Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı flyblackbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet dün parasını ödedim bugün plakası çıktı motora taktı cumali bey aldık geldik eve arkadaşla,ruhsatı artçının altına koymuştum çıkarım diye açtım gözüme bi çarptı

Hemen garanti kağıdında zımbalı olan kartvizitteki numarayı aradım bayinin sahibinin oğluymuş aynı zamanda serviste kendileri anlamadı dediğimi getir bakalım dedi

Bende motoru teslim alırken servis bakmadığı için içime sinmediğinden yarın gidecektim zaten dedim önce bayiye gideyim,

Foto attım watsapdan anlamadı göremedim falan dedi direk gittik gösterdik arkadaşla ilk defa gördüm ettim dedi dedim abi diğer sıfır pulsarlara bakalım dedim onlarıda göstermedi.

Gitti yan taraftaki bi tamirciden siyah boya aldı sürdü kapadı orayı olay bundan ibaret suç kimde şimdi
    Ve sizde sprey boyaya izin verdiniz. Tebrikler. İlerde satarken aciklarsiniz artik. Tabi inandirabilirseniz. Bence kuralkana bildirin bunu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Resme zoom yaptigimda sanki ufak bir catlak varmis gibi geliyor zamanla yurur giderse ne yapacaksin? Diger pulsarlari gostermemekte neyin nesi ayrica o darbe nedir oraya kaynak baska birsey kaynak yapip sonra sokmus olabilirlermi sprey boyada nedir arkadasim kusura bakmada

Satış yapan yerin hemen firmayı araması gerekirdi nedir boyama felan keşke izin vermeseydin değişsinler gerekirse mahkemeye ver

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Ekrem ata ile gorusursen sana yardimci olacaktir.

Sorunu Ekrem abiye paylaştım yarın araştıracağını bildirdim.Yarın dönüş yapacağını bildirdi bana

AurorAbeam abim sprey değilde sıvı olarak bi kaptaki boyayı plastik kelepçeyle sürerek kapadı

ayzek abim hayırlısı olsun inşallah

Aka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Evet dün parasını ödedim bugün plakası çıktı motora taktı cumali bey aldık geldik eve arkadaşla,ruhsatı artçının altına koymuştum çıkarım diye açtım gözüme bi çarptı

Hemen garanti kağıdında zımbalı olan kartvizitteki numarayı aradım bayinin sahibinin oğluymuş aynı zamanda serviste kendileri anlamadı dediğimi getir bakalım dedi

Bende motoru teslim alırken servis bakmadığı için içime sinmediğinden yarın gidecektim zaten dedim önce bayiye gideyim,

Foto attım watsapdan anlamadı göremedim falan dedi direk gittik gösterdik arkadaşla ilk defa gördüm ettim dedi dedim abi diğer sıfır pulsarlara bakalım dedim onlarıda göstermedi.

Gitti yan taraftaki bi tamirciden siyah boya aldı sürdü kapadı orayı olay bundan ibaret suç kimde şimdi
    Benim tahminim;
    O motor fabrikadan bu şekilde asla çıkamaz..Çünki o şaseyi hangi vardiyada kim takmış bellidir.
    Bu nedenle ben görmedim ama bu motor 0 değil bence.Çünki artçı koltuğunun altında anhtar çantası takılı.
    Kullanım esnasında yada bir şekilde o anahtar çantasından 1 alet o araya sıkışmış olabilir.Yada bir şekilde bir alet servis montajı esnasında orada unutulmuş olabilir.Artçı koltuk tm oturmamışsada olabilir ama bu farkedilirdi mutlaka..
    Ve bu darbe böyle bir şeyde 3-5 gün kullanımda bile olabilir üstünde yük varsa...
    Ya satan kişi buna neler olduğunu biliyordur yada gerçekten bir akıllı birşeyler yapmış orada akılalmaz şekilde !!!!
    Ne gül olmak kolay ne de bülbül!Bülbül olmayı istersen bir ömür boyu yanacaksın!Gül olmayı seçtiysen bir ömür boyu solacaksın

Alıntı Aka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim tahminim;
    O motor fabrikadan bu şekilde asla çıkamaz..Çünki o şaseyi hangi vardiyada kim takmış bellidir.
    Bu nedenle ben görmedim ama bu motor 0 değil bence.Çünki artçı koltuğunun altında anhtar çantası takılı.
    Kullanım esnasında yada bir şekilde o anahtar çantasından 1 alet o araya sıkışmış olabilir.Yada bir şekilde bir alet servis montajı esnasında orada unutulmuş olabilir.Artçı koltuk tm oturmamışsada olabilir ama bu farkedilirdi mutlaka..
    Ve bu darbe böyle bir şeyde 3-5 gün kullanımda bile olabilir üstünde yük varsa...
    Ya satan kişi buna neler olduğunu biliyordur yada gerçekten bir akıllı birşeyler yapmış orada akılalmaz şekilde !!!!
    vallahi abim aldım motoru eve kadar arkadaş bıraktı beni,evde bayiye max 4,5 5 km uzakta eve gider gitmez açtım ruhsat ve garanti kağıdını zarar görmesin diye bu durumla karşılaştım.Ben sıfır olarak aldım öncesinde neler olmuş bilmiyorum kontağı açtığımda 2 km deydi ve sıfır olarak duruyordu ben anlattığım şeklin dışında biryeri ellemedim yarın ola hayrola diyorum

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen 10 bin oldu hala orj lastiklerle devam
    frenleme konusu öyle kolay değil teknik gerektiriyor ön ve arka kombinasyonu iyi kullanmak gerekiyor
    Aynen dediğin gibi biraz teknik bir olay. Bende orjinal lastiklerleyim 6400 kmlerde daha problem yok. Isınında gerçekten güzel tutuyo. Bende 100 üzerinde çok viraj yaptım bişi yok. Allah kaza bela vermesin gençler.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F

Gün geçmiyorki pulsar temalı skandal işlere imza atılmasın, geçmiş olsun.
    ninja h2 bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Satıcı Firma sauçlu flyblackbird. Sıfırm alınmış motorun 1gün bile arkasında duramamışlar. Tkerler ise bencede kötü beton asfalt denilen asfaltta virajda güven vermiyor dün 60 ile girdim gaz verdiğim halde hafif kaymalar ,tutuş kaybı oldu aman dikkat edin.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bu zincir yağından kullanan varmı beyaz tabaka yapıyormu İpone aldık 100 ml 20 tl uzun yolda pratik olduda tek kullanımda bitti

http://www.feyizoglu.com/Zincir-Yagl...-_49305.html#0

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu zincir yağından kullanan varmı beyaz tabaka yapıyormu İpone aldık 100 ml 20 tl uzun yolda pratik olduda tek kullanımda bitti

ne kadar boktan bir ülke olduysak artık, herşey pahalı, dandik zincir yağlarını bile üç dört kullanımlık yağları bile 40 liradan 50 liradan aşşağı alamaz olduk bu gidiş pek hayra alamet değil ama dur bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

ne kadar boktan bir ülke olduysak artık, herşey pahalı, dandik zincir yağlarını bile üç dört kullanımlık yağları bile 40 liradan 50 liradan aşşağı alamaz olduk bu gidiş pek hayra alamet değil ama dur bakalım.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Kauçuklu grese 10W-40 yağ karıştırıp zincire sürüyorum. Janta şu ana kadar en ufak yağ sıçraması yapmış değil, hem de zincirin ses yapmasını azaltıyor. Tavsiye ederim. Kullanılmamış temiz yağ kullanırsınız daha iyi olur, yanık yağ pislik yapıyor.

Motosikleti
    Yamaha mt09

Motosikleti
    Var
    Jantta fazla yokda ön dişlinin oralarda şase demiri vs gibi yerlerde çok oluyo zincir spreyleri iyi aslında tabaka oluşturuyo 1300 km geldim o ringlerde fazla yağ yağ yoktu zincir kenarlarında tabaka hala duruyordu mazotla temizlemesi bile biraz uğraştırıyo zincire tabaka oluşturuyor gerçekten ,kauçuklu gres hiç denemedim çıkma yağ baya süre götürüyordu

Spreyler uzun yolda daha pratik zahmetsiz oluyor artık zincir yağı biraz mazot ufak diş fırçası ufak boya fırçasını motorun bi yerine zulalamayı düşünüyorum geceden sürsem sabaha hazır olmuş olur parasından değilimde 100 ml nedir yaw ( İpone 250 mlsi 30 tl düşünürsek 500 mlsi 60 tl yapıyor )

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebayda olsa sömürecem Ebaydada yok çıkma motor yağı ile zincir yağlama bedavaya geliyor .)

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Zincir spreyi budur; Ketenli kağuçuklu sıvı gres. 500 ml 15 Lira

-61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Var
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir spreyi budur; Ketenli kağuçuklu sıvı gres. 500 ml 15 Lira

http://i.hizliresim.com/7bVmp5.jpg
    Feyizoğlunda Förch 500 ml var 35 tl

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Feyizoğlunda Förch 500 ml var 35 tl
    Motul c2 40 lira, daha güvenilir diye düşünüyorum. 400 ml gerçi ama

netwera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility, Kymco People S, Bajaj Pulsar 200NS
    Arife günü Bergama-İvrindi-Balıkesir yolculuğum.
    Benim için müthiş rahatlatıcı bir yolculuktu. Ciğerlerim oksijen ile doldu. Şehrin gürültüsünden uzaklaştım. Seyrek bir trafikte, bol virajlar çok keyifliydi. Dağ bayır motor sürme daha güzel olduğu için, bir sonraki motorumun enduro olmasına karar verdim.

Ya Allah Bismillah çıktık yola

Yortanlı Barajı

Yortanlı Barajı

Uzun ince bir yoldayım. Gidiyorum gündüz gece. Bilmiyorum ne haldayım. Gidiyorum gündüz gece

Rüzgar rahatsız edecek boyutta. İnekler öğlen paydosunda

Hayvanlar başıboş bir şekilde arazideler. Onları güden bir çoban yok. Özgürler akşam oldu mu eve dönüyorlar. Bergamanın dağlık köylerinde hayvancılık usulü böyle.

Benim Küheylan

Bir Şarkıdır Yalnızlığım
    İçimde ilk aşkın ilkbaharı var
    Başımda esiyor o eski rüzgar
    Yüzümde çizgiler saçlarımda kar
    Yorgunum yorgunum yıllar

Nerede ilk aşkın o ilk neşesi
    Nerede toz pembe sevda bahçesi
    Durmuyor içimde aşkın çeşmesi
    Akıyor akıyor akıyor yıllar
    Durmuyor içimde aşkın çeşmesi
    Geçiyor geçiyor yıllar

En büyük asker bizim asker. Askere gidecek gençler bahşiş istiyor.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl;
    Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helâl.
    Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlâl:
    Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
    Hakkıdır, Hakk'a tapan, milletimin istiklâl!

Ruhumun senden, İlâhî, şudur ancak emeli:
    Değmesin ma'bedimin göğsüne nâ-mahrem eli.
    Bu ezanlar-ki şehâdetleri dînin temeli-
    Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli.

Biraz da çevre duyarlılığı. Orman örtüsü tarla açma, yakacak elde etme gibi nedenler ile tahrip edilmiş.
    Son ağaç kesildiğinde, son nehir kuruduğunda, son balık öldüğünde. beyaz adam; paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak. Kızılderili Atasözü

Bu yamaçlarda durum daha iyi

Balıkesir-Edremit yoluna çıkış

Balıkesir-Edremit yolu
    ayzek ve hitit63 bunu beğendiler.

Merhabalar tekrardan; bugün servise götürdüm pulsarımı servis sahibi Burak bey babasının boya sürdüğü yeri temizledi gördü kusurlu yeri bana dediği oradaki kaynak çapaklarından dolayı o motoru toplayan kişi çapakları temizleme amacıyla yapmış.Rapor oluşturdu fabrikaya iletecekmiş tahminlerine göre servisin karenaj sökülüp o kısım temizlenip tekrar boyanacak mış belki bi ihtimal fabrikaya geri çağırırlar dedi,

Akla yatan bi cevap değil ama diyecek birşey yoktu bende durumu Ekrem Abiye bildirdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)