Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Diversion XJ6S
    Alıntı ellaksakir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum henüz 170 km'de.Resimde işaretlediğim, gidonu tutan vidalar gevşemiş.Gidon neredeyse elime gelecekmiş o derece.Ehliyeti henüz alamadığım için gece sürerim mahalle aralarında.Ve geceleyin bu durumu fark edemedim.Gündüz gözüyle motoru arkadaşa gösterirken o fark etti. Alyanla hemen sıktık.Binmeden önce motoru hep kontrol ederim ama bu vidaların gevşeyeceği hiç aklıma gelmezdi.Söylemek istediğim şey motorumuzun her yerini, her sürüş öncesi kesinlikle kontrol edelim.
    http://i.hizliresim.com/dqy2WV.jpg
    bu motor senin kendi motorun mu yoksa baska yerden fotomu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı ftkrblt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baktım hava fena değil
    http://i.hizliresim.com/jYk2oL.jpg
    biraz alıştırma yaptım
    http://i.hizliresim.com/gL3A30.jpg
    ve biraz renklenelim diye sizlerle paylaşıyorum,bu arada benim ilk motorum ve henüz 80 kilometre anca yaptım,,,
    Motoru fazla yatırma. Bu işler bu aletin reklamındaki yatışlara benzemez. Kazasız sürüşler dilerim.
    seyyid47 bunu beğendi.

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru fazla yatırma. Bu işler bu aletin reklamındaki yatışlara benzemez. Kazasız sürüşler dilerim.
    eywllh motor fena deil ama,pek bi risk hissetmiyorum,ama sol virajlrda bazen vites demiriyle beraber ayağımın altı sürtüyo yere,şimdilik başlangıç motorum,nasipse ileride büyütecez bklım,teşekkürler

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Motordan ister durduğu yer olsun isterseniz hareket halinde çok fazla benzin kokusu alıyorum, bakıyorum ediyorum ama benzin bulaşmış yer bulamıyorum neden kaynaklanır benzinde azalmada yok egzoz kısmından koku geliyor olabilir mi.

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı volkansacar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor senin kendi motorun mu yoksa baska yerden fotomu?
    Benim motorun değil internetden buldum fotoğafı

Motosikleti
    Akadaşlar ben şu ana kadar motora binmemişim yavvvv bune serilik akıp gidiyor resmen, 5000,devirde 70,su gibi yolunu buluyor motor ya.
    harung ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akadaşlar ben şu ana kadar motora binmemişim yavvvv bune serilik akıp gidiyor resmen, 5000,devirde 70,su gibi yolunu buluyor motor ya.
    sen daha rodajdasın(sanırım), 5000 devir aylaklık devri : ) şu rodajı bitir 7000 devirden sonrasına bi alış, bakalım 5000 devire hiç düşecek misin bi daha... XD

İlk 100 kilometre yakit degerlerim.4 litre yani kilometrede 20 kurus.tamami sehir ici ve bol vites degisimli yaptim.
    Fakat su sol sinyal ve korna dugmelerinin oradaki isiklar yanmiyor bendemi yoksa hepsimi. Yanmiyor bilemedim.sizin tum isiklar yaniyormu?.bide 2.ci binisimde motorun arka oturqgini yirttim ayagimi atarken ayakkabinin metal bagcik yeri koltuga saplandi neyse en buyuk ariza bu olsun insallah

denizhan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı conqueror07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sinyallerin ustundeki mavi isiklar yanmiyor.acaba orada isik yokmu yoksa benim ki mi bozuk.bayiden alirken yanmiyordu servise goturemedim .halen binemiyorum plaka olmadigi icin.
    farın arkasında elektrik aksamının soketleri var onlar çıkıktır basit bi şey kendinde yapabilirsin, ama sen yinede servise göster istersen

Motosikleti
    Evet rodajdayım, ben yerine göre ve motora göre gerekli limitleri bilerek kullanıyorum yok 140-150 beni bozar kendimi biliyorum ve ona göre motor kullanıyorum, fazlası bana zarar.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

MFTaşkıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV950 Bolt (2016)
    Arkadaşlar ben bu akşam kaza yaptım lastik kaydı ve asfaltla ilk buluşmamı yaşadım motorda fena hasar var. Herkese en önemli tavsiyem o lastikleri kesinlikle değiştirin. Servise bırakacağım motoru çıkar çıkmaz hatta belki servisteyken lastikleri değiştirebilirim.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı MFTaşkıran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bu akşam kaza yaptım lastik kaydı ve asfaltla ilk buluşmamı yaşadım motorda fena hasar var. Herkese en önemli tavsiyem o lastikleri kesinlikle değiştirin. Servise bırakacağım motoru çıkar çıkmaz hatta belki servisteyken lastikleri değiştirebilirim.
    Gecmis olsun dikkat etmek lazim bende bazen denk geliyorum kaymalara ama ben yatmiyorum genelde guvenmiyorum pek lastiklerine.

6uven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 ( BY 1623 )
    Bi ara pulsara fena kafayı takmıştım ama şuan sahibinden.com da ki 56 adet 2.el ilanlarına bakıp hepsinin daha bin iki bin km olduğunu görünce vazgeçtim. Millet bu motora sahip olmak için 2 ay önceden kapora verdi, yolunuz gözledi bu kadar muhteşem bi aletse neden bu kadar az km de millet satıyor, ondan vezgeçtim

Denizhan tesekkur ederim bi kontrol edeyim dedigin soketleri.
    Lastik konusunda sunu soyliyeyim dun aksam toplamda 70 km sehir icinde grzerken frenleri baya bir test ettim. ön arka sert frenlerde nerdeyse hepsinde arka lastik kaydi.yani sert frenlerde kayma yapiyor arka lastik.aman dikkat öyle seri kullanirim diyen arkadaslar degistirmesinde fayda var.
    Kaza yapan asrkadasada gecmis olsun diyorun allah kaza bela vermesin kimseye.
    storm35 bunu beğendi.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motordan ister durduğu yer olsun isterseniz hareket halinde çok fazla benzin kokusu alıyorum, bakıyorum ediyorum ama benzin bulaşmış yer bulamıyorum neden kaynaklanır benzinde azalmada yok egzoz kısmından koku geliyor olabilir mi.
    benzin depo kapağından arada hava alır (normal bir durum)
    o sırada koku gelmiş olabilir

cok koku varsa kapak bozuk mu diye bir servis baksın
    egzozdan çığ benzin atilmasi diye bir olay da var tabi

Motosikleti
    Plaka 61, şans eseri şileye giderken bir mola verip cigara tüttüreyim dedim birde ne göreyim,

storm35 ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı 6uven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi ara pulsara fena kafayı takmıştım ama şuan sahibinden.com da ki 56 adet 2.el ilanlarına bakıp hepsinin daha bin iki bin km olduğunu görünce vazgeçtim. Millet bu motora sahip olmak için 2 ay önceden kapora verdi, yolunuz gözledi bu kadar muhteşem bi aletse neden bu kadar az km de millet satıyor, ondan vezgeçtim
    eğer sadece bu veriye bakarak karar veriyosan yanlış yapıyosun arkadaşım.bence kriterlerini genişletmen lazım mesela motoru denemek,binenlere sormak vs.gibi...
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu mantığa göte MT 07 pulsardan daha kalitesiz va kesinlikle alınmamalı, sahibinden.com da ki 2. El ilanları pulsardan fazla.
    Oysa benim kafamdaki ilk alınacak motorlar arasında MT 07

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    An itibarı ile 1600 Pulsar satılmış. Kaç tanesi ikinci elde ?
    enescanatar ve storm_shadow bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    An itibarı ile 1600 Pulsar satılmış. Kaç tanesi ikinci elde ?
    verdiğiniz bilgiye ek olarak şu an 58 adet ilan var. 6 tanesi 0 km olan bayilerin koyduğu,12 tanesi de ekim ayından önce koyulan ilanlar
    AttilaXtreme bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)