Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Arkadaşlar gts 250 ye kasko yaptıran varmı varsa kac paradan yaptırmıştır.
    Çalınmaya karsı sadece kapalı garajdan calınırsa para öderler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben daha yeni bir kullanıcı olduğumdan dolayı aradaki farkları bilemiyorum fakat göstergelerin değişik olduğunu söylediler(görsel olarak).Teknik olarak ne gibi bir fark var bilemiyorum.

pashca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    aramıza hoşgeldin symurat keyifli sürüşler dilerim
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Arkadaşlar hava filtresinin yeni fiyatı 35 YTL. olarak beirlenmiş..Bilginize..
    S&S

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    SYM gts 250 ye 1.400 kasko bedeli istiyorlar. Ve ayrıca kapalı garajdan motor calınırsa ödeme yapıyorlar.
    GTS 250 ye kasko yaptıran arkadaşlar varsa paylaşacakları bilgiler için şimdiden teşekkür ederim
    Motorun yüzde onundan fazla. Daha önce bu başlıkta böyle deniyordu.

Motosikleti
    SYM GTS 250 2006
    arkadaşlar merhaba bende aranıza geldim sym gts 250 kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum motor hakkında ve bakımla ilgili götürebileceğim tavsiye ettikleri bir yer var mı

şimdiden herkese teşekkür ederim
    MOTORSUZ BİR HAYAT DÜŞÜNEMİYORUM

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    Alıntı yengec28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba bende aranıza geldim sym gts 250 kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum motor hakkında ve bakımla ilgili götürebileceğim tavsiye ettikleri bir yer var mı

kartal oto sanayi sitesinde "ALTAN MOTOR" var oraya götür. ana sayfada reklamı var sağ alt köşede bilgileri alabilirsin

Alıntı SYMurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha yeni bir kullanıcı olduğumdan dolayı aradaki farkları bilemiyorum fakat göstergelerin değişik olduğunu söylediler(görsel olarak).Teknik olarak ne gibi bir fark var bilemiyorum.
    ruhsat plaka dahil ne kadar fiyat
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville

Bende yeni birisi olarak haddım olmayarak topiği baştan okumanı tavsiye edeceğim Aradığın bircok cevabı bulacaksın.

revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 A Vstrom
    Arkadaşlar hepinize hayırlı uğulu olsun kazasız belasız...
    Sbuyukkilic ben izmirde kasko bedelini sorduğumda 800 ytl fiyat vermişlerdi Suzukinin çalıştığı sigorta şirketiymiş yani 1400 ytl çok para
    Bence birkaç yerden daha fiyat al

Motosikleti
    SYM GTS 250 2006
    arkadaşlar bilgileriniz için sağolun

arkadaşlar sym gts 250 kullanan kaç kişi oldu sitede bu motoru almakla hata etmedim umarım

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    arkadaşlar bilgileriniz için sağolun

arkadaşlar sym gts 250 kullanan kaç kişi oldu sitede bu motoru almakla hata etmedim umarım
    Neden hata edesin... Secimin dogru..Kullandıkca zaman içinde anlayacaksın zaten..
    S&S

KARASUZU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zuhtupaşam mail adresim cenkgunacdi@hotmail.com

Arkadaşlar hepinize sevgiler

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı KARASUZU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zuhtupaşam mail adresim cenkgunacdi@hotmail.com

Arkadaşlar hepinize sevgiler
    Alındı anlaşıldı..eklendi..
    Bu arada birde teknik detay ileteyim...Süngerden yaptıgımız hava filtresini 2500km.civarında söküp temizledik..Çok fena cıktı..(Beklediğimiz gibi)..Su an orjinal hava filtresiyle aynı performansta sonuc alıorum..Bilginize...(Yakıt durumu, çekiş vs.)
    S&S

Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    2007 modellerin resimlerini nezaman görücez joyride ve gts 250 nin ve sym nin neden bir sitesi yok türkiyede japon var ama türkçe yok? nezaman olucak paşam bilgin varmı
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Modellere özgü site maalesef yok. Gönül isterdi tabii ama motana nın kendi siteside geliştirilebilir bu konuda aslında...
    S&S

Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Modellere özgü site maalesef yok. Gönül isterdi tabii ama motana nın kendi siteside geliştirilebilir bu konuda aslında...
    S&S
    bence böyle büyük firmanın yapmaması büyük eksikliktir

revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 A Vstrom
    ya arkadaşlar bu gts lerin far yükseklik ayarını nasıl yapıcaz bilen birileri anlatsın yaw

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Far Yükseklik Ayari Nasil Yapilir

Alıntı revolution adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bu gts lerin far yükseklik ayarını nasıl yapıcaz bilen birileri anlatsın yaw
    Kafa grenajını söküyorsun, sağ ve soldakı sinyal ve sis farlarının soketlerini çıkarıyorsun, ortadaki far soketi kalıyor sadece. Far yüksekliğini görebilmek için. Üstte bulunan büyük sarı yıldız tornavida tutan vida kısa far ayarını yapar, altta duran büyük sarı civata uzun far yükseklik ayarını yapar.
    O vidaları sola doğru çevirirsen far ayarı yukarı kalkar, sağa doğru çevirirsen aşağı doğru iner, aynı ayar civatalarından sis farlarında da bulunur, çalışma mantığı aynıdır, yanlız senkronu iyi tutturabilmek için tur hesabı ile çevirmenizi tavsiye ederim.

Not: Kafa grenajını sökmek konusunda bilgi sahibi değilseniz sökmeyi denemeyiniz, en azından servis elemanları sökerken dikkatli bir şekilde seyretmenizi öneririm, takarken yanlış şekilde sıkarsanız ses yapma olasılığı çok yüksek, özellikle ön camı sökerken ve takarken çok dikkatli olun, civataya abanmayın, mümkünse elinizle değil de elektrikli tornavida ile sökün. Ama en kısa zamanda kafayı söküp takmayı öğrenin çünkü far ampulünüz yansa dahi kafa grenajını sökmeniz gerek, ihtiyacınız olan aletler 10 yarım ve yıldız tornavida....

Kolay gelsin

Motosikleti
    SYM GTS 250 2006

biz denemesek daha iyi

Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafa grenajını söküyorsun, sağ ve soldakı sinyal ve sis farlarının soketlerini çıkarıyorsun, ortadaki far soketi kalıyor sadece. Far yüksekliğini görebilmek için. Üstte bulunan büyük sarı yıldız tornavida tutan vida kısa far ayarını yapar, altta duran büyük sarı civata uzun far yükseklik ayarını yapar.
    O vidaları sola doğru çevirirsen far ayarı yukarı kalkar, sağa doğru çevirirsen aşağı doğru iner, aynı ayar civatalarından sis farlarında da bulunur, çalışma mantığı aynıdır, yanlız senkronu iyi tutturabilmek için tur hesabı ile çevirmenizi tavsiye ederim.

Not: Kafa grenajını sökmek konusunda bilgi sahibi değilseniz sökmeyi denemeyiniz, en azından servis elemanları sökerken dikkatli bir şekilde seyretmenizi öneririm, takarken yanlış şekilde sıkarsanız ses yapma olasılığı çok yüksek, özellikle ön camı sökerken ve takarken çok dikkatli olun, civataya abanmayın, mümkünse elinizle değil de elektrikli tornavida ile sökün. Ama en kısa zamanda kafayı söküp takmayı öğrenin çünkü far ampulünüz yansa dahi kafa grenajını sökmeniz gerek, ihtiyacınız olan aletler 10 yarım ve yıldız tornavida....

Kolay gelsin
    bunu biz denemesek daha iyi sanırım işi bilen servise yaptırmak en mantıklısı

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Tabi istanbulda olsaydın Altan motora gider ve kafa granajının sökülmedende yapılabilecegini Tamer ustanın gercekten usta ellerinden görebilirdin.. Ben gördüm, öğrendim yapıorum...Ama tarif etmem imkansız..Çünkü görmeden el yordamı ile yapabiliyorsun..Yani ayar vidalarının yerini elle bulabilme söz konusu...
    S&S

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler