Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı onurgfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar benim ön fardaki letlerden 2 tanesi yanmıyor bunun için komple farmı degişmesi lazım acaba bi bilginiz varmı hala garantide
    Merhaba Onur ;

Aynı problemle karsı karsıya kalmıstım sayet makinanın garantisi devam ediyorsa gitmisoldugun servise ruhsatının fotokobisini ulastırırsan onlar MONTANA'dan siparisini veriyorlar .. Angel ledlerin bulundugu kısım komple ön büyük far degisiyor o parcalar ayrı degil bir parcadır .. Kolay Gelsin ..
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onurgfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    bugün gittim altan motora ön farı söküp motorana göndermeleri gerekiyormus artık pazar günü tekrar gidip motoru bırakıcam cıkan farı almadan yenisini göndermiyorlarmıs

diversion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtz660 tenere
    ICEDOG senin motorun modeli kaç ve nekadara vermeyi düşünüyorsun? benim bütçem 5000ytl ile sınırlı..

TÜM SYM Kullanıcıları için forumumu en basitinden hazırlamış bulunmaktayım. Zamanım oldukça geliştirmeye çalışacağım.

Şimdilik Sizden Ricam, hem buradan forum üyeliği almanız ve forumumuzun yaygınlaşması için diğer kullanıcı arkadaşları bilgilendirmeniz.

Forumu ücretsiz yaptığım için otomatik olarak reklam banner.leri koyuyor, ara sıra da olsa bu reklamlara tıklamanızı rica ediyorum arkadaşlarım... bunlardan herhangi bir gelirim olduğunu sakın düşünmeyin sadece bizlerin de bir forumu bir ortamı olsun istedim arkadaşlar

Adres aşağıda. Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun....

http://www.sym.com.tr.tc

Bu arada GTS 250`ye geçiş Yapacağım İçin Joyride`ımı Satıyorum

http://www.sahibinden.com/full_full_...sogutmaliWQQaX QQ10726196WQQpXQQdisplayitem

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    Alıntı uzzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Onur ;

Aynı problemle karsı karsıya kalmıstım sayet makinanın garantisi devam ediyorsa gitmisoldugun servise ruhsatının fotokobisini ulastırırsan onlar MONTANA'dan siparisini veriyorlar .. Angel ledlerin bulundugu kısım komple ön büyük far degisiyor o parcalar ayrı degil bir parcadır .. Kolay Gelsin ..
    aynı problem bende de var 3-4 tanesi yanmiyor ayrıca garantimde bitti
    tamir etme durumu olmuyormu bu ledleri patlayanları yenisi ile degiştirme
    gibi . oöbür turlu cok pahalı olur herhalde...

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı problem bende de var 3-4 tanesi yanmiyor ayrıca garantimde bitti
    tamir etme durumu olmuyormu bu ledleri patlayanları yenisi ile degiştirme
    gibi . oöbür turlu cok pahalı olur herhalde...
    Selam ;

Üzgünüm o parca bütün bir parca ve yaptırma tamir gibi bir durum söz konusu degil yapman gereken orjinal ile degistirmek .. Altan Motor Tamer Ustadan fiatı konusunda bilgi alabilirsin ..
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Blackpanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı melik17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm uzzy şimdi nerden temin edebilirim bana bi adres veya telefon numarası verebilirmisin bu arada scoterin hangi hangi arabanın beyazı bende bu beyazdan boyatmak istiyorumda model veya boya kodu varmıdır?
    SAYGILARIMLA
    Merhaba Melih...
    zamanında millet toplanıp ortaklaşa fiberclascıda kalıbını döktürmüştü,ama kalıbını tek başına döktürmeye kalkarsan pahalıya geliyor oldukça..
    Ee uzay çakar dağıtıyormuşsun bizim niye haberimiz yok???Ben talibim çakarlarına kendim monte ederim))

Motosikleti
    Sym Vs 125
    arkadaşlar ikinci el mio almayı düşünüyorum. temiz ve iyi rodaj yapılmış bir mio ortalama piyasa fiyatı ne kadardır? seneye gts alırım belki ama bu sene ikinci el mio kafama yattı doğrusu..

edit: sym fiddle'i görünce miodan vazgeçtim 0 km fiddle :D

Motosikleti
    sym gts 250
    arkadaşlar merhaba yeni bir sym kullanıcısıyım. gts 250mi alalı 6 gün oldu. çok memnunum çok keyifli...
    ama bi kaç sıkıntım var ve size danışmak istiyorum. motorumu 2.el aldım 3000 km de.
    ilk sorunum şu büyük torpido gözümün kilidinde sorun var anahtarım giriyo ama sağa sola çevirmiyo kilitte bi sorun var yenisini bulabilirmiyim acaba? benim için bu önemli servise sordum komple marş,torpido ve bagaj kilitletinin değişmesi lazım dedi fiyatı uçuk... bilgi verirseniz sevinirim...
    birde artçım için cc bar takmak istiyodum 175 ytl fiyat çektiler. acaba normalmidir bu fiyat yoksa başka alternatifler düşünmeye başlamalımıyım?
    ilginize şimdiden teşekkürler....

diversion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtz660 tenere
    Alıntı kayador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba yeni bir sym kullanıcısıyım. gts 250mi alalı 6 gün oldu. çok memnunum çok keyifli...
    ama bi kaç sıkıntım var ve size danışmak istiyorum. motorumu 2.el aldım 3000 km de.
    ilk sorunum şu büyük torpido gözümün kilidinde sorun var anahtarım giriyo ama sağa sola çevirmiyo kilitte bi sorun var yenisini bulabilirmiyim acaba? benim için bu önemli servise sordum komple marş,torpido ve bagaj kilitletinin değişmesi lazım dedi fiyatı uçuk... bilgi verirseniz sevinirim...
    birde artçım için cc bar takmak istiyodum 175 ytl fiyat çektiler. acaba normalmidir bu fiyat yoksa başka alternatifler düşünmeye başlamalımıyım?
    ilginize şimdiden teşekkürler....
    kayador selam sisybar konusunu bende araştırdım,altan motordan topcase aparatını alıcam 70-80 ytl,birde sirkeci honda özenmotordan sırtlıkapratı ile birlikte toplamda 200ytl'ye 46lt'lik kappa çanta alıcam.böylelikle hem artçım için sisybar görevini görücek hemde topcase çantam olucak..toplamda 280 ytl civarında,bunu bi düşün istersen..selamlar

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    Alıntı kayador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öbür konuyada ben cevap vereyim eger tamir olmuyorsa
    motoranın sitesinden gts 250 nın parca katalogunu indir bilgisayarına ordan parcanı bul , servise sor muhtemelen yoktur , izmirden siparis et yollasınlar her hangi bi yerde yada kendin monte edersin...

Motosikleti
    sym gts 250

selam

arkadaslar motorumu bugün aldım altan motor bana cok uzak kaldıgından motoru tekaya bıraktım ledlerin tamiri olmadıgı için farın yenisini gönderdiler inş tekrar aynı sorunla karsılasmayız bide bu sisiy bar olayını çözemedim hala

Motosikleti
    sym gts 250
    tavsiyeleriniz için teşekkürler diversion ve kontrgerilla bi gelişme olunca burdan yazıcam herkese keyifli sürüşler...

007fare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD.200
    slm ben sym hd 200 aldım 1 ay oldu şehir içi kullanıyorum 100km 6,5 litre yakıyor normalmidir bukadar yakması şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    sym gts 250

selam

sanırım biraz fazla yakıyor bende gts 250 var 12 lt benzinle 300 km yapıyor

Motosikleti
    sym gts 250
    vala bencede baya yakıyomuş hava filtreni bi kontrol ettir bence sübap ayarıda lazım olabilir ama gerçekten çok yakıyo bendede sym gts var şehir içi agresif kullanmama rahmen ortalama 4.5 yakıyo haydi serviseeee

Motosikleti
    sym gts 250
    selam arkadaşlar cc bar arayışlarım sona erdi. çanakkalede 175 ytl dediler ellerinde yoktu, izmirinde elinde yoktu bende en sonunda bikaç çizim yapıp sanaiye gittim orjinalinden çok daha ergonomik ve büyük bi cc barı toplamda 30 ytl ye mal ederek hallettim. çokda güzel oldu
    torpido kilidinide teks atmıyolarmış. koontak,bagaj ve toppido olarak set halinde satıyolarmış fiyatıda 247 ytl
    vazcaydım tabi
    güzel günler dilerim...

Motosikleti
    sym gts 250

slm

aynı arayısı bende sürdürüyorum ama bi türlü sonuç çıkmadı inş gelir kısa zamanda bu arada seninki nasıl oldu acaba merak ettim resmini koyarsan sevinirim görüşmek üzere

007fare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD.200
    motor şuan 590km 1000 bakımında servise götüreceğim orda baktıracam artık + hangiservisi tavsiye edersiniz ??

Motosikleti
    sym gts 250
    tabi neden olmasın fotolarını çekince yollarım zaten bi kaç rötuş yaptırıcam üzerine bu arada istanbuldan arkadaşlar size söylüyorum 2 kasımda bandırmada büyük bi buluşma var yüksek katılım bekliyoruz. biz çanakkale olarak 80 motor civarı gelicez gibi görünüyo. bi feribota atlayıp sizlerde bize katılabilirsiniz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler