Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar.Arkadaşlar motoru ilk bakıma götürdükten sonra farkettim,motorun sağ tarafında bujinin üstündeki kırmızıyla işaretlediğim yuvarlak plastik parçanın etrafında çok hafif yağ sızıntısıolduğunu gördüm.Servise söyledim garantiden karşılayıp yaparız dediler.Ben o yağ sızıntısını iyice sildim ve 222km lik yol yaptıktan sonra baktım yağ sızıntısı yoktu,(Resmideki görüntü 222km sonrası)kararsız kaldım,ne yapmamı önerirsiniz?Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar.Arkadaşlar motoru ilk bakıma götürdükten sonra farkettim,motorun sağ tarafında bujinin üstündeki kırmızıyla işaretlediğim yuvarlak plastik parçanın etrafında çok hafif yağ sızıntısıolduğunu gördüm.Servise söyledim garantiden karşılayıp yaparız dediler.Ben o yağ sızıntısını iyice sildim ve 222km lik yol yaptıktan sonra baktım yağ sızıntısı yoktu,(Resmideki görüntü 222km sonrası)kararsız kaldım,ne yapmamı önerirsiniz?Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
    http://<a href="http://hizliresim.co...mz.jpg</a></a>
    bir daha yağ atmayacağının garantisi yok servise git sübab kapak contasını yenileyip takarlar kafan rahat olur hiç gerek yok huzursuz olmaya

http://<a href="http://hizliresim.co...mz.jpg</a></a>
    hocam daha büyük bir foto paylaşabilir misin daha uzaktan çekilmiş bir foto. benim motorda da yağ kaçağı var gibi de. ben zincirden sıçrama yapmış diye yorumlamıştımda. şimdi sizin mesajınızı görünce endişelendim

Alıntı maroon5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam daha büyük bir foto paylaşabilir misin daha uzaktan çekilmiş bir foto. benim motorda da yağ kaçağı var gibi de. ben zincirden sıçrama yapmış diye yorumlamıştımda. şimdi sizin mesajınızı görünce endişelendim
    Umarım işinizi görür,motorum kapalı garajda olduğu için daha fazla geriye gitme imkanım yoktu.
    [IMG][/IMG]

Umarım işinizi görür,motorum kapalı garajda olduğu için daha fazla geriye gitme imkanım yoktu.
    http://<a href="http://resimyukle.xy...KN.jpg</a></a>
    Teşekkür ederim dostum zahmet oldu. benimkisi o kadar yukarıda değil benimkisi ayaklığın hemen üstünde bir yerde. ama senin problem çok yukarıda bir yerde motora yakın olduğu için bence servise bir göster. ileride daha büyük problem yaratabilir.

MotorcuKrdeş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250R 2012
    Allah sonumuzu hayır etsin. Uzun araştırmalar sonu bu sabah itibari ile bir Bajaj pulsar ns200 sahibi olduk.
    2015Model 6000kmde bir ns 200müz oldu. Şuanlık tek sıkıntı Rolantide motorun devirsiz çalışması. Servise gösterdik garantiden halledilecegi söylendi. ve o visiyle motoru satın aldık. Hadi bakalım neler bekliyor bizi.
    YasinC, badircik, mavellen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

hayırlı olsun benimde rolantı sabıt degıl onu düzeltiricem yaklasık 5500km dir kullanıyorum şuan gösterge paneli içten nem yapıyordu ama sadece camı nemlenip duruyordu kmyi falan görmek zor oluyordu servise gittim söledim bajaja fotografını attılar hemen onaylandı ertesi gün parçayı degıstırdıler cok memnunum fakat lastıkler cok kötü ya ne ile degistirmemi önerirsiniz tutuşu cok düşük 90 100 üstüne cıktımı arka oynuyor yaza dogru lastigi degistirmem gerekiyor güven vermiyor sizin nasıl ne önerirsiniz

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Rolanti sorunu çok kişide var sanırım. Bende de aynı sorun var servise gösterdim güncelleme ile sorunu çözmeyi denedi ama etkili olmadı. Sorun olmayacağını söyledi. Debriyajda dengeli ama N de çok hareketli devir.

HoodlumHavoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı batuhan anıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun benimde rolantı sabıt degıl onu düzeltiricem yaklasık 5500km dir kullanıyorum şuan gösterge paneli içten nem yapıyordu ama sadece camı nemlenip duruyordu kmyi falan görmek zor oluyordu servise gittim söledim bajaja fotografını attılar hemen onaylandı ertesi gün parçayı degıstırdıler cok memnunum fakat lastıkler cok kötü ya ne ile degistirmemi önerirsiniz tutuşu cok düşük 90 100 üstüne cıktımı arka oynuyor yaza dogru lastigi degistirmem gerekiyor güven vermiyor sizin nasıl ne önerirsiniz
    Ben de lastikleri yeni degistirdim. Rosso 2 taktim oneririm. Ben de arastirdim kullananlara sordum ve aldim. Soyle soyleyim rossonun mumlu hali orjinal lastikten iyi tutuyor. Tabiki zorlamiyorum sakin kullaniyorum ama cok buyuk fark var.

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Arkadaşlar kask kamerasının ses kaydı ile ilgili bir video hazırladım bajajcı abilerimlede paylaşıyorum burada buyurun

MotorcuKrdeş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250R 2012
    Motor çok güzel fakat arada böyle morel bozan sorunları çıkarabiliyor. Lastik konusunda bende deyiştirmeyi düşünüyorum. heleki lastikler sogukken çok berbat hata kabul etmeyebilir.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Rosso 2 ye gücü yetmeyenler için Mitas MC50 öneriyorum. Tam bir fiyat performans ürünü. Ayna konusunda varsa tavisyelerinizi alabilirim kendi aynaları ciddi anlamda kötü.

Simsar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bangez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rosso 2 ye gücü yetmeyenler için Mitas MC50 öneriyorum. Tam bir fiyat performans ürünü. Ayna konusunda varsa tavisyelerinizi alabilirim kendi aynaları ciddi anlamda kötü.
    Discover aynası öneririm . Tvs apache aynası takanlarıda duydum , ikisini kıyaslama fırsatım da oldu hemen hemen aynı . 2000 km falan olmuştur bu aynalarla gayet memnunum . Filtre yaparken bazen canını sıkabilir haberin olsun bu aynanın handikapı da bu .

Arkadaşlar merhaba.
    Şu aralar(artık soğuktan mıdır bilmiyorum) sabahları ilk kez çalıştırırken ateşlediğim an ekran gider oldu. Her şey normal(zaten gaz vermeden çalışmıyordu hep gaz vererek çalıştırıyordum) fakat üstüne bir durum çıktı. Boşa alıyorum motoru ve marşa dokunduğum an ekran kapanıyor işte o sıra zaten gaz veriyor oluyorum hafiften sonra motor çalışıyor normal bir biçimde ve 10 saniye içinde ekran da kendine gelip saati her zamanki gibi sıfırlıyor.
    Sorunun aküden olduğunu düşünüyorum fakat şuanki akü ya 2. akü zaten. garantiden değiştirmiştim önceden ve hala garantisi devam etmekte.
    Böyle bir sorunla karşılaşanınız oldu mu? Ne yapayım sizce kabullenip sineye mi çekiyim yoksa gidiyim tekrardan yeni akü mü taktırtiyim(1 ay sonra tekrardan olmayacağının bir garantisi de yok gerçi).
    Güvenli sürüşler.

Alıntı motoRaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.
    Şu aralar(artık soğuktan mıdır bilmiyorum) sabahları ilk kez çalıştırırken ateşlediğim an ekran gider oldu. Her şey normal(zaten gaz vermeden çalışmıyordu hep gaz vererek çalıştırıyordum) fakat üstüne bir durum çıktı. Boşa alıyorum motoru ve marşa dokunduğum an ekran kapanıyor işte o sıra zaten gaz veriyor oluyorum hafiften sonra motor çalışıyor normal bir biçimde ve 10 saniye içinde ekran da kendine gelip saati her zamanki gibi sıfırlıyor.
    Sorunun aküden olduğunu düşünüyorum fakat şuanki akü ya 2. akü zaten. garantiden değiştirmiştim önceden ve hala garantisi devam etmekte.
    Böyle bir sorunla karşılaşanınız oldu mu? Ne yapayım sizce kabullenip sineye mi çekiyim yoksa gidiyim tekrardan yeni akü mü taktırtiyim(1 ay sonra tekrardan olmayacağının bir garantisi de yok gerçi).
    Güvenli sürüşler.
    git değiştir dostum kış uzun yolda kalırsın valla. garantin devam ediyorken değiştir.
    motoRaç bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Ya benim de geçenlerde yağa su karışmıştı garantiden sıfır motor yapılmıştı şimdi bunun garantisi kaldığı yerdenmi devam edecek yoksa motor bölümünün garantisi yeniden 2 yılmı olacak aklıma takıldı

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya benim de geçenlerde yağa su karışmıştı garantiden sıfır motor yapılmıştı şimdi bunun garantisi kaldığı yerdenmi devam edecek yoksa motor bölümünün garantisi yeniden 2 yılmı olacak aklıma takıldı
    ömür boyu garantisi var senin motorun. sanmıyorum sıfırdan başlamasını ama yine de servise sormanda fayda var.
    ayzek bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

HoodlumHavoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kendi gittigim servisle benzer bir muhabbet etmistim meraktan. Servis gorevlisinin bana dedigi aynen su mesela sen garantiden veya garantisi bitmis motoruna para ile bir yedek parca aldin. Bu yedek parcanin kendi basina 2 yil garantisi var. Ama bunu uygulamayan servisler mevcutmus ama dogrusu serviscinin dedigi gibi. Bu bilgiye gore senin motor blogunun degisme tarihinden itibaren 2 yil garantisi olmasi gerekli. Ama degismeyen parcalarin garantisi eskisi gibi devam ediyor.
    kdiner bunu beğendi.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili dostlar.Aranızda kuryelik yapan arkadaşlar varsa pulsarımın sıfır orjinal lastiklerini ücretsiz verebilirim.Kuryeci arkadaşlar agresif kullanmayacakları için onlarda bir sıkıntı oluşturacağını düşünmüyorum.Lastikler toplamda 500km yol ya yapmıştır ya yapmamıştır.
    SAZMAN ve SweentLy bunu beğendiler.

Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Merhaba mavellen arkadaş.
    Lastiklerine ben talibim eğer vermek istersen günde ortalama 250 km yol yapıyorum lâstiğe ihtiyacım var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)