Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoooooooooooooooooooooooooooooooop!
    Bensiz koca yazı geçireceğinizi mi sandınız be
    46 gün aradan sonra tekrar merhabalar dostlar.
    Allaha şükür daha iyiyim.5. ameliyat dedik 6. sını da olduk öyle geldik.Küçük bi ameliyat yarası ile taburcu oldum o da zamanla geçecek inşallah.
    Yokluğumda beni soran merak eden ziyaretime gelmek isteyen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.Dostluğunuzu esirgememişsiniz.......

Gelelim forumda olanlara.

muhahhanın 256 tonluk çantasını görünce ameliyat yerimde bi sızı oldu nedense

Jeansatarı uzun süre aradan sonra görmek güzeldi.Sevgiler dostum.

İzmarit motor almış.Görünce ben bile oh be dedim

gugukk o filtreyi tak dostum ses iyi.Perfo iyi.Regal falan ne oluyo yakışmıyo.Şaka şaka.....

ydanis satmayın olm motorları ne oluyonuz lem....

Yeni gelenlere selamlar.
    Sinyalleri kırılanlara geçmiş olsun.
    Ayrıca egzostum da açık hiçbir sorun yok arkadaşlar.Korkanlar dert etmesin.Egsostu ucundan değil yanınan açtıracaksınız.İçindeki susturucuyu oksijen ile eriterek delikleri büyütüyorsunuz.Hem basınç düşmüyor hem ses artıyor.Tavsiyemdir.

Şu yağ borusundan alanlar bana bi ulaşsın nasıl temin ettiklerini bi bileyim de haftaya istetecem bi zahmet...
    Bi de muayene sürelerini 1 yıldan 3 yıla düzelttiren var mı.Kanunda değişiklik var.İlk muayene süreleri mayıs 2005 ten sonra trafiğe çıkan araçlar için 1 yıldan 3 yıla çıkarıldı.Şubede tescil belgesini değiştirip yeni tarihi düzelttirebiliyormuşuz.Böylece vergi temiz kağıdı muayene parasından kurtulunuyor.Sadece30 lira tescil belgesi parası var.Bir bilen bi yapan varsa burdan bilgi verirse onu da seveceğim

Tüm dostlara sevgiler ben buralardayım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Dostum hoşgeldin ,umarım sağlığına en kısa sürede kavuşursun ki sanırım kavuşmuşsun bile

kulaklarını çokça çınlattık,en azından benim gibi amatörlerin öğreneceği bilgilere,değişikliklere devam

Yeni dostlar aramızda ,her ne kadar sayımız artsada henüz birkaç kişi dışında bir araya gelemedik

tescili ben forumda yer alan dilekçe ile başvurarak (sanırım marttı)3 yıla çıkarttım ve ayni belgenin üzerinde işlem yaparak hiç para almadılar.yanlış yazılmış düzeltin demişitim bizede yazı geldi diyerek sonuçlandırdılar ama yeni belge veririlerse sanırım 30ytl alabilirler

Bugün murat@uğradı ve Mor motorda olmadığını oradanda Ümraniyede olabileceğini söylemişler sinyallerin.

Tekrar hoşgeldin buradan yineliyorum artık bir araya gelelim arkadaşlar öneri bekliyorum
    sağlıcakla...

vay vay vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
    criminal kardeşim illaki izmir marşımı gerek buralara uğraman için
    basbas bağırdık nerde bu criminal deyü ondan sonra teşrif ettiniz
    şükürler olsun görüştürene
    şaka bi yana geçmişler olsun ama yukarda ALLAH var senide @stromlordu da özlemiştim valla çünkü bizlere çok faydanız dokundu ALLAH razi olsun.
    gerçi @stromlordu hala özlemeye devam ediyoruz ama inşallah sihhattedirler..
    @criminal kardeşim inşallah bu ameliyat son olmuştur sağlığına duacıyız..
    buralarda olmaman büyük eksiklik
    motoru satma mevzuuna gelince çok acelem yok ama benimde diz ameliyatı olmam gerek 3-4 ay belki daha fazla motora binemeyeceğim
    bide şunu düşündüm satılığa çıkartayım alan olursa satarım
    motor almak kolayda satmak biraz zor.ben şimdiden ilanımı vereyimde isterse iki sene sonra satılsın.anlamişka
    bu hafta sonu ağva yollarında idik
    önce denize gittik sonra oy kullandık
    şunu farkettim motoru fazla zorlamazsanız yakıt bayağı farkediyor önceden şehir içinde 12 krş yakan motor ağva gezimizde 10 krş civarı yaktı buda beni bayağı sevindirdi. bu yakıt meselesi canımı sıkıyodu..

@criminal muayaene süresine gelince kardeşim ben işimi hallettim (bağcılar trafik)@muratdiksöz kardeşin dediği dilekçeyide göndermiştim işim kolayca halloldu süre 3 yıla çıktı .ruhastı değiştirmediler üzerinde 2006 yı 2009 yaptılar para falan vermedim.ama benim bi arkadaşım ümraniye trafikte işini halledemedi. garip????
    yağ borusu banada lazım gerçi bi problem yok ama arkadaşların çoğunda olmuş ne olur ne olmaz yanımızda bulunsun
    kazasız sürüşler............

arkadaşlar ağaıdaki linki bi inceleyebilrimisiniz bu arkadaşı tanıyan varmı?

http://urun.gittigidiyor.com/GITTI-G...0QQidZZ5560883

bu satış için satıcıya şunu sordum:
    kardeş merhaba
    öncelikle hayırlı satışlar
    bende de aynı motor var ama enjeksiyon ve geri yakıt sistemnini anlamadım
    benim motorum 120 bin lira yakıyor eski para ile
    benim motorumda mı bi gariplik var??
    yardımcı olursan sevinirim

oda bana şöylşe cevap vermiş:
    Konu: RE:5560883:GİTTİ GİDİYORRR???????

benimki 65 binlira yakıyor seninkinde bi acayiplik var bazı motorlarda sorun var fabrika hatası seninkide onlardan herhalde servise başvur bu makinalarda enjeksiyon var okadar yakmaması lazım ya servisi+nde yada senin motorda bi sorun var baya bi bu motorları kullananlar şikkayetçi.

sizce bu arkadaş sallıyormu yoksa sallıyormu

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    criminal hoşgeldin kardeşimm.seni görmek çok güzel..yağ borularını arayı siparişinizi veriyorsunuz size bir hesap numarası veriyorlar oraya havale yapıyorsunuz 1 hafta içinde yolluyorlar..

sevgili ydanis herhal bir tek onun motorunda enjeksiyon var çinden özel getirtmiştir.ben hiç sanmıyorum öle birşey olabileceğini.. varsada mort olurum artıkın... satarken iyi pazarlamışlar diye düşünüyroum
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    criminal abicim geçmiş olsun

''İzmarit motor almış.Görünce ben bile oh be dedim ''

valla ne yalan söyliyim bende iyi bi oh çektim
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Motosikleti
    zs-19 16 K 1189
    Motor çok güzel arkadaslar.Kullanmaya başlayalı hiç foruma girip yazamadim.İlk heves olunca tabi insanın canı başka birşey istemiyor

benim km saati bozuktu ilk başlarda değişecek dediler ama teli çıkıkmış. takınca sorun kalmadı.ama ne kadar yaptığımı anlayamadım ilk haftalarda. keewayi olan bir arkadaşta bindi.Oda çok beğendi çalışmasının çok daha yumuşak gidişinin daha rahat olduğunu söyledi.

ön frene alışana kadar iki düşüş yaptım. bi sağdan bide soldan düştüm. hafif hızlardaki düşüşlerde koruma demiri çok işe yarıyor. yamulmuştu ve vidadan çıkmıştı kendim düzeltim taktım.Düşüşlerden birini zaten biraz denemek için yaptım. Motosiklet teorisindeki düşüş dersleri çok işe yarıyor. düşen taraftaki ayağınızı kaldırdığınızda resmen ayakta kalıyorsunuz yere bile düşmüyorsunuz.

ayak pedlerinde hzı yükselince vibrasyon var. o yüzden sık sık civataları sıkmak hatta yedek bulundurmakta fayda var.

Virajlı koy yolları oldukça keyifli araç güzel yatıyor.ama havası iyi ayarlı olmalı lastiklerin. aldığımda fazlaymış havası ilk yatırma deneyimimimde arka fazla kaydı . Biraz zor toparladım hemen kontrol ettim havayı neredeyse 40 tı. 32 oldukça iyi arka lastik için. tutuşu çok etkiliyor hava lastiğin.

Lastikleri daha kalitelilerinle değiştiren varmı. bana bu konuda fikir verebilirmisiniz. lastiklere ben güvenemiyorum açıkçası.Daha tutuşu yüksek lastiklere ihtiyacım var.

Bu arada Criminal hem geçmiş olsun hemde iyiki geldin diyorum . sen bu topiği açmasan ben bu motora kavuşamayacaktım.

herkese keyifli sürüşler.

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    ohooo topik şenlendi criminal abi hoşgeldin.seni yeniden buralarda görmek güzel. motosiklet alan abilerim, hayırlı uğurlu olsun. kendinize iyi bakın! izlemedeyim
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Criminal kardeşim geçmiş olsun.
    Seni aramızda görmekten memnun olduk.
    Şu geri yakıt sistemi de ne ise?????
    ya motor arkadaşın değil yada arkadaş motorun değil.
    tamamen bizimkinin aynısı.
    yeni mondial modellerinde katalitik konvertör gibi bişey var.
    heralde o geri yakıt olayı oluyor.
    Arkadaş sağlam uçmuş.
    70-80-90 civarı gidince motor yakmıyor emin olun.
    arkadaş istanbul 4 leventdeymiş görebilen varsa bi görsün derim.
    sevgiler saygılar.
    !!! Hepimize Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler !!!

Alıntı muhahha306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    Şu geri yakıt sistemi de ne ise?????
    ya motor arkadaşın değil yada arkadaş motorun değil.

.
    bayıldım cevabuna muhahahah

Motosikleti
    zs250_5
    mrb criminal müsaitsen sana bişey sorabilirmiyim

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Arkadaşlar ayvalık maceram bu gün son buldu geçen pazar günü çıktım yola gidiş 450 km geliş 450km toplam 1000km yakın bir maceram oldu giderken herşey çok güzeldi yollar geniş otoban süper aleti ilk defa okadar zorladım ama iyi oldu motorumu daha iyi tanıdım. benim karakaçan 120 den aşağı düşmedi otobanda bayır aşağı 130 çok rahat görüyor balıkesire kadar son sürat devam ettim ama balıkesirden sonra deli gibi virajlar ve biryandanda rüzgar herşeyi geçtim rüzgar çok fenaydı balıkesirden sonra hız yapamadım ama çok zevkli bir yolculuktu. Neyse gelelim dönüşe esas macera burda başlıyor sabah kalktım yola çıktım herşey çok güzeldi ayvalığı geçtim anam bir rüzgar başladı 50-80 arası zor gittim mola verdiğimde motorau yan ayağa bıraktım motor rüzgardan nasıl sallanıyor neredeyse düşücekti yan ayaktan siz düşünün neyse ilerledikçe rüzgar dahada sapıttı ben 50 ile zor gider oldum yandan geçen kamyonlarda deli gibi rüzgar yaptı ve kasılmaktan kollarım ağrıdı balıkesire kadar zor zor geldim balıkesirde bir mola verdim ana bir baktım benim karakaçan su koyu vermiş yağ akıtıyor uzun yola çıkarken fabrikadan gelen boruları takmadım ne olur neolmaz gelince takarım diye ama keşke taksaymışım neyse neyapıcam ne edicem derken aklıma birde 1 lt yağ alıp azaldıkça eklemek geldi bende öyle yaptım ama eve gelene kadar 70 km geçemedim rüzgar çok fenaydı. hemen servise gidip yağ boruları ve motorun yağını değiştirdim ve evime ulaştım ama rüzgar olmasaydı çok zevkli olucaktı. Neyse kazasız belasız geldim motor uzun yol için çok ideal hatta uzun yol için yapılmış bşr motor diye bilirim ama 250 cc aratmadı değil doğrusu
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    250cc olsaydı fark edermiydi? 120 km/h hıza ulaşmış zaten, rüzgarda 150-250cc fark eder mi?

arkadaşlar merhaba ilk mesajımı bu topic altında yolluyorum adım Ömer Sistem Mühendisi(network) ve Webmaster ım bu kısa kendini tanıtımdan sonra bende zealsun alıcam agustos ayında akbulut'da 2.900 fiat biçilmiş ama sanırsam 2.500 e pazarlıkla alırım daha uyguna satan olmadığı kanaatindeyim tabi bilginiz varsa söyleyin daha erken bi 150-19 um olsun gerçekten şu sayfalarda okuduklarımla motora daha bi bağlandım benimde ilk motorum olacak. Herhalde bu motorda bi kaplumbağa gibi bizim torunlarımıza bir akımdı diye anlatacağımız bişi olacak. Artık bende buralardayım herzaman motorlardan pek anlamasamda Bilgi Teknolojileri konusunda isteyen okurlara herzaman yardımcı olurum. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Hepinize saygılar yazılarınızı artık hep takip edicem görüşürüz.

@asdeburn kardeş merhabalar
    sana önerebileceğim bir motor firması var 4.leventte mor motor burak bey onlarlada görüş gerçekten ii insanlar gereken yardımı yapacaklarına inanıyorum istersen cep telefonunu vereyim bi ara 05422751368
    2 500 bırakacaklarını pek sanmıyorum çünkü liste fiyatından bir kuruş aşşağıya vermez kimse. ama bırakırlarsa hiç düşünme al( senin bahsettiğin firma arkadaşlarımız tarafından kara listede aklında bulunsun)
    eğer 2900 den aşağı vermezlerse ikinci ellerde düşük km li motorlar var (ben satıyorum diye demiyorum yerinde olsam ikinci el alırım) . 1900-2000 ytl ikinci elleri.....

Motosikleti
    @polo34 hocam yoldaki rüzgarda 250cc yada 1000cc olması birşeyi değiştirmez ben onu rüzgar için demedim mesela kamyon basmış gidiyor sende sollamaya kalkıyorsun kamyona el kol hareketi yaparak sen yavaşlada ben geçeyim seni diye hareketler yapıp ıkına ıkına geçeceğine 250cc olsaydı bu tip sorunlar olmazdı ayrıca bayrılardada 250cc farkı çıkıyor ortaya demeğe çalıştığım 250cc bir motor için bence ideal

Motosikleti
    zs-19 16 K 1189
    guguk iyi gezmissin valla...

ama asil rüzgar balıkesir uluabat arası var. hele kemalpaşa ovası orası korkunç rüzgar alıyor. Bende geçmiştim ordan resmen motor sağa savruluyordu.bundan iki sene önce motorla 2200 km yapmıştım . Kuzey egeyi hiç görmemiştim.Tatile giderken hep oraları es geçip doğru aşağı gidiyordum. Bu sefer sırt çantamı motora bağlayıp motorun gidebileceği her yere gideyim deyip izmire kadar sahilde neresi var neresi yok gezmiştim.Çok keyifliydi açıkçası. Ama bende hep eski model motorlar vardı. İlk defa yeni bir motorum oldu hep eski kullandığım için bu motor bana korkunç keyif veriyor.Ben her zaman yandan marşa basarak motor çalıştırdım. Yada yokuş aşağı vurdurarak uzaktan kumandayla motoru çalıştırmak en büyük lüksüm olsu

Ben oTaraflarda en çok Bergama İvrindi arasındaki yolu beğendim.Harika bir yol resmen motor için yapılmış. çok tatlı virajları harika da bir asfaltı var.Ama ivrindiye yaklaştıkça biraz bozuluyor. Yol üzerindeki köyler çok misafirperver. Çok fakir oldukça kurak genç nüfusu olmayan köyler ama köylerine gelen motoru hiç yadırgamayan evlerinde misafir edecek kadar tatlı insanlar.

eylul başı gibi bende uzun yola çıkacağım. rodaj modaj bitti. Artık uzun yol zamanı. Uzun yol için tavsiyeleriniz varmı. Birde şu lastikleri değiştirmek istiyorum. Değiştiren bu konuda fikri olan varmı.

Herkese keyifli sürüşler.

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    guguk arkadaşımın tavsiyesi üzerine polen firmasına gönderdiğim son mail budur arkadaşlar.Saydam olmak ve herkesin bilgilenmesi adına sizinle paylaşmak istedim.

Burçin ALAŞHAN’ın dikkatine

İyi Çalışmalar dilerim..

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile size bu maili atıyorum.Yaklaşık 1 senedir firmanıza defalarca gönderdiğim hiçbir maile cevap alamadığımı belirtmek isterim.

Ben firmanızın ürünü olan Zealsun Zs-150/19 modelinin motosiklet kullanıcısıyım.Bu modele Motoshow 2006 da İstanbul Mor Motosikletten Burak Bey ile yaptığım görüşmeler ve yine motosiklet 2006 fuarında firmanızdan Esra ÖZAKYÜZ ile yaptığım görüşmeler sonrasında karar kıldım.

İstanbul Zeytinburnu Karizma motordan 28/07/2007 de motorumu teslim aldım.Ancak problemler silsilesi henüz bayiden çıkamadan başladı.Öncelikle belirtmeliyim ki modelin teknik altyapısını iyice incelediğim için motor aksamında herhangi bir sorun yaşamadığımı belirteyim.

Benim sorunum tamamiyle bayinin ilgisiz disiplinsiz bilgisiz davranışları.Ve bununla beraber firmanızdan Orhan Bey ile görüşerek kargo ile adanadan bizzat getirttiğim motorumda eksik olan parçaların gelmemesi,getirtilmemesi ve yanlış bir satış sonrası destek anlayışıyla karşılaşmam.

1-Motorun selesi delik geldi (4 ayda yalvar yakar değişti)

2-Akü ölü çıktı (Zeytinburnundan evime (70 Km) 3. viteste motoru vurdurarak getirdim.Kendi paramla akü aldım….!!!!

3-Motorun ön siperlik camı gelmedi (Adana ile konuştuğumda o modelde siperlik yok dediler.Artık gerisini siz düşünün)

4-Sağ kapak (grenajsız siyah parça) kırık çıktı.Hala kırık.Getirtmediler (Zaten duydum ki karizma motor kapanmış bile)

5-Ön çatalda iki tarfta çizikler ve ezikler var…(Motor adana dan bu şekilde geldi)

6-Faturam var fakat garanti belgem yok.Hangi bakımı yaptırdığım bile belli değil.(Artık hiçbir servisinize gitmiyorum.Güvenim kalmadı bakımları kendim yapıyorum)

Şimdi size soruyorum.Bu motoru neden almış ve hala kullanıyor olabilirim diye.Çünkü motor daha kargodayken kesilen fatura ile plakamı kendim çıkarttırmış,tüm yasal işlemleri bitirmiştim.Kısaca motor geldiğinde iade etme şansım kalmamıştı.

Bu kadar süredir bekledim.Yasal yollara başvurmadım.Defalarca tüketici mahkemesine başvuracağımı belirttiğim halde Esra Özakyüz hanımefendi fuardaki üstün satıcı imajını tamamen kaybetmişti maillerime cevap vermez hale geldi.

Üstelik kendisine fuarda da belirttiğim gibi ben www.motosiklet.net te yaptığım çalışmalarla bu modeli 93500 kişiye tanıtmış durumdayım.Tam 26 arkadaşım bu modelden benim sayemde kullanıyor.Tabi diğer modellerinizden (GS 200 gibi) motosiklet aldırdığım arkadaşlarımı hesaba katmıyorum.Üstüne bana siperlik camı o modelde verilmiyor paranızla alacaksınız deniyor.

Sizce biz bu kadar bilinçsiz tüketiciler miyiz.Sırf köklü firmanıza ve markanın sağlamlığını bildiğim için bunlara bugüne dek göz yumdum.

Bu sene motoshow 2007 fuarında Orhan bey ile yüzyüze tanıştım.Bu konuları kendisine de belirttim.Bundan sonra senin garantin benim dedi.Beni Seyrantepe mor motosiklete yönlendirdi.ancak son 6 aydır geçirdiğim bir dizi ameliyat ve seyrantepenin bana çok uzak olması nedeniyle bu konular askıda kaldı.

Size sadece bu konudan duyduğum üzüntüyü belirtmek istediğim için bu maili attım.bir müşteriniz olarak size çok fazla müşteri kazandırdım.ama ben kendim hizmet alamadım.Artık motorumun tüm parçalarını kendim değiştiriyorum.Garantiden bişey beklemiyorum.Hiçbir servistede bisikletçilikten bozma sözde motosiklet ustalarıyla yüzgöz olmak istemiyorum.Size ulaşmamı söyleyen arkadaşımın isteği üzerine bundan böyle sizden direk kargo ,le parçaları getirtmek niyetindeyim.Motorumu satmayacağım.Sırf bu bayilik düzenine inat kendim motorumun servisi olmak istiyorum.Sizden hiçbir garanti malı istemiyorum.Parasız istersem o da başıma bela olur biliyorum.

Bu sebeple sizden havale için geçerli ve çalıştığınız tüm bankaların şube kodları ve hesap numaralarını listeleyip göndermenizi isteyeceğim.

Ayrıca hangi kargo firmaları ile çalıştığınızı,kargolama ücretlerini karşı ödemeli olarak mı gönderdiğiniz konusunda bilgi rica edeceğim.

Son olarak aşağıda belirteceğim parçaların fiyatını,elinizde bulunup bulunmadığını,söz konusu sipariş sonucu size gönderdiğim havaleyi teyid edebilmek için ulaşabileceğim bir telefon numarasını rica ediyorum….

Parçalar…

1-Sele altı Sağ kapak.(Grenajsız,üstünde prince 150 sticker’ı yapışık olan siyah parça)

2-Sperlik cam ve bağlantı ekipmanları (Garantiden bir türlü alamadığım parça)

3-Esnek Plastikten yaptırdığınız yağ radyatörü dönüşüm boruları(Kendi orijinal sac borulardan olmayacak.Onlar kırılıyor.Bu esnek borulardan Daha evvel birkaç arkadaşıma göndermişsiniz.Aynısından bi çift ben de istiyorum)

4-Debriyaj balatası

Şimdilik bu parçaların fiyatını rica edeceğim.Tabi ücretsiz göndereceğiniz olan parça var ise (ki sanmıyorum) faturamı ve ruhsatımı faxlayabilirim.

İrtibat numarası eklemeyi unutmayınız…

Lütfen artık sattığınız malın arkasında durup benimle ilgilenin.Firma sahibinin kızı olarak kendini tanıtıp sonra ortadan kaybolan para düşkünü satıcılar gibi yaklaşım sergilemeyin.ve size gönderdiğim bu maili sadece siz değil türkiyenin en çok ziyaret edilen motosiklet sitesi www.motosiklet.net ‘te http://www.motosiklet.net/forum/moto...akkinda-hersey

Linkinde müşteriniz olan ve olası müşterileriniz olacak binlerce kişinin de izliyor olacağını lütfen gözden kaçırmayın…

Tüm POLEN ailesine sevgiler….

İyi çalışmalar dilerim…

Namican Çelik

Mailto:namican@gmail.com

Alıntı ydanis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @asdeburn kardeş merhabalar
    sana önerebileceğim bir motor firması var 4.leventte mor motor burak bey onlarlada görüş gerçekten ii insanlar gereken yardımı yapacaklarına inanıyorum istersen cep telefonunu vereyim bi ara 05422751368
    2 500 bırakacaklarını pek sanmıyorum çünkü liste fiyatından bir kuruş aşşağıya vermez kimse. ama bırakırlarsa hiç düşünme al( senin bahsettiğin firma arkadaşlarımız tarafından kara listede aklında bulunsun)
    eğer 2900 den aşağı vermezlerse ikinci ellerde düşük km li motorlar var (ben satıyorum diye demiyorum yerinde olsam ikinci el alırım) . 1900-2000 ytl ikinci elleri.....
    eyvallah bab canlıyı cebime koyup yapıcam bi pazar araştırması istediğim fiata indiremezsem seninle bi irtibata geçelim kimbilir belkim 2.el alırım. kara listede oluduğunu bilmiyodum demek öyle söylediğin iyi oldu bunu dikkate alıcam saolasın

Motosikleti
    @-CRiminAL- hocam fena yardırmışsın keşke ilk başta o şekilde teslim almasaydın teslim aldıktan sonra hak idda etmen çok zor neyse hafta sonu olduğu için cevap gelmemiştir pazartesi sabah cevap verirler geçmiş olsun

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    criminal, hoşgeldin..
    şu egzost işini yaptırcam..
    bi el atsan, tarif etsen o ustayı..?

-dk 1, gol 1-
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler