Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor kötü diye satılmıyorki.CC yükseltme amaçlı satılıyor.
    Orjinal lastiklerle bu motorda insan kendini geliştiremez ki CC yükseltme doğru değil o yüzden. Amaç caddede motorla ileri geri tur atmaksa durum değişir tabi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    merhabalar Pulsar ailesi,
    10 12 gün önce siparişini verdiğimiz 2 adet pulsarımızı ayın 20 sinde alacağız diye beklerken sevkiyatın 27sine kaldığını öğrenip sabırsızlığımızı katlamış olduk.
    Bizim gibi pulsar bekleyen kardeşlerime sabır, Pulsarcılara kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    Hayırlı günler.
    mgora, AttilaXtreme, enduro16 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    Alıntı Mekrem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar Pulsar ailesi,
    10 12 gün önce siparişini verdiğimiz 2 adet pulsarımızı ayın 20 sinde alacağız diye beklerken sevkiyatın 27sine kaldığını öğrenip sabırsızlığımızı katlamış olduk.
    Bizim gibi pulsar bekleyen kardeşlerime sabır, Pulsarcılara kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    Hayırlı günler.
    usta bende 22 sinde alcakken ayın 1 inde alacağım bekliyorum daha 1 hafta var hatta 1 i pazar gününe ek geliyor adama açtırcam dükkanı bekleyemem 1 gün daha :D allah bize sabır versin gerçekten beklemek güzel değil ama hayırlısı olsun
    Mekrem, AttilaXtreme ve enduro16 bunu beğendiler.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Oktay Usta'dan bugün dükkan komşuma da aldık bir tane (siyah-beyaz) Peşinatını verdik (4.000 TL) Elde Pulsar 200 NS kalmamış. Teslimatlar yarın ve çarşambaymış. Nasipse o da en erken Perşembe teslim alabilecek.

Motor cayır cayır satılıyor arkadaş. Allah herkese kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    selam herkese cumartesi günü uçmakdereye gittim. pulsarla ilk bol virajlı yolculuğumdu. ve virajlar varmış sahile kadar indim orada biraz oyalandım çay içtim fotoğraf çektim. çıkışıda yaparken biraz zorlandım. ve sert dönüşlerde beni bayaa zorladı performans olarak genel anlamda memnun kaldım. lastikler michelen olunca virajları iyi aldı. ama bazı yerlerde zorlandım. biraz daha viraj çalışmam lazım. daha önce yazılımdan sonra hız yapamadığımı yazmıştım. motor açıldı galiba 130 anlık gördüm. daha fazla basmadım. kaskım çok rüzgar aldığı için iki gündür baş ağrısı çekiyorum. kaskım ls2 396 ve değiştirmem gerekiyor. 100 üzeri hızlarda çok rüzgar alıyor. uzun yol yapılırmı sorusuna gelince daha çnceden yaz tatili için batum planlıyordum ama pulsarla biraz zor olacak yada bol duraklamalı yapmak lazım. kaskıda tabii değiştirmem lazım. bu arada avuc içi ve kollarım ağrıdı. rüzgar dışında direksiyon yükseltme takmak gerekecek. cam siperlik konusunda kararsın kaldım açıkcası. hala takdırmadım. rüzgara ne denli etkili olur bilmiyorum. fotoğraf şuan yükleyemiyorum. ama instegram hesabıma attım bazı fotolar. @necektimben hesabından uçmak dere ve yol fotoğraflarıma bakabilrisiniz. tekeriniz düz bassın.

Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam herkese cumartesi günü uçmakdereye gittim. pulsarla ilk bol virajlı yolculuğumdu. ve virajlar varmış sahile kadar indim orada biraz oyalandım çay içtim fotoğraf çektim. çıkışıda yaparken biraz zorlandım. ve sert dönüşlerde beni bayaa zorladı performans olarak genel anlamda memnun kaldım. lastikler michelen olunca virajları iyi aldı. ama bazı yerlerde zorlandım. biraz daha viraj çalışmam lazım. daha önce yazılımdan sonra hız yapamadığımı yazmıştım. motor açıldı galiba 130 anlık gördüm. daha fazla basmadım. kaskım çok rüzgar aldığı için iki gündür baş ağrısı çekiyorum. kaskım ls2 396 ve değiştirmem gerekiyor. 100 üzeri hızlarda çok rüzgar alıyor. uzun yol yapılırmı sorusuna gelince daha çnceden yaz tatili için batum planlıyordum ama pulsarla biraz zor olacak yada bol duraklamalı yapmak lazım. kaskıda tabii değiştirmem lazım. bu arada avuc içi ve kollarım ağrıdı. rüzgar dışında direksiyon yükseltme takmak gerekecek. cam siperlik konusunda kararsın kaldım açıkcası. hala takdırmadım. rüzgara ne denli etkili olur bilmiyorum. fotoğraf şuan yükleyemiyorum. ama instegram hesabıma attım bazı fotolar. @necektimben hesabından uçmak dere ve yol fotoğraflarıma bakabilrisiniz. tekeriniz düz bassın.
    intagram fotolarının hepsini kendin mi çektin? çok başarılı. çok güzel bir hobi.hesap ismiyle müsemma.

Motosikleti
    dogrudur. hepsi kendi çekimim. ismindende anlaşıldığı gibi
    Alıntı mo180402 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    intagram fotolarının hepsini kendin mi çektin? çok başarılı. çok güzel bir hobi.hesap ismiyle müsemma.
    mo180402 bunu beğendi.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oktay Usta'dan bugün dükkan komşuma da aldık bir tane (siyah-beyaz) Peşinatını verdik (4.000 TL) Elde Pulsar 200 NS kalmamış. Teslimatlar yarın ve çarşambaymış. Nasipse o da en erken Perşembe teslim alabilecek.

Motor cayır cayır satılıyor arkadaş. Allah herkese kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
    Hayirli olsun abi. Gerçekten de öyle. Anadolu yakasında da yok. Ben Pulsarımı sabah sattım. 2015 modeli 8200 e verdim yokluktan bir sürü arayan oldu. Düzgün bir kardeşime gitti hayırlısı ile.
    Selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Alıntı irfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spor füme cam rüzgar kesmedi maalesef. Ben de sesten rahatsizdim ama naked böyle olur yapacak birsey yok. Uzun tur camı gerekli ama oda şekil olarak bozabilir.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun abi. Gerçekten de öyle. Anadolu yakasında da yok. Ben Pulsarımı sabah sattım. 2015 modeli 8200 e verdim yokluktan bir sürü arayan oldu. Düzgün bir kardeşime gitti hayırlısı ile.
    Selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Spor füme cam rüzgar kesmedi maalesef. Ben de sesten rahatsizdim ama naked böyle olur yapacak birsey yok. Uzun tur camı gerekli ama oda şekil olarak bozabilir.
    irf motorda var cam çeşitleri bi bakmak lazım

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    arkadaşlar bu arka çamurluğu çıkarmak için servise gitmeme gerek var mı yoksa kendim anahtarla halledebileceğim bir şekilde kolay mı? Daha motorumun elime gelmesine 4-5 gün var bilmiyorum o yüzden kullanırken de dikkat etmedim hiç çamurluğa

yolcu17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Arkadaşlar merhaba pulsar 200ns alarak aranıza katılmaya karar verdim. Bugün bayiye gittiğimde renk konusuna karar verirken motorun yeşil renginin de alınabileceğini fakat bunun için 500Lira fark ödemem gerektiğini söylediler. Bu renk özel bir seri olarak mı geliyor diye sorduğumda özel olarak Türkiye'de satıldığını sipariş üzerine fabrikada kawasaki yeşiline boyandığını belirttiler. Fiyat olarak peşin alımda 8000.TL net fiyat verdiler. Yeşil istersem 8500.TL olucak. Sizce renk için 500.TL vermeye değer mi? Yok derseniz siyah almaya niyetliyim

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı karakuzum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu arka çamurluğu çıkarmak için servise gitmeme gerek var mı yoksa kendim anahtarla halledebileceğim bir şekilde kolay mı? Daha motorumun elime gelmesine 4-5 gün var bilmiyorum o yüzden kullanırken de dikkat etmedim hiç çamurluğa
    alyanla rahatca cikartip takabilirsin.

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    Alıntı yolcu17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba pulsar 200ns alarak aranıza katılmaya karar verdim. Bugün bayiye gittiğimde renk konusuna karar verirken motorun yeşil renginin de alınabileceğini fakat bunun için 500Lira fark ödemem gerektiğini söylediler. Bu renk özel bir seri olarak mı geliyor diye sorduğumda özel olarak Türkiye'de satıldığını sipariş üzerine fabrikada kawasaki yeşiline boyandığını belirttiler. Fiyat olarak peşin alımda 8000.TL net fiyat verdiler. Yeşil istersem 8500.TL olucak. Sizce renk için 500.TL vermeye değer mi? Yok derseniz siyah almaya niyetliyim
    Bence çok güzel renk fazladan olsa 500 nakitim alırdım ama 8 binlik motor sigortası pilakası koruması 9 bini buluyor

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Pulsar ı mı sattım arkadaşlar. Artık eskisi gibi değil. Yaş ilerledikçe her şey monoton geliyor. Saygılar.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Salcanom dan memnunum fakat 2 yıllık tecrübe sonrası biraz daha kalıplı ve güçlü bir motosiklet almak için satışa koydum. Bu aralar arayanı bol.. Satınca nasip olursa 200 NS almayı düşünüyorum.. Geçen hafta test sürüşüne katıldım.. gücünü oldukça beğendim..Biraz daha kalıplı olsaydı yada AS200 olsaydı daha iyi olurdu ama nasip kısmet artık..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Herkese merhaba, pulsar 200le 1.000kmyi gectim, rodaj sonrasi motorun performansini deneme asamasindayim ve gayet memnunum..Ancak boyle yaklasik 10 gunde bir motoru calistirirken gosterge bir hata kodu verip resetliyor..3-4 defa oldu bu neden olur acaba?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    http://www.feyizoglu.com/Motosiklet-...i_45381.html#0

pulsar 200ns için

M: 203 x 89 x 120 cm
    L: 228 x 99 x 124 cm
    XL: 246 x 104 x 127 cm

hangi bedeni almalıyım?

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

pulsar 200ns için

hangi bedeni almalıyım?
    çanta falan varsa al XL'ı.. geniş geniş örtersin..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çanta falan varsa al XL'ı.. geniş geniş örtersin..
    sağlam mı acaba?
    bu ürün hakkında bilginiz var mı?

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

pulsar 200ns için

hangi bedeni almalıyım?
    Maxemin XLsini kullandım pulsarımda çantasız tam oluyodu. Modacarın aldım yine XL araba artı motor birarada sığar kestiğim halde hala kocman çuval gibi. O yüzden iyice araştır kağıt üstünden pek anlamıyorum bu ölçüleri
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)