Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı RmMuR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun flash_9
    saol kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olun cem motorlrımız aynı renk cok güzel bu renk herks sıyah zannediyor mor deyınce ne alakası var dıyolar
    saol hocam aynen renk mukemmel bence. 50 km bindim motora ivmelenmesi müthiş.bir an önce rodajı bitirip gazlamam lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Zincir temizlemek ve yaglamak ayrica zincir ayari yapmak icin soyle bir arka sehpa aldim. Oxford Big Black rear Stand. Gayet basarili.

Flash_9 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT07
    Alıntı KorayAksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir temizlemek ve yaglamak ayrica zincir ayari yapmak icin soyle bir arka sehpa aldim. Oxford Big Black rear Stand. Gayet basarili.

http://s29.postimg.org/9f5bhlu03/DSC00902.jpg

http://s29.postimg.org/s2dfbij37/DSC00903.jpg

http://s29.postimg.org/y74xoub6r/DSC00904.jpg

http://s29.postimg.org/oet2rplib/DSC00905.jpg
    Ne kadara almistiniz ?

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    207 TL ye mal oldu kargo dahil. Fiyati biraz pahali ama kisin on sehpayi da alinca sehpalara alip motorun her iki tekerleginide yerden kesip branda ile kapatmayi dusunuyorum. Bu yuzden icimde suphe kalacagina biraz daha para verip kaliteli birsey aldim.
    Ozelliklerinden bahsetmek gerekirse gayet saglam malzemeden yapilmis. Ozellikle cataldan kaldiran kavucuk plastikler cok basarili. Kitabunda 2 kisi oneriyolar ama daha ilk denemede tek bisi motoru kaldirdim. Cok kolay.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Alıntı Flash_9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

saol hocam aynen renk mukemmel bence. 50 km bindim motora ivmelenmesi müthiş.bir an önce rodajı bitirip gazlamam lazım
    cem o zaman şöyle yapalım sen hafta sonu bana adapazarına gel ben sana yemek ısmarlıyayyım hem tanışmış oluruz hem sen rodajı tamamalammış olursun ben mt7 yı ıskenderundan sıfır aldığımda ordan bıne bıne geldım hem rodajıda tamamlamış oldum cok zevklıydı ordan gelmemk 950 km yol yapmış oldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

Alıntı KorayAksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    207 TL ye mal oldu kargo dahil. Fiyati biraz pahali ama kisin on sehpayi da alinca sehpalara alip motorun her iki tekerleginide yerden kesip branda ile kapatmayi dusunuyorum. Bu yuzden icimde suphe kalacagina biraz daha para verip kaliteli birsey aldim.
    Ozelliklerinden bahsetmek gerekirse gayet saglam malzemeden yapilmis. Ozellikle cataldan kaldiran kavucuk plastikler cok basarili. Kitabunda 2 kisi oneriyolar ama daha ilk denemede tek bisi motoru kaldirdim. Cok kolay.
    koray kış derken sızın orda kışmı oluyor antalyada

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Anlamıyorsan, anlamıyorsundur.

Motosikleti
    mt 07 deep armor
    Arka sehpa yi nereden aldiniz acaba?

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    cem o zaman şöyle yapalım sen hafta sonu bana adapazarına gel ben sana yemek ısmarlıyayyım hem tanışmış oluruz hem sen rodajı tamamalammış olursun ben mt7 yı ıskenderundan sıfır aldığımda ordan bıne bıne geldım hem rodajıda tamamlamış oldum cok zevklıydı ordan gelmemk 950 km yol yapmış oldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Arada bir bizde de oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Alıntı byhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka sehpa yi nereden aldiniz acaba?
    Sehpayi internette cok arastirip aldim. Oxford Amerikan mali. En kaliteli sehpalari yapan firmalardan biri. Ebay'den ve cesitli yabanci sitelerden baktim fiyat olarak hemen hemen ayni. Turkiye 50 Tl daha pahali ama o da kargo tutar ayni paraya gelir.
    Aligim yer http://www.motosikletaksesuarlari.co...l?search=sehpa
    Bu da sehpanin orjinal sitesi: http://oxford-products.com/us/catego...orcycle-Stands

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6 sene sport scooterla bile nadiren 180 goren ben bu motorla surekli apacilik yapiyorum. Nasil sakinlesebilirim yolu bilen var mi arkadaslar

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 sene sport scooterla bile nadiren 180 goren ben bu motorla surekli apacilik yapiyorum. Nasil sakinlesebilirim yolu bilen var mi arkadaslar
    Yakında bi yere patlarsın. Yaşarsan otomatik olarak sakinleşiyorsun zaten.

Ya da bu ihtimali göz önüne alarak, risk almadan sürersin, sakinleşmiş olursun...

---

Sport scooter ne ola ki?
    ulubatlı ve utk_trn bunu beğendiler.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bu herhalde...

https://www.google.com.tr/search?q=gilera+gp+800&safe=off&rlz=1C1ASUM_enTR52 1TR521&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=SbvtU6W 4FPjesAStnIC4Cg&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=888&bih=794
    xismailaydin bunu beğendi.

utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    ben arka sehpayı 100 liraya aldım

Yarın sabah deepfar ufuk ile birlikte ayvalıga cadır atmaya gidiyoruz yakınlarda kimse varsa görüşüp tanısıp laflayabiliriz ses veriiinn

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu herhalde...

https://www.google.com.tr/search?q=gilera+gp+800&safe=off&rlz=1C1ASUM_enTR52 1TR521&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=SbvtU6W 4FPjesAStnIC4Cg&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=888&bih=794
    Güzelmiş ama tekerlekler yine küçücük. Yüksek süratte tepkileri nasıl olur bilemiyorum.

Belki de yüksek sürat ya da arkadaşın deyimi ile "apaçilik" MT-07'de daha konforlu olduğu için yapıyordur ancak yine de dikkat derim...

Motosikleti
    MT 07
    Yarın saat 10 da emirgan'in neresinde bulusacagiz ?

RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Emrigan parkina girince icerde Sari Kosk diye bir yer var.
    Orada

Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07

sinan kardeşim kendimi ayarlayabilirsem sen irtibata geccem teşekkür ederim

Motosikleti
    Emrigan parkina girince icerde Sari Kosk diye bir yer var.
    Orada
    ramazan ben maalesef gelemiyorum yarın çalışmam lazım normalde cumartsı ve pazarları çalışmıyorum ama Toyota 15 gun tatıl yapınca şımdı accısını bızden çıkarıyor anasını satayım şu buluşmayı en cok ısteyen bendım şımdıde ben gelemiyorum keşke pazar olsaydı

RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Arkadaslar gelen varsa ben gelicem yazabilirmi. Yoksa ben tek basima mi kalicam
    Benden baska gelen varmi???

Motosikleti
    MT 07
    Ben gelicem hondasıyla bir arkadaşimda bir aksilik olmazsa katılacak. Facebook ta da duyurduk ama ordan kaç kişi gelecek bilmiyorum

Motosikleti
    Arkadaslar gelen varsa ben gelicem yazabilirmi. Yoksa ben tek basima mi kalicam
    Benden baska gelen varmi???
    ramazan aslında buluşmayı pazar gunu yapmak gerekırdı cunku cumartası gunlerı çalışan da var aramızda gercı ben calımıyorum ama dedım ya Toyota 15 gunun acısını çıkaracak bızden ama pazar gunu evdeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

ıstanbul grubu ramazanı yalnız bırakmayın bu arada bol bol foto cekın haaaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler