Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Arabalar selektör yapıp durudu şemsiyeyi yedik artık selektör yapıp camdan size bir şeyler söylemeye çalışanlar varsa ilerde radar olma ihtimali var ceza yemeye deymez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Benim uzun yol tecrübem araba/kamyonet ile çok var. Yemem ben öyle radarları

Mrb arkadaslar bi konuda tecrubenize danisiyorum ben r 25 aldim 2 ay once ama motorun benim yasadigim kucuk ilce yol ve trafik kosullarina pek uygun bir motor olmadigini anlayinca baska motora degistirme arayisina girdim naked motor ariyorum sehir ici ve arada bir sehir disi artcili uzun yol yapmaya'simdi aklima bi pulsar vardi bir wolf wardi bide cbf 150 de olabilir yolda zirt pirt ariza yapip durmayan parcasi bulunan kronik sorunu olmayan naked bir motor'bu baglamda bana hangi motoru tavsiye edersiniz nedenleriyle yazarsaniz cok sevinirim r 25 o bile biseyle takas edip para ustu alarak ustunede moto cross almayi planliyorum ve pulsarda 2014 modelde bir tkm kronik sorunlar varmis onceki sayfalari okudum bu sorunlar 2015 modelde giderildi deniyor 2014 size gore kronik sorun teskil eden ve 2015 te bunlarla ilgili ne gibi duzeltmeler yapis ?

iluvatarEru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS - VW Golf 1.4 Tsi DSG
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayfa 37'de yazıyor, 25 28 diye ama ön lastiğin yanağı oynuyor 25 hava basınca. En az 28 basmalı. Servisin dediği ön lastik 28 arka 30 olacak.
    Ben 30 a 32 yaptım ama ben 120 kiloyum sorun olur mu acaba ?
    özlü söz....

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı iluvatarEru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 30 a 32 yaptım ama ben 120 kiloyum sorun olur mu acaba ?
    Ben 26 a 30 kullaniyordum havalar isininca 25 e 28 yaptim iki kisi sorun olmuyor sicaklarda hava cok genlestiginden fazla hava yol tutusunda azalma yapar bunun yani sira lastiklerin ortasinda asinma ve balon yapma olasiligida artar ön 25 arka 28 suan gayet uygun olur derim ben
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı anlar1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaslar bi konuda tecrubenize danisiyorum ben r 25 aldim 2 ay once ama motorun benim yasadigim kucuk ilce yol ve trafik kosullarina pek uygun bir motor olmadigini anlayinca baska motora degistirme arayisina girdim naked motor ariyorum sehir ici ve arada bir sehir disi artcili uzun yol yapmaya'simdi aklima bi pulsar vardi bir wolf wardi bide cbf 150 de olabilir yolda zirt pirt ariza yapip durmayan parcasi bulunan kronik sorunu olmayan naked bir motor'bu baglamda bana hangi motoru tavsiye edersiniz nedenleriyle yazarsaniz cok sevinirim r 25 o bile biseyle takas edip para ustu alarak ustunede moto cross almayi planliyorum ve pulsarda 2014 modelde bir tkm kronik sorunlar varmis onceki sayfalari okudum bu sorunlar 2015 modelde giderildi deniyor 2014 size gore kronik sorun teskil eden ve 2015 te bunlarla ilgili ne gibi duzeltmeler yapis ?
    Ben 2014 model ilk el Pulsar kullanıcısıyım, Türkiyeye gelen 2. partiden aldım, KM 6400lerde bende herhangi bi sorun yok ne kronik ne de başka türlü. Her türlü yola gidiyor. Bir tek aynalar kötü. Orjinal lastikleri üstünde hala bi sıkıntı çıkmadı. İnşallah bi sorun,kaza-bela yaşamam, Pulsarımda beni utandırmaz. Bikaç bin kmlik bi uzunyol düşünüyorum önümüzdeki günlerde. Senelik izin ve planlarımı tamamlarsam çıkıcam kuzeye doğru yurt dışı dahil. Güven vermese bu yola giremezdim. Bakalım bizi neler bekliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabalar selektör yapıp durudu şemsiyeyi yedik artık selektör yapıp camdan size bir şeyler söylemeye çalışanlar varsa ilerde radar olma ihtimali var ceza yemeye deymez
    Milli dayanışma hareketimiz, uzun yol'cular bilir. Bende bikeresinde toyken karşıdan gelenlerin tüm uyarmalarına rağmen yakanlanmıştım, dahada yakalanmam böyle duyarlı soförler olduğu müddetçe :-))[COLOR="Silver"]
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    Var
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2014 model ilk el Pulsar kullanıcısıyım, Türkiyeye gelen 2. partiden aldım, KM 6400lerde bende herhangi bi sorun yok ne kronik ne de başka türlü. Her türlü yola gidiyor. Bir tek aynalar kötü. Orjinal lastikleri üstünde hala bi sıkıntı çıkmadı. İnşallah bi sorun,kaza-bela yaşamam, Pulsarımda beni utandırmaz. Bikaç bin kmlik bi uzunyol düşünüyorum önümüzdeki günlerde. Senelik izin ve planlarımı tamamlarsam çıkıcam kuzeye doğru yurt dışı dahil. Güven vermese bu yola giremezdim. Bakalım bizi neler bekliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Milli dayanışma hareketimiz, uzun yol'cular bilir. Bende bikeresinde toyken karşıdan gelenlerin tüm uyarmalarına rağmen yakanlanmıştım, dahada yakalanmam böyle duyarlı soförler olduğu müddetçe :-))[COLOR="Silver"]
    Tecrübe etmiş olduk önümüzdeki sezon 600 cc ye geçmeyi planlıyorum birde katlanır olakalık yaparız :_)

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Beyler kimler sava kullaniyordu? Mc18, mc25 ve mc50 yi kiyaslayacak babayigit araniyor?

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler kimler sava kullaniyordu? Mc18, mc25 ve mc50 yi kiyaslayacak babayigit araniyor?
    sava atilla abiden sorulur gayet memnun olduğunu biliyorum zaten önerir sana görünce
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün istanbuldan-mersin/tarsus a geldim. Motoru yükledim geldim bir ay kadar tarsusta kalacağım için. İlk 200 km süre olarak uzun sürdü çünkü trafik yoğundu. Sonrasında ise yol kalabalıktı ama rahattı. Herhangi bir sorunum olmadı. 900 km yol yapmışım yakıt olarak ortalama 2,9lt/100 km çıktı. Bi ara(fulleyip tekrar benzin alana kadar) 105-110 hızlarında gittim. 10 litre benzin ile 362 km yaptım aşağıdaki fotoğraflardan birinde göreceksiniz. Herkese hayırlı bayramlar dilerim

http://i.hizliresim.com/OZJ3DZ.jpg

http://i.hizliresim.com/zVQ2MY.jpg

http://i.hizliresim.com/GkbpD2.jpg

http://i.hizliresim.com/yl2AqL.jpg

http://i.hizliresim.com/6kYlNP.jpg

http://i.hizliresim.com/3a21zA.jpg
    bu maxem çantadan almayı düşünüyorum hocam tavsiye eder misin?
    motorun tipi fena kayacak sanırım ama lazım yani yapıcak bişey yok.
    benim pulsar siyah bu arada ,

şu linkteki güzel gider gibi geliyor. arka farla uyum olur gri olması.

Motosikleti
    Var
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 10w50 kullanıyordum istanbulda. Şu an mersindeyim ve yarın ara yağ değişimi yapacam 15w50 koyacam
    Yağ değişimi oldumu hangi yağdan koydunuz ,

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi gezmissin aga
    Tİme_shİft42 bunu beğendi.

:bus: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200NS
    20 40 castrol koydu bugün servis bu servisler hiç hoşuma gitmiyor yalandan vidaları sıktı yag degişimi yağ filtresi degişimi zincir germe debriyaj ayarı 110tl para verdim hava filtresini bile temizlemediler gerek yokmuş :/ yağlarıda pahalı satıyorlar kendim motul yağ alıp gitsem problem olurmu acaba birdahaki sefere? motul 5100 15 50 yağın litresi 45 tl di. Aynı yağ feyizoglu'da 33,95 tl istanbul içi dürüst güvenilir işini düzgün yapan bi servis arıyorum kendime servise gittigimde aha geldi kaz yolalım şimdi bunu demiyicek bi servis..
    iki teker candır can

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı :bus: adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 40 castrol koydu bugün servis bu servisler hiç hoşuma gitmiyor yalandan vidaları sıktı yag degişimi yağ filtresi degişimi zincir germe debriyaj ayarı 110tl para verdim hava filtresini bile temizlemediler gerek yokmuş :/ yağlarıda pahalı satıyorlar kendim motul yağ alıp gitsem problem olurmu acaba birdahaki sefere? motul 5100 15 50 yağın litresi 45 tl di. Aynı yağ feyizoglu'da 33,95 tl istanbul içi dürüst güvenilir işini düzgün yapan bi servis arıyorum kendime servise gittigimde aha geldi kaz yolalım şimdi bunu demiyicek bi servis..
    Ben Kayalar motoru öneririm sıkılmadık tek bir vida bırakmıyor.Bu arada aynı sempteyiz
    :bus: bunu beğendi.

Motosikleti
    Var
    Power1 10-50 tam sentetik kullanan ,çinli motorumda titreşimi azaltmış vites geçişleride kemikli olmuştu pulsarda durum nasıl ?

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kullanıyorum. Mc 25'ten memnunum fakat kıyaslamam mümkün değil. Diğerlerini kullandığımı hatırlamıyorum. Yalnız önümdeki dönemde Mc 32 kullanmak gibi bir düşüncem var ama henüz karar vermedim. Bu mc 32'yi kullanan kurye arkadaşlar çok memnum, bense mc 25'ten çok memnunum. Dur bakalım ne olacak
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Bende tekeri 29/31 yaptım o zaman azcık indireyim
    iluvatarEru bunu beğendi.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Öncellikle acemi olduğumu belirteyim: 1800-1900 arası km yaptım. Ben arka frene biraz abandığım da arka lastik direk kayıyor ama ön frende direk lastik çakıyor frenleme konusun da mı başarısızım yoksa lastiksel bir durum mu ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncellikle acemi olduğumu belirteyim: 1800-1900 arası km yaptım. Ben arka frene biraz abandığım da arka lastik direk kayıyor ama ön frende direk lastik çakıyor frenleme konusun da mı başarısızım yoksa lastiksel bir durum mu ?
    Arka lastik kayıyor evet. Arka frene abanmayın motor frenini kullanın ve ön frene abanın ağırlığı öne aktardıktan sonra. Oturuş pozisyonundan dolayı sanırım frene abanınca arka tekerde çok az ağırlık kalıyor ve teker kayıyor.
    tubejh bunu beğendi.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Teşekkür ederim cevap için bu gün yola çıkıp frenleme çalışayım. Motor freni çok güçlü zaten motoru hemen yavaşlatıyor.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)