Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    [QUOTE=Thai;457603]@Voyager çok çok teşekkürler harika olmuş vallahi, ne diyim eline emeğine sağlık.
    Hatta süper diyebilirim.....
    Mahşerin çöp bidonlu 3 atlısı gitti ehehe.
    Yanlız Voyeger bir türlü resim yollamayı öğrenemedin şu foruma yaw
    Nerdeyse bu başlığın en tecrübeli üyesisin, hiç yakıştıramıyorum sana....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilbera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN650 Executive ABS
    Sevgİlİ ArkadaŞlar;
    Motana Sorunumla İlgİlenmektedİr

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @libera
    Bak dostum sadece iki mesajın var, foruma da bugün üye olmuşsun, belli ki canın yanmış. Problemin hakkında bir bilgi yazmadığın gibi sadece şikayette bulunmuşsun.
    Bizlerin de bazen ufak tefek sorunları oluyor. Ama lisan-ı münasiple bir şekilde bunları hallediyoruz.
    Honda, yamaha gibi markalar alıp 3 ay parça bekleyen insanlar biliyorum. Sonuçta GTS 250 2005 yılında çıkan bir motosiklet. Başlığı okusaydın sadece türkiye değil avusturalya, singapur, taiwan forumlarından da dostlarımız olduğunu görürdün.
    Şu an benim motorum 15.000 kilometrede ve gezmediğim yer kalmadı, izmirinden, çanakkalesine, ayvalıktan, edremite kadar her yere bu motorla gittim. Bir kere bile beni üzmedi.
    Sonuçta bu mekanik bir alettir, eninde sonunda sorununa çare bulunur, yanlış servis seçimi, yanlış arıza tesbiti gibi sorunlar ülkemizde daha sık yaşanıyor.
    Ama motana dediğin firma aslında Suzuki Türkiye'nin alt kuruluşudur. Yani SYM almayacaksan Suzuki'de almayacaksın artık demek oluyor bu.

Halbuki gelip bizlere sorsaydın, yardım isteseydin seve seve sana yardımcı olurduk....
    Şu başlığı tekrar baştan oku bakalım, senden başka şikayet eden varmı????
    Tüm SYM kullanıcıları motosikletinden gayet memnun gördüğün üzere, senin böyle bir problemin olmasaydı, muhmelen sende buraya gelip dandik motana diye kükremeyecektin, sessiz mutlu çoğunluğun arasında olacaktın....

Yine de problemini düzgün bir şekilde anlatırsan buradaki herkes imkanlar dahilinde sana yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır kuşkun olmasın....

doganay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı doganay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym cilere soralım bakalım. SYM gts 250 ile HONDA fls250 ve YAMAHA xmax250 yi karşılaştıracak olursak hangisini tercih edersiniz. gerci siz tercihinizi yapmışsınız ama olurya keşke şunu alsaydım diyen olabilir. fikrinizi söyleyinki bizde sonradan keşke şunu alsaydım demeyelim
    ilbera arkadaşımızın söylemiş olduğu sanki benim yukarıdaki soruma verilmiş bir cevap gibi geldi bana ve benim açımdan pek olumlu bi cevap değil ama 2 mesaja sahip bir arkadaşın problemini tam belirtmeden bu şekilde şikayette bulunması, yagerçekten bu motordan çok sorun yaşamış olması yada bizim gibi yeni alıcıların sym den kayması gibi bi sürecin içinde olması anlamı çıkıyor bana göre ama sorun şurda arkadaşımızın amacı sorunlu bir makinadan yeni alıcıları kurtarmakmı yoksa sym den hoşlanmayan başka bir rakipmi bunun cevabını vermekte tabiki gerçek sym kullanıcılarına düşüyo hadi kolay gelsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Seygili Voyager..
    Valla emegine sağlık..Ama benim tek resmim yok.. Walla yaş konusunda haklısın..Napalım..E iisi gel bayragı beraber tasıyalım..Nede olsa takımız bizler..
    Bu arada bir arkadasımız gelmiş daha 2. mesajında yagmıs gürlemiş..Gerekli cevabıda Thai zaten vermiş..Konuşmaya değmez..Yağmurlar başladı ama Bursa projemizi unutmadık..Hava nasıl olursa olsun bi Bursa yapıcaz..Walla gelen gelir gelmeyenin canı sağolsun..
    S&S

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    Herkeze meraba........

çalış çalış nereye kadar zihniyetini bu sabah voyager abimle konuşurken farkına vardım..... gene eskisi gibi forumumuza gerekli ilgiyi göstermek için kendime zaman ayırmaya karar verdim... hepinizi seviyorum.......

Voyager' a resimler için teşekkür etmek istiyorum, eline sağlık çok beyendim.. özellikle benim için özel bir atıfta bulunman beni çok sevindirdi.....

tabiki gördüğünüz gibi mahşerin 3 atlısının en yakışıklısı benim.. tartışmayalım bile

Yeni lastiklerimle yaklaşık 300 km yaptım.... yol tutuşu ve dengesi değişti..önümüz kış ve tüm arkadaşlarımın lastik konusunu dikkate almasını öneririm...

motorum 7000 km reye geldi... ufak tefek sorunlarım oldu.... ancak %99 motorumdan memnunum... sym forumuna yeni gelen arkadaşlara tavsiyem önce forumu baştan sona okumaları... böyle 1 kere gelim... sym hakkında ne olduğu anlaşılmayan yazılar yazılması bu forumun hedefine tam olarak ulaşmadığı kanısını hissettirdi... bu forumun amacı hepimizin başına gelebilecek problemleri gene hepimizin yardımları ile doğru bir şekilde çözüme ulaştırmaktır..

sevgili kardeşim... servisin, motorun veya motana ile ilgili problemin olmuş olabilir.... hepimizin olabilir... ancak forumu okusaydın.. bizler gibi bu foruma destek veren motananın.. problemleri çözmek için burada bizlere destek olduğunu görebilirdin.... ayrıca gerçekten motana veya sym ile ilgili büyük bir problem olsaydı... burda 20 den fazla sym kullanıcısı var.. bizler bu sorunları sayfalar dolusu yazar hatta.. hep birlikte motananın kapısına giderdik....

eminim sen bu yazdıklarımı okumayacaksın..sanırım forumada bir daha uğramassın.... sorununu tek başına böyle çözemessin... bak haklı bile olsan senin yanındaki en büyük desteğin olan bizlerin tepkisini şimdiden aldın...

Eğer tekrar gelirsen.. bize detaylı oalrak sorunlarını, gelen cevapları, şu anki durumu yazarsan eminim sana yardımcı olabiliriz. hatta seve seve elimizden geleni yaparız... forumu okursan yapabileceğimiz şeylerin bir hayli fazla olduğunu göreceksin.....

Thai..... kardeşim bizi iice unuttun insan bi gelir uğrar en azından arar yaaa.. ayıp ayıp...
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seygili Voyager..
    Valla emegine sağlık..Ama benim tek resmim yok.. Walla yaş konusunda haklısın..Napalım..E iisi gel bayragı beraber tasıyalım..Nede olsa takımız bizler..
    Bu arada bir arkadasımız gelmiş daha 2. mesajında yagmıs gürlemiş..Gerekli cevabıda Thai zaten vermiş..Konuşmaya değmez..Yağmurlar başladı ama Bursa projemizi unutmadık..Hava nasıl olursa olsun bi Bursa yapıcaz..Walla gelen gelir gelmeyenin canı sağolsun..
    S&S
    PAŞAM , Günaydın....
    Senin için yepyeni çalışmalarım olacak yanlız senaryo , mizansen , arka plan ve benzeri tüm fikirler başka bir arkadaş tarafından iletildi.... Ben sadece naçizane isteneni yapacağım....
    AZZZZ SONRAAAA...

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı VOYAGER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PAŞAM , Günaydın....
    Senin için yepyeni çalışmalarım olacak yanlız senaryo , mizansen , arka plan ve benzeri tüm fikirler başka bir arkadaş tarafından iletildi.... Ben sadece naçizane isteneni yapacağım....
    AZZZZ SONRAAAA...
    Sen sen ol mert in gazına gelme ben bilirim onu..Para cok huzur yok..Adamın canı sıkılıo ona buna takılıo.. Sen akıllı adamsın uyma çoluk çocuğa..
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS
    acaba hangi arkadaş iletti voyager

paşam bursaya bende gelmek istiyorum... pls iş durumumu düşünüpte zamanını ayarla....

Sen sen ol mert in gazına gelme ben bilirim onu..Para cok huzur yok..Adamın canı sıkılıo ona buna takılıo.. Sen akıllı adamsın uyma çoluk çocuğa..
    S&S
    Aman yaa paşam... nerden çıkartın ... ben öle gaz maz vermem benim konuyla alakam yok.....
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba hangi arkadaş iletti voyager

paşam bursaya bende gelmek istiyorum... pls iş durumumu düşünüpte zamanını ayarla....
    Aman yaa paşam... nerden çıkartın ... ben öle gaz maz vermem benim konuyla alakam yok.....
    Biz biliriz birbirimiziiii...sen var ya sen..
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS
    arkadaşım bilgin için sağol sen 1.78 boyla kullanabildiğine göre ben 1.70 boyla sorun yaşamıycam demekki yaşasın. bu arada selenin aşağıya doğru yükseldiğinide öğrenmiş olduk
    benim boyum 1.98 ama sorunum yok

mesela paşamda bir hobitten 3 cm uzun ama sorun yaşamıo hueheuheueheuheu
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    ama sorun şurda arkadaşımızın amacı sorunlu bir makinadan yeni alıcıları kurtarmakmı yoksa sym den hoşlanmayan başka bir rakipmi bunun cevabını vermekte tabiki gerçek sym kullanıcılarına düşüyo hadi kolay gelsin.
    Sence hangisi gibi duruyor?? Sende senin ifadene göre tüm forumu okumuş bir aday kullanıcısın fikrini beyan edebilirsin..Açıkcası daha 2. mesajında sırf..çamur atarak mesaj yazan birinin bu forumu hiç okumadıgına eminim..BU 1. İkincisi özellikle bazı rakip kullanıcıların sağlıklı düşünemeyenlerinin zaman zaman başka başlıklar altında da bu tip yaklaşımlarına rastlıyoruz..Bu da 2.
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS
    Sence hangisi gibi duruyor?? Sende senin ifadene göre tüm forumu okumuş bir aday kullanıcısın fikrini beyan edebilirsin..Açıkcası daha 2. mesajında sırf..çamur atarak mesaj yazan birinin bu forumu hiç okumadıgına eminim..BU 1. İkincisi özellikle bazı rakip kullanıcıların sağlıklı düşünemeyenlerinin zaman zaman başka başlıklar altında da bu tip yaklaşımlarına rastlıyoruz..Bu da 2.
    S&S
    aynen katılıyorum.... sorununun ne olduğunu yazmaması bence biraz şaibe kokuyor... 1 yılda çözülemeyen sorun ne olabilir ki??? alt tarafı bir motosiklet...3 tane civata 3 tane somun.... uzay mekiği değil ki bu...
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    PAŞAM ,

Affına sığınarak güvenilir kaynaklardan aldığım aşağıdaki resmi yayınlamak durumunda kaldım... Hepimizin başına gelebilir... Gördüğümüz kadarıyla hava yağışlı , zemin ıslak üstelik yer çakıl , mıcır yani kısacası her şey senin aleyhine...

Motosikleti
    SYM GTS
    ahhahahahahhhhahaahahahahahahahahahahhahahahahahah ahahaaaa

koptum yaaa......
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    ahhahahahahhhhahaahahahahahahahahahahhahahahahahah ahahaaaa

koptum yaaa......
    SEN KOPTUNDA BAKALIM PASAM NE DIYECEK....
    BEN GECICI BIR SURE OFFLINE OLACAGIM...
    ORTALIK SAKINLESINCEYE KADAR....

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı VOYAGER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SEN KOPTUNDA BAKALIM PASAM NE DIYECEK....
    BEN GECICI BIR SURE OFFLINE OLACAGIM...
    ORTALIK SAKINLESINCEYE KADAR....

aslında paşamın motor gitmediği için böle tehlikeleri yok... hızlı gidemio yani..
    [B]Md[/B]

doganay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    durumun şaibeli olduğunu düşünmeseydim zaten böyle bi konuya girmezdim. ama yinede insanın kafasında bazı soru işaretleri olmuya değil bunlarıda en iyi sym kullanıcıları yani sizler bilirsiniz diye sordum. zaten sym den tüm kullanıcıların memnun olduğunu biliyorum, bazı problemler yaşanmasına rağmen. bu arada benim için şu anda sym almak için en büyük sorun forumdaki tüm kullanıcılardan kısa olmam baksana herkes 1.78 1.87 1.90 ben baya bi kısa kaldım. mahşerin en kısa boylu atlısı

Motosikleti
    SYM GTS
    durumun şaibeli olduğunu düşünmeseydim zaten böyle bi konuya girmezdim. ama yinede insanın kafasında bazı soru işaretleri olmuya değil bunlarıda en iyi sym kullanıcıları yani sizler bilirsiniz diye sordum. zaten sym den tüm kullanıcıların memnun olduğunu biliyorum, bazı problemler yaşanmasına rağmen. bu arada benim için şu anda sym almak için en büyük sorun forumdaki tüm kullanıcılardan kısa olmam baksana herkes 1.78 1.87 1.90 ben baya bi kısa kaldım. mahşerin en kısa boylu atlısı

yok yaa paşa senden kısadır... kullanıo işte o ...
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Aynı Bandırma-Bursa arası gibi.. Thai ile beraber dönerken Bursaya dooru sanki..Sağlam bi yağmur vardı yol sartlarıda aynı senin dediğin gibiydi..Thai arkadan geliordu..Benimde lastikler mert in daha önceden bok atıp sonra kendininde degiştii lastiklerdi..Yaklaşıuk 120 km. süratle virajlarda yatarken thai arkadan baya tırsmış..sonradan söledi banana.."Paşam şimdi yatıcan sandım ama maşallah nası yata yata yata döndün virajları o yağmurda" demişti.. Devamında üçümüz belgrad ormanlarına gittik. Mert tutturdu.."paşam illa benim motorun lastiklerini de bi dene" die..Al işte denedik..sonuç bu.. Dönüşte dooru bastancıda lastiklerini değişti oda..Sonuçta o gördüğünüz motor mert in motoru..sana gelen bilgiler eksik gelmiş voyager kardesim..
    Ellerine saglık voyager..sayende neşelendik..

yok yaa paşa senden kısadır... kullanıo işte o ...
    Tanıdık göz doktoru var..snin için konuşiim istersen..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler