Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BAJAJ -BOXER
    ilk aldığımda 120 km yol yaptım samsun yakakent arası 4. vitesle geldim bilen için o yolda rampada var lakin hiç dinlemedi rodaj da olduğu için 60 km' geçmedim. motorda ses yok titreşim yok 1 yıldır motor kullanmadığım halde beni hiç yormadı. ilk gördüğümde tamam dedim bu mudur evet budur dedirten bir duruşu vardı zaten. frenlerde problem yok. viteslere alıştım. 2 lt civarı yaktı. aynalar kısa kalıyor. 5. vites istiyor. yoksa yüksek hız yapalım derken hem motor yıpranır hem cebimiz. üretim amacı zaten ağır hizmet. güven veren bir şasesi var. allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah
    yasin17 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    baja boxer
    Farlari indirttim, rolanti ayarini da yaptirinca sabahlari rahat calisiyor artik. 4. Vites de 5 istiyor ama sehir icinde ani hizlanmalarda cok etkili tam ise git gel motoru cok hosuma gitti

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok rahatsız motormuş, amortisör yok sanki. Sizler nesine rahat diyorsunuz bilemedim.

Motosikleti
    baja boxer
    Sele rahat abi, bir de 125 cc motorlarda zaten benim kullandiklarin icinde ki bunlar japon markalar. Sana oh be dedirten yok

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok rahatsız motormuş, amortisör yok sanki. Sizler nesine rahat diyorsunuz bilemedim.
    Gayet rahat bence amortisör gayet var yani no problem.

bide bu rolanti vidası bence sağ tarafta dışa bakan içe gömük yanlarında çentik var kabrurotörün üstüne doğru olan taraftaki vidamı
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

Motosikleti
    baja boxer
    Valla bikmiyom osiman, ben mahallemin motorcusuna ayarlattim

ANATOLİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ BANDİT GSF 600S
    Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet rahat bence amortisör gayet var yani no problem.

bide bu rolanti vidası bence sağ tarafta dışa bakan içe gömük yanlarında çentik var kabrurotörün üstüne doğru olan taraftaki vidamı
    MOTORUN SOL TARAFINDA. KARBÜRATÖRÜN SOLUNDA. İYİ AYAR YAPABİLMEK İÇİN AKÜ KAPAĞINI SÖKMEN LAZIM. İKİ ADET İÇE GÖMÜK DÜZ BAŞLI VİDA VAR. SAĞ TARAFTA Kİ ROLANTİ SOL TARAFTA Kİ HAVA AYAR VİDASI.

Motosikleti
    Alıntı ANATOLİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MOTORUN SOL TARAFINDA. KARBÜRATÖRÜN SOLUNDA. İYİ AYAR YAPABİLMEK İÇİN AKÜ KAPAĞINI SÖKMEN LAZIM. İKİ ADET İÇE GÖMÜK DÜZ BAŞLI VİDA VAR. SAĞ TARAFTA Kİ ROLANTİ SOL TARAFTA Kİ HAVA AYAR VİDASI.
    O kadar zor yerde olmamamsı gerek yaa bence motorun sağındaki gibi ya
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

Merhaba,

Bir MC18 de ben aldım. Yarın montajını yapacağız insallah.
    Facebook grubunda fotoğrafları paylaştım.

Selamlar.
    ANATOLİA, trcn ve twona bunu beğendiler.

Motosikleti
    SUZUKİ BANDİT GSF 600S
    Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar zor yerde olmamamsı gerek yaa bence motorun sağındaki gibi ya
    BİR BAKIN DERİM. BENCE YERİ İYİ. HERKESİN KURCALA MAMASINI İSTİYORLAR ANLAŞILAN.

Motosikleti
    Alıntı uçnkaplumbğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Bir MC18 de ben aldım. Yarın montajını yapacağız insallah.
    Facebook grubunda fotoğrafları paylaştım.

Selamlar.
    Hayırlı olsun facebookta ki grup derken.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Alıntı ANATOLİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BİR BAKIN DERİM. BENCE YERİ İYİ. HERKESİN KURCALA MAMASINI İSTİYORLAR ANLAŞILAN.
    Ee o zaman sağdaki vida ne aslında bunu klavuzda belirtmeleri lazımda işte zaten kurcalamiyorum bilgim olsun diye sordum

Ali reis 17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer 150
    inzeli arkadaş;sen 3000Tl. ye hangi rahat motora biniyorsun merak ettim.Bu motordaki süspansiyonu fiyatına denk bir motor söylermisin.Yoksa yanlış formda yanlış motordanmı bahsediyorsun?Selamlar.Benim köylü güzeline kimse laf etmesin ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Alıntı fisherKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar belli bir süre geçtikten sonra ilk çalıştırmada birinci vitese takınca ileri doğru vurup stop etme durumu herkeste oluyor mu ? Yaşayan arkadaşlar çözüm bulabildi mi ?
    Ben kendimce şöyle bir çözüm buldum, ilk çlıştırmayı boşta değil de debriyaja basarak birinci viteste yaptığım zaman bu durum ortadan kalkıyor gibi şimdilik
    Aynı şey başıma geldi Ben debriyaj sıkık vaziyette çalıştırmaya alışığım ara sıra oluyor.Debriyaj ayar cıvatasından boşluk alınacak.Elim ermedi
    bende ayağımla motoru ittirip o an vitese takıyorum problem olmuyor yarın akşam ayar için zaman ayıracağım.460km civarındayım tek sorun bunu gördüm kolay iş halledilir

Motosikleti
    SUZUKİ BANDİT GSF 600S
    EĞER SEN BU MOTORA AMÖRTİSÖR BAKIMINDAN RAHATSIZ DİYORSAN YA BU MOTORA BİNMEMİŞSİN YA DA BAŞKA BİR MOTORA!

Ali reis 17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer 150
    Bu motor rampa,dağ ,tepe çıkmak için yapılmış.Düz asfalt motoru değil.Şu anlamda söylüyorum motor süper güçlü tek kişi binersen düz asfaltta beş değil altıncı vitesi ararsınız,bu anlamda söylüyorum.1,2,3,4,derken 90 100Km hıza nasıl ulaştığını anlamıyorum.Bajaj babamın sattığı mal değil ama şu ana kadar kullandığım süreçte hakkını vermem gerekiyor.yarın ters bi şeyler olur o zamanda adam gibi kötülerim ."Yiğidi öldür hakkını yeme."bu böyle biline.
    Yurdukoru bunu beğendi.

Merhaba,

Bajaj Boxer Türkiye isminde bir Face grubumuz var.
    katılımlarınızı Bekliyoruz.

Selamlar.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abartmayın yahu, insanın beyni sallanıyor bozuk yerlerde. Zamanında 8000'er km Mondial MR150 ve Honda CB125 kullanmıştım, aynı fiyat bandının motorları onlar da. Yani her ne kadar yeni kasa CBF1000 sahibi olsam da kıyaslama yapabilirim. Du bakalım oynayacağım biraz, tecavüz etmelik aldım bir tane Bajaj Boxer. Bişeye benzerse paylaşırım.

Motosikleti
    baja boxer
    Cb 125 kadar dandik motor var mıdır acaba? Bence bindigin mondial ondan kaliteli

Biloyloy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Hayırlı cumalar herkese. Allah hepimize daha iyi motorlara binmeyi,sağlıklı ve huzurlu yaşamayı nasip eylesin
    Yurdukoru ve Ali reis 17 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Ankara'da Ulustan havalimanına giderken karşı yönden kırmızı bir boxer gördüm beyaz çantalı. Kendisi buraya üyeyse selamlar.

Motosikleti
    SUZUKİ BANDİT GSF 600S
    Alıntı Yurdukoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da Ulustan havalimanına giderken karşı yönden kırmızı bir boxer gördüm beyaz çantalı. Kendisi buraya üyeyse selamlar.
    EVET BENİM YURDUKORU KARDEŞİM. SANADA SELAMLAR.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)