Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı tunahanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baklaım sabri işallah aksilik olmazsa yarın o tarafa gelip senin motoru denemek isterim sakıncası yoksa fiyat olarak mükemmel tutupta 250cc motoa 10 12 bin vermek gelmiyor içimden üstüne 3 5 koy eli ayagı duzgün 600cc ediyor. bu 250cc segmenti resmen kazıklama segmenti

enes senide beklerim ) gelenek sanırım hintliden devam
    Sıfır alacaksan 15'ine kadar almaya bak, Kasımın 15inden sonra 7950 olacak fiyatı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    tmm ozaman aksilik olmazsa yarın aksam üzeri gibi geliyorum oraya acibadem den alırsın
    Hayırlısı olsun Tunahan bu parayı hak edecek başka motosiklet yok.Bende perşembe günü aldim zam gelmeden Yakıt Apache gibi cimri değil 130 dan sonra 18 kuruşdan aşağı yakmıyor 130 stabil gider ama sen gidebilir misin o var çünkü rüzgarla kavga ediyorsun

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    tmm ozaman aksilik olmazsa yarın aksam üzeri gibi geliyorum oraya acibadem den alırsın
    Sıkıntı yok hacıabı gel sen.. Heryerden alırım seni :D

Tunahan zaten basmıyor fazla.. lazım oldukça basıyorum diyor ama daha görmedim ben o lazım olma işini hep fıtı fıtı ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    merhaba hangi bayiye gidipte almayı düşünüyorsunuz bende alacağım ama ikinci el mi sıfır mı karar veremedim, şu anda mondial driftim var satılığa çıkardım, ne yapacağımı bende bilemiyorum. anadolu yakasında bakıcaksanız bende eşlik edebilirim.

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    Sıfır almayi düşünmüyorum seneye bidaha satacagim belki 400cc gelir temiz az km 2.el bakıyorum ve tabi mantıklı fiyatlara. Bazıları 8 yazmış ve ruhsat parasini da istiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun Tunahan bu parayı hak edecek başka motosiklet yok.Bende perşembe günü aldim zam gelmeden Yakıt Apache gibi cimri değil 130 dan sonra 18 kuruşdan aşağı yakmıyor 130 stabil gider ama sen gidebilir misin o var çünkü rüzgarla kavga ediyorsun
    ccok teşkler işallah baklaım nasip olur işallah.belki giderim test etmek lasım 90 kilo olunca belki rüzgara meydan okurum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıkıntı yok hacıabı gel sen.. Heryerden alırım seni :D

Tunahan zaten basmıyor fazla.. lazım oldukça basıyorum diyor ama daha görmedim ben o lazım olma işini hep fıtı fıtı ..
    sıfır risk onemli olan onumdeki kamyonu sollayabilcegimi bilmek yoksa ole hızlı ofkeli biri degilim yaş kemale ermişbi on camı arkaya bi topcase bi cadır ve malzemeler ver elini erikli ver elini gelibolu yaza
    enes dün nereye basayım yolları gordun bi yerde yol güzeldi arkada artci vardı ve ameliyatlıydı direk makam sürüş modu

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Tamam tamam bişey demedim :D Ben yolu gördümmü basıyorum redline da geziyo motor.. Sana ayak uydurmaya alıştık ztn hem sıkıntı yok
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    sag duyunuz oluyorum fenamı o gün deli gibi den yoktu bi mehmet yolu bulunca bastı biraz 150 felan sanırım mt 07 güzel alet ama her devirde torklu makine. paranın gozu kor olsun :D

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Hayırlısı olsun Tunahan bu parayı hak edecek başka motosiklet yok.Bende perşembe günü aldim zam gelmeden Yakıt Apache gibi cimri deği bul 130 dan sonra 18 kuruşdan aşağı yakmıyor 130 stabil gider ama sen gidebilir misin o var çünkü rüzgarla kavga ediyorsun
    Serhat ne zaman ciktin 130a ya rodaj dinlemiyosun demek
    designserhat bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    sag duyunuz oluyorum fenamı o gün deli gibi den yoktu bi mehmet yolu bulunca bastı biraz 150 felan sanırım mt 07 güzel alet ama her devirde torklu makine. paranın gozu kor olsun :D
    mt-07 deli makine ya 1500 devirde bile yığılmıyo gazı açınca çıldırıyo .. yok o kadar basmadı ya .. ben arkasındaydım 120 fln max ..

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serhat ne zaman ciktin 130a ya rodaj dinlemiyosun demek
    Sabri motor 230 km de dün E5 den beylikdüzü Tüyapa gittik 80-90 arası gittim ama zor tutuyorum kendimi bir ara çok kısa 130 a çıktım ve bıraktım Allahım bitsin bu rodaj dayanamıyorum Bu arada bu yaz Enginin motoruyla çok gezdim o yüzden biliyorum 100 + hızları Pulsi de

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Merhaba arkadaşlar tvs apache rtr 150 bugun sattım ve yeni motor için pulsar almayı düşünüyorum. motor hakkında bir kaç sorum olucak.f\p oranı olarak cok ideal bir makine.motor 130 140 lı hızlara zorlanmadan cıkabiliyormu ve bu hızlardaki yakıt sarfiyatı nedir. top speed olarak ne yapabiliyor. baya bir sayfa okudum ufak tefek sorunları var sanırım cozulmeyecek bir sorun gibi durmuyor gibi. tavsiye edermisiniz.
    Tek gazda 120'ye rahat ulaşıyorsun. Sonrası rüzgara ve yolun durumuna kalmış.
    maktama bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    okudugum ve anlattıklarınızdan uzun yolda rahat edilebilcek ve fiyat olarakta uygun geldi benim için yarın aksilik olmazsa sabrinin moturda bi test sürüşü yapıp 2. el ilanlarından temizlere bakmayı düşünüyorum .one turu camı olunca da ver gelini uzun yol keyif verir sanırım.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    okudugum ve anlattıklarınızdan uzun yolda rahat edilebilcek ve fiyat olarakta uygun geldi benim için yarın aksilik olmazsa sabrinin moturda bi test sürüşü yapıp 2. el ilanlarından temizlere bakmayı düşünüyorum .one turu camı olunca da ver gelini uzun yol keyif verir sanırım.
    2.el fiyatlarının 0 dan hiç bir farkı yok bence 300 500 daha verip 0 alman daha mantıklı
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    2.el fiyatlarının 0 dan hiç bir farkı yok bence 300 500 daha verip 0 alman daha mantıklı
    Serhat sus gözünü sevem.. 2 haftadır motor begenemedık sımdı pulsar dedi, alsın bitsin bu iş :D aklını karıştırma Tunahan ın . :D
    designserhat bunu beğendi.

Motosikleti
    bilmiyorum bakalım 6500 felan var 6200 gibi düşebilir diyorum.seneye satacagım için sıfır almak mantıklı gelmiyor bana bugun 6250 vardı satıldı sanırım kaçırdım nasip bakalım.

Motosikleti
    Ben alırsam bundan daha guçlusunu suremem o yüzden sıfır almamı mı yoksa ikinci el almayı mı tavsiye edersiniz alırsam acil bir durum olmadığı surece kullanmak istiyorum. Fikirleriniz nedir tşk ederim.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben alırsam bundan daha guçlusunu suremem o yüzden sıfır almamı mı yoksa ikinci el almayı mı tavsiye edersiniz alırsam acil bir durum olmadığı surece kullanmak istiyorum. Fikirleriniz nedir tşk ederim.
    Bütçeye bağlı biraz..durumun varsa tabıkı 0 al .. zaten 2. eli ile arasında pek fark yok pulsarın .. yada 2.el düşük kmlı temız motorlara bak..

Motosikleti
    Sıfırına şu gözle bakıyorum burda yazılanlara göre lastik ceset sıfır olunca lastik vb ekleyince baya tuzlu oluyor ikinci el ise kullanan nasıl kullandı bilemiyorsun lastikleri değiştirip bu bana yetmiyor veya daha yüksek modele geçmek istiyorum diyen var acaba nasıl kullandı tek sorun bu hani tanıdık olsa veya burda çıddi olarak duzgun kullanılmış olsa alınır da geçenlerde burda tartışmalar olmuştu.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfırına şu gözle bakıyorum burda yazılanlara göre lastik ceset sıfır olunca lastik vb ekleyince baya tuzlu oluyor ikinci el ise kullanan nasıl kullandı bilemiyorsun lastikleri değiştirip bu bana yetmiyor veya daha yüksek modele geçmek istiyorum diyen var acaba nasıl kullandı tek sorun bu hani tanıdık olsa veya burda çıddi olarak duzgun kullanılmış olsa alınır da geçenlerde burda tartışmalar olmuştu.
    bulunur temız motor.. para olduktan sonra motor çok .. dert etme orasını .. sen kararını vermeye bak

Motosikleti
    Tşk ederim ikinci el olsun sıfır olsun para sorun değil ama ikinci el bin duşunup bir karar vermen gerek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)