Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı orcadiano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süren bekleyişimin ardından 2 gün önce MT 07 Race Blue ABS motoruma kavuştum. Uzun seneler enduro kullanmış sırf tarz değişikliği için MT 07 öncesi CBR 250 de alıp kullanmış bir sürücü olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ; Kesinlikle ikinci büyük vitesli motor olarak alınacak bir motor değil. Yamaha motor karakteri olarak yabancıların "fun bike" olarak adlandırdıkları bir stilde yapmış. İkinci vitesli motor alan arkadaşlar ; Allah sizleri nazardan, kazadan, beladan saklasın. Lütfen motorun insanı o kışkırtan karakterine aldanıp gaz kolunu fazla çevirmeyin. İkinci vitesli motor olarak almayı düşünen arkadaşlar : Gidin CBR 500 R gibi bir motor alın, en azından daha fazla hata affedicidir.

Şimdi "bilader sen böyle konuşuyorsun ama bu motor Avrupada başlangıç motoru olarak veriliyor" diyen arkadaşlarımız olacaktır. Soran olursa açıklamasını detaylıca yaparım

açıklaması beygir kısıtlaması mı hocam?
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motorunuz hayırlı olsun. Ben de denizlideyim ve ay sonuna gelmesi muhtemel motorumu bekliyorum. Müsait olduğunuz bir zaman motorunuzun canlısını görme imkanım olur mu ? Hem de sizin değerli görüşlerinizi almak isterim. Tşkler

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    haftasonu sanırım toplamda 800km'yi geçen bir yol yaptık. çok zewkliydi. ankara-karabük-bartın-amasra arasında gidip geldik. gittiğimiz yerlerde de turladık. birçak foto arabilirim
    ismail ile turlara devam ediyoruz mt-07 ailesi olarak
    oerdogan007 bunu beğendi.

utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Bızde deep_far la bırlıkte ıkı kafadar bıraz vıraj yaptık sahılyolundan kusadası ordan dıdım sonra yıne vırajlar vırajlar 360km de.bızde var soke ovası duzlıgunde karsıdan gıden bır.raceblue.bıze bır.bakıs.attı kım len bunlar dıye sanırım kendısı.buralardaysa selam olsun :D

Motosikleti
    mt 07 deep armor
    Alıntı m.e.g. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuz hayırlı olsun. Ben de denizlideyim ve ay sonuna gelmesi muhtemel motorumu bekliyorum. Müsait olduğunuz bir zaman motorunuzun canlısını görme imkanım olur mu ? Hem de sizin değerli görüşlerinizi almak isterim. Tşkler
    Akşam 7 de işden cıkıyorum ondan sonra uygun dur benim için..

utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftasonu sanırım toplamda 800km'yi geçen bir yol yaptık. çok zewkliydi. ankara-karabük-bartın-amasra arasında gidip geldik. gittiğimiz yerlerde de turladık. birçak foto arabilirim
    ismail ile turlara devam ediyoruz mt-07 ailesi olarak
    Sırf amasrada rakı balık muhabbetıne motoru ceker.bır.gece yatarım agaaa :D

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı utk_trn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf amasrada rakı balık muhabbetıne motoru ceker.bır.gece yatarım agaaa :D
    onuda yapacaz birgün :D:D

gezi ekibi

amasrada ilk dakikalar

dönüş
    motokovic ve oerdogan007 bunu beğendiler.

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    MT-07 sahibi acemi bir arkadaşımızdan üzücü bir haber
    Aman dikkat arkadaşlar.
    http://www.motosiklet.net/forum/taziye/132549-iyi-bi-arkadas-daha-dun-aksam-aramizdan-gitti.html

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Arkadaşlar Merhaba,motorumu aldım 1000 km tamamladım bakıma götüreceğim.
    İstanbul içi memnun oldugunuz servisi ve ödediğiniz işçilik ücretlerini yazarsanız sevinirim.

Bu arada motor seri ve agresif oyuzden dikkatli kullanalım.

Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Alıntı shadowdanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,motorumu aldım 1000 km tamamladım bakıma götüreceğim.
    İstanbul içi memnun oldugunuz servisi ve ödediğiniz işçilik ücretlerini yazarsanız sevinirim.

Bu arada motor seri ve agresif oyuzden dikkatli kullanalım.
    Ümraniye Yıldız çok tavsiye ederim.

Ne gün müsait olursunuz peki ? Bu hafta görüşebilir miyiz sizin için bi mahsuru yoksa ?

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, maşadan kaldırmalı arka sehpa arıyorum,kullanılmıs ya da 0 fark etmez pahalı olmasın yeter

Galıba masa tutacagı ve sehpa ayrı ayrıymıs ama bılen bırı varsa lınk bekliyorum mesaj da olur

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, maşadan kaldırmalı arka sehpa arıyorum,kullanılmıs ya da 0 fark etmez pahalı olmasın yeter

Galıba masa tutacagı ve sehpa ayrı ayrıymıs ama bılen bırı varsa lınk bekliyorum mesaj da olur

Yapılıyor, yolda...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

Bu arada koruma demirlerinden var mı isteyen? 3 tane yaptım demiştim, birisi numune birisi benim motorda. Bir tanesi boşta şu anda. İlk partide 50 tane yapılıyor, başladık yapmaya, 2. partide 100 adet yapılacak. İsteyen varsa bu elimdeki teki verebilirim

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Koruma demirinden ben bir adet almak istiyorum. fiyatı ne kadar dı ? race blu renginde yapıyor musunuz ?

Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    hocam şu anda renk olarak standart siyah yapmayı düşünüyorum, siyah elektrostatik boya, sprey boya falan değil yani.. İlk 350 tl düşünüyordum fakat, fikrimi değiştirdim, sürümü fazla olsun diye sahibinden.com üzerinden 275 tl, havale ile de 250 tl fiyat belirledim. Yamaha'nın orjinal takozunun 580 tl satış fiyatı olduğunu düşününce, fiyat gayet makul

Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapılıyor, yolda...

http://i.hizliresim.com/El1BpB.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

Bu arada koruma demirlerinden var mı isteyen? 3 tane yaptım demiştim, birisi numune birisi benim motorda. Bir tanesi boşta şu anda. İlk partide 50 tane yapılıyor, başladık yapmaya, 2. partide 100 adet yapılacak. İsteyen varsa bu elimdeki teki verebilirim
    Merhaba ,

Ürettiğiniz sehpa universal olarak tüm motorlarda kullanılabilir mi ? Yoksa sadece mt-07'nin maşa genişliğine göre mi ayarlanıyor ?

Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Alıntı sametozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ,

Ürettiğiniz sehpa universal olarak tüm motorlarda kullanılabilir mi ? Yoksa sadece mt-07'nin maşa genişliğine göre mi ayarlanıyor ?

universal hocam genelde maşa genişlikleri birbirine çok yakın oluyor, çoğu motorda kullanılıyor.
    600rr, r6, fazer6, mt07, cbr250.. şu aklıma gelenler bunlar

Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    universel hocam genelde maşa genişlikleri birbirine çok yakın oluyor, çoğu motorda kullanılıyor.
    600rr, r6, fazer6, mt07, cbr250.. şu aklıma gelenler bunlar
    Güzel o zaman. Rakam belli olunca maddi durum da müsait olursa almayı düşünüyorum.
    Nasıl olsa çoğuna uyuyor.

Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Önceki partide 80 tl ye veriyordum tek sehpayı, ön arka takım olarak alınca 150 ye veriyordum, rakam yine aynı olur hocam.

Motosikleti
    mt 07 deep armor
    Telden baglanıyorum özel mesaj atmaya calıstım geldimi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler