Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora nasıl oluyor large tammı biraz büyükmü acaba ?
    L var bende. biraz büyük. ama giydirip çıkarması kolay. motoru neredeyse tamamen kapatıyor. sadece lastiklerde biraz açıklık kalıyor. L iyidir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar D400
    TEx Branda 2mm kalınlık, L beden

Bunu kullanıyorum yaklaşık 10 aydır. Yan çanta kullanıyorsanız çok iyi oturuyor ve lastikleri neredeyse altına kadar kapatıyor, yan çantasız biraz büyük oluyor ancak yine de öyle yerlerde falan sürünmüyor. Yalnız benim gibi dikkatsiz ve hızlıca çıkartmaya çalışırsanız motorun sağına soluna(arka ayak peglerine, çamurluğa, plakaya... vs) takılıp kesilebiliyor, özellikle plakanın keskin köşelerine dikkat. Ben kesilen kısımları güçlü bir bant ile arkalı önlü yamadım, iş görüyor. İçi miflonlu olduğu için kışın bile (Ankara kışından bahsediyorum) oldukça koruyucu,ıslaklık, nemlenme, donma falan olmuyor yağmurda karda kışta. Bana göre bu fiyata iyi iş yaptı şimdiye kadar.

En az 1yıl daha işimi görür.

İsterseniz 4mm kalınlığı olanı da var.

Motosikleti
    :(
    Alıntı knnder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim sağolasın
    ellerinde bi tane satılmış var kırmızı renk onu gönderdilermi bilmiyorum.
    ben siyah almak istediğimde arayıp bilgi aldılar 2 günde istanbuldan buraya ulaştı o konuda problem yaşancağını sanmıyorum

selam kardeşlerim bende konyadayım...motoru alalı bir sene oldu ama bi pulsarcı denk gelip gezemedik ..bir plan yapalım derim pulsar toplantısı gibi manku kardeşim ben bir senedir kullanıyorum ilk gelen pulsarlardan.. memnunum tavsiye ederim yani...hepimize kazasız sürüşler...

kadırmadran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks jaguar 100...Pulsar 200 ns... 0506 574 30 38
    Pulsar 200 ns almayı düşünüyorum fakat: BU FİYAT ARTIŞLARI DEVAM EDİP FİYATTA DÜŞME OLMAZSA VEDE PULSAR 200 NS İN STOP ETME SORUNU ÇÖZÜLMEZ İSE, BENDE ÇOĞU MOTOSİKLET TUTKUNU GİBİ BAŞKA MARKALARA YÖNELECEĞİM...
    turkish39 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bugün Bajaj'dan aradılar memnunmusunuz falan sordular konu servislere geldi, serviste bakım yapılırken motoru görmek istediğimi söyledim. Sizi ararlarsa siz de söyleyin adam belki Castrol 10W-50 tam sentetik koydum derken 20W-40 mineral yağ actevodan koyuyor görmeden nasıl emin olabilirim.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora nasıl oluyor large tammı biraz büyükmü acaba ?
    Tam oluyor. Ortasindan lastikle tutturuosun nefis

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

Alıntı kadırmadran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 200 ns almayı düşünüyorum fakat: BU FİYAT ARTIŞLARI DEVAM EDİP FİYATTA DÜŞME OLMAZSA VEDE PULSAR 200 NS İN STOP ETME SORUNU ÇÖZÜLMEZ İSE, BENDE ÇOĞU MOTOSİKLET TUTKUNU GİBİ BAŞKA MARKALARA YÖNELECEĞİM...
    Daha iyi alternatif bulabiliyorsan banada haber verir misin?

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Bajaj'dan aradılar memnunmusunuz falan sordular konu servislere geldi, serviste bakım yapılırken motoru görmek istediğimi söyledim. Sizi ararlarsa siz de söyleyin adam belki Castrol 10W-50 tam sentetik koydum derken 20W-40 mineral yağ actevodan koyuyor görmeden nasıl emin olabilirim.
    ben her servise gittiğimde,serviste takılıyorum.Bir allah'ın kulada gitsene kardeşim demedi.Hatta ustalar çay ısmarladı,bakımı yaparken sohbet ettik, varmı bir sıkıntısı falan diye sordular.Yağ dolumu yapılacağı zaman usta yanına çağırdı gözümün önünde açtı yağı ve doldurdu.
    hkn34 bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Pulsarında topcase kullanan arkadaşlar kaç litrelik kullanıyorsunuz 40 lt çanta nasıl durur acaba arkada ??

netwera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility, Kymco People S, Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı meki 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsarında topcase kullanan arkadaşlar kaç litrelik kullanıyorsunuz 40 lt çanta nasıl durur acaba arkada ??
    Coocase (astra ledli renkli kapak) 48lt.

Orjinal mesaj: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/127070-bajaj-pulsar-200ns-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-190.html#post3459823

turkish39, kdiner ve meki 60 bunu beğendiler.

Değerli arkadaşlar;

31 MAYIS 2015 pazar günü fabrikamızda yapacağımız PULSAR şenliğine tüm motor severler davetlidir. Daha önce İstanbul park olarak açıkladığımız mekânın yerini sizlere daha fazla konfor sunabilmek için fabrikamız olarak değiştirdik. Hem eğlenecek, hem test sürüşleri yapabilecek, hem de sürpriz hediyeler kazanacaksınız. Mangal partisi ve Uğur Batur konseri ile de şenliği taçlandıracağız.

Sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Saygılarımla…
    Kuralkan Motorlu Araçlar
    Eski İzmit-Ankara Yolu Tepe ören köyü Mevki
    Tuzla-İstanbul

sbr, turkish39, enescanatar ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Ekrem bey Allah izin verirse orada olacagiz..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam oluyor. Ortasindan lastikle tutturuosun nefis

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

Daha iyi alternatif bulabiliyorsan banada haber verir misin?
    Ona bakılırsa müşterinin (benim) de alternetifim yok Müşteri olarak bu durumdan rahatsızlık duyuluyorsa,alternatif her zaman vardır.Benim vazgeçme sebeplerimden birtanesiydi bu stop etme olayı.Fiyat arttı orta sehpa gitti,racing sayıldığı için orta sehpa yok denildi,millet gidip artı para vererek orta sehpa yaptırdı.Şimdi sehpa yine var Stop etme sorunu hala var mı bilmiyorum.Hangi marka sahibi olursanız olun ama bazı şeyleri de görmezden gelmeyin.Bu ülkede az çok bişeyler değişmeye başlar gibi oldu bu sektörde.Çoktan değişmeliydi de zaten.
    gelebek bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona bakılırsa müşterinin (benim) de alternetifim yok Müşteri olarak bu durumdan rahatsızlık duyuluyorsa,alternatif her zaman vardır.Benim vazgeçme sebeplerimden birtanesiydi bu stop etme olayı.Fiyat arttı orta sehpa gitti,racing sayıldığı için orta sehpa yok denildi,millet gidip artı para vererek orta sehpa yaptırdı.Şimdi sehpa yine var Stop etme sorunu hala var mı bilmiyorum.Hangi marka sahibi olursanız olun ama bazı şeyleri de görmezden gelmeyin.Bu ülkede az çok bişeyler değişmeye başlar gibi oldu bu sektörde.Çoktan değişmeliydi de zaten.
    Bu olaydan hiçbirşey anlamış degilim
    Ekrem bey daha önce yazmıştı 2015 modellerde iyileşme yapıldı bilmem ne oldu bilmem ne degişti
    Yok şunu taktık Yok bunu ters çevirdik Bilmem onu yana koyduk(((Çaktırmayın 2014 model alanların hepsi denekti)))
    Yahu bana ne 2015 modellerden benim motorum 2014 model stop ediyor devir dalgalanıyor servis suratıma bakıyor
    Ne anladım ben bu işten üstüne basa basa söylüyorum
    BU İKİ OLAYA ÇÖZÜM GETİRMENİZ GEREKİYOR Ekrem bey diyorum ama nafile
    Bana veyahut başka bir kullanıcıya servise gidin demeyin
    Çünkü Bu motorlar üretim hatalı Fabrikanın bu olaya bir el atması lazım artık
    Sizinde bu konunun üstüne gitmeniz gerekiyor
    gelebek bunu beğendi.

Bajaj veyahut X marka musterisini dusunen marka/distributor bu sorunu cozmek icin gereken kesin ve net mudehaleyi yapmiyor ise tum motorlari geri cagirip gerekirse uretim hatasini kabul edip giderilmesi mumkun olmayan bir sorun ise degisim yapilmiyorsa Bajaj satis adetlerinin dusme ruskini goze almis demektir.Acikcasi motorlarin halen stop ediyor olusu en buyuk kronik sorundur.Daha ne olabilirki.
    dyavol-77 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu olaydan hiçbirşey anlamış degilim
    Ekrem bey daha önce yazmıştı 2015 modellerde iyileşme yapıldı bilmem ne oldu bilmem ne degişti
    Yok şunu taktık Yok bunu ters çevirdik Bilmem onu yana koyduk(((Çaktırmayın 2014 model alanların hepsi denekti)))
    Yahu bana ne 2015 modellerden benim motorum 2014 model stop ediyor devir dalgalanıyor servis suratıma bakıyor
    Ne anladım ben bu işten üstüne basa basa söylüyorum
    BU İKİ OLAYA ÇÖZÜM GETİRMENİZ GEREKİYOR Ekrem bey diyorum ama nafile
    Bana veyahut başka bir kullanıcıya servise gidin demeyin
    Çünkü Bu motorlar üretim hatalı Fabrikanın bu olaya bir el atması lazım artık
    Sizinde bu konunun üstüne gitmeniz gerekiyor
    Haklısın kardeşim.Ama önümüzdeki en büyük engel fiyatı artar artmaz fırsat kollayan pulsar kullanıcıları malesef.Aslında herşeyin çözümü var.newmoto76 arkadaşımın dediği gibi stop eden motorları geri çağırabilirsin.Bu bir ayıp değil.Suzuki olsun,Yamaha olsun vs. bu tarz şeylerde geri çağırıyor.Bu itibarın düşmesi değil aksine yükselmesidir.
    gelebek bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Değerli arkadaşlar;

Pulsar 200 NS 13 aydır yollarda. 30 binli, 40 binli km. leri görmeye başladık. Pulsar 200 NS sahipleri hafta sonları genelde yerinde duramıyorlar. Sadece bu forumda 307 sayfa yorumlar yapılmış. Sizler de görüyorsunuz. Şunu açıklıkla iddia ediyorum. Ürünümüzün Kronik hiçbir sorunu Allah’a şükür yok. Bilakis ilae olarak yapılan iyileştirmeler var. Şu anda münferit dillenen stop etme sorunundan bahsediliyor. Bu konuda çok araştırma yapıldı. Bu şikâyeti söyleyen arkadaşımın ürünü fabrikaya alındı. Kullanımdan kaynaklanan bazı hatalar da dâhil olmak üzere birçok farklı tespitler yapıldı. Ama burada da açık yazdım, bu şikâyeti olan arkadaşım var ise lütfen servise gitsin. Eğer sorununun devam ettiğini düşünüyorsa lütfen bana yazsın ürünü fabrikaya almak da dâhil olmak üzere yardımcı olalım. Biz sonuna kadar ürün ve markamızın arkasındayız. Tüm servislerimize de konu hakkında bülten yayınladık.

İşim gereği Türkiye’nin her tarafına devamlı ziyaretler yapıyorum. Almış olduğum tepkilerden çok memnun oluyorum. Dün Adana’da idim. Camiada Şen dayı olarak tanınan bir abimizin PULSAR 200 NS sahibi olduğunu gördüm. Küçük bir röportaj yaptım. Ama buraya alamadım. Face sayfama koydum. Gayet samimi ifadelerini dinlemenizi isterim. Gene geçen hafta gümrük işinde çalışan motorcu kardeşimiz Eyüp Bilgin arkadaşımızı yolda gördüm. Günü birlik İzmir’e gidiş-geliş hikâyesini dinledim. Kısa bir söyleşi yaptım. Memnuniyet ifadelerinden çok mutlu olduk.

Gene aynı şekilde değerli eşleri ile 4 günlük ANTALYA-DENİZLİ-İZMİR-BALIKESİR-ÇANAKKALE-TEKİRDAĞ-İSTANBUL-YALOVA-BURSA-ESKİŞEHİR-KÜTAHYA-AFYONKARAHİSAR-ISPARTA ve ANTALYA seyahatini yapan Feyyaz SARIGÖL Beyin 2500 km lik yolu ortalama 100 km de 2,35 lt.lik yakıt sarfiyatı ile yapmış olduğu seyahati sayfamda paylaştım.

İhtiyar delikanlı Neyzen Ferit Yavuz Abimizin 10 gün önce PULSAR 200 NS alıp fabrikaya sadece teşekkür için gelmesinin haberini de sayfama koydum.
    Aynı şekilde PULSAR 200 NS facebook sayfasını kuran arkadaşlarımın yorumlarını okusunlar.
    Göğsümüzü gere gere bu hafta sonu tüm pulsar kullanıcılarını davet ettik. Çünkü ürünümüzü tanıyoruz, kullanıcıların memnuniyetini biliyoruz.

Bütün bunlara rağmen halen bir tereddüt var ise Pazar günü etkinliğimizde hem kullanıcılar ile, hem de bizzat test sürüşü yaparak arkadaşlarımın kendi gözlemlerini yapmalarını rica ediyorum.

Selam ve saygılarımı sunuyorum.

06Serhat ve poyi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Forumda ortam yine gerilmiş sanırım . Hem ortamı yumuşatmak hem de içinizi ferahlatmak adına geçtiğimiz pazar Ağva-Kartepe arası yaptığım geziden birkaç kare görsel ve video paylaşmak isterim. İyi seyirler...

sbr ve kdiner bunu beğendiler.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Ben olsam böyle Saygıdeğer Ekrem beye karşı temiz bir üslup kullanırım. Çünkü Ekrem Bey hiçbir zaman kimseyi hafife alacak kadar, kalbini kıracak kadar sert sözler kullanıp konuşma yapmadı. Bu formu üyeliğimden beri baştan sona takip ediyorum. Ekrem beye yazılanları tek tek okuyorum. Valla ben olsam çok üzülürdüm.
    poyi ve sbr bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı 06serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam böyle Saygıdeğer Ekrem beye karşı temiz bir üslup kullanırım. Çünkü Ekrem Bey hiçbir zaman kimseyi hafife alacak kadar, kalbini kıracak kadar sert sözler kullanıp konuşma yapmadı. Bu formu üyeliğimden beri baştan sona takip ediyorum. Ekrem beye yazılanları tek tek okuyorum. Valla ben olsam çok üzülürdüm.
    kendisinin üzülmediğini bilmiyoruz. belki de üzülüyor. ama kimseye kızmadığını çok iyi biliyorum. kendisiyle tanışma fırsatımız oldu ayrıca bi kaç kez daha görüşmüşlüğümüz oldu ve hakikaten çok iyi niyetli, birine bir şey söylerken sözlerini seçerek, karşısındakini hiçbir şekilde kıracak, incitecek, gerecek, küçük düşürecek ifadelerden kaçınan birisidir. ekrem beyi tanıyan herkes çok sever ve hakkında herkes iyi şeyler düşünür. tanımayanlar bir gün tanışırsa eğer benim düşündüklerime paralel şeyler düşüneceğine eminim. ayrıca bizzat bildiğim bir şeyi anlatayım. burada bir arkadaş ekrem beyle dalga geçer gibi ekrem amca, parayı ekrem amca kazanıyor gibi sözler söylediğinde forumdan birisi bu arkadaşa salak demişti burada. ekrem bey bunu görünce kendisiyle dalga geçer gibi, kafaya alır gibi konuşan kişiye salak denildiği için üzülmüş bir insandır
    06Serhat bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gormezden gelme gibi bir durum sozkonusu degil. Sadece daha iyi bir alternatifin olup olmadigini merak ettim.. O veya bu sebepten dolayi pulsar almaktan vazgectim diyenler ne aliyor onu merak ediyorum?
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)