Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj boxer 150
    Arkadaşlar kısmetse yarın bajaj boxer alacağım. Ruhsat ve plaka çıkartmayı bayi yaparsa 650 liraya yapacakmış. Kendi sigortacımı aradım sigortayı kendim yaparsam dahi 300 liradan aşşağı yapamazmışım. Durum böyle olunca aldığım bayiye yaptıracağım. Bunun dışında dükkandaki boxer 1 km'de idi test motosikleti değilmiş ama bu 1 km nerede oldu açıklamadı. Bir problem olmaz sanıyorum. Fikir vermek isteyen olursa kulağımıza küpe edelim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    fotoları bekleriz,şimdiden hayırlı olsun
    Asper bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj boxer 150
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoları bekleriz,şimdiden hayırlı olsun
    Çok teşekkür ederim. Boxer'a hayranım. Seve seve paylaşıcam.
    Mondial 150 rs, ramzey qm125t, mondial 150 zat, asya 150t1, mondial 150rf, kymco gran dink 250

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Teşekkürler hocam sağolasın

Sanada hayırlı olsun motorun

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Hayran olunmayacak gibi değilki kerata. Chopper ruhlu ben gibi adamı bile deli dolu binmeye teşvik ediyor.Yanlamalar,arka freni kazıklayıp arkayı kaydırmalar falan yapar oldum Tam bir şehir içi oyuncağı...
    Asper bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj boxer 150
    Teşekkürler arkadaşlar. Bugün bajaj showroom izmirden nakit 3000 liraya motosikletimi aldım. Yarın teslim edecekler büyük bir heyecan ve mutlulukla bekliyorum;) ekipmanı paylaşayım

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Dostum hayirli olsun. Allah kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin.
    Bu arada motoru teslim almadan mutlaka far ayarini yaptir. Cogunlukla kotu oluyo cunku.
    Asper bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Bay motodan aldınız sanırsam motoru

Debriyaj ayarına da baktırın far ayarına da benim ikiside sorunlu

Motor daha yeni 500kmyi geçti stop etmeye başladı ısınıypr hafif stop ediyor rölantide

Motosikleti
    Mondial Drift
    Alıntı Asper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaşlar. Bugün bajaj showroom izmirden nakit 3000 liraya motosikletimi aldım. Yarın teslim edecekler büyük bir heyecan ve mutlulukla bekliyorum;) ekipmanı paylaşayım
    https://imageshack.com/i/p52u7Da9j
    https://imageshack.com/i/p34XUFgAj
    Kask marka model ? Motorun lastiklerini degistirmeyi unutmayin lutfen hayirli olsun

Motosikleti
    Bajaj boxer 150
    Evet arkadaşlar fren,debriyaj,akü,far ve tüm ayarları yapmaları için rica ettim. Kahramanlarda 4 yol ağzında bajaj showroom'dan aldım. Kask lem marka 450 demişlerdi 390 liraya aldım. Piyasasıda 375-390 arası imiş

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Tekerin düz bassın kardeşim,aramıza hoş geldin Proje yapacak mısın ?
    Asper bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj boxer 150
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekerin düz bassın kardeşim,aramıza hoş geldin Proje yapacak mısın ?
    Hoşbuldum kardeşim. Kısmetse yapacağım. Fakat rodaj süresince jantları,depoyu mat siyaha, yan kapaklarıda sarıya boyamak ve gidon gergisi takmak dışında birşey yapamıycam. Sonrasında ilk işim lastikleri enduro şekle yakışacak değişimi yapmak olacak.
    Mondial 150 rs, ramzey qm125t, mondial 150 zat, asya 150t1, mondial 150rf, kymco gran dink 250

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Arkadaki demirleri çıkarıp güzelde bir sele...

Merhaba şuan custom için ürünleri topluyorum kafama yatan temiz bir boxer bulduğumda alıcam. Sorum şu: Gidon değişimi yapan varmı ben yazıyı göremedim gidon(direksiyon) ölçüsü nedir aldığım ürün kalın veya ince gelmesinden çekiniyorum ? Birde motorcu arkadaşımda çekme belgeli bir cbf var cbfi almamı önerirmisiniz ondan söküp kullanabileceğim malzemeler nelerdir misal cbf 150 nin ön freni ?

Birde arka lastik ne kadar kalınlaştırılabilir ? bunun için ne yapmalıyım jant değişimi mi ?

herkese merhaba bende yaklaşık 2400 km dir boxer kullanıcısıyım tek kötü tarafı şu naylon lastikleri beni tırstırıyor özellikle ıslak zeminlerde. onun dışında fiyat performans bakımından çok güzel bir motor. yeni gelen arkadaşlara hayırlı olsun tekeriniz düz bassın
    puli19 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Asper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://imageshack.com/i/p52u7Da9j
    https://imageshack.com/i/p34XUFgAj
    Cross kaskı arazide binmek içindir. Trafikte cross kaskı güvenlik sağlamayabilir.

Motosikleti
    Bajaj boxer 150
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cross kaskı arazide binmek içindir. Trafikte cross kaskı güvenlik sağlamayabilir.
    Hangi duruma gore farki var bilmiyorum fakat tam kapali ve polikarbon kullanilmis orta seviye bir kask diye tanimlayabiliriz. Balkan sampiyonu bir motosiklet surucusu arkadas satisi yapti. Kotu birsey onermez diye dusundum. Ama bildiginiz bir bilgi varsa paylasin lutfen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:59 ----------

Tahminen aerodinamik açıdan bahsedebilir olabilirsiniz fakat benim bu motosikletle hız yapma gibi bir isteğim yok.. 80-90 sınırı benim için yeterli otoban dahi olsa farketmez. Motosikletin üretim amacının dışında hızlarla seyirde bulunmayacağım için bu kask sıkıntı çıkarmaz diye düşünmekteyim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Cross kaskının sertlik ve iç malzeme yapısı olarak değişikliği var diye biliyorum. Cross kaskı arazide kafanı taşa vurursan korusun diye yapılmış. Karayolunda geçirdiğin bir kazada diğer kasklar gibi koruma sağlamayabilir.

Herkese merhaba Allah kaza bela vermesin ... Ben de boxer almak istiyordum fakat anlaşamadık kısmet değilmiş 9 taksitli 3590 denildi vade farkı istemeselerdi almıştım az da olsa indirim olsa yine almıştım ama kısmet değilmiş

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı slurozg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba Allah kaza bela vermesin ... Ben de boxer almak istiyordum fakat anlaşamadık kısmet değilmiş 9 taksitli 3590 denildi vade farkı istemeselerdi almıştım az da olsa indirim olsa yine almıştım ama kısmet değilmiş
    İhtiyaç kredisi çekip peşin ödeseniz hatta peşine ekstra indirim alsanız daha kârlısınız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)