bi tokat atıp, bi "ah canım kardeşim gel öpim" deyip bi tokat daha atar ya, on saniyede beş kere öper beş kere tokat atar.. onun gibi oldu. Üzilim mi sevinim mi bilemedim =)
    şimdi, yamaha canavar gibi makine yapmış hakkaten ama ben scooter deyince böyle mio gibi, vespa gibi agresif olmayan modelleri seviyorum. Bir de amacım aslında 110 görmek falan değil, 650lik bi makine için para biriktiriyorum, birikene kadar iki tekerim olsun tek derdim o =) ha tabi bahsettiğim makine için para biriktirmem de heralde bir iki seneyi bulacak böyle giderse..
    Ben çarşamba gününden itibaren boşum abi.. Ama kasklar çok pahalı =( zamanında üç tane sağlam fullface kaskım var, biri Cox Trip. Cox biraz fena durmuyo ama diğerleri komik duruyo. yine de bahsettiğim kask şöle Eminönü'nden falan çakma bi açk kask. cepte pek para kalmadı da =( momo design'ların açık kaskları, Lazer'in BeBop modeli falan çok hoşuma gidiyo ama 150 milyondan başlıyo =(
    Artçı konusuna gelince, ben 70 kiloyum, artçımla birlikte yokuş yukarı 40 bile görsem bana yeter şehir içinde.
    Senin cbf 150'nin bu küçük kızı tokatlayacağına hiç şüphem yok =) hem Honda, hem maço =) Ama kalkışta ne olur bilemiyorum, kullandığım viteslilerden sonra bana kalkışı çok hızlı geldi. Rodajda olduğum için 60ı geçmiyorum ama gazı yarım çevirdiğimde bir iki saniyede 60a geliyo. scooter sonuçta. Cbf150 çıktığında, çinli 150liği aldığıma çok pişman olmuştum. Güle güle kullan çok güzel bir makine. Bir arkadaşım da almış, şıkır şıkır çalışıyor.

Motosikleti
    RE: Mete_Han
    abi Hababam Sınıfı'nda Kemal Sunal, bi tokat atıp, bi "ah canım kardeşim gel öpim" deyip bi tokat daha atar ya, on saniyede beş kere öper beş kere tokat atar.. onun gibi oldu. Üzilim mi sevinim mi bilemedim =)

üzül bence...

şimdi, yamaha canavar gibi makine yapmış hakkaten ama ben scooter deyince böyle mio gibi, vespa gibi agresif olmayan modelleri seviyorum.

agresif olmayan model demek zayıf motor demek...

Bir de amacım aslında 110 görmek falan değil,

bir gün gelecek artcınla bir MT gezisine gelcen...o motorun en azından 80-90a çıkmasını isteyeceksin...sonrası malum zaten tutabilene aşk olsun...ha birde aynı fiyata insanlar genelde Yamaha tercih ederdi...muhtemelen sende...İsmet kısmet artık...

650lik bi makine için para biriktiriyorum, birikene kadar iki tekerim olsun tek derdim o =) ha tabi bahsettiğim makine için para biriktirmem de heralde bir iki seneyi bulacak böyle giderse..

Oohooo ölme eşşeğim ölme...Kymco ile takılırsın kafana göre...oh mis...ama 100 lük scoote bi gün gelir tatmin etmez...o gün o bekleme süresinde gelmesin aman...artcıyla zulum gelir 100 lük makina o açıdan dedim...tek başına problem yok...biz insanoğlunda hep tatminsizlik vardır...

Ben çarşamba gününden itibaren boşum abi..

okey...gezi mezi olursa haber veriririm sana...İstanbul içi tabi...yoksa bizim arka plakaları bile zor görürsün...biz ortalama 100 le takılırız cbfciler...şehir dışı gezilerde...benim gezdiğim adamlarda cbf 250 vs karışık...ama sen bir symcisin..biz Hondacıyız...bilemiyorum Honda sahabı olaraktan düşünmemiz lazım...

Ama kasklar çok pahalı =( zamanında üç tane sağlam fullface kaskım var, biri Cox Trip. Cox biraz fena durmuyo ama diğerleri komik duruyo. yine de bahsettiğim kask şöle Eminönü'nden falan çakma bi açk kask. cepte pek para kalmadı da =( momo design'ların açık kaskları, Lazer'in BeBop modeli falan çok hoşuma gidiyo ama 150 milyondan başlıyo =(

50 yede kask var..
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44431

100e de...
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44159

150 yede...
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44430

oraya gidersen mt.netden mete_han gönderdi de...indirim yapsınlar...topa koyarım valla hepsini...bu arkadaşlar 3 kardeş...en küçük ortanca beni tanır en büyükle tanışmadık pek...çok alakalılar bak...tavsiye ederim...

suzukı tekayda eray var patron...Yenikapıda..onlarada gittiğinde adımı verirsen yardımcı olurlar...

Artçı konusuna gelince, ben 70 kiloyum, artçımla birlikte yokuş yukarı 40 bile görsem bana yeter şehir içinde.

aslında yetmez...düşük hız iyidir kontrollü bi şekilde gitmek garantidir...ama belli bir trafik akışı hızı vardır...o hızın altına düşsersen tehlike yaratırsın...hem kendi adına hem başkaları adına...sen yavaş olduğun sürece araclar tedirgin olacaktır...dikkat et...duramayacağını hissettiğin anlarda motoru bırakıp kendini atma...attığın yerde başka aracların altında kalırsın...düşersen bile kendini kaldırım tarafına at...kontrollü düşmeye çalış...

Senin cbf 150'nin bu küçük kızı tokatlayacağına hiç şüphem yok =) hem Honda, hem maço =) Ama kalkışta ne olur bilemiyorum,

vayyyy...dünkü mıocu bana trip şekli...hey kowboy buralarda yenisin galiba..(amerikan film repliği-western)bakalım görücez kalkışta ne oluyo...bir scooter tarafından kalkışta olsa bile geçilmek ruhumda derin yaralar açar....yok be benim komplekslerim yoktur...kim kimi geçerse geçsin banane...

kullandığım viteslilerden sonra bana kalkışı çok hızlı geldi. Rodajda olduğum için 60ı geçmiyorum ama gazı yarım çevirdiğimde bir iki saniyede 60a geliyo.

o zaman bana takarsın kalkışta...bizimki vitesli...

scooter sonuçta. Cbf150 çıktığında, çinli 150liği aldığıma çok pişman olmuştum.

herşeyde hayır vardır...

Güle güle kullan çok güzel bir makine. Bir arkadaşım da almış, şıkır şıkır çalışıyor.

sağol tavsiyelerin için...

ama 2.elde patlarsın haberin olsun...

http://sahibinden.com/search.php?b%5...bmit_detay.y=8

Alıntı Blackpanther adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SYM'cilere DUYURULUR..
    Arkadaşlar pazar günkü teklifimi kimse dikkate almadı,bari bu hafta içi akşam bir yerlerde toplanalım.Şöyle deniz kenarına felan çeksek elimize soğuk bişiler alıp içsek bu sıcak yaz akşamında fena mı olur
    Saygılarımla..
    ula en sonunda ben gelecem...cevap yazın kardeşime ya...bu SYM ciler yokmu...Zühtü abi nerelerde acaba...sesi soluğuda çıkmıyor...

ketcap yazımda bi yerde KYMCO yazmışım yanlışlıkla pardon ya...dilime bi takılmış...SYM işte...

ben bıktım artık SYM KYMCO iyi markadır demekten yakın çevremde...anlamıyolar...Mondıal rs151 e para verip SYM vs 150 al dediğimde fiyat farkı diyolar...veya kymco agılıty al dediğimde yanaşmıyolar...

Motosikleti
    abi açıklamaların için çok saol. valla cevap icap eden bir sürü şey yazmışın, hangisine cevap vereceğimi şaşırdım. Artçı olayını dert etmeyişimin nedeni, artçı almamaya yemin etmiş olmamdır sanırım =) feyizoğlu veya tekay'a gidersem de senden bahsederim. Ben bile foruma az girmeme rağmen uzun zamandır seni ismen de olsa tanırım, onlar da eminim tanıyordur. 100lük makineyle tatminsizlik çekeceğimi sanmıyorum abi ya, sonuçta büyük makine çok kullandım. 2001den beri motor üstündeyim, ne istediğimi bilerek aldığım için sanıyorum pişman olmam. o zamana kadar da er6 için para birikir inşallah.
    "agresif scooter sevmiyorum" derken görüntüyü kastetmiştim, yani böle tombik olsun istiyodum vespa gibi =)
    kask yönlendirmen için ve ayırdığın vakit-ilgi için çok saol. ömrümde böyle ilgi görmemiştim, her foruma her topluluğa senin gibi birisi lazım =) çok yaşa

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    valla panterim ve diğer dostlar ne ses var ne de haber eski dostlar eski dostlar...
    millet nerede bilmiyorum, sanırsam bunlar başka bir ortamda toplaşıyorlar ama malümatım yok, bundan dolayı sanırım MT sym topiğini ayakta tutmaya çalışan Metehan kardeşime, teksavaşçıya arada yazılarını gördüğümüz paşaya saygılar sunarak bu topikten çekiliyorum....
    buluşma olduğu zaman gelmeye çalışırım

Motosikleti
    abi açıklamaların için çok saol. valla cevap icap eden bir sürü şey yazmışın, hangisine cevap vereceğimi şaşırdım. Artçı olayını dert etmeyişimin nedeni, artçı almamaya yemin etmiş olmamdır sanırım =) feyizoğlu veya tekay'a gidersem de senden bahsederim. Ben bile foruma az girmeme rağmen uzun zamandır seni ismen de olsa tanırım, onlar da eminim tanıyordur. 100lük makineyle tatminsizlik çekeceğimi sanmıyorum abi ya, sonuçta büyük makine çok kullandım. 2001den beri motor üstündeyim, ne istediğimi bilerek aldığım için sanıyorum pişman olmam. o zamana kadar da er6 için para birikir inşallah.
    "agresif scooter sevmiyorum" derken görüntüyü kastetmiştim, yani böle tombik olsun istiyodum vespa gibi =)
    kask yönlendirmen için ve ayırdığın vakit-ilgi için çok saol. ömrümde böyle ilgi görmemiştim, her foruma her topluluğa senin gibi birisi lazım =) çok yaşa
    haydi hayırlısı...Nişantaşında dek gelirsek Nexus 500 le bi tur attırayım...arkidişimin......scooter gör sen...benim işyeri Nişantaşında..selamlar

ER 6 ya kadar gönlünn çoook modele markaya kayar...

hayırlısı olsun...vakit ayırma derken izinliyim zaten...motorlar hakkında konuşmak hep güzeldir zaten...

derviş hoca valla motorunuza sahip çıkın...ona binerek olmaz sadece...geyikte olsa SYM yi ne kadar tanıtsanız kardır...yollarda daha fazl SYM KYMCO görmek isterim...daha dün benim karşı komşum Kanunı caracal alıyom ne dersin dedi...

bende alırsan selamı sabahı keserim dedim...almadı...iyimi yaptık iyi yaptık...başka bişiler düşünüyo artık...hayır yakınımızda Kayalar Kanuni servis satışda var ama aldırmam...sonra servisle akraba olcak...neyse..dediğim gibi gts 250 kadar yakışıklıdır ama pahalı işte...bu paranın hakkı değil...saygı sevgiler...

Motosikleti
    Aprillia Caponord1000
    Merhaba sym kullanıcıları ,
    3 saat önce 2006 model 2900 kmde gts 250 test ettim 5000 ytl ye indi fiyat . kazası boya ve degişeni yok , motorda akselerasyon zayıff geldi bana 250 cc için belki hava filitresi kirli idi. Bu fiyat ve özellikler için motor uygunmudur ? x9 250 vardı aklımda ama onlarda 2005 model 5500 ytl civarı Bu sebeble Gts e karar verdim bu arada siyah renkte ( kara yılan gibi ) ;-) sizce 5000 ytl 2006 aksesursız 2900 km de gts için fiyat makulmüdür? fikir bekliyorum saygılar sunarım.
    Bu arada 2 sene burgman 400 kullandım , Gts 250 ile aynı segmentte olmamasına ragmen kalite farkı görmedim ayrıca k7 (2007 mdel) 14 .000 ytl lik yeni burgmanlar debriyaj sorunlarından servisteler . Maxi scooter için fuzuli bir rakam 14.000 ytl tabii şahsi görüşüm. Tekrar esen kalın arkadaşlar
    Sizin fikirleriniz alımımda etkili olacak ...

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Valla nfiyat sym gts için cok uygun gözüküyor. 2900 KM de yağ ve hava filitresinden başka birşey değişmez gibime geliyor. İstanbuldaysan Altan Motora veya sana yakın bir servise alacağın motorları göstermende ve motorun, hacizli veya borclu olup olmadığını kontrol etmende fayda var.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    Aprillia Caponord1000
    Sbuyuk kılıç teşekkür ederim , Söylediklerini yaptım satışı temiz sorun yok, ama bodrumdayım burada suzuki servise götürdüm makina dediğin gibi hava filitre ve yağ degişimi istiyor. Haydi bismillah bugun belli olucak yorumun için sağol. Esenlikler.
    [B][COLOR="Red"]TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler