Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Bence sava iyi hiçbirini kullanmadım dışardan bakan bi musteri olarak
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Bugün sava aldım çok sukur dedim

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    irc ile sava mukayese kabul etmez. savayı pirelli, metzeller v.b lastiklerle mukayese edebilirsiniz. sava lastikleri goodyear tarafından satın alınmış ve goodyear tarafından üretilen bir markadır. lastik seçiminde hem arabada hem motosiklette ucuz yada çin malı lastiklere karşıyım. hiçbirşey canımızdan önemli değil. işte tamda bu yüzden en kötü sava, imkan varsa diğer markaların daha kaliteli lastiklerini seçmelisiniz.
    trcn bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Lastiklerim nihayet takıldı. Sava MC 32 Boxer'a çok güzel oturdu. Düşündüğümün aksine ön lastik sorun çıkartmadı. Hiç bir parçasını sökmeden taktık. Arkada ise sadece zincir korumayı çıkarttım. Çamurlukta ya da herhangi bir parçada sürtme yok. Kullandıkça izlenimlerimi aktaracağım.
    trcn bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğraf bekliyoruz abi.

2015'te Boxer'lar 2736 TL mi oluyormuş? Yanlış mı yazmış Ekrem bey acaba?
    yasin17 bunu beğendi.

2 gün önce viraja yavaş girdim halde 30-40 civari bi hızla motor altımdan bi kaydı fırladı gitti Allah tan araba felan yoktu yanimda motorun koruma demirinden kıvılcımlar cıktı 5 m kaydı motor kalktım baktim bişey yok bende motora baktim ondada bişey yok koruma demiri biraz aşinmiş sadece .bu lastikler cok kötü değişmim idare edim dedim ama olmuycak ya kışin binmiycem motora yada lastikleri değişmek şart oldu ..savayı öneriyorsunuz sanirim virajlarda yamurda kaymiycak bi lastikse alayim kullanan arkadaşlar biraz daha tecrubelerini yazarsa ona göre alcam inşallah ..tamircilerde irc diye tutturuyorlar

Motosikleti
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf bekliyoruz abi.

Bence de bi hata var
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

yasin17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 + mondial snappy 100 sfc
    Umarım bir hata vardır ;) yoksa yazık bizeee

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf bekliyoruz abi.

3736 olması muhtemel. Model tutuldu.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikletimizin yeni fiyatı 2746 TL.

Selamlar.

3736 olacağını hiç sanmıyorum Discover 125 ST modelinde 275 tl zam olmuş, Boxer'a 700 tl zam geleceğini sanmam.
    Fiyatın çekilmesine sitem eden arkadaşlar adına gerçekten üzüldüm, 300 tl kolay kazanılmıyor.
    Ben ve benim gibi yeni almaya niyetlenen maddi durumu kısıtlı, öğrenci arkadaşlar için çok güzel fırsat oldu ancak kendi adıma konuşmam gerekirse fiyatlar çekilmeden önce almış olsaydım gerçekten üzülmezdim. Markanın Türkiyedeki geleceği ve yaygınlaşması açısından güzel bir şey bence.
    Bana göre bu segmentteki motosikleri kısa vadede satmak için almak yanlış. İlerde büyük hacimli bir motosiklet alsam bile sağa sola gitmek için kullanacağım motosiklet boxer olur. Uzun vadede de iyi bir yatırım aracı olabilir bilemeyiz. Bu gün binilebilecek bir jawa classic'i 5-6 bin tlden aşağı bulamıyorsunuz veya honda cg 125 için 4-5 bin tl para istenebiliyor.
    Bana katılmayan veya madem ederi 2700 tl idi neden 3000e bize sattınız diyen arkadaşlar da var kesinlikle haklılar. Şirketin pazarlama stratejisidir diye düşünüyorum. Bajaj bayisi bir arkadaş fiyatları kuralkanın değil direk bajajın kendisinin belirlediğini söylediler ancak ne kadar doğrudur bilemiyorum.
    Bu güzel fiyat için Ekrem Beyede teşekkür ediyorum.
    wew bunu beğendi.

Motosikleti
    Kesinlikle şu anda boxer sahibi olan arkadaşlari keriz yerine koymak bu ben bilseydim 2 ay sonra alırdım kesinlikle sacma bence madem öyle fiyati hiç oynatmasalardi ekrem bey doğruladı bu arada veya yeni seride fiyattan kirpilcak şeyler yapilsaydi Çinli bile fiyat arttirirken saçma bu müşterinin güvenini sarsar

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:09 ----------

Dünyanin zorluğuyla annemden babamdan habersiz biriktirdigim parayla motor aliyorum su hale bak çok sinirim bozuldu bi daha japon hariç motor falan alinmaz mondialin fiyati bile artıyor ya kafayı yicem

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer fiyat 2700 olduysa bajajın suçu değil jesti bence. Hiç kızmamak lazım. Bu motosikletin eski fiyatı çok uygundu bana gore. O yuzden bu motorla ilgileniyor ve bu başlığk sık sık okuyorum. Gorduğum uzere piyasaya baktığınız zaman bu motosiklete 3700 istemelerinde hiçbir sakınca yok.

Başta yedek parç ve sıfır araç satışında aşırı kar payı koyup, satış sonrası destek konusunda rezalet olan kuralkanın adından umudum yoktu. Ama denilen gibi bajaj gerçekten hemen herşeyi kendi belirliyor. Turk parası mukemmel ekonomimize rağmen hızla değer kaybederken indirim gelmesine şaşırdım.
    wew bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Boxerı ilk alanlardan biriyim. Fiyat düştüğü için alacak olan arkadaşlar adına sevindim. Bunca zaman olumlu olumsuz yönlerini detaylı bir şekilde burada sizlerle paylaştım. Ufak tefek kusurları haricinde beni hiç üzmedi. Kendi segmentindeki en torklu en sağlam en ekonomik motosiklet.

Bütün bunları okuyup bu fiyata rağmen hala gidip çinçonlara para akıtan olursa akıl sağlığından şüphe ederim. Ya da önyargılı davranıyordur derim.
    G.G, trcn ve wew bunu beğendiler.

Merhaba,

Bu motosiklet 3.000 lirayı haketmiyordu zaten.
    2.500 - 3.000 arası bir fiyata satılması gerekiyordu ki yeni fiyatla o hale geldi.
    Boxer'ın rakipleri Çinli dediğimiz Cg tarzı motosiklet modelleri olduğu için fiyatının da onlara göre güncellenmesi gerekiyordu.
    Kısa dönemde bu fiyat gayet makul. Millete 3.000 çok geliyordu.
    Boxer'ın hitap ettiği kitle zaten öyle parası çok olan insanlar değil.
    Kaç kişi bir motor alayım da cafe racer yapayım der ki?
    Adam dolmuşa para vermek yerine motoruyla işine gidecek, tarlasına gidecek, heybesiyle pazara gidecek,
    yani Boxer alan adam biraz da işim görülsün niyetiyle alacak.

Discover'e zam geldi, arkadaşlar şark kurnazı mübarek ilk düşündükleri şey 2. elde satarken kâr edeceğiz...
    Yazık günah. Aynısı Cbf150 için de oldu. Millet sıfırını 4.000 liraya aldığı motoru şimdi sıfır fiyatı 5.800 diye
    4.500 fiyat ister oldu.

Açıkcası ben Boxer'ın fiyatının ucuzlamasına üzüldüm diyemem. Birkaç gariban daha alır da çinliye muhtaç olmaz diye seviniyorum.
    Her şeyin hayırlısı olsun.

Selamlar.
    Yurdukoru, trcn ve wew bunu beğendiler.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajaj bize bir güzellik yapsın, ön cam olur yan çanta olur, Boxer için özel parçalar üretip gönlümüzü alsın.

slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Bajaj boxer 150 nin gösterge panelinde hangi bilgiler mevcut? Devir, vites ve benzin göstergeleri yok sanırım. Bunu eksiklik olarak görenler için nasıl bir çözüm üretilebilir ve maliyeti ne olur acaba?

Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı bilallx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gün önce viraja yavaş girdim halde 30-40 civari bi hızla motor altımdan bi kaydı fırladı gitti Allah tan araba felan yoktu yanimda motorun koruma demirinden kıvılcımlar cıktı 5 m kaydı motor kalktım baktim bişey yok bende motora baktim ondada bişey yok koruma demiri biraz aşinmiş sadece .bu lastikler cok kötü değişmim idare edim dedim ama olmuycak ya kışin binmiycem motora yada lastikleri değişmek şart oldu ..savayı öneriyorsunuz sanirim virajlarda yamurda kaymiycak bi lastikse alayim kullanan arkadaşlar biraz daha tecrubelerini yazarsa ona göre alcam inşallah ..tamircilerde irc diye tutturuyorlar
    Genelde motorun üzerinde gelen lastikler, mütahitlerin yeni evlere taktıkları musluklar gibi kalitesiz, göstermelik, ve dandik.

30 milyarlık motorda bile "chingshen nylon- made in china "lastikleri görmek sinir bozuyor. Bunu Honda Aprilia gibi devler bile yapıyor.

Ben üzerindeki lastiklerle yağmurda yokuş yukarı çıkarken bile patinaja düşünce bu Sava mc32 yi taktirmaya karar verdim. Bakalım nasıl olacak performansı.

ANATOLİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ BANDİT GSF 600S
    FORMDA Kİ BÜTÜN ARKADAŞLARA SELAMLAR.
    FİYATIN DÜŞMESİ BOXER'İN DE KALİTESİNİN DÜŞECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. BOXER FİYATI NE OLURSA OLSUN BENİM GÖZÜMDE HARİKA BİR MOTOR. MOTORUN FİYATININ DÜŞMESİ, TÜRKİYE'DE Kİ ÇİNLİ MOTORLARA KARŞI OLAN BİR PAZARLAMA STRATEJİSİDİR. BOXER, TÜRKİYE'DE BANA GÖRE İŞÇİ SINIFINA HİTAP EDEN BİR MOTOSİKLET TARZI. FİYATI DA BUNA GÖRE YENİDEN ŞEKİLLENDİRİLMELİYDİ. EĞER GÖSTERİŞE ÖNEM VEREN VEREN BİR TARZINIZ VARSA GİDİP DİĞER MODELLERE BAKIN. BOXER BİR TUTKUDUR BENCE. BU TUTKU EĞER SİZİN GÜNLÜK HAYATINIZA KATKIDA BULUNUYORSA, NE MUTLU Kİ SİZLERE. BEN 10 SENE SONRA BU FORMDA OLUMSUZ DÜŞÜNCELERİNİ DİLE GETİREN ARKADAŞLARI GÖRMEK İSTİYORUM. ACABA 10 SENE SONRA DA BU DÜŞÜNCELERİNDE ISRAR EDEBİLECEKLER Mİ. KÖY, KASABA DAĞLI TAŞLIK YOLLARDA VE YÜK İÇİN BOXER DERİM. ŞEHİR İÇİ DİSCOVER, ŞEHİR DIŞI PULSAR. SİZE HANGİSİ HİTAP EDİYOR VE İŞİNİZİ GÖRÜYORSA ONU SEÇİN.
    trcn ve wew bunu beğendiler.

Uğur34-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatın düştüğü yada düşeceği hakında kesin bir bilgi falan yok arkadaslar.Hâlâ resmi sitesinde ve satış mağazalarında aynı fiyat geçerlidir.Alacak olan bir çok kişi fiyatın düşmesini ister eminim.Ama Bu gibi söylentiler cok güvenmemek lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)