Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    Bende Fuarda 2015 model pulsar için anlaştım kaporamı bugün yatırdım önümüzdeki günlerde aranızdayım bende inşallah 10.000 km scooter tecrübesinden sonra vitesli deneyimini pulsarla yaşayacağız bakalım
    tekoklava, enescanatar, volkan42 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Yeni motor alan arkadaslara hayirli olsun. Pisman olmayacaksiniz..
    tekoklava, SpiderF ve piyanist_irf bunu beğendiler.

SpiderF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 L - Bajaj Pulsar 200 NS 2015
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğulu olsun kaça aldınız acaba
    Teşekkür ederim 7950 TL ye aldım BAY MOTO 'dan sağolsun Baybars bey gerekli ilgi ve alakayı gösterdi.
    kdiner ve agrasiwe bunu beğendiler.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    pulsar 200ss almayı düşünüyorum arkadaşlar. ne düşünüyorsunuz?

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı SpiderF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim 7950 TL ye aldım BAY MOTO 'dan sağolsun Baybars bey gerekli ilgi ve alakayı gösterdi.
    Hayırlı uğurlu olsun,Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.2015 Modeli mi 7950 TL'ye aldınız?

SpiderF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 L - Bajaj Pulsar 200 NS 2015
    Alıntı OĞUZHAN 28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun,Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.2015 Modeli mi 7950 TL'ye aldınız?
    Çok sağolun Rabbim cümlemize kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Evet 2015 model, fuar boyunca indirimli satılıyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar 200ss almayı düşünüyorum arkadaşlar. ne düşünüyorsunuz?
    Görünümü çok hoş fuarda inceledim ama ben naked sevdiğim için ns aldım geri kalan motor ve diğer aksamları aynı

Görerek inceleyerek almanda fayda var.

Taha ylcnky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Max / Bajaj Pulsar200NS / honda cbr 250
    motorumu satıyorum ilgilenenler için: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-temiz-bajaj-pulsar-200ns-201184884/detay/

:bus: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200NS
    Alıntı SpiderF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sağolun Rabbim cümlemize kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Evet 2015 model, fuar boyunca indirimli satılıyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

Görünümü çok hoş fuarda inceledim ama ben naked sevdiğim için ns aldım geri kalan motor ve diğer aksamları aynı

Görerek inceleyerek almanda fayda var.
    + Pulsar 200 SS in ön fren sistemi abs
    SpiderF bunu beğendi.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu son fiyatlardan sonra Atilla abinin dediği gibi tercihler Pulsara yönelecek gibi,
    Umarım fazla talepten yada kur arttı bahanesiyle Kuralkan yine fiyat artışına gitmez,
    Siyah rengi benimde çok hoşuma gidiyor,
    Keşke Pulsar modelinde de düz renk seçenekleri fazla olsaydı ve SYM Wolf gibi mat renkler olsaydı daha bi güzel olurdu,,,
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kim ne derse desin fiyat-performas-yedek parça olarak sınıfında rakipsiz. Bilinçsiz bir çok kişi ilk motor olarak alıp kullanmayı bilmeden makinanın pestilini çıkardı, sonra da Pulsar kötü demeye başladı. Bence bu başlangıç motoru değil, (racing hariç) 600-800 cc geçiş için tam bir ara motordur.
    Ekrem ATA faktörü bizim için koskoca bir + arkadaşlar, hangi markanın bir Ekrem ATA sı var!.. Kuralkan sayesinde ulaşılabilir fiyata kaliteli bir motora binebiliyoruz, yıllardır hiç bir firma böyle bir olanak sunmadı bizlere. Bana göre Ülkemizde Pulsar ve MT-07 (%37 ötv ye rağmen)haricinde fiyatını hak eden motor yok.
    piyanist_irf, AttilaXtreme ve volkan42 bunu beğendiler.
    Efeler Diyarı EDREMİT

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Ümit IŞIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim ne derse desin fiyat-performas-yedek parça olarak sınıfında rakipsiz. Bilinçsiz bir çok kişi ilk motor olarak alıp kullanmayı bilmeden makinanın pestilini çıkardı, sonra da Pulsar kötü demeye başladı. Bence bu başlangıç motoru değil, (racing hariç) 600-800 cc geçiş için tam bir ara motordur.
    Ekrem ATA faktörü bizim için koskoca bir + arkadaşlar, hangi markanın bir Ekrem ATA sı var!.. Kuralkan sayesinde ulaşılabilir fiyata kaliteli bir motora binebiliyoruz, yıllardır hiç bir firma böyle bir olanak sunmadı bizlere. Bana göre Ülkemizde Pulsar ve MT-07 (%37 ötv ye rağmen)haricinde fiyatını hak eden motor yok.

bence çok doğru bir tespitte blunmuşssun ümit kardeşim, pulsar 200 ns hakkında şahsıma sorulan soruların çoğunluğu (abi bu motorun son hızı kaç,kaç bastın ,?170 km /h görüyormu gibi acayip sorularla karşılaşmamdı)
    arkadaşlar bu motor 200 cc hacminde 24 hp güce sahip atak,seri bir motor zaten ,200 cc lik bir motor ile 170 görme çabası nedir allah aşkına ,tek marşta 800 km yol yaptım , demek istemem şu ,şehir içi, orta ve uzun menzilli gezilere çıkabileeğiniz bir motosikletten daha ne bekleyebilirizki ? burada kullanan kitlenin bilinci çok önem taşmakta bu madalyonun bir yüzü!
    diğer bir yüzüde sevgili ekrem ata beyin bajaj a verdiği mücadeledir ve verdiği mücadelede sonuna kadar yanındayım çünkü bir şey abartılmıyor piyasaya yeni girmiş ir modelin tanıtımında ekrem bey in verdiği mücadeleyi sadece burada değil başka paylaşım platformlarında okuduğumda , öyle acayip sorularla karşılaştığını gördüm ki insanın sabır küpü olması gerek, hiç bir markanın ekrem beyi yoktur bunu iyi bilesiniz , ve sabırla hızlı bir şekilde, sorulara cevap,sorunlara çözüm bulunmuştur ,taşlar yavaş yavaş yerine oturmakta teknik servis,sıkıntıları anında çözülmüştür , türkiyeye yeni girmiş her markada yaşanan sıkıntıdır bunlar, emin olun bir yıl sonra bu konuda en ufak bir sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum çünki bazı şeyleri yakından görüyorum.

öte yandan aksesuar konusundada pulsar bir çok markaya göre yine bir adım öndedir , uzun menzile müsait, parça maliyetleri düşük, ekonomik bir motorsiklet olan, pulsara gereken her şey yapılmıştır , arka çanta, taşıyıcıları, yan çanta taşıyıcıları, orta sehpa ön tur camı siperlik,sis bağlama aparatları, vs. daha marka ve pahalı bir çok motosiklette kullanıcı kitlesi parasına razı olduğu halde ürün bulamamakta ve beklemektedir , çünki biz biliyoruz , gelen taleplerden, piyasanın kalbini ve nabzını ölçüyoruz neyse çokta uzatmadan bir kaç kareyle kazasız sürüşler diliyorum cümleten .

BAJAJ 200 SS te çok hoşuma gitti hem agresif hem sevimli

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

bunlarda motosiklet net. dostlarımız
    katilkoala, turkish39, Blackjet ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence çok doğru bir tespitte blunmuşssun ümit kardeşim, pulsar 200 ns hakkında şahsıma sorulan soruların çoğunluğu (abi bu motorun son hızı kaç,kaç bastın ,?170 km /h görüyormu gibi acayip sorularla karşılaşmamdı)
    arkadaşlar bu motor 200 cc hacminde 24 hp güce sahip atak,seri bir motor zaten ,200 cc lik bir motor ile 170 görme çabası nedir allah aşkına ,tek marşta 800 km yol yaptım , demek istemem şu ,şehir içi, orta ve uzun menzilli gezilere çıkabileeğiniz bir motosikletten daha ne bekleyebilirizki ? burada kullanan kitlenin bilinci çok önem taşmakta bu madalyonun bir yüzü!
    diğer bir yüzüde sevgili ekrem ata beyin bajaj a verdiği mücadeledir ve verdiği mücadelede sonuna kadar yanındayım çünkü bir şey abartılmıyor piyasaya yeni girmiş ir modelin tanıtımında ekrem bey in verdiği mücadeleyi sadece burada değil başka paylaşım platformlarında okuduğumda , öyle acayip sorularla karşılaştığını gördüm ki insanın sabır küpü olması gerek, hiç bir markanın ekrem beyi yoktur bunu iyi bilesiniz , ve sabırla hızlı bir şekilde, sorulara cevap,sorunlara çözüm bulunmuştur ,taşlar yavaş yavaş yerine oturmakta teknik servis,sıkıntıları anında çözülmüştür , türkiyeye yeni girmiş her markada yaşanan sıkıntıdır bunlar, emin olun bir yıl sonra bu konuda en ufak bir sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum çünki bazı şeyleri yakından görüyorum.

öte yandan aksesuar konusundada pulsar bir çok markaya göre yine bir adım öndedir , uzun menzile müsait, parça maliyetleri düşük, ekonomik bir motorsiklet olan, pulsara gereken her şey yapılmıştır , arka çanta, taşıyıcıları, yan çanta taşıyıcıları, orta sehpa ön tur camı siperlik,sis bağlama aparatları, vs. daha marka ve pahalı bir çok motosiklette kullanıcı kitlesi parasına razı olduğu halde ürün bulamamakta ve beklemektedir , çünki biz biliyoruz , gelen taleplerden, piyasanın kalbini ve nabzını ölçüyoruz neyse çokta uzatmadan bir kaç kareyle kazasız sürüşler diliyorum cümleten .

http://i.hizliresim.com/58NnnD.jpg

http://i.hizliresim.com/gkPY1R.jpg

http://i.hizliresim.com/P57ag9.jpg

http://i.hizliresim.com/kjM8mW.jpg

http://i.hizliresim.com/58NnJR.jpg

http://i.hizliresim.com/gkPYa3.jpg

http://i.hizliresim.com/8l6L47.jpg

BAJAJ 200 SS te çok hoşuma gitti hem agresif hem sevimli

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

http://i.hizliresim.com/yPGJA9.jpg

bunlarda motosiklet net. dostlarımız
    Bu yorumdan sonra konu değişir aga,kaskı nerden aldın,kaça aldın
    piyanist_irf bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Pulsara yan çanta oluyor mu,
    Eklediğiniz resimlerde var ise de göremiyorum, kurumda hızlı resim, imageshuck gibi sitelerden eklenen resimler gözükmüyor,

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Pulsar Inazumadan kalıp olarak hissedilir derecede küçük gözüküyor mu,
    Inazuma 15 cm e yakın daha uzun,yükseklik olarak aynı, genişlik olarak 5 cm daha geniş,
    piyanist_irf bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı oenaj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eklediğiniz resimlerde var ise de göremiyorum, kurumda hızlı resim, imageshuck gibi sitelerden eklenen resimler gözükmüyor,

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Inazuma 15 cm e yakın daha uzun,yükseklik olarak aynı, genişlik olarak 5 cm daha geniş,
    - Çanta takımı irf motor (irfan usta)'da var.
    - İnazuma hem %50'den fazla pahalı hem selesi alçak ve Pulsar'a nazaran 40 kg daha ağır.

Hangisi mantıklı?
    piyanist_irf ve tekoklava bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - Çanta takımı irf motor (irfan usta)'da var.
    - İnazuma hem %50'den fazla pahalı hem selesi alçak ve Pulsar'a nazaran 40 kg daha ağır.

Hangisi mantıklı?
    Kalıbı yan çanta açısından düşünmüştüm,
    Biraz daha küçük kaldığı için yan çantalar takıldığında çok tıkış-sıkış olmaz mı?

Mesela Inazuma da güzel durmuş çantalar

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

Pulsar a da güzel durmuş gerçi ama Inazuma da daha bi oturaklı durmuş,

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bu da irf motordan çantalı Pulsar. Kararı kendin ver.
    oenaj, tekoklava, volkan42 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı oenaj adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yanıtları bu linkten inceleyebilşirsiniz

http://www.irfmotor.com/urunler/cantalar/urun-detay/476248/kappa-k-22--yan--canta

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

bu arada inazumadaki çantalar kappa nın 33 litrelik çantalarıdır ve fiyatları 1000 tl ye yakındır ayrıcada pulsara büyük gelir o çantalar ,pulsar için en uygun çanta kappa yada gıwı nin k ve e- 21-22 litrelik modelleridir tabi karar sizlerindir .

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:29 ----------

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yorumdan sonra konu değişir aga,kaskı nerden aldın,kaça aldın

aynı zamanda predatör kask Kocaeli bayiliğinide aldık dostum satışını da yapmaktayız .

http://www.irfmotor.com/urunler/predator-kasklar-191024/urun-detay/477492/predator--kasklar#!prettyPhoto
    oenaj, turkish39, yüksel66 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanıtları bu linkten inceleyebilşirsiniz

http://www.irfmotor.com/urunler/cantalar/urun-detay/476248/kappa-k-22--yan--canta

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

bu arada inazumadaki çantalar kappa nın 33 litrelik çantalarıdır ve fiyatları 1000 tl ye yakındır ayrıcada pulsara büyük gelir o çantalar ,pulsar için en uygun çanta kappa yada gıwı nin k ve e- 21-22 litrelik modelleridir tabi karar sizlerindir .

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:29 ----------

aynı zamanda predatör kask Kocaeli bayiliğinide aldık dostum satışını da yapmaktayız .

http://www.irfmotor.com/urunler/predator-kasklar-191024/urun-detay/477492/predator--kasklar#!prettyPhoto
    Eyvallah İrfan abi,fiyatlar nedir,benim velet için düşünüyorum
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Pulsar'ı peşin fiyatına 9 taksitli en ucuz İstanbul'da nereden alabilirim ?

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...-kasklari.html

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah İrfan abi,fiyatlar nedir,benim velet için düşünüyorum

Ben de elcik koruma, arka çanta demiri ve ön siperlik siparişi vermeyi düşünüyorum. Fiyatlarını bulamadım. İrfan Bey e mesaj attım. Umarım kısa sürede dönüş yapar. Fiyatlarını bilen varsa yazabilir mi?

Bu arada kasklar 695 tl
    turkish39 ve piyanist_irf bunu beğendiler.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)