Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheRedStreaK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    MC50 racer ilk izlenim
    kdiner ve Karıncaezmez bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazılarında soğukken gaz vermeden çalışmama olayı güncellemeden sonra düzelmiş. ama bende durum aynı, eğer gaz vererek çalıştırmak zarar veriyorsa buna bir çözüm bulmaları gerek.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 eurogrip

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

ben servisimin ilgisizliğinden çok şikayetçiyim. mümkünse hangi servise bakımlarınızı yaptırdığınızı öğrenebilirmiyim?
    Sadece Oktay Motor
    Adres: Ziyagökalp Mahallesi Bedrettin Dalan Bulvarı İşbatı Ticaret Merkezi No: 1 50, Ziyagökalp, 34490 Başakşehir/İstanbul
    Telefon:(0212) 655 7070

http://www.oktaymotor.com/
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    2014 ybr esd
    normal kullanım ve arara gazlamayala gırtlaktan gırtlağa ölçüm yaptım.14krş yaktı.yani 3.1 lt saygılar

Motosikleti
    Honda CBR 650F (2016)
    selamlar,

motoru yeni aldim anadolu yakasinda yasiyorum. ayrintili bi bakim yaptirmak istiyorum. hangi ustayi onerirsiniz?

saygilar

umtcnkrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı u2rylmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 larda lastik eurogrip mi MRF mi ? benim 2016 model ama lastik eurogrip ??
    Merhaba, bu markalar arası farklar ne yönde acaba? Hangi marka ile daha iyi sonuç alınıyor?
    Önce emekle, sonra yürü, sonra koş. Ama yorulduğunu da fark et. Sonra yine yürü, yine koş

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı umtcnkrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bu markalar arası farklar ne yönde acaba? Hangi marka ile daha iyi sonuç alınıyor?
    Orjinal lastikler MRF'de olsa Eurogrip de olsa, ıslak yolda yeteri kadar yol tutuşu sağlayamıyor. Bu lastiklerle sadece yazın uzun yolda sürerken lastikle iyice ısınınca adam akıllı viraj yapmak mümkün. O durumda bile motor virajdayken aniden ıslak asfalt görürse sonuç ölümcül olabilir.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Pazartesi günü yazılım güncelleme yaptırdım. Pendik-Halkalı-Başakşehir-Pendik yaptım. Herhangi bir değişiklik hissetmedim. Sadece önceden gaz vermeden marş alıyordu, yazılımdan sonra almıyor. Belkide ben farkedemiyorum bilemedim.

umtcnkrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazartesi günü yazılım güncelleme yaptırdım. Pendik-Halkalı-Başakşehir-Pendik yaptım. Herhangi bir değişiklik hissetmedim. Sadece önceden gaz vermeden marş alıyordu, yazılımdan sonra almıyor. Belkide ben farkedemiyorum bilemedim.
    http://i65.tinypic.com/2rqo8dl.jpg
    http://i63.tinypic.com/2d7igxs.jpg
    Yazılım yükleme nedeniniz neydi acaba? Bir sorun mu vardı da yükletttiniz yoksa başka bir nedenden mi?
    Önce emekle, sonra yürü, sonra koş. Ama yorulduğunu da fark et. Sonra yine yürü, yine koş

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motoru yeni aldım. 2016 modeldir. benim herhangi bir yazılım yüklemesi yaptırmam gerekiyor mu? Bilgisi olan yanıtlarsa sevinirim.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı umtcnkrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazılım yükleme nedeniniz neydi acaba? Bir sorun mu vardı da yükletttiniz yoksa başka bir nedenden mi?
    Servis yükleyelim dedi. Tamam dedim. Sebep yok. Sorun da yok. Ama bence yok. Kimine göre var. Bilemedim.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru yeni aldım. 2016 modeldir. benim herhangi bir yazılım yüklemesi yaptırmam gerekiyor mu? Bilgisi olan yanıtlarsa sevinirim.
    yükletmenize gerek yok.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Can06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200ns
    Servisci arkadaşlar buralara takılmıyorlar galiba sorulara cevap yok. Yeni yazılım artıları ne yakıtta performansta artma düşme oluyormu

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    S.A arkadaslar.kütahya tavşanlıdakı servisimiz çok duyarlılar masallah.bakımda hangı yagı kullanıyorsunuz dedım 15/40 herhangi bi yag kullanırız dediler bende oyle herhangı bı yagı motoruma koydurtmam dedım motul varsa onu kullanırım dedım yoksa kendım alır gelırım bakımını yaparsınız dedım tamam dedıler.neyse yagı aldım gıttım servıse ben yagımı aldım dedım bakım zamanı geldıgınde gelırım dedım baktı benım yağpa bunu kullanırsan motorunuzu garanti dışı bırakırım dedı bende ne kulanıcaz ozaman dedım kendısı castrol 10/40 yag getırtmıs bunu kullanıcaz dıyor bunun harıcınde yag kullanırsn garantı dısı bırakırım diyor.varmı boyle bişey nerde duyulmuş

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A arkadaslar.kütahya tavşanlıdakı servisimiz çok duyarlılar masallah.bakımda hangı yagı kullanıyorsunuz dedım 15/40 herhangi bi yag kullanırız dediler bende oyle herhangı bı yagı motoruma koydurtmam dedım motul varsa onu kullanırım dedım yoksa kendım alır gelırım bakımını yaparsınız dedım tamam dedıler.neyse yagı aldım gıttım servıse ben yagımı aldım dedım bakım zamanı geldıgınde gelırım dedım baktı benım yağpa bunu kullanırsan motorunuzu garanti dışı bırakırım dedı bende ne kulanıcaz ozaman dedım kendısı castrol 10/40 yag getırtmıs bunu kullanıcaz dıyor bunun harıcınde yag kullanırsn garantı dısı bırakırım diyor.varmı boyle bişey nerde duyulmuş
    Aleyküm selam.

Bakım kitapçığında ' x markanın, x yağı kullanılması zorunludur' diye bir ibare yok ise, bayinin söylediğinin yasal olarak hiç bir geçerliliği yoktur. Sanırım tamamen ticari karını düşünerek size öyle bir atar yapmış.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700

pulsar 200ss

Arkadaşlar pulsar 200ss grenajı pulsar 200ns takan oldu mu ne gibi parçalar değişiyor, fiyat ne oluyor ?

Motosikleti
    royalstar 1300
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yükletmenize gerek yok.
    Alıntı Can06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servisci arkadaşlar buralara takılmıyorlar galiba sorulara cevap yok. Yeni yazılım artıları ne yakıtta performansta artma düşme oluyormu
    2016 modellerde yazılım yüklemeye gerek yok yeni versiyon yazılımla geliyorlar

Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar NS200

Rodajda yakıt tüketimi

Rodajda ilk 312 kmde 9,875lt yakıt tüketimi yani ortalama 3,1 lt / 100km gibi bir değer çıktı.
    Rodaj için bence oldukça iyi.

İyi sürüşler. Tekeriniz düz bassın.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı kozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodajda ilk 312 kmde 9,875lt yakıt tüketimi yani ortalama 3,1 lt / 100km gibi bir değer çıktı.
    Rodaj için bence oldukça iyi.
    http://i.hizliresim.com/VaD06Z.jpg

http://i.hizliresim.com/WkD01m.jpg

İyi sürüşler. Tekeriniz düz bassın.
    Mengü isyan edecek walla basmadınmı az yakıyo bastınmı affetmiyo
    matrix506xx bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    geçen buz gibi havada 120-130km hız ile git gel 300 küsür km yol yaptım tam bi depo bitirdi. rodajda makine.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)