Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    Alıntı Gzc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecenn sene 16.5000e sifir mt7 varmis beyler. Niye 17.900e aldiniz ki
    değilmiydi yanlışmı hatırlıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:00 ----------

Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almayın o zaman,başka motor mu yok
    ucuz motor yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:02 ----------

Alıntı asot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor çıkmadan beni japonyadan aradilar, uzun uzun konustuk, 15 bine vericez alir misin dediler almadim o gun sonra pişman oldum tabi. Gittim 19 bin'e aldım.
    hayırlı olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    MT07 le uzun yol yapılırmı ? hem abs hem abssizle yaptık oldu iyi seyirler

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post3455169
    erro bunu beğendi.

Motosikleti
    fazer8
    o zaman gördüğüm kişiler sizdiniz..
    yine gelirseniz antalyaya mesaj atın buluşalım sizi ağırliyim Antalya da
    Alıntı utk_trn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 motor gördüyseniz 2 mt7 1 fazer 1 inazuma 1 ybr evet muhtemelen bizdik

Motosikleti
    MT 07
    köy yolunda önüme it atladı az daha uçuyorduk abaroooww

https://www.youtube.com/watch?v=caSt...6dYQtca381MB_g

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

Alıntı memoli07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman gördüğüm kişiler sizdiniz..
    yine gelirseniz antalyaya mesaj atın buluşalım sizi ağırliyim Antalya da
    bu sene artık zor fakat sezon başı bişiyler düşünüyorum bu defa dogu akdenize dogru teşekkür ederim umarım görüşebiliriz
    theplatoon bunu beğendi.

Hodbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Bayramın 2. günü hava güzel tabi. Çıkayım biraz dolanayım istedim.Bide yeni kask almışım bi bakiyim buda 120den sonra ıslık çalıyomu merak ettim. Aldım neyse motoru, daha 100 metre olmadan ablanın biri jipiyle görmedi beni(!)-tabi ufak tefek bi adamım (188cm 112kg)- ezmeye çalıştı, tam içimden iyi niyet dileklerimi sunarken düz yolda 40-50 km hızla giderken, ne olduğunu anlamadım, kendimi yerde buldum. Arkamdan arkadaşın biri, -vallahi görmemiş beni(!)- geldi bi güzel vurdu. Ne fren ne manevra, neyse yerde yuvarlanırken kendimi atmasam sağa bide üzerimden geçecek ve görevini layığı ile yerine getirecekken, ufak tefek sıyrıklar, gece yatağa yattığımda ayıktığım götümdeki sızlama, çorapları çıkarırken farkettiğim bacağımdaki ağrı, bileğimdeki şişlik ve yırtık pantolonla atlattık kazayı.
    Kaldırdım neyse motoru, sol taraf yerde bi 10 metre sürüklendi tabi. Sliderlar olmasa haşat olacak. Ona rağmen koltuğun köşesi, hemen altındaki kuyruk karenajı, sol denge topuzu ve debriyaj maneti nasibini almış kazadan. Sadece çeyreği yolu gösteren dikiz aynasıda katlanmış içeri ama onda da çizikler mevcut.
    Neyse biz tabi tuttuk falan tutanağı, uzun uğraş ve acılı bir süreçten sonra abicim sağolsuni anlayış gösterdi (!), "düz yolda birden önümde bitiverdi" yerine " arkadan geldim çarptım, eşeğim" yazdı tutanağa ve karşılıklı iyi niyet temennilerimiz ile ayrıldık kaza mahalinden.
    Şimdi merak ettiğim ve bilginizi paylaşmanızı istediğim konu şunlar:
    -Koruma takozu ve motor kapağı korumaları, ki kendileri güzel para ederler (yamaha sağolsun), karşı tarafın sigortasından karşılanırmı?
    -Bayiye bıraksam motoru, ekspertizi ıbığı zıbığı tahminen ne kadar sürer? Otomobil ile aynı süreçmidir? Yoksa trafikte daha kabul görmemiş motosikletlere sigorta şirketleri de aynı muameleyi mi yapmakta?

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
    sdirer bunu beğendi.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    benim kasko ile bir maceram oldu motosiklet perte ayrıldı ve sigorta şirketi gayet iyi niyetli davranıp o günün şartlarında aynı motosikleti kaç tl'ye alabileceksem bana o kadar para verdiler. Süreç otomobilde nasılsa öyle işlemişti.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Hodbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayramın 2. günü hava güzel tabi. Çıkayım biraz dolanayım istedim.Bide yeni kask almışım bi bakiyim buda 120den sonra ıslık çalıyomu merak ettim. Aldım neyse motoru, daha 100 metre olmadan ablanın biri jipiyle görmedi beni(!)-tabi ufak tefek bi adamım (188cm 112kg)- ezmeye çalıştı, tam içimden iyi niyet dileklerimi sunarken düz yolda 40-50 km hızla giderken, ne olduğunu anlamadım, kendimi yerde buldum. Arkamdan arkadaşın biri, -vallahi görmemiş beni(!)- geldi bi güzel vurdu. Ne fren ne manevra, neyse yerde yuvarlanırken kendimi atmasam sağa bide üzerimden geçecek ve görevini layığı ile yerine getirecekken, ufak tefek sıyrıklar, gece yatağa yattığımda ayıktığım götümdeki sızlama, çorapları çıkarırken farkettiğim bacağımdaki ağrı, bileğimdeki şişlik ve yırtık pantolonla atlattık kazayı.
    Kaldırdım neyse motoru, sol taraf yerde bi 10 metre sürüklendi tabi. Sliderlar olmasa haşat olacak. Ona rağmen koltuğun köşesi, hemen altındaki kuyruk karenajı, sol denge topuzu ve debriyaj maneti nasibini almış kazadan. Sadece çeyreği yolu gösteren dikiz aynasıda katlanmış içeri ama onda da çizikler mevcut.
    Neyse biz tabi tuttuk falan tutanağı, uzun uğraş ve acılı bir süreçten sonra abicim sağolsuni anlayış gösterdi (!), "düz yolda birden önümde bitiverdi" yerine " arkadan geldim çarptım, eşeğim" yazdı tutanağa ve karşılıklı iyi niyet temennilerimiz ile ayrıldık kaza mahalinden.
    Şimdi merak ettiğim ve bilginizi paylaşmanızı istediğim konu şunlar:
    -Koruma takozu ve motor kapağı korumaları, ki kendileri güzel para ederler (yamaha sağolsun), karşı tarafın sigortasından karşılanırmı?
    -Bayiye bıraksam motoru, ekspertizi ıbığı zıbığı tahminen ne kadar sürer? Otomobil ile aynı süreçmidir? Yoksa trafikte daha kabul görmemiş motosikletlere sigorta şirketleri de aynı muameleyi mi yapmakta?

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
    gelmiş geçmiş olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:13 ----------

Aksiyonlar aksiyonlar gülümsüyorum ama ikisinide ucuz atlattık

it dalaşı
    http://www.youtube.com/watch?v=TP0V7NeWwas

it zıplaması (olması gerekenden hızlıydım kabahat bende ders alınmıştır )
    http://www.youtube.com/watch?v=caSt2A-TJ2E

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    MT'ciler sesiniz soluğunuz çıkmıyor kimse fotoğraf bile atmıyor ölmüş buralar yahu Canlandırın buraları biraz

delibursali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R (1) / DUKE 200 (2) / XMAX 250 ABS (3)
    merhabalar, 2012'den beri ilk motorum olan honda cbr125r kullanıyorum. kendi motorumla 13000 km yol yaptım. kısa mesafelere gittim, bursa-çanakkale, bursa-eskişehir, bursa-izmir. şimdi sırada 2. motorumu almayı düşünüyorum fakat, genelde şehiriçi ve haftasonları uzun yol kullanacağım için kararsızım. MT07'nin güçlü olmasının yanında KTM Duke 390'da takılı kaldım. Birden 77 bg'ye geçmekte düşündürüyor açıkçası.. Zorlanır mıyım? Genel bi bilgi verebilirseniz sevinirim Teşekkürler..

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    Alıntı TEKNECI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 MT07nin yeni adi MT-07 ABS Moto Cage
    baz fiyati “ €6,690 / $8,480)”

olmus,TR icin bunlara bi de +%30-40 eklemek lazim.
    gozuken 23-24000TL araligi

almanya
    http://www.yamaha-motor.eu/de/produc.../mt/index.aspx

ingiltere
    http://www.yamaha-motor.eu/uk/produc...turestechspecs

http://www.motorcycle-talk.net/forum...-launched.html
    http://www.rescogs.com/2014/09/2015-...cage-released/

The 2015 MT-07 Moto Cage arrives with optional ABS and Akrapovic exhaust, an 805mm (31.7”) seat height, 140mm (5.5”) ground clearance, a 14-liter (3.7 US gal) tank and a killer price of only €6,690 ($8,480), €1,000 ($1,270) more than what the base version can be taken home for.

her zamanki gibi en son turkiye ye gelecegini soylersek yalan olmaz

hadi bakalim hayirlisi.
    her topal esegin kor bir alicisi olurmus...

Fiyat detayı
    MT-07 Moto Cage ABS
    TL fiyatidir. Satis fiyatina %18 KDV ve %37 OTV dahildir.
    TL 23.250,00

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı delibursali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar, 2012'den beri ilk motorum olan honda cbr125r kullanıyorum. kendi motorumla 13000 km yol yaptım. kısa mesafelere gittim, bursa-çanakkale, bursa-eskişehir, bursa-izmir. şimdi sırada 2. motorumu almayı düşünüyorum fakat, genelde şehiriçi ve haftasonları uzun yol kullanacağım için kararsızım. MT07'nin güçlü olmasının yanında KTM Duke 390'da takılı kaldım. Birden 77 bg'ye geçmekte düşündürüyor açıkçası.. Zorlanır mıyım? Genel bi bilgi verebilirseniz sevinirim Teşekkürler..
    cbr250r'in tam zamani bence. 10.000km de cbr250r kullansan cok daha rahat edersin ve mt07den de daha cok keyif alirsin diye dusunuyorum. Aceleye gerek yok hayat uzun.

Motosikleti
    MT 07
    ARkadaşlar mt yi satılıga koydum tüm evveliyatını biliyorsunuz kusursuzlugu devam ediyor fiyatta ufak bir pazazlık olucak aklınızda olsun

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2689221/detay/
    gokocan92 bunu beğendi.

Wolvie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tenere 660
    Selam
    Uzum yolda ruzgar gercekten dovuyor. On uzun cam taktiran var mi? Varsa kaca mal ettiniz? Sart bence...

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sokak motoruyla uzun yol yapmak mantıklı değil,bende yaptım daha dün,biraz yorucu oluyor,bende givi cam var fakat camın en ufak faydası yok,sadece düz yolda kapanıp basınca kafamı camın altına sokabiliyorum o kadar,yani bir cam taksam herşey değişir gibi düşünceniz varsa unutun onu

edit:son sürat 220 km gördüm,sanırım en son yapacağı bu,çok denedim ama daha gitmedi

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    selam arkadaşlar. dün caddebostan cafe nero da iki adet raceblu vardı. buradan birileri miydi acaba?

dün de pcx li bir arkadaşımla alemdağ üzerinden eski yoldan polonezköy e oradan da beykoz ve boğaz hattından üsküdara kadar tur yaptık. güzel bir rota tavsiye ederim.

Motosikleti
    Alıntı utk_trn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARkadaşlar mt yi satılıga koydum tüm evveliyatını biliyorsunuz kusursuzlugu devam ediyor fiyatta ufak bir pazazlık olucak aklınızda olsun

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2689221/detay/
    Hayırlı satışlar olsun, tam ikizimiz oldu derken çok ayıp ettin çok )

Motosikleti
    yamaha mt07
    abs li ve abs siz modelde 2000 lira fark var geriye kalan 1000 tl kozmetik boya vesayire

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

camın boyu 39 cm ermaksx ingiltereden getirttim 420 tl ye mal oldu 140 160 km aralığında çok hoşuna gidecek çok araştırma yaptım givininki aksesuar izmirde bir usta yapıyor tırışkadan nameler bu camı takılı gör bundan iyisi olmaz dersin cam mt 07 için tasarlanmış 39 cm değilde 47 cm olsaymış alıpta hemen satanların yüzde kırkı motorlarını satmazdı.tavsiye ederim.görmen için sahibinden com 179544617 noyu gir.

Motosikleti
    Sonunda MT - 07 ailesi arasına katılmış bulunmaktayım arkadaşlar.
    Plaka ve ruhsat olayını halledip motoru dün akşam teslim almaya gittim fotoğraflar taze taze daha 190km de

İlk ve son fotoğraf düz olmasına rağmen yamuk çıkıyor çok ilginç :D
    TEKNECI, Mitoqondri ve braingulp bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    Arkadaslar

MT07 ile yakinen ilgileniyorum
    su anda yaklasik 2bin km.dir YBR125 kullaniyorum
    bu acemiye bir yardim edebilecek,
    ankarada MT07yi gosterebilecek, bizzat tecrubelerini paylasabilecek bir arkadas ariyorum

bir cay kahve, yemek ismarlayabilecegim bir arkadas olabilir mi buralarda?

ozelden iletisime gecerseniz cok memnun olurum
    selamlarimla

doziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı TEKNECI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar

MT07 ile yakinen ilgileniyorum
    su anda yaklasik 2bin km.dir YBR125 kullaniyorum
    bu acemiye bir yardim edebilecek,
    ankarada MT07yi gosterebilecek, bizzat tecrubelerini paylasabilecek bir arkadas ariyorum

bir cay kahve, yemek ismarlayabilecegim bir arkadas olabilir mi buralarda?

ozelden iletisime gecerseniz cok memnun olurum
    selamlarimla
    İvedik OSB deyim motorla gidip geliyorum işe... Buraya yanıma gelirsen yardımcı olmaya çalışırım 09:00-18:30 mesai saatlerim. düşünürsen adresi özelden yazayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler