Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün islerimi hallettikten sonra yol güzergahımda bulunan Thai ve Zuhtupasa'ma ugradım sıcak caylarını ictim birasda soguk havaya inat sıcak muhabbet Huzurunuzda her ikisinede Tesekkürü borc bilirim
    Kardeş her zaman bekleriz..çayın sıcaklığı senin kalbinden kaynaklanıor.. çayımız yemeğimiz var..gönül kapımız, her kapımız herkeze ama herkeze açıktır.....

Alıntı tarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar motorumu değiştirdim. sym mi verdim. Suzuki burgman 400 aldım.Ama her zaman burada yazmaya devam edeceğim.En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.
    Hayırlı olsun..kazasız belasız gunlerde kullan...

Alıntı sbuyukkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar. Bendede değişiklik var. Gts 250 duruyor. Babam kaptı.

Karşı korlas ve Tekayda tekrar gts 250 alacağım derken NBC de KYMCO
    Xciting 500 kısmet oldu. 2005 model 2.600 km de ufak cizikleri var.
    Aslında motor biraz fazla yakıyormuş ancak cok kullanmıyorum.
    Sele içi bağajda sym ye göre kucuk. Ama görünüşü güzel. Renk portakal.
    Zühtüpaşanında kymco başlığında bir kaç yazısını gördüm. İyi demişti.

Artık bir SYM bir KYMCO başlığında dolaşıp duracağız.

Birde arkadaşım önden hafif kaza yapmıştı. Joyride nin en grenajının 3 haftada
    gelmesi normalmıdır. Yoksa Altan Motor bu işide şıpapadak halledermiydi. Şimdilik kymco başlığında bir arkadaş dışında hareket yok
    hayırlı olsun...kazasız belasız kullan...kymco da ii bir makina...seninde söylediğin gibi biraz fazla yakar.. yoksa genelde performans olarak memnun kalırsın...

Joyride ın grenajının gec gelmesi altan motordan degil motona dan kaynaklanıordur..Yinede aprilla vs.italyanlardan iyidir...hem fiyat hem yaklasım olarak... [/QUOTE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş her zaman bekleriz..çayın sıcaklığı senin kalbinden kaynaklanıor.. çayımız yemeğimiz var..gönül kapımız, her kapımız herkeze ama herkeze açıktır.....

Hayırlı olsun..kazasız belasız gunlerde kullan...

hayırlı olsun...kazasız belasız kullan...kymco da ii bir makina...seninde söylediğin gibi biraz fazla yakar.. yoksa genelde performans olarak memnun kalırsın...

Joyride ın grenajının gec gelmesi altan motordan degil motona dan kaynaklanıordur..Yinede aprilla vs.italyanlardan iyidir...hem fiyat hem yaklasım olarak...
    [/QUOTE]

Altan Motordan sipariş verilmedi. Ama verilseydi şipşak cözerlerdi demiştim.
    Yanlış anlaşıldı. Yoksa Altan motor hem gittiğimde hemde telefonda işi
    şipşak cözüyor.. Başka bir sebebten başka bayide bekleniyor parca. Keske kymco yada baksalar.

Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarden öncelikle seciminden dolayı tebrik ediorum seni Sanıorum SYM kullanıcılarının cogunun bundan sonraki terfi edecegi model Burgman 400 olacak Kazasız belasız günlerde kullanmanı temenni ederim dostum

sbuyukılıc sende terfi etmissin tebrik ederim Kazasız belasız günlerde kullanman dilegiyle güle güle kullan bakalım
    Teşekkür ederim.
    SYM ve Burgmanda cicek gibi servisler var.
    KMYCO garantinin devam etmesi için yine iyi bir servis tavsiye ederseniz sevinirm. Gecende Kızıltoprakta iSTANBUL motara gittim. Güzel ilgilendiler.
    İnşallah bir buluşmanızada katılıp Sym başlığındaki arkadaşlarla tanışma fırsatı doğar.

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Sen gel her bulusmaya sonucta kymco-sym aynı toprak...

eserkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ AN 400 BURGMAN
    Alıntı tarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar motorumu değiştirdim. sym mi verdim. Suzuki burgman 400 aldım.Ama her zaman burada yazmaya devam edeceğim.En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.

hayırlı olsun keşeke vermeden haberim olsaydı sym yi arkadaşa alırdık.
    kazasız sürüşler.

ALTAN MOTOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN 650
    Alıntı Atlas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 ve 200 Ytl çok iyi bir fiyat, bazı şeyleri önceden araştırmak gerekiyormuş demekki.
    Tamer abi duy sesimizi, sen niye daha ucuzunu bulmuyon
    Bu arada geçen hafta Korlas'a yaptığım telefon görüşmesi sonucu ödenmeyen 2. dönem MTV de yatırmışlar. Her ne kadar Tamer abiye artık MTV lerin yatırılmadığı gibi bir beyanda bulunmuş olsalarda, soruşturmalarım sonucunda bunun böyle olmadığını öğrendim. Yani ya sizi başlarından savmaya çalıştılar yada siz beni
    Saygılar & Sevgiler
    kenan kardeş kelimeler yanlış secildi sanıyoruz kazasız hayırlı sürüşler iyi günler diliyoruz

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    araştırmakta her zaman fayda vardır

joyride 200 ün 1000 km bakımı geldi 934 km.deyim araştırdım şimdilik en iyi fiyatı nbc motors verdi sanıyorum servislerin bu konuda fix bir fiyat tarifesi yok..

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı ALTAN MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Amann diyeyim Tamer abi yanlış anlama olmasın, sizlere + yaptığınız işlere saygım sonsuzdur. Aramızdaki tüm alışverişlerde sizlere karşı ne zerre şüphe duydum ne başka yerde nekadardır diye araştırma gereği duydum, çünkü en iyisinin ve en makulunun sizde olduğuna inandım. Sizlere güvenim olmasaydı motorun parasını ödedikten 1.5 ay sonra motoru görmeye gelmezdim
    Far konusunda fiyatı duyunca çok şaşırdım her nekadar piyasadaki fiyatları bilmesemde aradaki farkın bu kadar olacağını hiç düşünmemiştim, tabiki farklı fiyatlara farklı kalite malzemeler olacaktır, bunu düşünemedim ilk heyecanla hemen yazdım ama yazmamın nedeni beni zarara uğrattınız demek için değildi, sizlere bu malı pahalıya sattıklarını dolayısıyla bizde pahalıya edinmiş olduk demek istedim. Ki far konusunda ne kadar memnun olduğumu sizlere ve hatta buradada bir yazımda belirtmiştim, ödediğim her kuruşa değdiğini de belirtmiştim.
    MTV konusuna gelince, koskoca Korlas'ın aylarca beni uğraştırması can sıkıcı bir durumdu, bunun yüzünden sizlerin başını ağrıttım. Sinek küçük birşeydir ama miğde bulandırır derler ya, 30 lira küçük bir rakam olmasına rağman aylarca çözüm alınamaması işi inatlaşma boyutuna taşıdı. Eğer gene ödemeselerdi tüketici mahkemesine başvuracaktım. İşlemin sonuca bağlanması sebebiyle sizlerede haber vermiş olayım istedim ama kullandığım cümleler yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiyse kusura bakmayın lütfen.
    Sonuç olarak sizlerden memnun olmasaydım her bahanede 40 + 40 km yol tepip oraya gelmezdim Bugüne kadar sizden aldığım hizmetlerden hiçbirinden memnuniyetsizlikle ayrılmadım, durum böyle olunca heryerde reklamınızı yapmak ve tavsiyelerde bulunmak benim için bir zevktir.

Saygılar & Sevgiler

Kenan

adosonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200i
    Alıntı Atlas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuç olarak sizlerden memnun olmasaydım her bahanede 40 + 40 km yol tepip oraya gelmezdim Bugüne kadar sizden aldığım hizmetlerden hiçbirinden memnuniyetsizlikle ayrılmadım, durum böyle olunca heryerde reklamınızı yapmak ve tavsiyelerde bulunmak benim için bir zevktir.

Saygılar & Sevgiler

Kenan

benimde 300 km bakımım geldi ve geçiyor.. (320 km deyim)

bende 30+30 km yol tepeceğim ve memnun kalacağım umarım....( Ümraniye - Kartal )
    Virüs bulaştı bi kere.. Yapacak bişi yok tek çare 2 teker...

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    300 km.de ne bakımı yapılıyor anlamadım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı

teşekkür

arkadaşlar hepinize hayırlı temennileriniz için teşekkür ederim.Motora daha plakayı takamadım ufak bir pürüz var ama pazartesinden sonra bitecek sanırım. Bu arada eser motor (SYM) tanıdık bir yerde istersen seni götürürüm.

sayın paşam bizim toplantı işi ne oldu haber vermedin malum havalar soğuk gerçi..Bugunlerde yaparsanız katılmak isterim.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı mercury adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 km.de ne bakımı yapılıyor anlamadım
    ilk 300 km ilk motor yağının değişme vaktidir. Sanırım fabrika çıkışı ilk yağ normal yağlardan farklı bir yağ ve motorun ilk kullanımdaki kiri, tozu, çapağı motora zarar vermemesi için değişmesi gerekiyor. Tabi gerçek teknik bilgiyi Altan Motor Tamer&Taner kardeşlerden alabilirsin

Motosikleti
    BURGMAN 650
    günaydın herkese hayırlı cumalar dilerim
    tamer

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650

bakımm :(((

Alıntı ALTAN MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın herkese hayırlı cumalar dilerim
    tamer
    Tamer abi günaydın

Benim Bakım işini bu hafta içi getirsem halledermiyizz 11.000 oldu.Gerçi çok fazlada kullanamıyorum havalara yüzünden malum.Bide tahminen nekadar tutar Bu bakım biraz Ağır bakım gibi bişey mi olucak merak ettim.Neyse herkese çok slm Görüşmek üzere.

Haluk

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Joyride için elcik koruma ( rüzgardan korunma için) var mıdır? Duyan bilen varsa bilgilendirirse çok makbule geçecek, hatta dua ederim cennete bilem gider

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    elcik koymak için yer pek yok gibi bende bi ara düşündüm ama benim kayak eldiveni vardı şimdilik onları kullanıyorum rüzgardan hiç etkilenmiyor tavsiye ederim deneyin 50 ytl gibi fiyatlara bulunuyo.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı mercury adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elcik koymak için yer pek yok gibi bende bi ara düşündüm ama benim kayak eldiveni vardı şimdilik onları kullanıyorum rüzgardan hiç etkilenmiyor tavsiye ederim deneyin 50 ytl gibi fiyatlara bulunuyo.
    Nerede satılır bu eldiven?, ayrıca avuç içi bölgesi deri mi, yada deri olanıda var mı? Şahsen avuç içinin deri olması benim için çok önemli, diğerleri ile rahat edemiyorum ve elciği hissedemiyorum. O yüzden hala yazlık eldivenlerimi kullanıyorum, kışlıkları aldığım gün 1 kez kullandım bi dahada kullanmadım, çok kaba olduklarından gaz kontrolü sorun oluyor veya gaz kesmem gereken yerlerde gaz takılı kalıyor vs. vs.

Motosikleti
    BURGMAN 650
    joraide 2004 (haluk) slm kolay gesın bakım icin hafta arası uygun olunca gelırsen hallederız

ATLAS(KENAN) metroda bırde ümranıye carfurda (tahıbo) adlı magza var cok uygun fıatkı eldıven ve kayak pantolonları satılıyo bı bak derım
    ben gecen hafta aldın hosumada gıttı epey rahatlar

Arkadaşlar topcase araştırırken http://www.motorturkmarket.com/ adresine rastladım. Fiyat kıyaslamaları yapınca çok ekonomik olduklarını gördüm. Bu site ile ilgili bilgisi olan arkadaşımız var mı acaba ?

Coşkun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    arkadaslar senelerdir kayak pantolunu ile hem snowbord hemde motora binmek için kullanıyorum.hiç problem yaşamadım.ama dizlik almayı ve takmayı ihmal etmemekte fayda var sonucta bunlra korumasız oluyorlart....

eserkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ AN 400 BURGMAN
    selam Tarden

nasılsın,burgman hayırlı olsun umarım birgün bende geçerim.SYM nerede,arkadaşa bakıcaktık.Senden haber bekliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler