Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    merhaba arkadaşlar.
    kt 125'i kullandığım için, zongsheni aldığımdan beri sadece 250 km sürdüm. (5 ayda)
    otoparkta öylece yatıyor. yatarken akü boşalmış. aküyü şarja götüreyim derken, kt'nin arkasından düştü, pert oldu.
    şimdi ise akü alayım, biraz azayım diye düşünürken, durduğu yerde benzini boşalttı.
    sinirden ağzımı bozup, bastım tekmeyi. söküp bakmadım nereden kaçırıyor diye.

daha önce, çatlayan benzin hortumlarından kaçırmıştı, hortumları değiştirmişdim.
    musluktan şüpheleniyorum.

benzer sorun yaşayan var mı? öncelikle bakmam gereken yer falan?
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

The white model is also available in black.

Motosikleti
    Yamaha FJR 1300+200 cc Kros+180 cc ATV YAMAHA XT 3
    Bende oğlum kereme suziki türkiye ithalatçısının getirdiği pıoner marka kore malı 200 gy motor aldım fotoğraftaki ramzeyin tıpatıp aynı bir farkı ramzeyin çin olması motordan memnunum inanılmayacak birşey ama 150 sürati buluyorum 18 beygir güç üretiyor iyi zıplıyor tavsiye ediyorum.fiyatı 2 ay önce 2,800,00 ytl yeni fiyatı 3500,00 ytl

fisherman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar gerek ramzey-200 gy gerekse pıoneer-200gy motorlar SUZUKİ DR-200 modelinin ÇİN kopyası.

eğer bu konuya şüphe ile bakan varsa suzukinin web sitesinden araştırabilir.çünkü suzuki bu motoru halen üretmekte.

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    haklısın arkadasım benım zonghsen de honda xl 200 ün tıpkısının aynısı motor iç kısmından bahsediyorum

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.
    kt 125'i kullandığım için, zongsheni aldığımdan beri sadece 250 km sürdüm. (5 ayda)
    otoparkta öylece yatıyor. yatarken akü boşalmış. aküyü şarja götüreyim derken, kt'nin arkasından düştü, pert oldu.
    şimdi ise akü alayım, biraz azayım diye düşünürken, durduğu yerde benzini boşalttı.
    sinirden ağzımı bozup, bastım tekmeyi. söküp bakmadım nereden kaçırıyor diye.

daha önce, çatlayan benzin hortumlarından kaçırmıştı, hortumları değiştirmişdim.
    musluktan şüpheleniyorum.

benzer sorun yaşayan var mı? öncelikle bakmam gereken yer falan?
    Benim zonghsen de de yapıyo ara sıra benzin kacırma...Karburatorun içinde şamandıra var o kapatamıyo bazen. karburatordeki pislik akıtmak için cıkıs var samandıra kapatamadıgında o borudan benzin kaçırıyo..Karburatore tornavida arkasıyla tık tık tık die vurunca samandıra işleve giriyo ve benzini kapatıyo.. nasıl bi çözüm buluruz başka türlü bilmiyorum. eğer bulabilirsen bana da soylersen sevinirim
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın arkadasım benım zonghsen de honda xl 200 ün tıpkısının aynısı motor iç kısmından bahsediyorum

Benim zonghsen de de yapıyo ara sıra benzin kacırma...Karburatorun içinde şamandıra var o kapatamıyo bazen. karburatordeki pislik akıtmak için cıkıs var samandıra kapatamadıgında o borudan benzin kaçırıyo..Karburatore tornavida arkasıyla tık tık tık die vurunca samandıra işleve giriyo ve benzini kapatıyo.. nasıl bi çözüm buluruz başka türlü bilmiyorum. eğer bulabilirsen bana da soylersen sevinirim
    Motosikleti ilk aldığımda bende oldu o sorun, açtılar karburatörü oksitlenme yapmış, temizlediler olmadı, yeni karburatör takıldı, sonrası hiç bir sorun yaşamadım.
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı chocolateman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti ilk aldığımda bende oldu o sorun, açtılar karburatörü oksitlenme yapmış, temizlediler olmadı, yeni karburatör takıldı, sonrası hiç bir sorun yaşamadım.
    Benım karburatoru de değiştirdiler (garantiden) ama ara sıra tekrarlıyo bazzen...

Motosikleti
    BMW F650FB
    bilgi için teşekkürler.

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    GECEN GUN BENIMKIDE YAPTI TEKRAR soguktan benzin gostergesinin oldugu yer donar gibi olmus havalar da biraz ısınınca ordan benzin akıtmaya basladı yarım depo benzinim bosa gitti uyuz oldum... Soktum su anda motoru evde duruyo benzin gostergesi calısmıyodu zaten cıkardım attım ordakı plastık seyin içerisenede bi güzel silikon ve sıvı contayla kapattım bi kaç gün sonra toplıyacam resimleri atarım buraya

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    ee CROSSCU vE eVDUROCU arkadaşlar uyanın hadi nerelerdesiniz biraz bişeyler yazın hepiniz kıs uykusunamı yattınız yoksa

Motosikleti
    BMW F650FB
    yeni akü ve lastiklerimizi takınca, piyasaya çıkacağız.

kastore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650SA
    ben anca haftasonları 1-2 saat gezebiliyorum. yarında yağışlı imiş kötü oldu.
    Little Caesars Pizza

Motosikleti
    XT 660X
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    hah soyle yaa iyi oldu valla... tOPİC BİRAZ hareketlensin...

Motosikleti
    BMW F650FB

bu nasıl bir fardır?
    nereden alınır?
    nasıl uydurulur?
    kaçadır?

hikayesini bi yazıverin, bizler de faydalanalım...

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    o far değil arkadasım bende hasta olmustum ama fazıl abi acıklamayı yaptı bana o sadece o sekilde kesilmiş bir yapıstırmaymıs cOK HOŞ DURMUS AMA sekil olmus

Motosikleti
    XT 660X
    myheart açıklamasını yapmış. Uygun renkte boşluk olmayan bir yapıştırma.
    Free Motorcycle Team

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demiştim sana
    sen de bana şimdi on dişliyi değiştirdiginde gozlemlediklerini anlatır mısın... kalkıslar mı hızlandı son hız mı arttı .. Motorun çekim gücü mü arttı?? neler oldu neler olmadı anlatırsan sevinirim...

Bende değiştirmeyi düşünüyorum da.. Birde masraflar ne kadar...
    Dostum kusura bakma bir süre cevap veremedim, araya bayram girdi falan.
    Kalkışlar hızlandı evet ama top speed biraz düştü sanırım. Benim gösterge çalışmadığı için net birşey söyliyemicem.
    Ama dediğim gibi dişli değişince titreşimler çok azaldı.
    30 milyon verdim ama motorun başka yerlerinde de ayarlar yapıldı. Büyük somunların kalitelileri takıldı falan. Hava filtresi değişti. Dişli değişti.

Ben motordan performansı ısındıktan sonra alıyorum. Soğukken gazı hemen yemiyor. Biraz tekliyor gibi. Ama ısındı mı gayet güzel çekişi.

Bu arada @Chocolateman bende de zealsun ZS 200 GY A var ev arkadaşım da da Skyteam SM200 var. Aynı ikiliyi sizde oluşturmuşsunuz.

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    bu tip motorlardan 150 cc olan birisini düşünüyorum fakat scooter ile şimdilik 8600 km yaptım. ototmatikten düz vitesli modele geçiş için 150 cc iyimidir yoksa 200 cc olan modelde alsam geçişte sıkıntı yaşamazmıyım aklıma bu takılıyor.
    tarz değişimi konusunda enduro hoş görünüyor yoldan çıkmak için
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    XT 660X
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tip motorlardan 150 cc olan birisini düşünüyorum fakat scooter ile şimdilik 8600 km yaptım. ototmatikten düz vitesli modele geçiş için 150 cc iyimidir yoksa 200 cc olan modelde alsam geçişte sıkıntı yaşamazmıyım aklıma bu takılıyor.
    tarz değişimi konusunda enduro hoş görünüyor yoldan çıkmak için
    Kesinlikle 200 cc derim. Vitesli ve otomatik arasında elbette fark var, kullandıkça seveceğine eminim.

Alıntı internox, adlı üyeden alıntı

Bu arada @Chocolateman bende de zealsun ZS 200 GY A var ev arkadaşım da da Skyteam SM200 var. Aynı ikiliyi sizde oluşturmuşsunuz.

Yakın bir yerdeyseni dörtlü bile olur neden olmasın
    Free Motorcycle Team

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler