Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mt 07 deep armor
    Gelmiiş motorlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    değerli arkadaşlar cidden abssiz aldığıma pişmanım. eğer maddi imkanı elveren varsa absli tavsiye ederim. herhalde ben motora acemiliğimi atamadım ama sanki ön fren düşük süratlerde çabuk kilitliyor. aslında 1000 bakımına girince iyi bir ayar çektireceğim.
    Redneck bunu beğendi.

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    merhabalar,

ön freni bir kere kilitledim onda da çok afedersiniz öküzün birisi emirgan taraflarında sahil yolunda çelik halat bariyerler varken kapıyı açtı ve durmaya çalışırken ıslak olan serit çizgisi(serit çizgilerini belirten boyalar aşırı kaygan oluyor) tekeri kaydırdığı için oldu ki o da en fazla 5 10 santimdir. Ben pek sorun çekmedim o konuda. isterseniz biraz alıştırma yapın sorunu aşabilirsiniz.

Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli arkadaşlar cidden abssiz aldığıma pişmanım. eğer maddi imkanı elveren varsa absli tavsiye ederim. herhalde ben motora acemiliğimi atamadım ama sanki ön fren düşük süratlerde çabuk kilitliyor. aslında 1000 bakımına girince iyi bir ayar çektireceğim.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Fren çalış fren. Motosiklete yapılacak bir ayar yok. Kendine ayar çek.
    asomuncu, motokovic, peace74 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS Race Blue
    Arkadaşlar motorların kesin gelip gelmediği hakkında net bilgisi olan var mı? mayıs başından beri bekliyorum benim bayi hala aramadı, ona göre başka bayilere gelmişse artık benim bayiye bişeyler yapma vakti geldi.

Motosikleti
    yamaha mt07
    slm arkadaşlar mt7 mı kasksız bınıyorum su aralar kask konusunda kararsızım butcem 700 1000 tl arasında hangı markayı onerırsınız model olarak ne almalıyım.kapalı kaskta rahat edemıyorum cenesı cıkabılenlerden dusunuyorum fıkırlerınızı beklıyorum.

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    alakası yok. ilk büyük motorum mt-07. ismail arkdaşımda nasıl sürdüğümü çok iyi bilir ve sürekli görür. daha bir kere ön freni kitledim. o da öküzün biri kırmızıda geçip önümde bittiği için artık asıldım... onun dışında çabuk kitliyor diye bir olay yok. aynı şey arka fren için de geçerli..
    bence de fren çalışın.
    motokovic bunu beğendi.

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    öküzler tehlikeli cidden

Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alakası yok. ilk büyük motorum mt-07. ismail arkdaşımda nasıl sürdüğümü çok iyi bilir ve sürekli görür. daha bir kere ön freni kitledim. o da öküzün biri kırmızıda geçip önümde bittiği için artık asıldım... onun dışında çabuk kitliyor diye bir olay yok. aynı şey arka fren için de geçerli..
    bence de fren çalışın.
    motokovic bunu beğendi.

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı mustafaefe09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar mt7 mı kasksız bınıyorum su aralar kask konusunda kararsızım butcem 700 1000 tl arasında hangı markayı onerırsınız model olarak ne almalıyım.kapalı kaskta rahat edemıyorum cenesı cıkabılenlerden dusunuyorum fıkırlerınızı beklıyorum.
    keşke çenesi açılır almasanız.. ben shark kullanıyorum. bütçenizi bi 100 lira daha artırırsanız sanırım hem çene açılır bulursunuz hemde kapalı.
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...uncu_8840.html

yada kapalı olarak
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...ASK_13251.html
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...eyaz_7868.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öküzler tehlikeli cidden
    hemde çok.. ankara'da da bol bol varlar.. neresine gitseniz .. zaten video toparlamaya çalışıyorum matrak öküzlerin sayıldığı ankaradaki bütün seçilmişleri yayınlıcam :D plakaları ile birlikte:D

utk_trn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dogru tespıt +1

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:39 ----------

Alıntı mustafaefe09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask ıcın gayet ıyı bır.butcenız.var ben 600 gıbı agv k3 serısı aldım ılle ceneden.acılır.alıcaksanız sız.bılırsınız ama ne.yazıkkı kaza sonrası uapılan arastırmalra gore cene kısmı kaskın en.cok.darbe alan yerı.bence. Cene acılır ısını.bırdaha dusunun kalıtelı ıyı havalanan bır.kask sıze sıkıntı yaratmaz.dıye.dusunuyorm
    HCMT07 bunu beğendi.

ulubatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt 07 Race Blue
    şuan Tuna otomotiv deyim 1000 bakımı için 6 ad mt 07 var satılmış hepsi bu nasıl bi delilik arkadaş ve hala bekleyenler vardiyorlar aksesuarlar yakıda gelicekmiş cam koruma demiri vs

Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS Race Blue
    Arkadaşlar kafam allak bullak oldu, yamaha merkez üçüncü hafta motorların dağıtımına başlanacak diyor, ankara nazilli eskişehir düzce bayileri kesinlikle gelen giden yok diyor, bu motorları gören arkadaşlar bi sorsun bayilere nerden nasıl almışlar bizde öğrenelim.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    merhabalar bende dün motorumu kızıl topraktaki delta motordan teslim aldım mayısın 7 sinde kapora vermiştim 12 haziranda aldım. 4-5 tane üzerinde isim yazmayan motor vardı bi arayın derim...
    atakandemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla eskisi gibi büyük motora binme hevesim hiç kalmamış. 20li yaşlardaki gaz yok bitmiş. bu saatten sonra çok çalışamam dersime sanırım. bundan sonra motor alırsam sadece konfor odaklı bir maxi scooter düşünürüm herhalde. hele motoru bir yere çektikten sonra kaskı montu taşımak tam işkence oluyor. arkaya çanta da takamıyorum görüntüsü çok itici geliyor. e hız hevesi de tamamen bitmiş 100 ü geçsem en fazla 20 saniyede yine yavaşlıyorum. şimdi o eski 600f le gazlamalar falan hayal gibi geliyor.

görünen o ki son hevesimi de aldıktan sonra sadece scooterla devam edeceğim arabanın yanında.

bir de şöyle bir durum var, eskiden doğru dürüst arabalar 10 litreden aşağı yakmazdı. motor her zaman yakıt olarak avantajlı geliyordu. şimdi dizel jetta 5 lt mazot yakıyor.

valla kafam karıştı.
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Jashuaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorların kesin gelip gelmediği hakkında net bilgisi olan var mı? mayıs başından beri bekliyorum benim bayi hala aramadı, ona göre başka bayilere gelmişse artık benim bayiye bişeyler yapma vakti geldi.
    Yamaha İstanbul Tuna ya motorlar gelmiş.Plaka İşlemlerimi yapılıyor kısmetse pazartesi trafikteyim ;)

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    valla eskisi gibi büyük motora binme hevesim hiç kalmamış. 20li yaşlardaki gaz yok bitmiş. bu saatten sonra çok çalışamam dersime sanırım. bundan sonra motor alırsam sadece konfor odaklı bir maxi scooter düşünürüm herhalde. hele motoru bir yere çektikten sonra kaskı montu taşımak tam işkence oluyor. arkaya çanta da takamıyorum görüntüsü çok itici geliyor. e hız hevesi de tamamen bitmiş 100 ü geçsem en fazla 20 saniyede yine yavaşlıyorum. şimdi o eski 600f le gazlamalar falan hayal gibi geliyor.

görünen o ki son hevesimi de aldıktan sonra sadece scooterla devam edeceğim arabanın yanında.

bir de şöyle bir durum var, eskiden doğru dürüst arabalar 10 litreden aşağı yakmazdı. motor her zaman yakıt olarak avantajlı geliyordu. şimdi dizel jetta 5 lt mazot yakıyor.

valla kafam karıştı.
    İçim karardı yav
    SULH bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçim karardı yav
    çare rcz
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

Motosikleti
    mt 07 deep armor
    söyledigi tarihde motoru teslim eden ilgisini eksik etmedigi hiç bir sorun ve problem yaşamadıgım
    CENKAYA motor bodrum ali kemal abiye sonsuz teşekkürler...
    işlemlerim bitti sayılır pazar günü sokak lardayım çok sükür...

motokovic ve oerdogan007 bunu beğendiler.

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Alıntı ulubatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan Tuna otomotiv deyim 1000 bakımı için 6 ad mt 07 var satılmış hepsi bu nasıl bi delilik arkadaş ve hala bekleyenler vardiyorlar aksesuarlar yakıda gelicekmiş cam koruma demiri vs
    koruma demiri dediğiniz şey biri takozun takıldığı şasenin o yuvarlak yere diğeri de motor bloğuna bağlanan takozvari bir cisim
    satış fiyatına baktım bugün 580 tl idi yanlış hatırlamıyorsam.. Ben koruma demirlerini yapmadan önce 350 tl olacak tahminen dediğimde bazı arkadaşlar pahalı demişti fakat fiyatlar ortada. Elimde şu anda 3 tane var, 1 tanesi kendi motoruma takılı, salı-çarşamba günü de 200 adet seri imalata başlıyorum toptan-perakende satışını yapıcaz.. Fiyat daha da aşağıya çekilebilir duruma göre, haberiniz olsun..
    ulubatlı ve oerdogan007 bunu beğendiler.

Motosikleti
    mt 07 deep armor

Mr.Kowalski ve oerdogan007 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler