Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    AttilaXtreme ve iluvatarEru bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dominar 400
    Mengü çalıştırır çalıştırmaz hemen hareket etme bir iki dakika çalışır vaziyette bekle. Bakalım stop etme sorunu olacak mı?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mengü çalıştırır çalıştırmaz hemen hareket etme bir iki dakika çalışır vaziyette bekle. Bakalım stop etme sorunu olacak mı?
    Onu yapıyorum zaten, buz gibi motoru yola çıkarmam. İlk 10 dakikada oluyor bu stop etme ama, 2 dakika kurtarmıyo

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    OKTAY MOTOR şube açılışında,
    Siz değerli arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.
    İkitelli organize Ziyagökalp mahallesi Bedrettin dalan bulvarı İş Batı ticaret merkezi No:1/50 Başakşehir/İstanbul

İkitelli organize sanayi girişi Petrol Ofisi altı

AttilaXtreme, iluvatarEru ve _kaan_ bunu beğendiler.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    stop etme sorunu 3. pulsarım olmasına rağmen 3 ünde de mevcut. Sabah ısıtma ile alakası olduğunu pek sanmıyorum. ısıtmasanda hiçbir motorum şimdiye kadar yokuş inerken stop etmedi. Ama sorunun abartılacak bir yanının olduğunuda sanmıyorum. Evet çözülmesi gerekiyor ama son pulsarımla 1500 kmden fazla yaptım henüz 2 defa oldu üstelik sabahta öyle 10 dakka ısıtmıyorum. Bu motorumda daha az nüksetti. illaki çözülecektir. Sanki yokuş aşşağı inerken beyin rolantiyi ayarlayamıyor gibi bişey.

Motosikleti
    SUPERLİGHT 200
    Arkadaşlar merhabalar bu foruma ilk mesajın takip ediyordum ama hiç kayıt olmamaştım öncelikle şunları sormak istiyorum.
    1-2014 2015 model pulsar arasındaki farklar nelerdir.
    2-Rodaj dönemi ile ilgili altın elbiseli adam bile rodajın yeni motorlarda gereksiz olduğunu söylemiş okuyorum hala yapmazsan olmaz diyenler var.
    öreğin ben ilk aldığımda zorlasam motoru ne olur.
    3-Şuan superlight200 kullanıyorum sürdüğümde 2015 pulsarı bana biraz rahatsız geldi.Bunun hakkında ne düşüyorsunuz.
    4-Son olarakta bir arkadaşım 161 yapıyorum diyor arkadaşları okuyorum 120 130 yapıyorum demiş.Bunuda anlamadım.

şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    zamanında ne taşladılar beni bu forumda stop etme olayında bunları okuyorlardır mutlaka nerde o arkadaşlar
    yoksa kendi motorlarıdamı stop etmeye başladıda utançlarından birşey yazamıyorlar

neyse
    servisten aradılar dün rolanti sensör gelmiş gel degiştirelim diye
    degiştirme konusunda zor ikna edildim tamda tatmin olmuş degilim bakalım konuşcaz yarın
    tek korkum motor arasıra stop ediyor yokuş aşagı degil ışıklarda tam durma esasında
    şimdi bu yeni sensörü takınca eski sensörü ararsam heralde motoru yakarım
    biliyorum çünki motor bir defa ellendimi heryerinden arıza çıkarmaya başlıyor
    inşaallah bir sorun çıkmaz
    agrasiwe ve iluvatarEru bunu beğendiler.
    Kendilerine, “Yeryüzünde bozgunculuk yapmayın“ denildiğinde
    “Bizler sadece düzeltenleriz“ derler.
    Oysa onlardır asıl bozguncu; farkında bile değiller. 2.12

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zamanında ne taşladılar beni bu forumda stop etme olayında bunları okuyorlardır mutlaka nerde o arkadaşlar
    yoksa kendi motorlarıdamı stop etmeye başladıda utançlarından birşey yazamıyorlar

neyse
    servisten aradılar dün rolanti sensör gelmiş gel degiştirelim diye
    degiştirme konusunda zor ikna edildim tamda tatmin olmuş degilim bakalım konuşcaz yarın
    tek korkum motor arasıra stop ediyor yokuş aşagı degil ışıklarda tam durma esasında
    şimdi bu yeni sensörü takınca eski sensörü ararsam heralde motoru yakarım
    biliyorum çünki motor bir defa ellendimi heryerinden arıza çıkarmaya başlıyor
    inşaallah bir sorun çıkmaz
    İsim vermeyeceğim ama ben bu formda şunuda gördüm adamla serviste karşılaştık yağ kaçırma problemı varmış sıvı conte çektiler hemde bakımını yaptırdı bende resetleme olayına çözüm ararken sohbet ettik formda üyeymiş tanıştık falan geçenlerde yazmış arkadaşımız şu kadar km oldu taş hiç bir sorunu yok memnunum diye malesef böyle insanlarda var
    agrasiwe ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı ismo61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi servisi kullanıyorsunuz? Memnuniyet durumunuz nasıl?
    Hacı ben mardindeyim daha servise gitmedim ilk gidişim olucak. Yorumumu yazarım buraya

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

Beyler rolantide 10dk çalışmasıda sağlıklı değil ki. Havalar zaten sıcak en fazla 1dk çalıştırmanız yeterde artar yani. Bende 450km oldu halen stop etme olmadı. İnşallah olmaz yahu korkmuyorum :D
    agrasiwe bunu beğendi.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsim vermeyeceğim ama ben bu formda şunuda gördüm adamla serviste karşılaştık yağ kaçırma problemı varmış sıvı conte çektiler hemde bakımını yaptırdı bende resetleme olayına çözüm ararken sohbet ettik formda üyeymiş tanıştık falan geçenlerde yazmış arkadaşımız şu kadar km oldu taş hiç bir sorunu yok memnunum diye malesef böyle insanlarda var
    üstad yanlış anlama, motorda sorunlar illaki var ama şunuda es geçmemek gerekir, benim sorun anlayışım şudur; mekanikte atıyorum benzin pompası arızalandı değiştiler, şanzıman da 3 e geçmiyordu değiştiler, hava sensörü bozuldu değiştiler gibi sorunları ben sorun olarak görürüm, yağ kaçırma felan motorlarda illaki olur, ama basittir halledilir ki bu hataların çoğuda maalesef servis bazlı zaten, vida sıkmıyor, değişmiyor felan gibi saçma nedenleri olabiliyor. Şimdi bende de aynı sorundan gitmiş conta çektirmiş olsam açıkçası sorun olarak yazmazdım, neden dersen motor yolda bırakacak bir sorun yapmıyorsa ufak tefekleri halledilir, hani sürekli sorunlarda değil zaten. O yüzden insanlara da hak vermek lazım.
    ayzek ve kdiner bunu beğendiler.

omerturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    arkadaşlar siyah pulsarımın jantlarını, gidon topuzunu, artçı tutacagını altın sarısına kaplatmayı düşünüyorum görüş ve önerisi uyarısı olan var mı
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Kolay gelsin arkadaşlar. Acaba TVS Apache nin alt sakalı Pulsar a da olur mu?

Motosikleti
    Alıntı omerturkoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar siyah pulsarımın jantlarını, gidon topuzunu, artçı tutacagını altın sarısına kaplatmayı düşünüyorum görüş ve önerisi uyarısı olan var mı
    çok şık durur zannımca
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

iluvatarEru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS - VW Golf 1.4 Tsi DSG
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok şık durur zannımca
    Ruhsata işlettirmek gerekmiyor mu bu tip durumlarda ?
    özlü söz....

Motosikleti
    Alıntı iluvatarEru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafik tescil jant boyası ile ilgilenmez gövde rengine bakar.

Motosikleti
    Alıntı iluvatarEru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Detay çalışmalarında hayır. Ama sende bu işi yaparsan bizimle paylaşmalısın :I

omerturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS
    Boya siparişini verdik salı gelecekmiş nasipse. Çarşamba yapılır fotoları atarım buraya inşallah bi aksilik olmazsa.Düşünenler için de bi yardımı olur hem

Motosikleti
    SUPERLİGHT 200
    Arkadaşlar merhabalar bu foruma ilk mesajın takip ediyordum ama hiç kayıt olmamaştım öncelikle şunları sormak istiyorum.
    1-2014 2015 model pulsar arasındaki farklar nelerdir.
    2-Rodaj dönemi ile ilgili altın elbiseli adam bile rodajın yeni motorlarda gereksiz olduğunu söylemiş okuyorum hala yapmazsan olmaz diyenler var.
    öreğin ben ilk aldığımda zorlasam motoru ne olur.
    3-Şuan superlight200 kullanıyorum sürdüğümde 2015 pulsarı bana biraz rahatsız geldi.Bunun hakkında ne düşüyorsunuz.
    4-Son olarakta bir arkadaşım 161 yapıyorum diyor arkadaşları okuyorum 120 130 yapıyorum demiş.Bunuda anlamadım.

şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    [QUOTE=iluvatarEru;3686343]
    Alıntı ismo61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yokuş aşağı stop etme bende 2000 km yaptım toplamda 3 kere oldu. üçünde de yokuş aşağı giderken debriyaj çekili iken oldu. onun dışında pek bir problemim olmadı. çatır çutur çalışıyor.
    Yokuş aşağı inerken neden debriyajı çekiyosunuz ? Cahilliğime verin bilmediğimden soruyorum

Motosikleti
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yokuş aşağı inerken neden debriyajı çekiyosunuz ? Cahilliğime verin bilmediğimden soruyorum
    Yavaşlayıp dönüş yapmak için, çünkü debriyajı çekmesen de stop ediyor 2000 devir altına düştüğünde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)