Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    aBİ bu herif ecnebice konuşuyo yaw küfürmü etti daş yohmu
    len yapma deme öle daş maş adam ne güsel seylerden bahsetmiş..
    S&S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    almancaya çevirin şunu

melik17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bu adam ne demıs sunu cewirirmisiniz lutfen

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    Avustralya'li Arkadas Derki :

Orjinal Motorumun (sym Gts 250) Direksiyonunun Yanindaki Agirliklar 150 Gr. Arac 100 Km Ve Ustune Ciktiginda Direksiyon Hafifliyor Bende Bunun Icin Ilave Olarak Her Iki Uca 250 Gr Agirlik Taktirdim Boylelikle Toplam Agirlik Her Iki Tarafta 400 Gr Ulasti Buda Yuksek Suratte Direksiyona Daha Bir Hakimiyet Ve Arka Dan Gorunustede Motora Bir Hava Veriyor. Herkese Tavsiye Ederim Der. Ayrica Yazinin Icinde Bu Aksesuar Ile Ilgili Internet Sitelerinin Baglantilarini Vermis.

Ilgilenenlere Duyurulur.

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    Q: How does it work?

A: The Throttlemeister works simply by friction. Once mounted to your bike, you turn the Throttlemeister bar end in the same direction as opening the throttle. Doing this will put pressure against the throttle tube, which in turn will hold the throttle return spring from retracting. The Throttlemeister will never completely "lock" the throttle. You can always "override" it in any situation.
    It will not Engage or Disengage automatically.

Warning!!!
    As with any part or accessory on a motorcycle, improper installation and/or use of the Throttlemeister could cause SERIOUS INJURY or DEATH.

Riding a motorcycle is a inherently dangerous activity, and as such should be treated with utmost respect.

The Throttlemeister should never be used by inexperienced riders.

Before riding, become acquainted with the operation of the Throttlemeister.

Inform anyone who is going to use your cycle that the Throttlemeister is installed and how to disengage it.

Do not use in traffic.
    Do not use on race track or for stunt riding.
    Do not use in a residential or urban area.
    Do not use in any situation where precise throttle control is needed.
    Never take your hands off the handlebars.
    If you have any reservations about using the Throttlemeister please return it to us for a full refund.

buda almancası..

Q: Wie funktioniert es? A: Das Throttlemeister arbeitet einfach durch Friktion. Einmal angebracht zu deinem Fahrrad, drehst du das Throttlemeister Stabende in der gleichen Richtung wie, die Drossel öffnend. Das Tun dies übt Druck gegen den Drosselschlauch aus, der der Reihe nach den Drosselrückholfrühling vom Zurückziehen hält. Der Throttlemeister Wille nie vollständig „verriegeln“ die Drossel. Du kannst ihn in jeder möglicher Situation „immer überlaufen“. Sie engagiert sich nicht oder löst automatisch.
    Warnung!!! Wie mit jedem möglichem Teil oder Zusatzgerät auf einem Motorrad, konnten unsachgemäße Installation und/oder Gebrauch des Throttlemeister ERNSTE VERLETZUNG oder TOD verursachen. Ein Motorrad zu reiten ist eine in sich selbst gefährliche Tätigkeit und da so mit äußerstem Respekt behandelt werden sollten. Das Throttlemeister sollte nie von unerfahrenen Mitfahrern verwendet werden. Vor dem Reiten den Betrieb des Throttlemeister kennenlernen. Jedermann, das deinen Zyklus benutzen wird, daß das Throttlemeister und angebracht wird, wie man informieren es löst. Nicht im Verkehr verwenden. Nicht auf Rennenschiene oder für Bremsung Reiten verwenden. Nicht in einem Wohn- oder städtischen Bereich verwenden. Nicht in irgendeiner Situation verwenden, in der exakter Leistungshebel erforderlich ist. Deine Hände nie die Lenkstangen entfernen. Wenn du hast, irgendwelche Vorbehalte bezüglich die Throttlemeister Rückkehr bitte verwenden, die sie zu uns für ein volles zurückerstattet.

Türkçesi kısaca şudur..

1-İyi bir kullanıcı değilsen bunu kullanma
    2-Trafikte kullanıyosan tavsiye etmeyiz
    3-Ellerini bırakma
    4-Virajlarda dikkat...

Yani kısacası yararı kadar zararıda var.....

Alıntı ScootaGeek adlı üyeden alıntı
    Hello to all the GTS 250 riders in Turkey!!

I have put a review of my GTS 250 on reviewcentre.com under its Australian name of Bolwell Firenze.

I have also been experimenting with heavier bar-end weights as I feel that the steering is too light at speed, above 100kmh. The standard bar-end weights on my 250 are 150gm each side but I added another 250gm to each side (using a length of plumbers solder wrapped around the existing end weight to test how it works) and found it much more stable with less vibration at speed.

You can buy heavier bar-end weights from Manic Salamander, HVMP or even fit a Throttlemeister.

The option I have taken is to fit universal bar-end mirrors which happen to weight around 400gm each. This improves the handling at speed and also gives better vision directly behind you.

Bruce
    Melbourne, Australia
    ALMANCASI:

Ursprünglich bekanntgegeben durch ScootaGeek Hallo zu allen GTS 250 Mitfahrern in der Türkei!! Ich habe einen Bericht meines GTS 250 auf reviewcentre.com unter seinen australischen Namen von Bolwell Firenze gesetzt. Ich habe auch mit schwereren Stabendegewichten experimentiert, wie ich, daß die Steuerung mit Geschwindigkeit zu hell ist, über 100kmh glaube. Die Standardc$stabendegewichte auf meinen 250 sind 150gm auf jeder Seite, aber ich fügte ein anderes 250gm jeder Seite (eine Länge der Klempner verwendend aufgewickelt um das vorhandene Ende Gewicht zum Test löten, wie es funktioniert) hinzu und fand es viel beständiger mit weniger Erschütterung mit Geschwindigkeit. Du kannst schwerere Stabendegewichte von Manic Salamander, HVMP kaufen oder sogar ein Throttlemeister passen. Die Wahl, die ich genommen habe, ist, Universalc$stabendespiegel zu passen, die Gewicht um 400gm jedes geschehen. Dieses verbessert die Behandlung mit Geschwindigkeit und gibt auch besseren Anblick direkt hinter dir. Bruce Melbourne, Australien

Türkçesini serdar abi zaten yazmış (voyager ) ..eline sağlık abicim

UZZY(sema) ===> senin gts işin yalan oldu galiba aramadın ..alamıcan sen bu motoru..sana bisiklet alalım carfourdan ne dersin ?

Melik ===> abi kusura bakma walla bu hafta işlerden senin işe bakamadım mahçup oldum sanada..çok yoğun bir haftaydı.yarın 2-3 günlüğüne tatile gidiyorum...istersen THAİ ye söleyeyim senin işi hafta sonu halletsin...bana ulaş lütfen..tekrar özür...
    [B]Md[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @ScootaGeek
    Thanks for the great information. Can you see the mertdg's warning, what dou you think about that?

Arkadaşlar ayna üstü beyaz sinyal camlarından isteyen benimle acil irtibata geçsin. Aynaların içerisinde elektrik tesisatı için kablo yerleri mevcuttur. Sadece kapak çıkacak ve beyaz şeffaf kapak yerine oturacak. Eğer motosiklet elektriği ile ilgili bilgi sahibi değilseniz servisine veya bir oto elektrikçisine yaptırabilirsiniz. Çünkü içinde duy koyma yeri olmasına rağmen duy mevcut değildir. Bilginize....
    Geç kalırsanız avucunuzu yalarsınız bilginize.
    serkan kardeşim daha motosikletini teslim almadan siparişi verdi, benden söylemesi......
    msn'im yzyuce@divxforever.com
    benimle irtibata geçebilirsiniz.....

Motosikleti
    SYM GTS 250
    abi harbi benim motor ne oldu geldimi plakası

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    selam herkeze...

abi harbi benim motor ne oldu geldimi plakası
    Özel plaka mı normal mi??

Motosikleti
    SYM GTS 250
    özel plaka
    34 serkanaltuntasfenerbahcelivemalatyalı 44

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    özel plaka
    34 serkanaltuntasfenerbahcelivemalatyalı 44
    çok para tutmuştur o beaa

Alıntı Thai adlı üyeden alıntı
    @ScootaGeek
    Thanks for the great information. Can you see the mertdg's warning, what dou you think about that?
    Yes, I read the warning on the Throttlemeister page but I think they are just covering themselves in case anyone tries to sue them.

I am thinking of installing a throttle lock soon but it will be the type that disengages as soon as you touch the front brake. Here is the http://www.brakeawayproducts.com/ one but I have seen cheaper ones in the motorcycle dealers in Melbourne.

Voyager - I now have 750km on my bike and am satisfied with the quality of the Sym so far.

I will post some photos of my scooter with the bar-end mirrors soon.

Bruce (ScootaGeek)
    Melbourne, Australia

merhaba arkadaşlar bende yeni geldim ve sym joyride 200 kullanıcısıyım

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    ilk hoşgeldinin bir joyride çı olarak bana denk gelmesine sevindim
    aramıza hoşgeldin.guneyerhan

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erhan hoşgeldin kardeş
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

captainDG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar
    Thai kardeş şu sinyallar için ne yapmam lazım.Yönlendirirsen sevinirim..

Kendimi tanıtmadan msj yazmışım Pardon..SYM 250 gts aldım 2 ay kadar önce..ve henüz 300 km yi tamamlayabildim.Şimdiye kadar Suzuki Burgman 400, Suzuki Bandit 600 S , Suzuki GXR 750 F, Honda CBR 600F ve en son Suzuki1300 R Hayabusa kullandım.. Ancak 2 sene önce bir arkadaşımın vefatı sonucu motor kullanmayı bıraktım..Şehir içinde bazı zamanlarda bir yere gitmek problem olduğundan sadece kısa mesafeler için bir motor alayım dedim ve fiatını makul bulunca bunu aldım..Sinyallerini beyaz ampullerle değiştirdim.Xenon ekledim..Ve sisler H27 olduğundan ( 27 Watt) beyaz olan bi ampul bulmak mümkün olmadı..Elciklerin lastik kalitesi oldukça kötü.Çok sert..Yumuşak bir elçikle değiştirmek istiyorum ama araştırmak için fırsatım olmadı.

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı captainDG adlı üyeden alıntı
    Merhabalar
    Aramıza hoşgeldin captainDG,

H27 ampullere biz de beyaz bulamadık araştırma yapmak lazım, elcik konusuna gelince bir mimar arkadaşım değiştirdi ama hangi motosikletin elciklerini taktı çok fazla bir bilgim yok öğrenip buraya yazarım.

Beyaz ayna sinyalleri konusunda özel mesaj attım, bilgilendirmeni bekliyorum, bilmeyenler ve kendisi yapmak isteyenler için, yeni tesisat nasıl çekilir, hangi kablolara bağlanır gibi detayları, eğer müsait olursam resimli olarak burada anlatacağım....

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    Alıntı guneyerhan adlı üyeden alıntı
    merhaba arkadaşlar bende yeni geldim ve sym joyride 200 kullanıcısıyım
    GUNEYERHAN,
    Aramıza hosgeldın. Katılımının uzun surelı olması dılegıyle formumuzda aktıf bır uye olmanı dılerım.

Alıntı captainDG adlı üyeden alıntı
    Merhabalar

Kendimi tanıtmadan msj yazmışım Pardon..SYM 250 gts aldım 2 ay kadar önce..ve henüz 300 km yi tamamlayabildim.Şimdiye kadar Suzuki Burgman 400, Suzuki Bandit 600 S , Suzuki GXR 750 F, Honda CBR 600F ve en son Suzuki1300 R Hayabusa kullandım.. Ancak 2 sene önce bir arkadaşımın vefatı sonucu motor kullanmayı bıraktım..Şehir içinde bazı zamanlarda bir yere gitmek problem olduğundan sadece kısa mesafeler için bir motor alayım dedim ve fiatını makul bulunca bunu aldım..Sinyallerini beyaz ampullerle değiştirdim.Xenon ekledim..Ve sisler H27 olduğundan ( 27 Watt) beyaz olan bi ampul bulmak mümkün olmadı..Elciklerin lastik kalitesi oldukça kötü.Çok sert..Yumuşak bir elçikle değiştirmek istiyorum ama araştırmak için fırsatım olmadı.
    KAPTAINDG,Arkadasım aramıza hosgeldın. Yenı motorun hayırlı olsun. keyıflı surusler dıler aktıf bır katılımcı olmanı dılerız.

Alıntı ScootaGeek adlı üyeden alıntı
    Yes, I read the warning on the Throttlemeister page but I think they are just covering themselves in case anyone tries to sue them.

I am thinking of installing a throttle lock soon but it will be the type that disengages as soon as you touch the front brake. Here is the http://www.brakeawayproducts.com/ one but I have seen cheaper ones in the motorcycle dealers in Melbourne.

Voyager - I now have 750km on my bike and am satisfied with the quality of the Sym so far.

I will post some photos of my scooter with the bar-end mirrors soon.

Bruce (ScootaGeek)
    Melbourne, Australia
    SCOOTAGEEK,
    Thanks for your reply and beıng a very active member of our forum. Awaiting information about your new modifications ,developments and photos of your bike.

Motosikleti
    SYM GTS
    Herkese selam, (hi everyone , hallo jeder , ciao tutto )

Bu hafta sonu ufak bir tatil yaptım şehir dışında (I was on a vacation for last weekend , Ich war auf Ferien für letztes Wochenende, Ero su una vacanza per l'ultima fine settimana )

2 gün motorsikletimi kullanmadım, çok özlemişim yaa (I didnt ride my bike for 2 days and I missed her too much , Ich ritt nicht mein Fahrrad für 2 Tage und ich vermißte ihr zu viel, Non ho guidato la mia bici per 2 giorni ed ho mancato il suo troppo )

bu arada hepinizide ösledim (I missed you all too , Ich vermißte dich alle auch, Li ho mancati tutti anche )

aramıza yeni katılan arkadaşlar, hepiniz hoş geldiniz, ailemizi seveceksiniz.(welcome to new friends that join to us, you will like our family, Willkommen zu den neuen Freunden, die zu uns verbinden, magst du unsere Familie, benvenuto ai nuovi amici che si uniscono a noi, gradirete la nostra famiglia )

işlerimden dolayı foruma fazla katılamıyorum,ancak takipteyim kusura bakmayın.
    (I am soo busy at work, becouse of this I couldnt write too much, excuse me, Ich bin das soo, das an der Arbeit, wegen dieses beschäftigt ist, das ich nicht zu viel schreiben könnte, entschuldige mich , Sono soo occupato sul lavoro, a causa di questo che non potrei scrivere troppo, lo scuso )

en yakın zamanda mesala bu hafta buluşma düzenleyelim, görüşmek üzere......

Lets meet in this week !!! Läßt Treffen in dieser Woche !!! Lascia il raduno in questa settimana !!! 让本周举行!!!

niye böle çok uluslu yazdım bilmiyorum
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    SYM GTS 250
    sym cileride al kahvaltıya gel abi
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17581

Motosikleti
    SYM GTS
    Kahvaltıya edirneye gitseydik serkan yaaa...o neee....gidene kadar açlıktan kururum ben
    [B]Md[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler