Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı mavipanda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım çok sağolun bu gün arayıp görüşeceğim. Peki lastiği aldıktan sonra nereye taktırabilirim?
    Şimdi benim taktırdığım yeri söyleyip reklam etmeyi ve bilinmesini istemiyorum. Çünkü ön tekerleği değişip balansını yaptıktan sonra takarken tekerleğin sol yanındaki km tahrik mekanizmasının tırnaklarını kırıp elime vermişti oranın ustası Recep adlı zat, sonrasında da ilgilenmeyip, beni 15dakika ayakta bekletip daha sonra da bayan bir arkadaşını bir yerlere götürmek için .iktirolup gitmişti oranın yöneticisi/müdürü ne haltıysa, bi ara da "zaten belki de bozuktur buraya gelmeden önce o..." gibisinden bişeyler geveledi, iyice asabımı bozmuştu(500tl'lik lastik alıp, 70 tl de sök tak parası vericem ama 20 tl'lik parçayı ona ödetmeye çalışıcakmışım yani, düşünce bu adamda..., pis herif). Bu konuyu yine bu başlıkta sanırım şubat-mart gibi yazmıştım detaylıca. Ama yine de öğrenmek isterseniz özelden mesaj atın. bu yılın başında 70tl idi fiyat, iki teker sök tak ve balans.
    Diyorum ya, gitmesin kimse oraya, bilinmesin isterim ama ne yazık ki özellikle motor lastiği sök tak yapıcak, balansı halledecek otomatik aletli çok yer yok Ankara'da.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Doğruya benim yerime sen bakım parası ödüyorsun, bende diyorum cebimde ki para neden çoğalıyor. 17000km dır benim yerime siz oturuyorsunuz, ben nezamandan beri şöför tuttum hatırlamıyorum, mağaşınızı sekreterim zamanında ödüyor dimi bir sıkıntı olmasın kimsenin evine ekmek götürmesine mani olmak istemem, hala motorunuzu 7000tl ye satıyorsunuz dimi, bir yanlışlık olmasın alıcısına mahçup olmayın.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Benim motorda yeni versiyon (RS200)enjeksiyon yazılımı var, hâla motor tam ısınmamışken yokuş aşağı inerken debriyajı çekmemle motor stop edebiliyor. Soğuk motoru yüksek devirde tutup aşındırmak da istemiyorum 1. viteste 7-8 bin devirde inecek halim yok yokuşu. Trafiğe mi çıkmayacağız motor soğukken, acemiler için çok tehlikeli bir durum. Servise gitmekten de bıktım doğrusu, bedava iş yaptırmayı seven biri değilim ama kusuru da var motorun.

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu da serviste pulsarla balon şovu.
    https://www.youtube.com/watch?v=ua30...ature=youtu.be

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

hangi motorda güzel lastik varki, çin alırsınız lastik berbat, Japon alırsınız lastik berbat, hint alırsınız lastik berbat, 15000tl olupta üzerinde iyi lastikle gelmeyen bir çok kaliteli motor var, kaldı ki bu da böyle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:42 ----------

ilk partiye göre şimdiki lastikler biraz daha iyi ama mecbur değiştirmeniz gerek, ben de stop etme sabahleyin ilk çalıştırmadan sonra rampa inerken debriyaj ve fren yapınca oluyordu, yolda giderken bir sıkıntım yoktu ister ilk hareket isterse ışıklarda, aldığınız motorda yüklü değilse serviste yine yükleme yaptırırsınız cebinizden para ödemiyorsunuz. En son parti de naket sport yazıyor ona da dikkat edin.
    o arkadaki fren yapınca yanıp sönen sistem nasıl bişey
    insta: veli_montana_

Motosikleti
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reflektörlü yelek'in yansıması "50 kuruş ver ula tırrek" etkisi bıraktı bende

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reflektörlü yelek'in yansıması "50 kuruş ver ula tırrek" etkisi bıraktı bende
    hayır ya alttaki yanıp sönen lambalar

Motosikleti
    Km göztergesi

bu da Trabzon Şalpazarı sisdağı yaylası ( plakayı gözün görsün ) kontrol et trafiğe ne zaman çıkmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:50 ----------

fuardan çakar devreli lamba aldım, devresini arka stoplara bağladım, bu devrede iki çift çıkış var, bir çifti stoplarda diğer çifti ise plaka altında iki adet ampül ve sağ sol arka ayakta ampül bağlantılıdır.
    devre de bu şekildir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:00 ----------

velizrsln bunu beğendi.

Bendede boyle bi olay vardi bi baktimki vites pedalinin kelepcesini sikmamislar oda sallanmaya bastigun halde gecmemesine sebep oluyodu hatta bazen caat diye geciyodu debrajdan saniyodum aldim lokmayi siktim

motomaniag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 cbf 150 kawasaki er-5 pulsar 200 inazuma
    2015 model pulsara yazılım atmak gereklımı rolantı dalgalanma oluyor 1500 1800 arası baska bir sorun yok sizce attırayımmı

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motorun 2.el piyasası nasıl?

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun 2.el piyasası nasıl?
    boktan paramla alamadım ben 1 haftadır 10 gündür alamicam gibide hyo 250 naked alıcam

Beyler public feed dye bi uygulama var tam ankaradaki motorcular icin yer paylasimi yapilan bi uygulama motorcular kaza yapinca fln paylasirsa yakininda olanlar hemen gidebilir kaza aninda insan sokda oluyo ve yanlis hareketler yapabiliyo iyi olur yani

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorda yeni versiyon (RS200)enjeksiyon yazılımı var, hâla motor tam ısınmamışken yokuş aşağı inerken debriyajı çekmemle motor stop edebiliyor. Soğuk motoru yüksek devirde tutup aşındırmak da istemiyorum 1. viteste 7-8 bin devirde inecek halim yok yokuşu. Trafiğe mi çıkmayacağız motor soğukken, acemiler için çok tehlikeli bir durum. Servise gitmekten de bıktım doğrusu, bedava iş yaptırmayı seven biri değilim ama kusuru da var motorun.
    arkadaş duke 390 kullanıyor. o da soğukken stop ediyormuş. bana haritayı atın da editleyeyim bari

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Bu enjeksiyonlu motorlarda genel bi sorun mu acaba stop etmesi. İşyerinde kullandığım spacy sıcakken soğukken fark etmiyor gazı bırakınca bazen stop ediyor. Mesela siparişe giderken caddede arabaların arasından gidiyorum, bi an gazı bırakıyorum tekrar çeviriyorum bi bakıyorum tepki yok. Sonra küfür etmeye başlıyorum marşa basıyorum. 80-90 km hızlarla giderken de gazı bırakınca stop edebiliyor bazen. Bazen sağlı sollu 60-70 giderken stop ediyor insanın eli ayağı birbirine dolanıyor. Nasıl stop ediyor aklım almıyor. Servis geliyor yan kapağı açıyor hava tutuyor daha olmaz diyor :D

Motosikleti
    yazılımdan sonra 3. denemem ve soğuk havada motoru ısıtmadan rampa inişte stop etmedi, sonrası için zaten bir sıkıntım yoktu, sabah stop etmede ortadan kalktı benim motorda.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boktan paramla alamadım ben 1 haftadır 10 gündür alamicam gibide hyo 250 naked alıcam
    o anlamda sormadım alırsam ybr gibi kolay elden çıkarabilirmiyim ?

Motosikleti
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş duke 390 kullanıyor. o da soğukken stop ediyormuş. bana haritayı atın da editleyeyim bari
    Ktm'nin büyük motorlarında(690+ modeller) motorun beynine girip ayar çekme var OBD2 soketinden, ama bunda öyle bişey olacağını sanmıyorum.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Motor çok güzel alın stop etmiyor
    övünülecek şey olmuş stop etmemesi şaka gibi sayfa :D
    mozgur ve dyavol-77 bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Malum sitede sifir km 2015 modeller 8000 e inmis. Eski versiyonlar mi acaba?

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor çok güzel alın stop etmiyor
    övünülecek şey olmuş stop etmemesi şaka gibi sayfa :D
    Haklısın doğru tespit ama yapacak birşey yok makineyi alın paramı geri verinde diyemiyoruz
    O yüzden bu güncelleme bizim için iyi oldu
    sevindirik delisi olduk
    abeciMotoru ve mozgur bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)